PRAWY.TV

Dr Paul Cameron: Nastąpił gwałtowny wzrost homoseksualizmu wśród młodych ludzi

Fragment poniedziałkowej konferencji w Sejmie, podczas której znany badacz homoseksualizmu dr Paul Cameron mówił o mitach homopropagandy oraz wynikach ostatnich badań nad społeczeństwem amerykańskim.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. panMarek

  8 maja 2017 at 14:01

  Ameryki gościu nie odkrył. To wiadomo od dziesiątków lat.

 2. robert ksiazczyk

  8 maja 2017 at 18:50

  i jak takie spoleczenstwo ma stawiac zapore kulturowa wobec islamizacji pod plaszczykiem multi-kulti?

 3. Tomek

  8 maja 2017 at 21:32

  Homoseksualizm nie jest żadnym biologiczno-genetycznym uwarunkowaniem, jak twierdzi lewica. Jest uwarunkowaniem społecznym. Oczywistym jest (to stwierdzenie przez lewaków jest uznawane świętokradztwem niemalże), że jak ktoś promuje gejów, to gejów będzie więcej. Dowód – starożytna Grecja czy Rzym. Dlaczego niemal każdy rzymski cesarz był gejem? Dlaczego każda książka Platona kończyła się homoseksualną orgią? Dlaczego w starożytnej Grecji na siłę wprowadzano heteroseksualne obowiązki, bo po prostu siadał im przyrost naturalny, takie gejostwo było? I niech mi ktoś wytłumaczy, że promowanie pedalstwa nie skutkuje wzrostem pedalskich zachowań…

  • Robert Ksiazczyk

   9 maja 2017 at 02:19

   oczywiscie panie Tomku, podpisuje sie pod panska wypowiedzia obiema rekami. Tylko ze dodam ,jak pan wspomnial „Homoseksualizm nie jest żadnym biologiczno-genetycznym uwarunkowaniem, jak twierdzi lewica. Jest uwarunkowaniem społecznym” SZKODLIWYM.

 4. mobsex.mobi

  17 maja 2017 at 11:51

  Hi it’s me, I am also visiting this site daily, thisweb site is really good and the visitors are really sharing good thoughts.My web blog … workout supplement

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra