Wydarzenie

KOD atakuje rękoma policji i sądów!

PRZYJDŹ KONIECZNIE NA ROZPRAWĘ 16 maja 2017, Sąd Rejonowy Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska 82  Godz.14:15, Sala P.37 (parter)

Krzywdzącym wyrokiem nakazowym z dnia 14 marca członek naszego Stowarzyszenia Solidarni 2010 Stanisław Kornaszewski został skazany na grzywnę za udział w LEGALNYM proteście pod nazwą BOJKOT KOD. Wobec sprzeciwu skazanego sąd zarządził pierwszą rozprawę w trybie zwykłym.
 
Nie godzimy się na podwójne standardy stosowane przez policję i sądy! Jednych za faktyczną agresję słowną i rękoczyny traktuje się w białych rękawiczkach i po „rozpatrzeniu” spraw – uniewinnia, innych – z poduszczenia KOD – za spokojne legalne demonstrowanie poglądów – skazuje się zaocznie! Okażmy solidarność z Panem Stanisławem Kornaszewskim, który od wielu miesięcy niemal codziennie jest obecny przezd URM, by równoważyć kłamliwy przekaz miasteczka KOD-u,  w legalnie zarejestrowanym zgromadzeniu cyklicznym BOJKOT KOD.
Krzywdzącym wyrokiem nakazowym z dnia 14 marca członek naszego Stowarzyszenia został skazany na grzywnę 200 PLN i koszta sądowe tylko dlatego, że ośmielił się dokumentować fotografując smętne miasteczko namiotowe KOD przed siedzibą URM! Prowokacjom KOD należy się stanowczo przeciwstawić!
Prosimy media o informowanie o przebiegu sprawy oraz o obecność!
Solidarni 2010

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

  1. Akj

    16 maja 2017 at 02:21

    Sady dalej sa komunistyczno-powskie . Trzeba to wykorzenic.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra