Z zagranicy

Marine Le Pen deklaruje głęboką przebudowę Frontu Narodowego

Front Narodowy czekają poważne zmiany. Przemawiając po ogłoszeniu wstępnych, opartych na sondażach exit-poll wyników wyborów prezydenckich we Francji, które (jeszcze nieoficjalnie) wygrał Emmanuel Macron, Marine Le Pen zadeklarowała głęboką przebudowę Frontu Narodowego.

Nie sprecyzowała jednak, na czym dokładnie ta przemiana miała by polegać.

Zapowiedziała za to budowanie nowej siły wokół tej formacji, zachęcając „wszystkich patriotów” do integracji wokół niej. W jej ocenie jest to jedyny sposób, aby zażegnać trwający we Francji kryzys.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. France? No chance

  7 maja 2017 at 21:10

  Przebudowa? Może budować okopy 🙂
  Za 5 lat i tak nie wygra, gdy głosować będą kolejne liczne roczniki islamskie. Za to może wybuchnąć wojna domowa.

 2. mr

  7 maja 2017 at 21:49

  Za 5 lat nie przebudowa ale budowa sieci meczetow w emiratach francuskich

 3. best phone spy tracker app

  7 maja 2017 at 22:02

  just go away

 4. Andrzej

  7 maja 2017 at 22:47

  Marie le Pen nie mogła wygrać tych wyborów,gdyż miała przeciwko sobie całą tzw.klasę polityczną włącznie z mediami-wszystkimi bez wyjątku.Europejskie lewactwo triumfuje i prowadzi Europę na manowce włącznie z tzw.partiami prawicowymi w Europie.One tylko są z nazwy prawicowe.Europa dogorywa,tylko jest kwestia czasu jak islam i jego pobratymcy przejmą bez oporu władzę i wtedy pokażą tym wszystkim zapyziałym pseudo politykom gdzie jest ich miejsce,jak się rządzi.A na ratunek nie przyjdzie nikt.Drugi wielki mąż stanu jakim był nasz król i wybawca Europy Jan Sobieski nie pojawi się.I to będzie nasz koniec jako Europa.Dziś lewactwo wygrywa,ale to jest skutek niskiego poziomu wiedzy większości Europejczyków,wieloletniego otumanienia narodów czy wręcz zaczadzenia politycznego.Efekty są właśnie takie jak dzisiejsze wybory we Francji.W naszym kraju jest również ze sposobem myślenia tragicznie,nie wiele lepiej jak we Francji.

  • wiesscar

   7 maja 2017 at 23:46

   To prawda. Francuzi tyle razy Polakow wystawili ze szariat i dzihad dla Francuzow to kara w sam raz.
   Tylko szkoda Europy.

   • Tola

    8 maja 2017 at 00:13

    Obrywać powinni ci, którzy na to zasługują, ale oni nigdy tego nie doswiadczą, nadzwyczajna kasta… a oberwą w większości niewinni. Zawsze mi szkoda dzieci i uczciwych ludzi 🙁

 5. Masław

  8 maja 2017 at 09:34

  Przebuduje?Czyli Front Narodowy stanie się klasyczną partią elit, a nie ludu? Cała nadzieja w siostrzenicy Le Penówny

 6. gieptil

  8 maja 2017 at 10:54

  Mało kto wie co się dzieje w Rosji, znam rosyjski, więc wiem że dzieje się tam dzieje – padło już słowo oprycznina. Do Rosji napływają miliony imigrantów z południowych islamskich republik. Są przez obecne władze wpuszczani ( gdy ci Rosjanie z Donbasu mają problemy, taka prawda ), są tanią siłą roboczą – taniej coraz taniej i biznes się kręci. Zamiast rozwijać nowoczesne technologie ( oparte o dobrze wykształconych Rosjan ), rosyjski biznes rozwija „technologie” oparte o bardzo tanią siłę roboczą z państw islamskich. Czyli padaka. Rosyjscy specjaliści nie mają co szukać w swoim kraju, masowo uciekają za granicę. W Korei Południowej zbudowali całą dzielnicę domków … dla rosyjskich fachowców o wysokich kwalifikacjach.
  W Rosji pod wodzą premiera Miedwiediewa i szefowej banku centralnego Nabjulinej jest rozwijany system ekonomiczny dobrze nam znany z początku lat 90tych, czyli ograniczyć tak ilość pieniądza w obiegu, aby wszystkie nowoczesne rozwojowe biznesy oparte co jasne o kredyt zdechły. I zdychają.
  Do tego masowa spekulacja na rosyjskiej giełdzie walutowej, kręcą/wahają kursem rubla aby zarobić. Obroty i dochody tej giełdy wzrosły przez ostatnie kilka lat WIELOKROTNIE, gdy Rosjanie masowo zbiednieli. Czysta spekuła, płaci za to realna rosyjska gospodarka i zwykli Rosjanie – taki haracz dla międzynarodowych spekulantów. Duża część tych dochodów, chyba większość, płynie z Rosji … do USA.
  A co na to Putin? Udaje jak na razie że niczego nie rozumie. Jakoś to nie pojawiło się w polskich mediach, rosyjski budżet obronny został w roku 2017 zmniejszony w porównaniu z rokiem poprzednim o 25%. To jest skala tej katastrofy, tną wszystko, upadają.
  Warto wiedzieć że te kolejne „genialne” reformy w Rosji robią ludzie z czasów Jelcyna. Żadna już tajemnica, że oni byli wtedy wstawiani przez CIA. Wstawiani aby rozwalić rosyjską gospodarkę. Wtedy CIA masowo urzędowała po rosyjskich ministerstwach, było tysiące tzw. doradców z USA. I oni dobierali tzw. liberałów do rządzenia rosyjską gospodarką. Ciekawe że wśród tych „liberałów” najtrudniej było o ekonomistów, jacyś prawnicy, socjolodzy itp. No mamy w Polsce przykład „wybitnego” ekonomisty Michalkiewicza, prawnik więc został wybitnym ekonomistą. :-)))))))))))))
  Ale jest w Rosji mała grupa ekonomistów która twardo stawia opór tej obłąkanej polityce. Jak na razie złodziejskie elity ich wyśmiewają. Ale jednak Putin ostatnio dopuścił ich do głosu, mogą występować na oficjalnych naradach na temat gospodarki jako taki kontrapunkt, mają ciekawe propozycje. A że rozpad rosyjskiej gospodarki grozi buntem ludu, to pojawiło się już słowo oprycznina. Czyli wymordujemy tych co się sprzedali zachodowi i niszczą Rosję, tych tzw. liberałów. Nikt nie wie jak się zachowa Putin, czy wypuści swoją opryczninę na tzw. liberałów, a tak naprawdę zachodnią agenturę.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra