Z zagranicy

PE zdecydował o wszczęciu procedury zawieszenia Węgier w prawach członka UE

Parlament Europejski przegłosował w środę propozycję odwołania się do Art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej w stosunku do Węgier w oparciu o projekt rezolucji odnośnie do sytuacji w tym kraju.

Propozycja została przedłożona przez Socjalistów i Demokratów, liberałów z ALDE, zielonych oraz radykalne lewicowe grupy w PE. Zdaniem wnioskodawców istnieje ryzyko, że Węgry w poważnym stopniu pogwałcają podstawowe unijne wartości.

Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych została poproszona o przygotowanie raportu dotyczącego Węgier, w której eurokraci mają zdecydować, czy wprowadzać wynik środowego głosowania w życie i podjąć pierwsze kroki przewidziane Art. 7, tj. zawieszenie prawa węgierskich eurodeputowanych do głosowania.

Rezolucję poparło 393 eurodeputowanych, 221 było przeciwko, 64 wstrzymało się od głosu. Możemy w niej przeczytać m.in., że przemiany obserwowane na Węgrzech przez ostatnie lata stanowią „systematyczne zagrożenie dla rządów prawa” w tym kraju. Dokument wzywa węgierski rząd do kontynuowania dialogu z Komisją Europejską, wprowadzenia poprawek do prawa o szkolnictwie wyższym oraz dokonania zmian w regulacjach dotyczących przyznawania azylu muzułmańskim imigrantom zgodnie z wytycznymi unijnymi, a także wycofania będącej solą w oku George’a Sorosa ustawy o transparentności grup obywatelskich finansowanych przez zagranicznych donatorów.

Co więcej, eurodeputowani zwracają się w rezolucji do Komisji Europejskiej, aby ściśle monitorowała wykorzystywanie przez węgierski rząd funduszy unijnych.

Wyrazili przy tym troskę o to, co nazwali „pogorszeniem rządów prawa, demokracji i fundamentalnych praw” na Węgrzech, cytując pełne niepokoju opinie o zagrożeniu wolności słowa, wolności akademickiej, wolności gromadzenia się i stowarzyszania, prawa ludzi należących do mniejszości narodowych, praw człowieka migrantów, starających się o azyl i uchodźców, jak również niezależność sądów.
„Węgry stanowią test dla UE, aby udowodniła swoją zdolność i chęć do reagowania na zagrożenia i uchybienia swoich własnych fundamentalnych zasad przez państwo członkowskie” napisano w rezolucji.
EPP, do której należy Fidesz wystosowała „łagodniejszą” rezolucję dotyczącą sytuacji na Węgrzech. Jednakże, po przyjęciu projektu Socjalistów i Demokratów, liberałów, zielonych i lewicy, PE już nad nią nie głosował.

Zgodnie z Art. 7 Rada Europejska, stanowiąc jednomyślnie na wniosek jednej trzeciej państw członkowskich lub Komisji Europejskiej i po uzyskaniu zgody Parlamentu Europejskiego, może stwierdzić, po wezwaniu państwa członkowskiego do przedstawienia swoich uwag, poważne i stałe naruszenie przez to Państwo Członkowskie wartości, o których mowa w artykule 2.

Po dokonaniu stwierdzenia na mocy ustępu 2, Rada, stanowiąc większością kwalifikowaną, może zdecydować o zawieszeniu niektórych praw wynikających ze stosowania Traktatów dla tego Państwa Członkowskiego, łącznie z prawem do głosowania przedstawiciela rządu tego Państwa Członkowskiego w Radzie. Rada uwzględnia przy tym możliwe skutki takiego zawieszenia dla praw i obowiązków osób fizycznych i prawnych.

Źródło: 

 dailynewshungary.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

80 komentarzy

80 Komentarzy

 1. Robert B.

  17 maja 2017 at 20:19

  Parlament Jewrejo-Pejs-ki… „Będzie kiedyś awantura z tymi Żydami” – takie słowa włożył w „Lalce” Prus Rzeckiemu… Skąd Prus 50 lat przed II wojną światową wiedział, że „będzie kiedyś awantura z tymi Żydami”? Wiedział, bo widział, co się dzieje… Teraz jest nie inaczej. Obecnie słowa te pozostają w mocy… Będzie kiedyś awantura z tymi Żydami…

  • Marian

   18 maja 2017 at 05:57

   Jak mówiła stara Salcie, „wy na tych żydów uważajcie”

  • podlasie

   18 maja 2017 at 23:06

   A Prusa wycofali z lektur…

 2. Danka

  17 maja 2017 at 20:42

  Zamordyzm totalitarny.Lewackie slupy wyreczac chca Vox Populi krajow czlonkowskich? Eurokomunisci,marksisci i masoni pelzajaca rewolucja must go on?!
  Polacy! Referendum i wychodzimy z eurokolchozu.

  • miperl

   18 maja 2017 at 13:32

   Czytałeś jak rozkłada się sympatia do UE, 75 % polaków jest za większą integracja .Jak ci sie nie podoba to wyp….. do Białorusi .Chcecie referendum o UE tylko wam pokaże jakim marginesem jesteście w tym Kraju.

   • Paweł

    18 maja 2017 at 21:53

    @miperl

    Ten procent spisałeś z butelki po spirytusie, którą wcześniej opróżniłeś? To by tłumaczyło ten bełkot. Margines cię wychował.

    • miperl

     19 maja 2017 at 10:19

     Ten margines który według ciebie mnie wychował ma wyższe wykształcenie , herb szlachecki oraz szacunek coś o czym ty możesz pomarzyć.

     • Jan Władysław Adam

      19 maja 2017 at 10:33

      Taki mały miperl!
      Takiego herbu w naszym polskim otoczeniu nie ma!
      Nauczyć się pisać ma najpierw cham a potem coś komentować tutaj po spirytusie.
      Niech idzie pozamiatać przed chałupę i latryną państwa wyczyścić.
      Zrozumiał lump?

     • miperl

      19 maja 2017 at 10:46

      ALE jest HERB Gozdawa.

     • Paweł

      19 maja 2017 at 21:33

      @miperl

      Szacunek, który właśnie zaorałeś. Gratuluję!

   • Egzorcysta

    19 maja 2017 at 01:44

    Zgodnie z prawem piramidy spolecznej na 40stu idotow nic nie kapujacych, przypada jeden troche kapujacy, a na 30stu troche kapujacych, jeden wiecej kapujacy i tak to leci u wyborcow Polakow.Wiec caly najliczniejszy dol piramidy spoleczniej wybiera zawsze bliskich „swojemu sercu” i zaden madry majacy tez jeden glos nie przewazy 40stu durnow, a madrzejsi od jednych i drugich o ile maja prawo glosu, musza o tym pisac na prawym.pl udajacym madrego i prawego.
    Nawet JOW nie pomoze dopuki idota bedzie mial tyle samo do gadania co madry czlowiek.

    • wera4

     19 maja 2017 at 21:14

     Człowieku naucz się ortografii.

   • Zenon

    23 maja 2017 at 12:33

    Sam wyp… do Rosji 😀

  • Falcon

   20 maja 2017 at 12:45

   Durna Cipo, chcesz koniecznie spaść do poziomu Białorusi?

   • Stanley

    23 maja 2017 at 08:43

    Białoruś to czyste I praworządne Państwo, gdzie szanują P0olaków I ludzie maja prace I mieszkania. opieka zdrowotna I szkolnictwo są całkowicie za darmo, uczniowe maja identyfikatory, któe zarazem sa biletami komunikacji I wstepu np. do bibliotek, kin, itp.
    Kto pluje na Białoruś I nia straszy jest po prostu idiotą.

 3. obserwator

  17 maja 2017 at 20:56

  brawo Wegry!!!!,brawo Orban!!!!,ten maly kraj staje sie ostoja normalnosci i moralnosci!!!!,wegry jako drugi kraj opuszcza niemiecko-zydowska ue??? ,Polska musi wziasc przyklad z Wegier i ich poprzec,jezeli nie odniesie to skutku,to nastepnym posunieciem rzadu powinien byc Polexit!!!!,tylko kooperacja z USA daje szanse na wysoki poziom zycia i bezpieczny kraj,jak najszybciej Polacy musza opuscic zydosko-masonska ue!!!!,tak trzymac bracia wegierscy!!!!

  • Janek

   18 maja 2017 at 10:50

   Z tym USA to coś Ci się pomyliło.

   • Kasia

    19 maja 2017 at 10:39

    Nie coś a dużo. Żydo-masońską Unię chce opuszczać a w kooperację z masońsko-żydowskim USA chce jeszcze bardziej zacieśniać!

  • wera4

   19 maja 2017 at 21:20

   Problem w tym, że pejsy są i w UE i w Chameryce i w Rosji (sam Putin np) i w Polsce (Kaczyński np).
   Teatrzyk z żydem Kwaśniewskim w papamobile (Wojtyła też syn Żydówki) i teatr z „przewrotem” solidarnościowym są dobrą szkołą. Starczy pomyśleć o okrągłym stole: Żydzi rosyjscy przekazali władzę Żydom polskim.

 4. gieptil

  17 maja 2017 at 20:59

  Czysty hitlerowski psychiatryk. Polskie władze powinny natychmiast ogłosić światu, że występują z neohitlerowskiej zbrodniczej organizacji zwanej Unia Europejska. I nie ma znaczenia ile na tym stracimy pieniążków. Ja kilka razy w życiu podejmowałem takie radykalne, wręcz szaleńcze decyzje. I na dłuższą metę okazywało się że na tym wygrywałem, choć po długich mękach. Matka Boska czuwała nad moim losem. Nigdy nie przypuszczałem, że przeżyje ponad rok 2 tysiące. A ja wciąż żyje.

  • gieptil

   17 maja 2017 at 21:04

   Jest taka stara prosta zasada – jak nie wiesz jak postąpić, to trzymaj się zasad. Mamy Pismo Święte, trzymać się tego.

   • gieptil

    17 maja 2017 at 21:11

    Jak my z Węgrami wystąpimy z UE, to zaraz przyłączą się chętnie Słowacy, Czesi, Rumunii i Bułgarzy. I jeszcze Jugosławianie. I jeszcze Grecy. Powstanie całkiem spory blok państw normalnych. A nie rodem z psychiatryka.
    https://www.youtube.com/watch?v=cwW5I5BeBUY

    • Marian

     18 maja 2017 at 05:58

     Może nawet przyłączy się jeszcze i Rojsa…

     • myślę sobie że

      18 maja 2017 at 17:08

      A Rojsa to na którym kontynencie jest?
      Bo chyba nie w Europie?

     • Kasia

      19 maja 2017 at 10:44

      A czemu nie?
      Jeżeli dołączy do naszej rodziny i wyrzuci żydów co nią kręcą od 100 lat to czemu nie?
      Wystarczy poświęcenie Rosji Matce Bożej Fatimskiej czego papieże nie chcą dokonać.

   • wera4

    19 maja 2017 at 21:25

    Człowieku jak nie wiesz co napisać to lepiej nie pisz wcale. W biblii np akceptuje się NIEWOLNICTWO a w dekalogu brak przykazania -nie kłam-.

  • Danka

   17 maja 2017 at 22:50

   Przezyles rok za 2000 $ czy rubli czy zl.polskich? Gdzie tak kiepsko placa? Za taka pracowitosc…Musza byc dodatkowe bony towarowe.
   Zartowalam.;) Szkola przetrwania daje ogromna sile.Jezeli sie przetrwa i pokona skurw….Tak ten swiat urzadzony, ze mieroty nie maja wrazen….A chca trzymac za ster wszystkiego, co sie rusza.Za co oni biora takie gigantyczne pieniadze w tym PE? Za ograniczanie i dyktat? Dyktatura? !

  • miperl

   18 maja 2017 at 13:36

   Czytałeś jak rozkłada się sympatia do UE, 75 % polaków jest za większą integracja .Jak ci sie nie podoba to wyp….. do Białorusi .Chcecie referendum o UE tylko wam pokaże jakim marginesem jesteście w tym Kraju. Zdecydujcie sie Hitlerowski czy lewacki bo pierdo… licie bez sensu.

   • myślę sobie że

    18 maja 2017 at 17:10

    Większość much też siada na gównie…
    Propaganda unijna przez te lata swoje zrobiła.
    I propaganda anty-polska.

   • Marian

    18 maja 2017 at 18:23

    Większość ludzi wierzy, że Amerykanie lądowali na Księżycu, he, he

    • myślę sobie że

     21 maja 2017 at 20:54

     I myślisz, że ci, którzy nie wierzą, mają rację? 😀

   • Stefan

    24 maja 2017 at 10:41

    Jednak jesteś człowiecze głąbem strasznym. Pewnie jesteś przekonany, że Hitler to prawicowiec? Hilter był narodowym socjalistą, więc lewakiem najwyższej próby. Z Panem Bogiem.

 5. Paweł

  17 maja 2017 at 21:02

  Co na to pisiory? Węgrzy to nasi jedyni przyjaciele. UE niech zginie, musimy ją jak najszybciej opuścić.

  • Danka

   17 maja 2017 at 22:54

   Tacy przyjaciele, co to woleli Tuska uhonorowac niz uhonorowac pamiec o tragicznie zmarlym ich bratanku prezydencie ? Jezeli interesy wazniejsze od braterstwa i prxyjazni, to pic to na wode i fotomontaz.

   • Paweł

    18 maja 2017 at 07:43

    Lepsi przyjaciele od kalksteina. Honorować tego zdrajcę to obraza dla Polski.

   • miperl

    18 maja 2017 at 14:46

    Bo kaczor to dno dna jeden i drugi a Tusk jet personą co bardzo kaczora boli ale nic tego nie zmieni.Proste.

 6. qba

  17 maja 2017 at 21:12

  Lewackie jesropejskie q……wy! Nie wiem dlacsego nasz rzad nie stoi murem za Wegrami! Bo Orban pragmatycznie wspolpracuje z Putinem dla dobra wlasnego kraju?! Oni sami i my sami zostaniemy roztarci na pyl. Nawet sie nie obejrzemy a tysiace islamistow bedzie radosnie biegalo po naszych ulicach. I to bedzie wina tego rzadu bo nie buduje sojuszy o ktorych szumnie mowil. Jestesmy sami tak jak Wegrzy i reszta krajow tego bloku. Albo razem mimo roznic albo po nas.

  • gieptil

   17 maja 2017 at 21:21

   A Polacy stoją murem za Węgrami. Jeżeli oni zniszczą Węgry to my zburzymy zachodnie ambasady w Polsce i przejmiemy ich firmy w Polsce bez odszkodowania. I wymordujemy ich zdegenerowanych funkcjonariuszy.
   W pewnej firnie francuskiej w Polsce chętnie brali do księgowości polskie studentki z 5 roku ekonomii/księgowości ( nam temat z autopsji ). Dobrze płacili, to była duża kasa. Tylko było pierwsze kluczowe pytanie przy naborze – czy jest w ciąży i czy planuje w najbliższym czasie mieć dzieci? Odpowiedź pozytywna natychmiast eliminowała z rozgrywki. Oni tak z nami grają.

   • gieptil

    17 maja 2017 at 21:34

    A tak w ogóle jetem za rozśrodkowaniem Polski, powrotem na wieś. Raz że na wsi rodzi się więcej dzieci. Dwa, że w warunkach wojny atomowej przetrwają ci na wsi, wielkie miasta zginą niemal w całości.
    Ostatnio na jakimś rosyjskim portalu trafiłem ciekawy tekst. Bomba atomowa o sile jednej megatony odpalona w kosmosie na wysokości 200 kilometrów niszczy wszystkie transformatory w promieniu kilkuset kilometrów. Ja mieszkam na Górnym Śląsku, to wielka aglomeracja. Zanik energii elektrycznej tutaj to śmierć większości mieszkańców.

    • gieptil

     17 maja 2017 at 21:43

     Warto sobie uświadomić na czym polega ten numer. Bomba atomowa odpalona na takiej wysokości powoduje bardzo małe skażenie radioaktywne na ziemi. Ale ludzie z wielkich aglomeracji zginął.
     Tak mi się przypomniało, jak przewielebny Donald Tusk tak 10 lat temu ogłosił, że budujemy Polskę dziesięciu wielkich aglomeracji, i na to pójdzie kasa. Ciekawe kto mu to podpowiedział? Bo myślę że on nie był świadomy o co tak naprawdę chodzi.

  • Danka

   17 maja 2017 at 22:57

   Nie masz innych pomyslow?

   • Falcon

    20 maja 2017 at 12:48

    Ja mam pomysl: walnij się w pusty łeb, a potem spier…laj do Korei Płn.

 7. gość

  17 maja 2017 at 21:34

  Polski rząd (tak…) powinien przygotować plan POLexitu, prędzej czy później i Polsce niemiecka Unia da „ofertę nie do odrzucenia”. Trzeba będzie ofertę euro pejsów odrzucić, polexit i przywrócić granice.

 8. morowy

  17 maja 2017 at 21:40

  Tu nie chodzi o uciskanie Węgrów, to jest powoli kroczący zamach na Polskę. Poprzez odbieranie prawa głosu, likwiduje się naszych sojuszników, którzy powstrzymują UE przed nakładaniem na nasz kraj sankcji, a całą resztę należy traktować jako przykrywkę – ciekaw jestem do czego jeszcze się posunie UE, by dorwać się do koryta z napisem Polska. Dlaczego używam słowo koryto – bo tak nas zawsze postrzegali, prywatyzacja była po to by zlikwidować konkurencję dla ich (krajów starej UE) produktów, które teraz u nich musimy kupować, a które przed tą tzw. „dobrą prywatyzacją” mogliśmy spokojnie sami produkować. Ktoś powie, że nie wytrzymalibyśmy konkurencji, jak to ? przecież to my jesteśmy cały czas w UE tą tanią siłą roboczą, więc kto by był na straconej pozycji – my czy oni ? Polskich producentów AGD (modny temat we Francji) polikwidowali, bo produkcja nieopłacalna, to nie jest do końca prawda, po prostu mieliśmy słaby marketing, byliśmy dopiero na początku. Na miejsce zlikwidowanych naszych fabryk, budują teraz u nas fabryki zagraniczne koncerny. Sami ten plac budowy im przygotowaliśmy, to był plan rozłożony w czasie – prawda panie Lewandowski ? (i nie chodzi o piłkarza)…

  • Danka

   17 maja 2017 at 23:04

   Bardzo cenna i bardzo lagodna opinia.

   • Marian

    19 maja 2017 at 18:47

    I tak i nie. Pamiętam, że w 1998 r. kupiłem „polskie” żelazko, bo polskie. Zapytałem sprzedawczynię, czy nie przypala się? – Ależ skąd, dobre polskie żelazko, nie to co chińskie. – No dobra, kupiłem za 150 zł. Przypaliło się już przy pierwszym prasowaniu do czarnego tak, że nie dało się oczyścić. Wyrzuciłem. Kupiłem następne chińskie, w supermakecie, na ceramicznej stopce za… 50 zł. Ani razu się nie przypaliło. Używałem chyba ze 3 lata. Raz zapomniałem wlać wody i niestety spaliła się spirala, z mojej winy.
    A propos, 25 lat temu dostałem małą suszarkę do włosów, chińską, jakaś taniocha. Działa do dziś, pożółkła, zmatowiała, ale używam.
    Polskie AGD – co to takiego?

 9. YEBAĆ "wartości" tego ZGRZYBIALACA Sorosa i tych ŁAPÓWKARZY "komisja europejska"!

  17 maja 2017 at 23:29

  Ci żydo-masońscy chorzy na LIBERALNO-komunistyczną WŚCIEKLIZNĘ uzurpatorzy PAJCE „urzędnicy UE” kupieni za ŁAPÓWKI różnych złodzieji jak tego rozwydrzonego żydowskiego śmierdziela Sorosa, dzisiaj usiłują ZASTRASZYĆ Węgry, a jutro WSZYSTKIE inne mniejsze Kraje Europy, aby tańczyły te kraje w rytm egalitarnych interesów LEWACKIEJ globalistycznej orkiestry o nazwie „widzi mi się” czyli te Krają muszą się dać PRZYMUŚIĆ do zwariowanych hucpiarskich życzeń wprowadzenia jedynych „słusznych” IDEOLOGI „społeczeństwa otwartego” wymyślonych przez takich starczych IDIJOTÓW jakim jest ten zgniłek Soros i jemu podobni nowo-bogaccy pierdolnieci GLOBALISTYCZNI oszuści !

  Przecież to EWIDENTNE, że przekupiony żydo-masoński LIBERALNY GNÓJ i GÓWNO o nazwie „komisja europejska” usiłuje ZABRAĆ suwerenność gospodarczą i finansową tym mniejszym Krajom w Europie, które nie chcą się poddać PEDALSKIEJ masońskiej indoktrynacji z narzuceniem 100% FINASOWEJ kontroli, czyli RABUNKOWI ekonomicznemu GLOBALISTYCZNYM korporacyjnym ZŁODZEJOM rekinom finansowym.

  Ta GÓWNIANA nie wiarogodna UE razem z tymi KUPIONYMI za ŁAPÓWKI przez żyda skandalistę zgrzybialca Sorosa, czyli te GÓWNOZJADY tzw. „Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych” jest PRZEKUPIONYM gównem i napisze byle bzdurę na ZAMÓWIENIE takich globalistycznych śmierdzieli jak Soros … SIĆ!
  Jako polski obywatel SIKAM ciepłym moczem i SRAM na rzadko na „opinie” tych żydo-masońskich POYEBÓW z „komisji europejskiej” którzy są zwykłymi kupionymi PAJACAMI na sznurkach LOŻ MASOŃSKICH i GLOBALISTÓW korporacyjnych !
  Jest dla mnie już nie do zniesienia, że na polskim paszporcie widnieje napis tego MASOŃSKIEGO śmierdzącego globalistycznego GÓWNA: „unia europejska” która się całkowicie SPRZENIEWIRZYŁA i służy do PRZYMUSZANIA stosowania anty-ludzkich ludobójczych żydo-masońskich IDEOLOGI.
  YEBAĆ w III RP tych pedalskich OSZOŁOMÓW „Socjalistów i Demokratów, liberałów z ALDE, zielonych PEDAŁÓW oraz tych LEWAKÓW komunistów z grupy w PE” którzy mają LEWACKĄ sraczkę w swoich łabach usiłujących stosowanie ich POYEBANYCH lewackich trockistowskich IDELOGI na polskim gruncie !
  Polacy zostaliśmy brutalnie OSZUKANI przez tych lewackich SQURWYSYNÓW „warszawki” i Brukseli w latach 2003-2004 gdyż NIE do takiej „UE” wtępowaliśmy z takimi ówcześnie „zasadami” jaką teraz ONI serwują CAŁKOWICIE ZMIENIONĄ te ZDRADZIECKIE squrwysyny z LEWACKICH komunistycznych gangów PO-PiS-PSL-SLD, które należy wdeptać w ziemię lub zmieść z powierzchni ziemi na czele z tymi anty-polskimi suqinsynami bezkarnymi ZDRAJCAMI żydami Tuskiem i ukarincami Kaczynskimi, zydo-ukraincem Schetyną czy milusińskim dupkiem Dudą lub tym anty-polskim bandytą Komorowskim !!

  • miperl

   18 maja 2017 at 13:02

   Masz nasrane chory człowieku !!!!!! Nawet kościół Kat. się na was wypina (Pieronek) , jesteście porostu chorzy i zaczynam przychylać się do poglądu ze trzeba dla dobra Polski was porostu ubić i wykastrować wasze dzieci. Amen!!!!!!!!

   • Paweł

    18 maja 2017 at 13:33

    Wykastrować należy takich jak ty z Pieronkiem na czele.

    • miperl

     18 maja 2017 at 13:40

     Twoja stara mysli inaczej jak robi mi laske.

     • Rico

      18 maja 2017 at 17:09

      Spadaj trolu. Laske to ty sobie sam robisz.

     • Paweł

      18 maja 2017 at 21:55

      Twój tatuś byłby zazdrosny. Ps. myjecie dildo po sobie zakompleksiony kundelku?

   • Faszysta

    19 maja 2017 at 13:00

    @miperl, Wy naprawde herbowy? Nawet jesli to juz nie „szlachetny”. Slownictwo temu przeczy.

   • Krzysiek

    21 maja 2017 at 11:12

    pieronek, TW, który za paszport i kasę dusze by sprzedał. Toś sobie autoryteta znalazł. Gazol zaborczy kona, tygodnik powszechny z narodu przebranego tyż. Dlatego taki skowyt i prowokacje odciętych KODerastów i innych Ubuwateli UB

   • morda_ja_twoja

    21 maja 2017 at 13:17

    Pieronek, emerytowany kapelan Platfusów, bredzi z demencji. Przy okazji okazał się niestabilnym emocjonalnie staruszkiem, zapewne manipulowanym przez ubecję, posiadającą kwity na każdego kościelnego hierarchę pamiętającego czasy komuny.

   • Zenon

    23 maja 2017 at 12:43

    Wygląda na to, że jesteś zdrowo jbenięty ten swój czerwony komunistyczny łeb!

 10. Europa żyje w ciągłym napięciu gdyż imbecyl Soros steruje Brukselą

  18 maja 2017 at 10:55

  Te PRZEKUPIONE kacyki tzw. „Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych” w lewackim szambie zarządzie UE w Brukseli to przecież faktycznie takie „BIURO POLITYCZNE” jak w żydo-bolszewickiej partii komunistycznej.
  Te cała zgraja zasiedziałych dziesiątki lat PASOŻYTÓW biurokratów też zasiedziałej bandy „komisarzy UE” to taka następna mutacja KOMITETU CENTRALNEGO jak w komunistycznej partii bolszewickiej, która udaje że jest najważniejszym twórcą tych wszystkich UTOPI lewackich na zamówienia tych, jtórzy im DAJĄ ŁAPÓWKI tak jak ten imbecyl Soros.
  Kto spuści do kloaki ten śmierdzący zgnity estabłyszment w Brukseli o nazwie „komisja europejska” ?
  Obecna tzw. „Unia Europejska” to właśnie ta banda łapówkarzy czyli śmierdzący estabłyszment w Brukseli, który żyje z łapówek dawanych im przez GLOBALISTÓW i właścicieli międzynarodowych korporacji.
  Za te łapówki ten estabłyszment UE ustala UTOPIJNE „prawa”dla wykołowanego rabowanego ekonomicznie MOTŁOCHU złapanego za twarz w całej Europie przez globalistów.
  Te LEWACKIE utopijne „nowe prawa” te przekupne bydlaki „komisja eurupejska” ustala w interesie na ZAMÓWIENIE globalistów lub takich imbecyli psychopatów jak Soros.
  Tak na prawdę to ten chory psychicznie żydoski złodziej George Soros jest zaocznym zarządcą tego skorumpowanego utopijnego rynsztoku UE.
  Soros daje skradzione pieniądze jako łapówki tym kacykom w Brukseli i tak sobie KUPIŁ sterowanie z tylnego siedzenia tego bagna UE dryfującego w odchłań utopi, tak jak sobie ubzdurał ten imbecyl Soros … SIĆ!
  A III RP pod zarządem wasalnej wobec Brukseli ta lewacka banda gangsterów PiS z Żoliborza już przeżywa napięcie, że jutro Soras za pomocą LEWAKÓW jakiś pedałów „ekspertów z UE od praw człowieka” wymusi w III RP jakieś kolejne UMAŁPIENIE Polski, a neo-banderowscy Kaczyński, Duda i Szydło ze sprzedawczykiem folksdojczem Schetyną zaczną szybko budować genderowe łazieneki bo tak sobie za-życzy ten imbecyl Soros …SIĆ!
  Co tu zrobić, aby ROZGONIĆ siłą to lewackie zgniłe squrwysyństwo estabłyszmentu złodzeji UZURPATORÓW z Brukseli zasiedziałych dziesiątki lat żyjących z łapówek od takich Sorosów ??
  Przecież ten zgnity estabłyszmnet żydo-masonów sam nie ustapi i będzie dalej GNOIĆ całą Europę, łącznie z wywołaniem WOJNY w Europie !
  To lewackie QURESTWO gnojówkę estabłyszmnet w Brukseli trzeba KONIECZNIE rozwalić i spuścić do szamba KLOAKI !

 11. renegeate

  18 maja 2017 at 11:25

  węgierskie uderzenie w Sorosa zabolało lewactwo europejskie ! Brawo Węgry. IV Rzesza zwana UE wpadła w obłęd ! potrzebna jest kuracja wstrząsowa. Może się skończyć , ze Francuzi z Beneluksem z ich odwagą zamaluja wszystkie chodniki w proteście !

 12. miperl

  18 maja 2017 at 12:51

  Bravo PE!!!!!!!! w końcu trzeba wymagac od członków stosowania wartości UE . Dziś Orban jutro Kaczyński i cała banda pisu .

  • Paweł

   18 maja 2017 at 13:35

   Skąd to zboczenie umysłowe przypełzło?

   • miperl

    18 maja 2017 at 13:44

    Gdynia i jest nas tu(3city) zdecydowanie więcej niż debili z pis-u. W końcu kolebka Solidarności to tu zaczyna się obalać totalitaryzmy to z Gdańska ruszyliśmy do Europy i będziemy jej bronić.

    • gość

     18 maja 2017 at 14:36

     Możliwe że nawet pociotek Bolka. Ciężko gdzie indziej znaleźć skończonego debila, co używa w dyskusji argumentów typu: „Twoja stara mysli inaczej jak robi mi laske”

     • miperl

      18 maja 2017 at 14:48

      Prawda BOLI ZE jesteSCIE PIZDECZKAMI!!!!!!!!!

     • Paweł

      18 maja 2017 at 21:57

      @miperl

      Pizdeczko jak tam wasza ustawka w Warszawie? Koledzy też ułomni?

    • myślę sobie że

     18 maja 2017 at 17:11

     Głupota nie boli…

    • Marian

     19 maja 2017 at 22:03

     3city, niestety, dużo tu mieszka wieśniaków z Wileńszczyzny, którzy myślą w kategoriach „naszej wsi”, zakompleksiałe to i zawistne. Mieszkałem, wiem…

   • Zenon

    23 maja 2017 at 12:46

    Gdzieś z kibla na Czerskiej, bo gdzie indziej w narodzie nie przeżyje.

 13. ZDELEGALIZOWAĆ wszystkie "fundacje" Sorosa i NIEMIECKIE w Polsce - one ZWALCZAJĄ polski interes !

  18 maja 2017 at 23:03

  Polscy obywatele STANOWCZO DOMAGAJMY się ZDELEGALIZOWANIA dosłownie wszystkich ZAGRANICZNYCH tzw. „fundacj” – publiczne i prywatnych takich jak ta Batorego w Warszawie, która w 100% jest finasowana przez złodzeja żydowskiegoSoros, czy ta NIEMIECKA Adenauera finasowana w 100% przez WROGI Polsce rząd RFN, które są mutacją partii wpływów ZAGRANICY.
  Ta „fundacja” Batorego grasujaca w Polsce jest NIE legalną PARTIĄ złodzeja Sorosa, która korumpuje życie polityczne w Polsce w interesie ZAGRANICZNEGO kapitału ze strata dla polskich obywateli !
  Ten prywatny uniwersytet Sorosa na Węgrzech jest WROGI i zwalczający suwerenność Wegier i dlatego SŁUSZNIE ten organ Sorosa MUSI być ZLIKWIDOWANY na Węgrzech, aby NIKT z zewnątrz NIE blokował ROZWOJU państwa węgierskiego po przez zmuszanie np. do brania porzyczek finansowych dosłownie na wszystko co jest budowane na Węgrzech.
  Właśnie o to jest ta cała BATALIA na SZKODĘ instytucji państwa Węgry w rabunkowej kloace UE. Niestety ale zalegalizowani złodziejscy oligarchowie ZAGRANICZNI w Brukseli usiłują PODEPTAĆ suwerenność Węgrów, zmuszając ich do autentycznego PODDAŃSTWA, przymusowego uzależnienia się Węgier pod każdym względem wobec UTOPI tych pedałów z Brukseli usiłujących przymusić do wprowadzenia ideologii zagranicznych graczy finansowych.
  Wsperaczami tego globalistycznego ROZBOJU ideologicznego i finasowego w interesie GLOBALISTÓW jest ten globalistyczny skorumpowany ONZ czy estabłyszment UE lub imperialne ludobójcze USA + dodatkowo tacy bezczelni rozwydrzeni złodzieje globalistyczni jak Soros i jemu podobne „banki światowe” .
  ZDELEGALIZOWAĆ niemieckie media grasujące w Polsce OSZUKUJACE polskie społeczeństwo !

 14. Zdegenerowany zasiedziały estabłyszment żydo-masonski niszczy demografię łacińską i pokój Europy

  18 maja 2017 at 23:30

  Gdyby Węgry z rządem Orbana się nie opierały zapędom rabunkowym złodzieji żydo-masońskich rabunkowych z Brukseli UE to te Węgry by już dawno były identycznym bankrutem ekonomicznym jak państwo Grecja.
  Komisja Europejska to zgraja pernamęntnych zalegalizowanych przestępców z tym oczywistym kryminalnym degeneratem D.Tuskiem. Parlament Europajski to zgraja podkupionych łapowniczych chciwców finansowanych nie legalnym szmuglem pieniędzy właścicieli korporacji, którzy okradają mniejsze narody i są wrogami całej normalnej cywilizowanej Europy.
  Trzeba wszystko zrobić, aby ten obecny żydo-masoński oszukańczy złodziejski układ żyd-banksterski UE-Bruksela pedalska doprowadzić do całkowitego rozpadu, aby na jego gruzach wybudować Europę suwerennych Narodów bo taki był faktyczny koncept budowania UE na samym poczatku, który został zniszczony przez takich kryminalistów jak Merkel, Tuska i im podobnych bandytów.

 15. Krzysztof

  21 maja 2017 at 11:47

  Czas najwyższy . Właściwie za późno. Jak nie przez serce,nie przez rozum,to przez brzuch /kieszeń trafi się do bezmyślnie nakręconych ze strachu buraków z obu naszych zacofanych, ksenofobicznych kraików, ktore gryzą rękę,co ich karmi-UE,do której sami dobrowolnie pchaliśmy się, wbrew niektórych krajów Zachodu oporom. Mnie powtórka z 39.nie odpowiada.

 16. Tom

  21 maja 2017 at 12:50

  Brawo nasi bracia Węgrzy.Tak trzymać.Precz z ue.

 17. cheap mink eyelashes

  24 maja 2017 at 07:36

  Hi, I do think this is a great blog. I stumbledupon it 😉 I am going to return once again since i have book
  marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may
  you be rich and continue to guide others.

 18. www.geeks2go4u.com

  24 maja 2017 at 09:42

  This site definitely has all of the information I wanted concerning this subject and didn’t
  know who to ask.

 19. cheap fifa 18 coins

  26 maja 2017 at 07:29

  It’s going to be ending of mine day, but before end I am reading this impressive post to increase my know-how.

 20. turquoise hats for weddings

  26 maja 2017 at 12:15

  You can definitely see your expertise in the paintings you write. The arena hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. All the time follow your heart.

 21. Silas Kolodzieski

  27 maja 2017 at 06:25

  Valuable information. Lucky me I discovered your web site accidentally, and I’m shocked why this coincidence did not took place in advance! I bookmarked it.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra