PRAWY.TV

Protest w sprawie Magdaleny Żuk przed ambasadą Egiptu

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Akj

  15 maja 2017 at 01:45

  Ladna, sama, blondynka w egipcie . to proszenie sie o problem. A prawda jest taka , ze nikt z oficiali jegipskich tam nic nie bedzie szukal , bo najwiekszy biznes to humantraffic albo narzady. Korupcja i bezprawie. A po zatym w krajach muslinskich kobieta jest warta mniej jak koza. Powiedzcie to kopaczowej I naszym feministkom.

 2. mp4 porn

  15 maja 2017 at 11:46

  This website is amazing. I will tell about it to my friends and anybody that could be interested in this subject. Great work guys!

 3. mobsex

  17 maja 2017 at 13:56

  Gesztenye,Én is úgy ítéltem meg, hogy annyi porcukortól már nagyon-nagyon édes lenne. Ezért tettem bele csak 4 ek. mézet, de még így is bőven édes volt.

 4. Poker online

  26 maja 2017 at 10:44

  We all stumbled right here from the distinct website along with imagined I will examine issues away. I favor what I discover Protest w sprawie Magdaleny Żuk przed ambasadą Egiptu – Prawy.pl thus i’m following a person. Enjoy exceeding your web web site again. Poker online http://www.feraripoker.org/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra