Z zagranicy

Eurokraci chcą stworzyć legalne kanały sprowadzania muzułmańskich imigrantów do UE

Potrzebujemy polityki, która pozwoli na stworzenie bezpiecznych i legalnych kanałów migracyjnych, podobnie zresztą, jak i polityki integracji w krajach goszczących imigrantów – mówiła eurodeputowana Cécile Kyenge podczas wtorkowej debaty w Parlamencie Europejskim dotyczącej imigracji. Z kolei Angelika Mlinar ubolewała nad brakiem „właściwego unijnego systemu azylowego”. Obydwie mówiły o „skandalicznym braku politycznej woli” w tej kwestii.

– To nie jest kwestia zdolności, ale chęci. Najwyższy czas, aby kraje członkowskie wypełniły poczynione przez siebie zobowiązania – mówiła Milnar, zapominając najwyraźniej, iż są w UE państwa, które żadnych zobowiązań co do przyjęcia muzułmańskich imigrantów nie poczyniły. Austriacka eurodeputowana z grupy ALDE posunęła się nawet do zestawienia wysiłków podejmowanych przez UE w celu przyjęcia uchodźców z dużo większym – jej zdaniem – zaangażowaniem takich krajów jak Jordania, Liban i Turcja, gdzie schronienie – jak podkreślała – znalazło ich miliony.

Włoska europoseł Cécile Kyenge (S&D) wskazywała, że zaledwie dwa kraje unijne, Malta i Finlandia, znajdują się na dobrej drodze do wywiązania się ze swoich zobowiązań i poprosiła komisarza ds. migracji Dimitrisa Avramopoulosa, aby wyznaczył na wrzesień termin ostateczny przyjmowania kwot muzułmańskich migrantów. Ten ostatni zapowiedział zresztą, że jeżeli państwa członkowskie szybko nie zwiększą liczby muzułmańskich imigrantów w swoich krajach, Komisja Europejska nie zawaha się wszcząć postępowania w sprawie naruszenia procedur.

Takie stanowisko Komisji Europejskiej spotkało się z aplauzem ze strony niemieckiej eurodeputowanej z frakcji Zielonych Ski Keller. – To nie jest kwestia możliwości, ale skandalicznego braku politycznej woli – grzmiała. – Mówimy o ludziach, którzy uciekli przed wojną i skazaniem, samotnych dzieciach pozbawionych opieki rodziców, które są zostawiane same w przepełnionych obozach – przekonywała, zupełnie nie zwracając uwagi na fakt, iż zdecydowana większość imigrantów to nie wojenni uchodźcy, jak usiłuje to wmówić lewica, ale ekonomiczni imigranci, którzy w UE liczą na poprawę stopy życiowej.

Wielu eurodeputowanych przekonywało podczas debaty, że sama relokacja nie rozwiąże kryzysu migracyjnego w Europie. Ska Keller odnotowała, że „dobry system dubliński, wspólne reguły i legalne ścieżki również są potrzebne”, podczas gdy Cécile Kyenge przekonywała: „Potrzebujemy polityki, która pozwoli na stworzenie bezpiecznych i legalnych kanałów migracyjnych, jak również polityki integracyjne w krajach goszczących”.

Co ciekawe, owe „bezpieczne i legalne kanały migracyjne” mają zdaniem eurodeputowanych zapobiec zarabianiu na przerzucaniu ludzi przez Morze Śródziemne.

– Każdy szukający azylu, który przybywa nielegalnie, korzysta z usług przemytników ludzi, powinien zostać odesłany do bezpiecznego miejsca w regionie swojego pochodzenia – mówiła Helga Stevens. Wtórował jej holenderski eurodeputowany Auke Zijlstra (ENF), winiąc organizacje pozarządowe za „współpracę z przemytnikami ludzi”. – Nie powinniśmy relokować tych migrantów, ponieważ w ten sposób po prostu nagradzamy działalność kryminalną – oświadczył.

Przeciwko sprowadzaniu imigrantów opowiedzieli się eurodeputowani z Węgier. Europoseł Zoltán Balczó nazwał imigrację „zagrożeniem dla kultury i tożsamości Europy”.

Zamykając debatę, komisarz Avramopoulos powtórzył komentarze eurodeputowanych odnośnie do potrzeby solidarności. – Relokacja jest często redukowana do liczb, ale nie powinniśmy zapominać, że mówimy o ludziach, którym potrzebna jest ochrona. To nasza wspólna moralna i polityczna powinność, zapewnić, iż otrzymają oni tę ochronę tak szybko, jak to tylko będzie możliwe i w sposób, który UE będzie w stanie zrealizować – stwierdził.

A kto ochroni społeczeństwa państw członkowskich przed muzułmańską agresją? Tego wątku jakoś nikt nie podejmował.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. jacek

  16 maja 2017 at 18:49

  Masonerja niszczy cywilizację łacińską poprzez nachodźców cywilizacji gromadnościowych,Brońmy personalistycznej cywilizacji łacińskiej i kultury polskiej!

 2. Sewer

  16 maja 2017 at 20:43

  Ile te podłe eurokurwy dostają ze każą nam kłaść głowy pod islamski topór? Kto dał prawo tym kto płaci za ta farse aby skazywali nas na pewną śmierć ?

 3. Żydo-MASONERIA narzuca swoj IDEOLOGIĘ całej Europie ZNISZCZENIA jednolitych NARODÓW!

  16 maja 2017 at 23:22

  Loże żydo-masońskie i złodzeje GLOBALIŚCI czyli rodziny właścicieli wielkich KORPORACJI medzynardowych doświadczyły na 100% na przykładzie Szwecji, USA i Kanady, że ONI mogą zdobyć PEŁNIE ZAOCZNEJ władzy pod PRETEKSTEM „demokracji”, że MOGĄ jedynie rządzić w każdym państwie za pomocą swoich pociąganych za sznurki przekupionych PAJACYKÓW „bonzów partyjnych” lub takie MARIONETKI jak ta franca E.Macron, pod WARUNKIEM, że w tych krajach NIE ma jednolitego społeczeństwa o tej samej NARODOWOŚCI.

  Tymi GLOBALISTAMI w USA, Szwecji czy Francji czyli KASTĄ rządzącą są skrzyknięci ŻYDZI na bazie jednej NACJI rządzącej w jakimś kraju MAKSYMALNIE wymieszanym narodowo i rasowe oraz SKONFLIKTOWANY wewnętrznie, który to naród NIGDY NIE stanowi spójności, zamienił się w społeczną mieszanke jak GÓWNO …
  DLATEGO celem żydo-masońskich GLOBALISTÓW jest MAXYMALNE WYMIESZANIE jakiegoś jednolitego NARODU w jakimś państwie, tak aby za pomocą WYMIESZANIA tam zamieszkałego społeczeństwa, BEZ jednolitej tożsamości historyczno-językowej tym sposobem ZNISZCZYĆ wszelkie struktury samoorganizacji do OBRONY przed RABUNKOWYM skolonizowaniem przez tych GLOBALISTÓW, czyli żydowską międzynarodową KASTĄ rządzącą.
  Maksymalnie WYMIESZANE społeczeństwo w jakimś państwie PRZESTAJE być NARODEM i jest bardzo łatwą OFAIARĄ do eksploatacji pod każdym względem dla dobrze zorganizowanej jedno-narodowej KASTY GLOBALISTÓW, którym jest międzynarodowa mafia żydowska.
  Warunkiem KONIECZNYM dla sprawowania PEŁNI władzy w jakimś kraju przez małą uprzyewilijowaną KASTĘ GLOBALISTYCZNĄ jest wcześniejsze ROZBICIE i WYMIESZANIE jednolitego narodu, gdyż taka wymieszana lawa ludzka daje się formować jak plastelina bez problemu w szponach MASONO-GLOBALISTÓW.
  Dlatego, loże masońskie obojętnie w jakim państwie totalnie zajadle ZWALCZAJĄ jednolitość społeczeństwa jako jednego jednolitego NARODU w każdym państwie.
  Narody muszą ZNISZCZYĆ masonerią a budynki loż masońskich ZRUJNOWAĆ!

 4. klioes vel pislamista

  17 maja 2017 at 10:14

  Ach! Nowy prezydent Francy razem z humanitarną kanclerzycą napewno znajdą rozwiązanie!
  Most przez Morze Śródziemne?

  Nowa potrawa trzewia rozwesela!
  Przedtem pływała w Budyniu Makrela,
  A teraz, kiedy Europa już płonie,
  Makrela będzie w ciepłym w Mac(a)ronie

 5. renegeate

  17 maja 2017 at 12:06

  najpierw niech Niemcy wypłacą nam REPARACJE WOJENNE, a później będziemy o problemie dyskutować. Przede wszystkim mamy do ściągnięcia 10 000 naszych wysiedleńców z republik azjatyckich i ich potomków. Za 5 lat zamiast UE będzie unia islamska, a my będziemy żyć w bezpiecznej Polsce do której garnąć się będą europejscy emeryci i na tym sowicie zarobimy. Francuzi zwolnią miejsce u siebie dla islamu, przecież oni są wyznawcami „ciepłej wody” dla spokoju, czasami coś w proteście wymalują na chodnikach i postawią kilka świeczek.

 6. dr fisher

  1 czerwca 2017 at 21:05

  Fascinating.

 7. билети online

  13 czerwca 2017 at 15:36

  There is noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice points in features also.

 8. Bernarda

  14 czerwca 2017 at 04:56

  Considero muy adecuada la forma en que se ha tratado este tema en este artículo, porque pienso que dada su naturaleza no es fácil abordarlo.

 9. recycle ups batteries slough

  18 czerwca 2017 at 15:00

  I don’t even know how I ended up here, but I thought this post was great. I do not know who you are but certainly you are going to a famous blogger if you are not already 😉 Cheers!

 10. navy fascinator hat

  10 lipca 2017 at 04:13

  you’re in point of fact a excellent webmaster. The web site loading velocity is incredible. It kind of feels that you’re doing any distinctive trick. Also, The contents are masterpiece. you have performed a excellent task in this topic!

 11. An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 12. order boots online

  18 lipca 2017 at 10:54

  To create a good impact in one shot, 1 has to know well how to carry their charisma of attracting other people.|Footwear that are specially developed for outdoor activities generally have ticker and anti slip sole. Well, this is probably the final factor you need to worry about. As we know branded goods are costlier than generic products.|Price aside, they might not necessarily look good on you. What ever type of footwear you are looking for, you will definitely discover the preferred type of shoes online. „It was a tough time for the city back again then.|Want to make certain no footwear and bags only appear great, but matches well. At these stores, you will get different types of shoes for males from some of the renowned brand names. The level of risk depends on your wishes.|The web-stores offer you enormous choices in all the categories. The fantastic component is that sellers are constantly adding things to Etsy, so there are new products everyday! I checked all the top shoe designers for a sample.|The outcome of gel materials shocked the footwear market greatly. Shoes that look great on Susan might not necessary be suitable for you. Advance tracks, like „We Can’t Quit” and „Wrecking Ball”, are tearing up the charts.|You will be able to save much more money if you purchase two or much more bottles. The price of one bottle of bowtrol is $39.95. You can be one of the numerous consumers that assistance the crafters on Etsy.|You will just have to click on the merchandise that you want and you can instantly have it. Aspis Forte is accessible at very reduced cost. It purchases straight from top manufacturers, so it sells at a inexpensive price.|Try it and you may not regret for buying this kind of a pair of running shoes. In 2010, I saved more than $200 on gym shoes and athletic attire alone! Vimax pills can be discovered on amazon market.|Most of the portals offer one hundred25 cash back in case the customer returns the item. But the typical dimension chart is not be appropriate for operating. The most prominent function of Aspis Forte is reduced price.|The important interest is that the most comfortable footwear for you. Shoes that appear great on Susan might not necessary be suitable for you. Width in company with size, makes the shoes best for running.|These shoes are as light-weight as feasible, but also extremely durable. Acquire more friction in between the ft and the shoe, it is a danger to harm the ft. But the typical dimension chart is not be appropriate for running.|If you’re used to using higher road stores then you may be missing out on some of these benefits. Pay per click marketing is here to remain. It is the highest technology in shoes factories.|This excludes the low cost you will get when you use Vimax coupon code. Keeping security and tenderness in thoughts, it is always great to go for soft soled footwear. That is why a woman is usually extremely specific about her footwear.|If you don’t like Endless Footwear, there are plenty of other places to order from. But the typical size chart is not be appropriate for running. They are very best for these who show serious more than pronation.|Nevertheless, some individuals do make their footwear their trademark and wear comparable kind of footwear all their lives.

 13. hot pink fascinator hats

  19 lipca 2017 at 02:03

  You are my inspiration, I possess few blogs and rarely run out from brand :). „Yet do I fear thy nature It is too full o’ the milk of human kindness.” by William Shakespeare.

 14. полети варна

  19 lipca 2017 at 02:06

  You made some decent points there. I looked on the internet for the issue and found most individuals will go along with with your website.

 15. porno cerdas

  20 lipca 2017 at 02:07

  {dar unos cuantos clics.|Si algo tiene el porno de España es su gran pluralidad

 16. cours de theatre

  20 lipca 2017 at 03:46

  wow, awesome blog article.Thanks Again.

 17. turquoise blue fascinator

  20 lipca 2017 at 11:07

  Somebody necessarily help to make significantly posts I would state. This is the first time I frequented your web page and to this point? I amazed with the research you made to create this actual submit incredible. Excellent job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra