Z kraju

Lewandowski od afer prywatyzacyjnych: Unia to morze możliwości…

Platforma Obywatelska nie tylko gra dziećmi, żeby zwalczać tzw. führera Kaczyńskiego. ZSL-owcy śpiewają piosenki na w obronie demokracji na melodię sowieckich przytupajek, a udecy inwestują w spoty. Jeden z nich robi tak bardzo dobrze Unii Europejskiej, że należy spodziewać się niebawem szczytowania samego Tuska, króla Unii… na wygnaniu.

Ostatni spot zaczyna się od słów postarzałego już Janusza Lewandowskiego, który przekonuje z uśmiechem na ustach, że „Unia Europejska to jest morze możliwości, o jakich mojemu pokoleniu się nie śniło”. Platforma prawdę mówi! Lewandowski w latach 90. jako minister odpowiedzialny za prywatyzację zasłynął puszczeniem za bezcen najlepszych polskich przedsiębiorstw. Nic z tego nie miał? W pierdlu nie siedzi, więc ja tam nie wiem… Pozostaję jednak z uczuciem obawy, jeśli pan Lewandowski mówi, że dopiero Unia daje duże możliwości. Granty, diety, dotacje. Środki celowe. A cel jest dla nich od lat 90. ten sam.

A co dalej w spocie? PO schodzi do przekazu via głupek-głupek. Straszy Białorusią i Ukrainą. Logika tępa jak cep. Jak będziemy fikać w UE i domagać się swojego jak robi PiS to jutro będziemy mieli Białoruś (90 proc. z nas na Białorusi nie była, ale skoro mówi się, że tam jest źle, to i u nas tak będzie jak dalej porządzi PiS więc trzeba głosować na PO – nie ma wyjścia…).

Rosati, Thum, Szejfeld i inni przekonują dalej, że mamy już autostrady (UE i PO dała), roaming odchodzi do lamusa (gratias tibi Unio kochana!) i nie ma granic, bo wszyscy jesteśmy równi, jedna rasa ludzka rasa, najpierw jesteśmy ludźmi potem narodami a w ogóle to PiS jest zły.

Dobry PR? Kto to wie? Może im głupszy tym skuteczniejszy.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

27 Komentarzy

 1. nnnn

  7 maja 2017 at 14:12

  Dawno
  powinien zgnić w więzieniu.

 2. JARO

  7 maja 2017 at 14:28

  to ta złodziejska kreatura jeszcze nie gnije w pierdlu za przekręty? no nie ma jednak sprawiedliwości na tym świecie, nie ma;

 3. MNShadow

  7 maja 2017 at 14:28

  „Dobry PR? Kto to wie? Może im głupszy tym skuteczniejszy.” Niestety to jest prawda. Pijar jest dla głupich mas, gdzie ludzie nie interesują się polityką a wiedzą tyle ile im telewizja powie. Żadna to wiedza. Ci którzy coś wiedzą (z internetu) to nie mają takiej siły przebicia bo jest ich mniej. Z Unią jest to samo. Im więcej człowiek wie o Unii, co robi i jak działa tym jest jej większym przeciwnikiem. Im człowiek mniej wie o Unii to przeważnie jest jej większym zwolennikiem. Smutna prawda.

 4. Soroka

  7 maja 2017 at 14:49

  Prawy pl ma w podtytule: Polska, Rodzina, Tradycja, ale takiej treści w tekstach zamieszczanych na portalu jest niewiele! Dlaczego?!
  Dlaczego portale, które rzekomo związane są z Kościołem, nie chcą podejmować tematyki małżeństwa, które jest jądrem rodziny? Czyżby to był wpływ celibatu?

 5. z-k

  7 maja 2017 at 16:19

  po jakie licho pokazujecie tego antypolskiego obżydliwca?

 6. markx

  7 maja 2017 at 18:19

  trzeba powiesic na latarni te zlodziejska klamliwa kreature

 7. BANDEROWIEC Tyma GROZI Polakom DRUGIM Wołyniem !

  8 maja 2017 at 07:51

  Ta ZASRANA III RP z tym wykołowanym polskim MOTŁOCHEM przez NIEMIECKIE polsko-języczne media jest 100% analogią z Gettem Warszawskiego podczas II WŚ, gdy to policja ŻYDOWSKA tak się tam uwijała DOŁUJĄC żydostwo – że Niemcy nie musieli już zbytnio wysilać, aby wybić co do nogi to żydostwo.
  Ina ANALOGIA strasznej GŁUPOTY polskiego BIERNEGO wykołowanego MOTŁOCHU było odznaczanie ultra-nacjonalistę UKRAIŃCA neo-banderowca Piotra Tymę szefa V KOLUMNY banderowców w III RP polskim Srebrnym Krzyżem Zasługi w 2011 roku, a następnie Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski 2015 roku przez tego anty-polskiego ZŁODZEJA oszczercę i anty-polską QURWE B. Komorowskiego.
  Za te POLSKIE odznaczenia ten ukraiński ULTRA neo-banderowiec Tyma ZREWANŻOWAŁ się w maju 2017 roku GROŻĄC Polakom DRUGIM Wołyniem ! Oto cytat:
  Ukrainiec P.Tyma skomentował na Facebooku opór Polaków w chwaleniu ludobujczego UPA przez Związku Ukraińców w Polsce w taki sposób:
  „W sprawie Hruszowic prowokatorzy triumfują” – napisał banderowiec Tyma trzymając się narracji swojej organizacji, ale dodał też bardzo ZŁOWROGO, w kontekście wydarzeń historycznych, pogróżkę – „Oczywiście zapomnieli czym skończył się Polski triumf w 1938 nad cerkwiami Chełmszczyzny”
  http://kresy.pl/wydarzenia/lider-zwiazku-ukraincow-w-polsce-grozi-drugim-wolyniem/

 8. ŻYD J.Lewandowski to jeden z najgorszych skurwieli i złodziei mafijnej III RP !

  8 maja 2017 at 09:01

  Tysiąc złodziei bezkarnych „solidaruchów” przy korycie władzy PO-PIS-PSL-SLD wcześniej żydowska „Unia Wolności” NAKRADLI się na polskim garbie okradając polskich obywateli i wzięli ŁAPÓWKI ok. 500 mln zł za oddanie polskiego majątku za bezcen zagranicznym chciwcom.
  Przez ostatnie 25 lat w III RP zostało zatraconych co najmniej 6 mln miejsc pracy, 50 proc. sektora przemysłowego i 85 proc. sektora bankowego, co zostało przekupczone w ręce kapitału zagranicznego za 4,5 -5 proc. wartości odtworzeniowej.
  Według szacunków prof. Kazimierza Poznańskiego z Washington University, poszło to za ok. 400-500 mln ŁAPÓWEK dla ok. 1 tys. osób ZALEGALIZOWANYCH złodziei – powiedział dr Wojciech Błasiak podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego.
  W tym kryminalnym procederze kupczenia za bezcen polskiego byłego państwowego majątku bardzo dużą rolę odegrał ten squrwiel bezkarny złodzej łapówkarz Janusz Lewandowski, który był w funkcji tzw. Ministera Przekształceń Własnościowych z czego wynikło potężne zadłużenie Państwa Polskiego, a następnie spowodowało utratę suwerenności ekonomicznej Polski oraz zdecydowane zubożenie wszystkich polskich obywateli.
  Wydaje się szczególnie interesujące, że mimo istnienia w Polsce służb mających czuwać nad przestrzeganiem prawa, żaden z owych łapówkarzy NIE został pociągnięty do odpowiedzialności. Otwartym pozostaje pytanie, czy stosowne służby jak ABW itp. zwróciły się do wspomnianego wyżej prof. Poznańskiego z prośbą o dokonanie poważniejszej analizy oraz przekazanie informacji, w posiadaniu których ów się znajduje ?
  Największe polskie wykołowane przez TVP głupki, czyli emeryci i renciści dalej głosują w wolnych wyborach na anty-polskie przestępcze gangi PO-PiS-PSL, którzy stosują taką zasadę wziętą ze zorganizowanego Świata przestępczego:
  My PiS jak rządzimy to NIE rozliczamy WASZYCH złodziei z PO,
  Jak wy PO rządzicie to NIE rozliczacie NASZYCH złodziei z PiS.
  Na tym właśnie polega „polska polityka” od 1990 roku do dzisiaj na bezkarnym RABOWANIU polskiego podatnika przez zalegalizowanych złodzeji jak ta anty-polska rozwydrzona qurwa Lewandowski teraz „urzędujący” w Brukseli, który DOŁUJE polskich obywateli na forum UE:
  https://marucha.wordpress.com/2015/08/07/lapowki-za-oddanie-majatku-polskiego-za-bezcen/

 9. kowalski

  8 maja 2017 at 12:56

  ta zydowska kanalia bedac ministrem tzw przeksztalcen wlasnosciowych w celach propagandowych jezdzil i podpisywal za symboliczna zlotowke ukradziny Polaka biznes dla bandyty z wsi ,a w tym samym czasie za jego podpis dostawali w walizkach na boku gotowke cash w zaleznosci od biznesu czym wiekszy tym wiecej setki tysiecy dolarow bo tylko bral w takiej walucie ,pod stolem!!!,kazdy owczesny minister od przeksztalcen wlasnosciowych bul Zydem i kazdy kradl podobnie i kazdy z nich powinien siedziec we wiezieniu,dopiero w hitlerowskiej ue dostal szanse na miedzynarodowa dzialalnosc gankstera gdzie mozliwosci sa o wiele wieksze,widac ze czuje sie tam jak ryba w wodzie gdzie zaraz awansowal w calej tej machinie zlodziejskiej zwanej ue,zaraz poznali sie w brukseli na jego talencie i zrobili go nawet jakim szefem widzac jego talent w przekretach finansowych i to na skale miedzynarodowa,to syjatkowo podla zlodziejska menda zydowska od sorosza

 10. Goska

  8 maja 2017 at 16:33

  Rzadko mi się zdarza, że na czyjś wizerunek dostaję torsji. Brudny bezdomny, czy pijak leżący w rowie mi nie przeszkadza bo czuję dla nich współczucie. Natomiast na niektórych patrzeć nie mogę. Przykładem jest ten podobny do koszałka opałka w złym znaczeniu lewandowski. Jeszcze kiedy nie zdążył nakraść wyłączałam telewizor jak go pokazywali. Po prostu nie mogłam patrzeć na jego mimikę, wymowę i paskudną gębę (choć to nie jego wina, że bŻydal). Teraz nie mogę patrzeć na tą wielgus z nowoczesnej. Wszystko w niej jest bŻydkie. Wstrętna cyniczna baba i do tego mało inteligentna. Wara jej od Ks. Międlara…
  Myślę, że nie tylko ja tak mam w stosunku do wyżej wymienionych kreatur „naszego” życia politycznego. Nawet do Kwaśniewskiego czy Urbana nie czuję wstrętu jak do tych powyżej.

  • Goska

   8 maja 2017 at 16:37

   Rzadko mi się zdarza, że na czyjś wizerunek dostaję torsji. Brudny bezdomny, czy pijak leżący w rowie mi nie przeszkadza bo czuję dla nich współczucie. Natomiast na niektórych patrzeć nie mogę. Przykładem jest ten podobny do koszałka opałka w złym znaczeniu lewandowski. Jeszcze kiedy nie zdążył nakraść wyłączałam telewizor jak go pokazywali. Po prostu nie mogłam patrzeć na jego mimikę, wymowę i paskudną gębę (choć to nie jego wina, że bŻydal). Teraz nie mogę patrzeć na tą wielgus z nowoczesnej. Wszystko w niej jest bŻydkie. Wstrętna cyniczna baba i do tego mało inteligentna. Wara jej od Ks. Międlara…
   Myślę, że nie tylko ja tak mam w stosunku do wyżej wymienionych kreatur „naszego” życia politycznego. Nawet do Kwaśniewskiego czy Urbana nie czuję wstrętu jak do tych powyżej.

 11. Goska

  8 maja 2017 at 16:39

  Moja babcia, prosta i niewykształcona kobieta określała takie kreatury mianem brandzlowaty 🙂

 12. cayt-london

  8 maja 2017 at 17:21

  a ta gnida to jeszcze po wolnosci biega???

 13. http://mobsex.mobi

  16 maja 2017 at 13:47

  Awesome article! I visit your site often and you always post awesome content. I shared this article on Facebook and my followers really enjoyed it. Thanks for writing this!

 14. Sarah Goodlow

  25 maja 2017 at 23:05

  Real superb information can be found on weblog.

 15. hot pink fascinator

  26 maja 2017 at 15:39

  It is in point of fact a nice and helpful piece of information. I’m glad that you just shared this helpful information with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

 16. Contrave

  2 czerwca 2017 at 11:29

  makes me question.

 17. Rudy

  14 czerwca 2017 at 20:19

  Después de ver este post, lo recomendaré, porque es coherente y muy informativo. Ojalá continues escribiendo más material relacionado con este tema.

 18. women's shoe sale online

  15 czerwca 2017 at 22:37

  {Don’t get me wrong, we aren’t heading hungry, but issues are not great at the second.

 19. recycle battery recycling newbury

  18 czerwca 2017 at 21:26

  Very interesting info!Perfect just what I was looking for!

 20. KelChalkhic

  20 czerwca 2017 at 18:52

  Propecia Educacion [url=http://viagra.ccrpdc.com/cheap-viagra-on-line.php]Cheap Viagra On Line[/url] Cost Of Amoxicillin Canadian Pharmacy Without Perscription [url=http://online-priligy.priliorder.com]Online Priligy[/url] Canadian Mail Pharmacies Cialis Para Diabeticos [url=http://cial40mg.com/ordina-cialis-online.php]Ordina Cialis Online[/url] Acheter Dapoxetine En Ligne Propecia Viagra Combined [url=http://cheap-viagra-online.via100mg.com]Cheap Viagra Online[/url] Amoxicillin Dosage Tooth Infection Cephalexin With A Chocolate Malt [url=http://levitra-online.buylevi.com]Levitra Online[/url] Whoesale Levitra Pills What Does Amoxicillin Do [url=http://viacheap.com]viagra[/url] Cialis Generika Wirkung Ginecologia Propecia [url=http://kamagra-cheap.kamagpills.com]Kamagra Cheap[/url] Achat De Veritable Cialis

 21. katies

  21 czerwca 2017 at 19:38

  hibachi recipes japanese food

 22. katies

  22 czerwca 2017 at 19:14

  diet pills zyladex plus the new skinny diet

 23. jenny

  23 czerwca 2017 at 15:42

  mexican diet pills 15 mg phentermine information doctor medication

 24. jenny

  25 czerwca 2017 at 16:44

  diet pills 02703 mapquest classic

 25. KelChalkhic

  25 czerwca 2017 at 18:44

  Where To Buy Celebrex Cheap viagra Venta De Cialis En Internet

 26. полети софия мадрид

  28 czerwca 2017 at 11:23

  It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra