KOD atakuje rękoma policji i sądów!

PRZYJDŹ KONIECZNIE NA ROZPRAWĘ 16 maja 2017, Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska 82  Godz.14:15, Sala P.37 (parter)

Krzywdzącym wyrokiem nakazowym z dnia 14 marca członek naszego Stowarzyszenia Solidarni 2010 Stanisław Kornaszewski został skazany na grzywnę za udział w LEGALNYM proteście pod nazwą BOJKOT KOD. Wobec sprzeciwu skazanego sąd zarządził pierwszą rozprawę w trybie zwykłym.
 
Nie godzimy się na podwójne standardy stosowane przez policję i sądy! Jednych za faktyczną agresję słowną i rękoczyny traktuje się w białych rękawiczkach i po „rozpatrzeniu” spraw – uniewinnia, innych – z poduszczenia KOD – za spokojne legalne demonstrowanie poglądów – skazuje się zaocznie! Okażmy solidarność z Panem Stanisławem Kornaszewskim, który od wielu miesięcy niemal codziennie jest obecny przezd URM, by równoważyć kłamliwy przekaz miasteczka KOD-u,  w legalnie zarejestrowanym zgromadzeniu cyklicznym BOJKOT KOD.
Krzywdzącym wyrokiem nakazowym z dnia 14 marca członek naszego Stowarzyszenia został skazany na grzywnę 200 PLN i koszta sądowe tylko dlatego, że ośmielił się dokumentować fotografując smętne miasteczko namiotowe KOD przed siedzibą URM! Prowokacjom KOD należy się stanowczo przeciwstawić!
Prosimy media o informowanie o przebiegu sprawy oraz o obecność!
Solidarni 2010

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra