Wiara

Czego niestety papież nie zrobi w Fatimie

Dokładnie 100 lat temu, od czasu objawień Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi, trzem pastuszkom z Fatimy, a później siostrze Łucji, która otrzymywała uznane przez Kościół objawienia prywatne będąc już siostrą zakonną, podczas pontyfikatów kolejnych papieży żaden z nich nie spełnił dwóch próśb Maryi.

Wielokrotnie od czasów Piusa XI odrzucano prośbę Niepokalanej o poświęcenie Rosji Jej Sercu lub spełniano ją niewłaściwie, czyli niezgodnie z wolą Matki Bożej, która wyraźnie prosiła o poświęcenie Rosji (a nie świata!) i poświęcenie przez papieża, ale w łączności z wszystkimi biskupami świata (oczywiście katolickimi, bowiem Maryja nigdy w swoich objawieniach nie była ekumeniczna w rozumieniu posoborowym – poza Medjugorje, ale te „objawienia” na szczęście nie są uznane przez Kościół). Jak ta prosta prośba była łamana przez kolejnych papieży, w duchu pokory upominanych przez siostrę Łucję, opisywaliśmy niedawno na Prawy.pl: http://prawy.pl/48116-putin-fatima-i-ukrywana-tajemnica/

Ostatni z papieży, Franciszek, uznaje, że sprawa poświęcenia Rosji jest już załatwiona…. Czego jeszcze nie zrobi więc Franciszek w Fatimie w 100. Rocznice objawień? Nie ujawni drugiej koperty trzeciej tajemnicy fatimskiej, która mówi najprawdopodobniej o kryzysie wiary i kryzysie w Kościele. Przed ujawnieniem jednej z dwóch kopert ostatniej tajemnicy z Fatimy przedstawiciele Kościoła ujawnili tylko jedno zdanie tajemnicy: „W Portugalii będzie zawsze zachowany dogmat wiary”. To zdanie nie pojawiło się później w treści trzeciej tajemnicy opublikowanej w 2000 roku. Przesłuchujący w sprawie Trzeciej Tajemnicy wizjonerkę jezuita ks. Joseph Schweigl (wysłany przez Piusa XII) zaświadcza w 1952 r., że Tajemnica składa się z dwóch części. Sprawę opisywaliśmy niedawno:

– Druga część tajemnicy o 62 linijkach tekstu została przez papieża odczytana w 1960 r. i pozostała nadal tajemnicą. W 1963 r. kard. Ottaviani potwierdził istnieje dokumentu krótszego, gdzie sama Maryja przekazuje swoje słowa światu (do dzisiaj znamy z nich jedynie jedno zdanie: „W Portugalii będzie zawsze zachowany dogmat wiary”). Następnie tajemnicę poznaje Paweł VI i pomimo osobistej prośby siostry Łucji nie ujawnia jej, za to finalizuje dzieło swojego poprzednika – Sobór Watykański Drugi, który przez wielu uważany jest za wybuch modernizmu w Kościele i przyczynę kryzysu, o której miała mówić Matka Boża mówiąc o zagrożeniu dla „dogmatu wiary”. Taką treść przesłania Maryi potwierdzali w dużej mierze sami papieże i hierarchowie Kościoła, mówiąc, że sensem tajemnicy jest utrata wiary i kryzys wiary w Kościele – pisaliśmy na Prawy.pl

Informowaliśmy też, że „Kiedy Jan Paweł II w 2000 r. ujawnił Trzecią Tajemnicę Fatimską (uwaga: jedną z dwóch części) niektórzy interpretatorzy uznali, że obraz ojca świętego, do którego strzelają żołnierze to metafora do zamachu na papieża Polaka. Z kolei inni przytaczają fragment przekazany przez siostrę Łucję („Zobaczyłam Ojca Świętego w bardzo dużym domu. Klęczał przy stoliku, miał twarz ukrytą w dłoniach i płakał. Na zewnątrz było dużo ludzi, niektórzy rzucali nań kamieniami, inni wykrzykiwali i wymawiali brzydkie słowa. Biedny Ojciec Święty, musimy się bardzo za niego modlić”) jako atakowanego papieża, który kiedyś (oby jak najszybciej) ujawnił drugą część przesłania z Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej”.

Robert Wyrostkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

36 komentarzy

36 Komentarzy

 1. N.N.

  13 maja 2017 at 11:00

  Wstrząsające orędzie Jezusa Chrystusa do kapłanów – ks. Piotr Glas
  https://www.youtube.com/watch?v=vnt4w1X2DTU

 2. Danka

  13 maja 2017 at 11:01

  Ex-dyrektorka Teatru 8 Dnia z Poznania, lewaczka, twierdzi, ze rzucila w Ojca Sw.Franciszka po jego wyborze tylko ciastkiem:
  https://www.wprost.pl/kraj/392636/Wybrali-ch-na-papieza-Dyrektor-teatru-mialam-prawo-do-tego-wpisu.html

 3. Hania

  13 maja 2017 at 13:12

  Fatima jest jednym z najbardziej znienawidzonych i niszczonych przez złego miejsc świata!
  Taka była moja pierwsza myśl po dotarciu na miejsce Objawień…
  Nie wiem kto kazał/ zatwierdził wybudowanie tak koszmarnego kościoła, do którego schodzi się jak do katakumb.
  Ohydnego w całej swej wymowie!
  Na pewno nie była to osoba wierząca i miłujaca Boga i Kościół…
  Nad ” ołtarzem” wisi figura jakiegoś stwora, o twarzy jaskiniowca…ohyda!
  To z pewnością nie jest podobizna naszego Pana J Chr!!!

  http://2.bp.blogspot.com/-uByKvfLgm0A/VDBwpHLMzAI/AAAAAAAAJno/41vadeuRypo/s1600/fatima.jpg

 4. Hania

  13 maja 2017 at 13:13

  I górujący nad Fatimą Krzyż z postacią jakiejś modliszki, powykręcanej i paskudnej…

  http://static5.depositphotos.com/1032561/458/i/950/depositphotos_4582023-stock-photo-the-new-cross-of-fatima.jpg

  Z tej pielgrzymki wróciłam bardzo przybita, z wiarą w spiskowe teorie dziejów:

  – antykościół w pełnym natarciu…

 5. jacek

  13 maja 2017 at 14:21

  Diabeł i jego pomocnicy,czyli masoni zaatakowali w 1917 roku największy kraj chrześcijański,Rosję.Żydzi sataniści postanowili zniszczyć wiarę,zmordować,okraść i upodlić naród Rosyjski i Świętą Ruś.Reakcja obrony Najświętszej Maryi Panny była natychmiastowa i gdyby papież,od razu poświęcił Rosję Jej Niepokalanemu Sercu to plany diabła i masonów zostały by udaremnione.

 6. panda

  13 maja 2017 at 16:16

  Mam mieszane uczucia, gdy człowiek będący poza duchowienstwem , ocenia hierarchię i papieża, krytykuje, mówi jak powinno być, jakby wszystko lepiej wiedział, jakby ta wiedza pochodziła od samego Pana Boga. Kościołem kieruje Duch Święty, a ocena papieża nie jest w gestii wiernych, tym bardziej świeckich.

  • Paweł

   14 maja 2017 at 10:48

   @panda

   A ja mam doła kiedy czytam takie brednie. Każdy ma psi OBOWIĄZEK oceniać tzw. hierarchię i papieża. Wiem, że wolisz, żeby ci zdrajcy i wrogowie pozostali bezkarni i byli sędziami we własnej sprawie, ale niedoczekanie! Mówisz, że Duch Święty odpowiada za zbrodnie i zdrady popełnione przez kościółek i papieży? Ocena papieża jest jak najbardziej w gestii świeckich. Analogicznie mógłbym powiedzieć, że nie w Twojej gestii jest ocenianie rządzących.

   „krytykuje, mówi jak powinno być, jakby wszystko lepiej wiedział, jakby ta wiedza pochodziła od samego Pana Boga”

   Tak właśnie zachowują się papież i kler a nie ma żadnej przesłanki, żeby im wierzyć i ufać.

   • Marian

    14 maja 2017 at 18:24

    @Paweł, oceniaj sobie swoich rabinów, a od KK to lepiej się ***

    • Paweł

     15 maja 2017 at 18:47

     @Marian

     Od rabinów możesz wyzywać swoich zdradzieckich purpuratów, którzy są współczesnymi faryzeuszami. Przyjdzie czas rozliczeń.

  • Stanley

   15 maja 2017 at 13:30

   zgoda Bracie, ale sa dogmaty wiary, dokumenty byłych papieży, ( vide cum ex apostolates) oraz słowa samego Chrystusa, I jesli te FAKTY sa przeinaczane I interpretowane na 100 sposobów to mamy moralne I katolickie prawo mówić NIE !!!!

 7. Nettie Bellefleur

  14 maja 2017 at 13:36

  I’m still learning from you, while I’m improving myself. I absolutely love reading all that is posted on your blog.Keep the information coming. I liked it!

 8. Akj

  15 maja 2017 at 02:11

  Ja jako jeden z nielicznych chrzescijan , nie katolikow , wierze w to co powiedzial Chrystus Bog Pan Zbawiciel, W to co jest napisane w Bibli, tylko On jest droga do zbawienia. I nie ma innych posrednikow. Warto jest czytac Pismo Swiete. Pismo nie redagowane przez jechowych( nie chrzescijanie) adwentystow , czy mormonow .polecam biblia warszawska , tysiaclatka, gdanska. Warto sprubowac. Za to nie karaja.polsce takze czytac no we osiagniecia naukowe . nic sie nie bierze z niczego .

 9. Soplica

  15 maja 2017 at 10:16

  I tak doczekałem że schizmatycy i innowiercy stają się „autorytetami” w sprawach wiary.

  • Paweł

   15 maja 2017 at 20:45

   Mówisz o modernistach?

 10. mp4 porn

  15 maja 2017 at 23:22

  wh0cd963744 [url=http://tulasi.club/]tulasi[/url] [url=http://lopid.club/]lopid 600 mg[/url] [url=http://nizoral.club/]nizoral[/url] [url=http://trandate.club/]trandate[/url] [url=http://levothroid.club/]levothroid[/url]

 11. Quinn Neubacher

  23 maja 2017 at 18:27

  Generally I don’t read post on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to try and do so! Your writing style has been amazed me. Thanks, quite nice article.

 12. many sites

  30 maja 2017 at 22:04

  Apple previously incorporates Rhapsody as an app, which is a best get started, but it is presently hampered through the incapability in the direction of shop locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this adjustments, then it will somewhat negate this convenience for the Zune, however the Ten tunes for each month will however be a big plus inside of Zune Pass’ desire.

 13. the page

  31 maja 2017 at 00:51

  Sorry for the substantial analyze, however I’m Pretty loving the refreshing Zune, and hope this, as effectively as the very good evaluations some other us residents comprise penned, will help your self make your mind up if it can be the straight conclusion for yourself.

 14. Phila

  1 czerwca 2017 at 15:31

  How enchanting.

 15. the site

  5 czerwca 2017 at 13:04

  The Zune concentrates on currently being a Portable Media Player. Not a website browser. Not a recreation machine. Maybe in the long run it’ll do even much better inside those areas, but for previously it truly is a Good path towards set up and listen to your songs and movies, and is without peer inside that respect. The iPod’s rewards are its world-wide-web visiting and purposes. If individuals stable extra persuasive, perhaps it is your most straightforward decision.

 16. many sites

  8 czerwca 2017 at 18:13

  Among me and my spouse we have owned added MP3 avid gamers previously mentioned the many years than I can count, such as Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, and many others. But, the remaining couple of a long time I’ve settled down to a person line of avid gamers. Why? Since I was delighted in direction of discover how well-designed and enjoyment to hire the underappreciated (and extensively mocked) Zunes are.

 17. many sites

  9 czerwca 2017 at 05:01

  Palms down, Apple’s application store wins as a result of a mile. It’s a substantial final decision of all sorts of apps vs a as an alternative unsatisfied final decision of a handful for Zune. Microsoft contains Ideas, particularly in just the realm of game titles, however I’m not indeed I would have to have to guess upon the long term if this section is crucial toward on your own. The iPod is a substantially much better option within just that case.

 18. many blogs

  10 czerwca 2017 at 12:42

  Zune and iPod: Most folks evaluate the Zune in the direction of the Touch, yet right after viewing how slender and incredibly reduced and light-weight it is, I just take it in the direction of be a alternatively one of a kind hybrid that brings together features of both equally the Contact and the Nano. It can be Really vibrant and gorgeous OLED show is a little bit more compact than the contact screen, still the player alone feels Incredibly a little bit lesser and lighter. It weighs above 2/3 as a great deal, and is noticeably lesser inside of width and top, despite the fact that currently being merely a hair thicker.

 19. Frankly I am already impressed of this blog, which you dudes try todiscuss on this website figured out the solution finally go: https://evtini-poleti.tumblr.com/

 20. online shop for shoes

  13 czerwca 2017 at 18:05

  I’ve attempted on many denims that claim to be „short” in length and they go way previous my ankle.|PPC marketing is most beneficial for you for the beneath factors. The voice quality and songs playback high quality each through the handset, loudspeaker and earplugs is good. Yes, only the very best top high quality pearl jewellery!|You will be able to view a big variety of LED light for bike in couple of minutes. Therefore, on the whole you save a great deal on online shopping money-wise. Health is essential if you want to be successful in lifestyle.|Craiglist is also an additional place you can look for baby treatment goods at a discount. Are you looking for a comfortable nightgown or attractive ladies’s intimate lingerie? I am heading to keep it my small magic formula.|Nicely, if you are talking about comfy clothes, tees are the favorite of all. PPC marketing is most beneficial for you for the beneath reasons. They like wearing flamboyant and glamorous attire that will accentuate their appear.|Create an account with the portal that is quite well-known among the big number of people. You can find incredible offers on baby care products on eBay. This can direct to spam and undesirable ad and solicitations.|Follow the five steps over to make certain you don’t regret selecting the wrong web internet hosting business. It tells individuals that he care about time. From Fashion pearl sets to Trendy pearl set.|A guy who wears a wristwatch understands what time it truly is when he would like to know. At that time, they attempt to have this cool apparel. A lot website utilizes Pay pal which makes it easier to transfer money.|See how lengthy it requires for them to solution your query. So why ought to you shop from an online shopping website instead of going to a fashion store or a shopping mall? If they have a forum, ask them questions.|You took your credit score card numbers and produced your orders. Nicely, in simple phrases, it means what it reads like – there are no concealed surprises! Looking for a purse that matches your party dress?|I’ve bought garments for the kids, white goods for the home, gardening resources as well as food on-line. They may lose 1025 on these codes but the influx of new clients makes up the loss.|Best colour for choosing the suit is darkish Blue, numerous shades of black and grey. Buy jewellery online from Jpearls, it is total online shopping website. For now I would like to specifically discuss the Zojirushi NS-LAC05.|Once he gets your request, he will send you an email with the hyperlink to obtain the genie. Travel alarm clocks: Some come with a fold-over fashion situation, an AM/FM radio, digital designs and so on.|These 5 items are just a couple of of the numerous present items for vacationers that price $25.00 or less. As a make a difference of fact, it is not just the money component. Writing Posts on the Internet- a.ka. „blogging”.|Women are luckier than men as they have a lot more add-ons than men do. At that time, they try to have this cool apparel. One of the most popular is the Target Credit score Card.|Many of the on-line shopping Eire websites that promote males’s clothes have multiple clothing brand names on offer. You can effortlessly drown your self among all this information if you don’t take it 1 stage at a time.|Money ranks as one the best belongings nowadays. You’d be extremely difficult-pressed to discover much better deals in real life shops. Ensure that your online shopping website is up to date and present.|In the prior time, online buying was quite impossible and hard to think. Ensure that your online shopping website is up to day and present. It is stated to give up to seven hrs of talk time or about 28 hrs of songs playback time.|The net was my favoured location to store anyway. They might lose 1025 on these codes but the influx of new clients makes up the reduction. It was now becoming known as web on-line buying.|Searching on-line is the easiest way to get the best prices before you make a purchase. There is no magic formula, but rather, it’s just understanding what to do. You will obtain your purchase inside assigned time at your door.|It is very important to learn how to negotiate with your clients. You can also select Brown but it is very best to put on on weekends and casual events. More applications can be downloaded from blackberry app world.|Anytime you see a „full” tag on a shirt you should assume that it is fairly larger than that of regular 1. Our life stand on the basis of ‚s and one’s. Purchase purchasing Hitachi DH36DAL, the purchaser saves cash.|Ask friends with kids where they found inexpensive infant care products to assist you out.

 21. Tiara

  13 czerwca 2017 at 23:24

  Pienso que ha sido bastante significativo para mí leer estas líneas. Tendré en cuenta lo que he leído aquí y te doy las gracias por publicarlo.

 22. oakley sale canada

  15 czerwca 2017 at 08:48

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 23. Pingback: xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

 24. wizzer самолетни билети

  21 czerwca 2017 at 11:58

  After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

 25. Pingback: http://falschgeldkaufen.blogspot.com/2017/01/wo-kann-ich-falschgeld-kaufen.html

 26. katies

  22 czerwca 2017 at 05:40

  pomegranate diet pills 5 boxes $300 laptop amazon

 27. katie

  23 czerwca 2017 at 04:00

  prescription diet pills qsymia reviews

 28. jenny

  23 czerwca 2017 at 23:57

  diet pills that jennifer hudson took garcinia

 29. jenny

  26 czerwca 2017 at 00:47

  diet pills qnexa buy vivus online

 30. KelChalkhic

  26 czerwca 2017 at 17:32

  Keflex Wine Cialis Cost Zithromax Feel Worse

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra