Z zagranicy

Eurokraci chcą stworzyć legalne kanały sprowadzania muzułmańskich imigrantów do UE

Potrzebujemy polityki, która pozwoli na stworzenie bezpiecznych i legalnych kanałów migracyjnych, podobnie zresztą, jak i polityki integracji w krajach goszczących imigrantów – mówiła eurodeputowana Cécile Kyenge podczas wtorkowej debaty w Parlamencie Europejskim dotyczącej imigracji. Z kolei Angelika Mlinar ubolewała nad brakiem „właściwego unijnego systemu azylowego”. Obydwie mówiły o „skandalicznym braku politycznej woli” w tej kwestii.

– To nie jest kwestia zdolności, ale chęci. Najwyższy czas, aby kraje członkowskie wypełniły poczynione przez siebie zobowiązania – mówiła Milnar, zapominając najwyraźniej, iż są w UE państwa, które żadnych zobowiązań co do przyjęcia muzułmańskich imigrantów nie poczyniły. Austriacka eurodeputowana z grupy ALDE posunęła się nawet do zestawienia wysiłków podejmowanych przez UE w celu przyjęcia uchodźców z dużo większym – jej zdaniem – zaangażowaniem takich krajów jak Jordania, Liban i Turcja, gdzie schronienie – jak podkreślała – znalazło ich miliony.

Włoska europoseł Cécile Kyenge (S&D) wskazywała, że zaledwie dwa kraje unijne, Malta i Finlandia, znajdują się na dobrej drodze do wywiązania się ze swoich zobowiązań i poprosiła komisarza ds. migracji Dimitrisa Avramopoulosa, aby wyznaczył na wrzesień termin ostateczny przyjmowania kwot muzułmańskich migrantów. Ten ostatni zapowiedział zresztą, że jeżeli państwa członkowskie szybko nie zwiększą liczby muzułmańskich imigrantów w swoich krajach, Komisja Europejska nie zawaha się wszcząć postępowania w sprawie naruszenia procedur.

Takie stanowisko Komisji Europejskiej spotkało się z aplauzem ze strony niemieckiej eurodeputowanej z frakcji Zielonych Ski Keller. – To nie jest kwestia możliwości, ale skandalicznego braku politycznej woli – grzmiała. – Mówimy o ludziach, którzy uciekli przed wojną i skazaniem, samotnych dzieciach pozbawionych opieki rodziców, które są zostawiane same w przepełnionych obozach – przekonywała, zupełnie nie zwracając uwagi na fakt, iż zdecydowana większość imigrantów to nie wojenni uchodźcy, jak usiłuje to wmówić lewica, ale ekonomiczni imigranci, którzy w UE liczą na poprawę stopy życiowej.

Wielu eurodeputowanych przekonywało podczas debaty, że sama relokacja nie rozwiąże kryzysu migracyjnego w Europie. Ska Keller odnotowała, że „dobry system dubliński, wspólne reguły i legalne ścieżki również są potrzebne”, podczas gdy Cécile Kyenge przekonywała: „Potrzebujemy polityki, która pozwoli na stworzenie bezpiecznych i legalnych kanałów migracyjnych, jak również polityki integracyjne w krajach goszczących”.

Co ciekawe, owe „bezpieczne i legalne kanały migracyjne” mają zdaniem eurodeputowanych zapobiec zarabianiu na przerzucaniu ludzi przez Morze Śródziemne.

– Każdy szukający azylu, który przybywa nielegalnie, korzysta z usług przemytników ludzi, powinien zostać odesłany do bezpiecznego miejsca w regionie swojego pochodzenia – mówiła Helga Stevens. Wtórował jej holenderski eurodeputowany Auke Zijlstra (ENF), winiąc organizacje pozarządowe za „współpracę z przemytnikami ludzi”. – Nie powinniśmy relokować tych migrantów, ponieważ w ten sposób po prostu nagradzamy działalność kryminalną – oświadczył.

Przeciwko sprowadzaniu imigrantów opowiedzieli się eurodeputowani z Węgier. Europoseł Zoltán Balczó nazwał imigrację „zagrożeniem dla kultury i tożsamości Europy”.

Zamykając debatę, komisarz Avramopoulos powtórzył komentarze eurodeputowanych odnośnie do potrzeby solidarności. – Relokacja jest często redukowana do liczb, ale nie powinniśmy zapominać, że mówimy o ludziach, którym potrzebna jest ochrona. To nasza wspólna moralna i polityczna powinność, zapewnić, iż otrzymają oni tę ochronę tak szybko, jak to tylko będzie możliwe i w sposób, który UE będzie w stanie zrealizować – stwierdził.

A kto ochroni społeczeństwa państw członkowskich przed muzułmańską agresją? Tego wątku jakoś nikt nie podejmował.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. jacek

  16 maja 2017 at 18:49

  Masonerja niszczy cywilizację łacińską poprzez nachodźców cywilizacji gromadnościowych,Brońmy personalistycznej cywilizacji łacińskiej i kultury polskiej!

 2. Sewer

  16 maja 2017 at 20:43

  Ile te podłe eurokurwy dostają ze każą nam kłaść głowy pod islamski topór? Kto dał prawo tym kto płaci za ta farse aby skazywali nas na pewną śmierć ?

 3. Egzorcysta

  16 maja 2017 at 22:41

  To nie jacys eurokraci czegos chca, bo zadni eurokraci nie maja nic do gadania poza tym co im kaza zupelnie inne „instancje” znajdujace sie na wschodnim wybrzezu USA(Rotshild i 12 apostolow rozbojnikow) i Izraelu.To co sie dzieje w UE to od pocztaku polityka Izraela przy pomocy USA.Wysiedlenie ludzi z terenow roponosnych na Bliskim Wschodzie pozwoli na przjecie pustych terenow i exploatacje zloz bez przeszkod.To jeden cel, drugi to uncestwienie sie nawzajem Islamistow i Katolikow, czy innowiercow w UE.Co oznacza 3cia depopulacje Europy jako bastionu dla NWO czyli totalnej wladzy Zydow nad swiatem ,obojetnie jak ich nazwiemy, czy Masonami czy Iluminatami czy Bilderbergami czy Eskimosami, kazda ta grupa to jedna i ta sama nacja Chazarska.Wiec nie dajmy sie zwariowac tylko nazywajmy sprawy jakimi sa.A te pajace tak zwani eurokraci to tez w wiekszosci ta sama nacja, i druga polowa to pajace ,tak zwane bydlo ofiarne, ktore pojdzie pod sad norymberski jak cos nie pojdzie zgodnie z planem depopulacji Europy, reszta spieprzy do Ameryki Pld.I to powinno byc jasne dla kazdego ,kto dzis jeszcze nie widzi do czego to zmierza.Istota sprawy jest jeszcze to, ze kazdy w polityce ktory bedzie przciw zydowskim planom , zakonczy kariere polityczna, w jakis spektakularny sposob, dlatego kazda swinia ktora podpisala cyrograf za 30 srebrnikow, bedzie klaskac takim pomyslom , niczym general na przemowieniu przywdocy Korei Polnocnej.Glownie chodzi o likwidacje Niemcow, ale Zydzi tez maja porachunki od stuleci tez z Hiszpanami, Francuzami, Brytyjczykami, ktorzy calej ten nacji kazali sie spakowac w 3 miesiace i opuscic ich kraj.UE jest tylko etapem madrosci dla planow zemsty, dlatego nikt w PE nigdy sie nie przejmowal budowa UE tylko jej zniszczeniem najpierw gospodarczym.Ludzie w takiej sytuacji sa mocno zajeci ratowaniem dobytku i nie interesuja za bardzo obserwacja jakie kolejne ustawy wchodza, ktore zgodnie z parawem zakaze im sie poruszac i oddychac.A ci co sa troche mniej zajeci sa karmieniem, igrzyskami, konsumpcja,truciznami w jedzeniu, w kosmetykach, w wodzie pitnej takimi jak fluor ktorego Niemcy uzywali w obozach koncenracyjnych jako srodka uspokajacego.Wystarczy polaczyc te ciekawe fakty, a kazdy dozna oswiecenia co tu sie swieci i komu to zawdzieczamy.Wystarczy przanalizowac pochodzenie decydentow kim sa ich rodzice i jakie sa ich prawdziwe nazwiska.Okaze sie ,ze jak nie Chazar ,to jego zona Chazarka.Proponuje obserwowac ten fenomen, czy zbiegi okolicznosci.Jezeli ludzie nie przstana bac sie Zydow, zostana zapedzeni do obozow pracy, np w USA juz sa takie obozy przygotowane, nazywaja sie FEMA, podobne powstaja w UE. reportaze do wyboru: https://www.youtube.com/results?search_query=obozy+koncentracyjne+fema

 4. Żydo-MASONERIA narzuca swoj IDEOLOGIĘ całej Europie ZNISZCZENIA jednolitych NARODÓW!

  16 maja 2017 at 23:22

  Loże żydo-masońskie i złodzeje GLOBALIŚCI czyli rodziny właścicieli wielkich KORPORACJI medzynardowych doświadczyły na 100% na przykładzie Szwecji, USA i Kanady, że ONI mogą zdobyć PEŁNIE ZAOCZNEJ władzy pod PRETEKSTEM „demokracji”, że MOGĄ jedynie rządzić w każdym państwie za pomocą swoich pociąganych za sznurki przekupionych PAJACYKÓW „bonzów partyjnych” lub takie MARIONETKI jak ta franca E.Macron, pod WARUNKIEM, że w tych krajach NIE ma jednolitego społeczeństwa o tej samej NARODOWOŚCI.

  Tymi GLOBALISTAMI w USA, Szwecji czy Francji czyli KASTĄ rządzącą są skrzyknięci ŻYDZI na bazie jednej NACJI rządzącej w jakimś kraju MAKSYMALNIE wymieszanym narodowo i rasowe oraz SKONFLIKTOWANY wewnętrznie, który to naród NIGDY NIE stanowi spójności, zamienił się w społeczną mieszanke jak GÓWNO …
  DLATEGO celem żydo-masońskich GLOBALISTÓW jest MAXYMALNE WYMIESZANIE jakiegoś jednolitego NARODU w jakimś państwie, tak aby za pomocą WYMIESZANIA tam zamieszkałego społeczeństwa, BEZ jednolitej tożsamości historyczno-językowej tym sposobem ZNISZCZYĆ wszelkie struktury samoorganizacji do OBRONY przed RABUNKOWYM skolonizowaniem przez tych GLOBALISTÓW, czyli żydowską międzynarodową KASTĄ rządzącą.
  Maksymalnie WYMIESZANE społeczeństwo w jakimś państwie PRZESTAJE być NARODEM i jest bardzo łatwą OFAIARĄ do eksploatacji pod każdym względem dla dobrze zorganizowanej jedno-narodowej KASTY GLOBALISTÓW, którym jest międzynarodowa mafia żydowska.
  Warunkiem KONIECZNYM dla sprawowania PEŁNI władzy w jakimś kraju przez małą uprzyewilijowaną KASTĘ GLOBALISTYCZNĄ jest wcześniejsze ROZBICIE i WYMIESZANIE jednolitego narodu, gdyż taka wymieszana lawa ludzka daje się formować jak plastelina bez problemu w szponach MASONO-GLOBALISTÓW.
  Dlatego, loże masońskie obojętnie w jakim państwie totalnie zajadle ZWALCZAJĄ jednolitość społeczeństwa jako jednego jednolitego NARODU w każdym państwie.
  Narody muszą ZNISZCZYĆ masonerią a budynki loż masońskich ZRUJNOWAĆ!

 5. klioes vel pislamista

  17 maja 2017 at 10:14

  Ach! Nowy prezydent Francy razem z humanitarną kanclerzycą napewno znajdą rozwiązanie!
  Most przez Morze Śródziemne?

  Nowa potrawa trzewia rozwesela!
  Przedtem pływała w Budyniu Makrela,
  A teraz, kiedy Europa już płonie,
  Makrela będzie w ciepłym w Mac(a)ronie

 6. renegeate

  17 maja 2017 at 12:06

  najpierw niech Niemcy wypłacą nam REPARACJE WOJENNE, a później będziemy o problemie dyskutować. Przede wszystkim mamy do ściągnięcia 10 000 naszych wysiedleńców z republik azjatyckich i ich potomków. Za 5 lat zamiast UE będzie unia islamska, a my będziemy żyć w bezpiecznej Polsce do której garnąć się będą europejscy emeryci i na tym sowicie zarobimy. Francuzi zwolnią miejsce u siebie dla islamu, przecież oni są wyznawcami „ciepłej wody” dla spokoju, czasami coś w proteście wymalują na chodnikach i postawią kilka świeczek.

 7. mobsex.mobi

  19 maja 2017 at 17:12

  Great blog! Do you have any recommendations for aspiring writers? I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little lost on everything. Would you advise starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many choices out there that I’m totally confused .. Any suggestions? Many thanks!|

 8. red hair fascinator

  24 maja 2017 at 09:36

  You are my intake , I have few blogs and very sporadically run out from to post .

 9. game poker online

  26 maja 2017 at 10:52

  fantastic problems entirely, you only obtained a new readers. An amount Eurokraci chcą stworzyć legalne kanały sprowadzania muzułmańskich imigrantów do UE – Prawy.pl a person suggest about your submit that you created a few days back? Any kind of certain?. game poker online http://www.feraripoker.org/

 10. dr fisher

  1 czerwca 2017 at 21:05

  Fascinating.

 11. fleshlight vs real down

  9 czerwca 2017 at 02:31

  What is worse is that together with the wrong type of lube, that infection can spread
  throughout the full body. A good relationship is well known as the maximum
  form of happiness, a principle which drives the motivations of singles from everywhere you go to
  discover that special someone. How to make your own male sex toys I told him that which they
  can do urine, saliva, hair test, and then any test within the world that will show the same principle as blood.

  What with a large number of providers and countless products available on the web and offline, the job becomes
  all the more difficult. I guarantee that whenever getting
  a hot and tingly rubdown, she’ll be in excess of ready to return the favor in many ways than one.

 12. The Best Ip Camera

  9 czerwca 2017 at 09:30

  Wifi video video cameras are fantastic methods to protect your
  house or workplace. Once you could have added a Wi-Fi network your Kindle will automatically connect with that hotspot the following
  time you might be in that range. We’ll require
  a look at their Internet surveillance camera here nevertheless they do have options
  committed to businesses and outdoor security at the same time.

  Wifi video video security cameras are fantastic methods to protect your
  property or workplace. All devices ought to have security software that ought to be updated automatically.

 13. whats the best pocket pussy also

  13 czerwca 2017 at 07:12

  An upside to the present method is that it’s actually something which you will enjoy.
  Sharing the event goes a long method to promoting that trust.

  Best mens sex toy If you’ve any concern about the vibrators, then ask for customer support.

  The vaginal stimulation also rotates whilst it’s
  inside you making the g-spot stimulation come and go which can be something I really, enjoy.
  A typical anal vibrator comes that has a good grip at one end that
  makes certain that the vibrator doesn’t inserted in the anal cavity completely.

 14. билети online

  13 czerwca 2017 at 15:36

  There is noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice points in features also.

 15. Bernarda

  14 czerwca 2017 at 04:56

  Considero muy adecuada la forma en que se ha tratado este tema en este artículo, porque pienso que dada su naturaleza no es fácil abordarlo.

 16. best shoe sales

  14 czerwca 2017 at 07:45

  The other side of the story was the practical software development on the internet.|Yes, only the best top quality pearl jewelry! All you have to do is surf a few on-line shopping web sites and location an order for the product you want to have. There is continuity of work even with out energy.|One of the most popular is the Target Credit score Card. They, actually, make their trousers for short women and many petite sizes I swear begin at 5’4″. For instance, 1 for your Twitter and one for YouTube movies.|This includes products for each males and ladies with a quantity of sub sections for each. You can verify out many colours and even test new colours on him/her. Both of these kinds are provided by the Nationwide Target Bank.|Food, Wonderful Meals: Numerous households get stung by the high costs on food, drink and snacks whilst on times out.

 17. online ladies sandals

  18 czerwca 2017 at 00:18

  Some can provide you cash, while there are also others that can provide you items.|There is continuity of function even without energy. One of the most popular is the Target Credit score Card. Now family shopping experienced moved to heaven.

 18. recycle ups batteries reading

  18 czerwca 2017 at 15:00

  I got what you mean , thanks for putting up.Woh I am delighted to find this website through google. „Do not be too timid and squeamish about your actions. All life is an experiment.” by Ralph Waldo Emerson.

 19. recycle ups batteries slough

  18 czerwca 2017 at 15:00

  I don’t even know how I ended up here, but I thought this post was great. I do not know who you are but certainly you are going to a famous blogger if you are not already 😉 Cheers!

 20. katie

  21 czerwca 2017 at 19:09

  how long does diet pills stay in your system

 21. samoletni bileti za bg

  21 czerwca 2017 at 23:23

  There are certainly a lot of details like that to take into consideration. That is a great point to bring up. I offer the thoughts above as general inspiration but clearly there are questions like the one you bring up where the most important thing will be working in honest good faith. I don?t know if best practices have emerged around things like that, but I am sure that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls feel the impact of just a moment’s pleasure, for the rest of their lives.

 22. jenny

  22 czerwca 2017 at 18:49

  diet pills n

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra