Z zagranicy

PE zdecydował o wszczęciu procedury zawieszenia Węgier w prawach członka UE

Parlament Europejski przegłosował w środę propozycję odwołania się do Art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej w stosunku do Węgier w oparciu o projekt rezolucji odnośnie do sytuacji w tym kraju.

Propozycja została przedłożona przez Socjalistów i Demokratów, liberałów z ALDE, zielonych oraz radykalne lewicowe grupy w PE. Zdaniem wnioskodawców istnieje ryzyko, że Węgry w poważnym stopniu pogwałcają podstawowe unijne wartości.

Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych została poproszona o przygotowanie raportu dotyczącego Węgier, w której eurokraci mają zdecydować, czy wprowadzać wynik środowego głosowania w życie i podjąć pierwsze kroki przewidziane Art. 7, tj. zawieszenie prawa węgierskich eurodeputowanych do głosowania.

Rezolucję poparło 393 eurodeputowanych, 221 było przeciwko, 64 wstrzymało się od głosu. Możemy w niej przeczytać m.in., że przemiany obserwowane na Węgrzech przez ostatnie lata stanowią „systematyczne zagrożenie dla rządów prawa” w tym kraju. Dokument wzywa węgierski rząd do kontynuowania dialogu z Komisją Europejską, wprowadzenia poprawek do prawa o szkolnictwie wyższym oraz dokonania zmian w regulacjach dotyczących przyznawania azylu muzułmańskim imigrantom zgodnie z wytycznymi unijnymi, a także wycofania będącej solą w oku George’a Sorosa ustawy o transparentności grup obywatelskich finansowanych przez zagranicznych donatorów.

Co więcej, eurodeputowani zwracają się w rezolucji do Komisji Europejskiej, aby ściśle monitorowała wykorzystywanie przez węgierski rząd funduszy unijnych.

Wyrazili przy tym troskę o to, co nazwali „pogorszeniem rządów prawa, demokracji i fundamentalnych praw” na Węgrzech, cytując pełne niepokoju opinie o zagrożeniu wolności słowa, wolności akademickiej, wolności gromadzenia się i stowarzyszania, prawa ludzi należących do mniejszości narodowych, praw człowieka migrantów, starających się o azyl i uchodźców, jak również niezależność sądów.
„Węgry stanowią test dla UE, aby udowodniła swoją zdolność i chęć do reagowania na zagrożenia i uchybienia swoich własnych fundamentalnych zasad przez państwo członkowskie” napisano w rezolucji.
EPP, do której należy Fidesz wystosowała „łagodniejszą” rezolucję dotyczącą sytuacji na Węgrzech. Jednakże, po przyjęciu projektu Socjalistów i Demokratów, liberałów, zielonych i lewicy, PE już nad nią nie głosował.

Zgodnie z Art. 7 Rada Europejska, stanowiąc jednomyślnie na wniosek jednej trzeciej państw członkowskich lub Komisji Europejskiej i po uzyskaniu zgody Parlamentu Europejskiego, może stwierdzić, po wezwaniu państwa członkowskiego do przedstawienia swoich uwag, poważne i stałe naruszenie przez to Państwo Członkowskie wartości, o których mowa w artykule 2.

Po dokonaniu stwierdzenia na mocy ustępu 2, Rada, stanowiąc większością kwalifikowaną, może zdecydować o zawieszeniu niektórych praw wynikających ze stosowania Traktatów dla tego Państwa Członkowskiego, łącznie z prawem do głosowania przedstawiciela rządu tego Państwa Członkowskiego w Radzie. Rada uwzględnia przy tym możliwe skutki takiego zawieszenia dla praw i obowiązków osób fizycznych i prawnych.

Źródło: 

 dailynewshungary.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

120 komentarzy

120 Komentarzy

 1. Robert B.

  17 maja 2017 at 20:19

  Parlament Jewrejo-Pejs-ki… „Będzie kiedyś awantura z tymi Żydami” – takie słowa włożył w „Lalce” Prus Rzeckiemu… Skąd Prus 50 lat przed II wojną światową wiedział, że „będzie kiedyś awantura z tymi Żydami”? Wiedział, bo widział, co się dzieje… Teraz jest nie inaczej. Obecnie słowa te pozostają w mocy… Będzie kiedyś awantura z tymi Żydami…

  • Marian

   18 maja 2017 at 05:57

   Jak mówiła stara Salcie, „wy na tych żydów uważajcie”

  • podlasie

   18 maja 2017 at 23:06

   A Prusa wycofali z lektur…

 2. Danka

  17 maja 2017 at 20:42

  Zamordyzm totalitarny.Lewackie slupy wyreczac chca Vox Populi krajow czlonkowskich? Eurokomunisci,marksisci i masoni pelzajaca rewolucja must go on?!
  Polacy! Referendum i wychodzimy z eurokolchozu.

  • miperl

   18 maja 2017 at 13:32

   Czytałeś jak rozkłada się sympatia do UE, 75 % polaków jest za większą integracja .Jak ci sie nie podoba to wyp….. do Białorusi .Chcecie referendum o UE tylko wam pokaże jakim marginesem jesteście w tym Kraju.

   • Paweł

    18 maja 2017 at 21:53

    @miperl

    Ten procent spisałeś z butelki po spirytusie, którą wcześniej opróżniłeś? To by tłumaczyło ten bełkot. Margines cię wychował.

    • miperl

     19 maja 2017 at 10:19

     Ten margines który według ciebie mnie wychował ma wyższe wykształcenie , herb szlachecki oraz szacunek coś o czym ty możesz pomarzyć.

     • Jan Władysław Adam

      19 maja 2017 at 10:33

      Taki mały miperl!
      Takiego herbu w naszym polskim otoczeniu nie ma!
      Nauczyć się pisać ma najpierw cham a potem coś komentować tutaj po spirytusie.
      Niech idzie pozamiatać przed chałupę i latryną państwa wyczyścić.
      Zrozumiał lump?

     • miperl

      19 maja 2017 at 10:46

      ALE jest HERB Gozdawa.

     • Paweł

      19 maja 2017 at 21:33

      @miperl

      Szacunek, który właśnie zaorałeś. Gratuluję!

   • Egzorcysta

    19 maja 2017 at 01:44

    Zgodnie z prawem piramidy spolecznej na 40stu idotow nic nie kapujacych, przypada jeden troche kapujacy, a na 30stu troche kapujacych, jeden wiecej kapujacy i tak to leci u wyborcow Polakow.Wiec caly najliczniejszy dol piramidy spoleczniej wybiera zawsze bliskich „swojemu sercu” i zaden madry majacy tez jeden glos nie przewazy 40stu durnow, a madrzejsi od jednych i drugich o ile maja prawo glosu, musza o tym pisac na prawym.pl udajacym madrego i prawego.
    Nawet JOW nie pomoze dopuki idota bedzie mial tyle samo do gadania co madry czlowiek.

    • wera4

     19 maja 2017 at 21:14

     Człowieku naucz się ortografii.

   • Zenon

    23 maja 2017 at 12:33

    Sam wyp… do Rosji 😀

  • Falcon

   20 maja 2017 at 12:45

   Durna Cipo, chcesz koniecznie spaść do poziomu Białorusi?

   • Stanley

    23 maja 2017 at 08:43

    Białoruś to czyste I praworządne Państwo, gdzie szanują P0olaków I ludzie maja prace I mieszkania. opieka zdrowotna I szkolnictwo są całkowicie za darmo, uczniowe maja identyfikatory, któe zarazem sa biletami komunikacji I wstepu np. do bibliotek, kin, itp.
    Kto pluje na Białoruś I nia straszy jest po prostu idiotą.

 3. obserwator

  17 maja 2017 at 20:56

  brawo Wegry!!!!,brawo Orban!!!!,ten maly kraj staje sie ostoja normalnosci i moralnosci!!!!,wegry jako drugi kraj opuszcza niemiecko-zydowska ue??? ,Polska musi wziasc przyklad z Wegier i ich poprzec,jezeli nie odniesie to skutku,to nastepnym posunieciem rzadu powinien byc Polexit!!!!,tylko kooperacja z USA daje szanse na wysoki poziom zycia i bezpieczny kraj,jak najszybciej Polacy musza opuscic zydosko-masonska ue!!!!,tak trzymac bracia wegierscy!!!!

  • Janek

   18 maja 2017 at 10:50

   Z tym USA to coś Ci się pomyliło.

   • Kasia

    19 maja 2017 at 10:39

    Nie coś a dużo. Żydo-masońską Unię chce opuszczać a w kooperację z masońsko-żydowskim USA chce jeszcze bardziej zacieśniać!

  • wera4

   19 maja 2017 at 21:20

   Problem w tym, że pejsy są i w UE i w Chameryce i w Rosji (sam Putin np) i w Polsce (Kaczyński np).
   Teatrzyk z żydem Kwaśniewskim w papamobile (Wojtyła też syn Żydówki) i teatr z „przewrotem” solidarnościowym są dobrą szkołą. Starczy pomyśleć o okrągłym stole: Żydzi rosyjscy przekazali władzę Żydom polskim.

 4. gieptil

  17 maja 2017 at 20:59

  Czysty hitlerowski psychiatryk. Polskie władze powinny natychmiast ogłosić światu, że występują z neohitlerowskiej zbrodniczej organizacji zwanej Unia Europejska. I nie ma znaczenia ile na tym stracimy pieniążków. Ja kilka razy w życiu podejmowałem takie radykalne, wręcz szaleńcze decyzje. I na dłuższą metę okazywało się że na tym wygrywałem, choć po długich mękach. Matka Boska czuwała nad moim losem. Nigdy nie przypuszczałem, że przeżyje ponad rok 2 tysiące. A ja wciąż żyje.

  • gieptil

   17 maja 2017 at 21:04

   Jest taka stara prosta zasada – jak nie wiesz jak postąpić, to trzymaj się zasad. Mamy Pismo Święte, trzymać się tego.

   • gieptil

    17 maja 2017 at 21:11

    Jak my z Węgrami wystąpimy z UE, to zaraz przyłączą się chętnie Słowacy, Czesi, Rumunii i Bułgarzy. I jeszcze Jugosławianie. I jeszcze Grecy. Powstanie całkiem spory blok państw normalnych. A nie rodem z psychiatryka.
    https://www.youtube.com/watch?v=cwW5I5BeBUY

    • Marian

     18 maja 2017 at 05:58

     Może nawet przyłączy się jeszcze i Rojsa…

     • myślę sobie że

      18 maja 2017 at 17:08

      A Rojsa to na którym kontynencie jest?
      Bo chyba nie w Europie?

     • Kasia

      19 maja 2017 at 10:44

      A czemu nie?
      Jeżeli dołączy do naszej rodziny i wyrzuci żydów co nią kręcą od 100 lat to czemu nie?
      Wystarczy poświęcenie Rosji Matce Bożej Fatimskiej czego papieże nie chcą dokonać.

   • wera4

    19 maja 2017 at 21:25

    Człowieku jak nie wiesz co napisać to lepiej nie pisz wcale. W biblii np akceptuje się NIEWOLNICTWO a w dekalogu brak przykazania -nie kłam-.

  • Danka

   17 maja 2017 at 22:50

   Przezyles rok za 2000 $ czy rubli czy zl.polskich? Gdzie tak kiepsko placa? Za taka pracowitosc…Musza byc dodatkowe bony towarowe.
   Zartowalam.;) Szkola przetrwania daje ogromna sile.Jezeli sie przetrwa i pokona skurw….Tak ten swiat urzadzony, ze mieroty nie maja wrazen….A chca trzymac za ster wszystkiego, co sie rusza.Za co oni biora takie gigantyczne pieniadze w tym PE? Za ograniczanie i dyktat? Dyktatura? !

  • miperl

   18 maja 2017 at 13:36

   Czytałeś jak rozkłada się sympatia do UE, 75 % polaków jest za większą integracja .Jak ci sie nie podoba to wyp….. do Białorusi .Chcecie referendum o UE tylko wam pokaże jakim marginesem jesteście w tym Kraju. Zdecydujcie sie Hitlerowski czy lewacki bo pierdo… licie bez sensu.

   • myślę sobie że

    18 maja 2017 at 17:10

    Większość much też siada na gównie…
    Propaganda unijna przez te lata swoje zrobiła.
    I propaganda anty-polska.

   • Marian

    18 maja 2017 at 18:23

    Większość ludzi wierzy, że Amerykanie lądowali na Księżycu, he, he

    • myślę sobie że

     21 maja 2017 at 20:54

     I myślisz, że ci, którzy nie wierzą, mają rację? 😀

   • Stefan

    24 maja 2017 at 10:41

    Jednak jesteś człowiecze głąbem strasznym. Pewnie jesteś przekonany, że Hitler to prawicowiec? Hilter był narodowym socjalistą, więc lewakiem najwyższej próby. Z Panem Bogiem.

    • miperl

     30 maja 2017 at 12:04

     Tak jak Kaczor i jego polityka pisu jawnie narodowo socjalistyczna.

 5. Paweł

  17 maja 2017 at 21:02

  Co na to pisiory? Węgrzy to nasi jedyni przyjaciele. UE niech zginie, musimy ją jak najszybciej opuścić.

  • Danka

   17 maja 2017 at 22:54

   Tacy przyjaciele, co to woleli Tuska uhonorowac niz uhonorowac pamiec o tragicznie zmarlym ich bratanku prezydencie ? Jezeli interesy wazniejsze od braterstwa i prxyjazni, to pic to na wode i fotomontaz.

   • Paweł

    18 maja 2017 at 07:43

    Lepsi przyjaciele od kalksteina. Honorować tego zdrajcę to obraza dla Polski.

   • miperl

    18 maja 2017 at 14:46

    Bo kaczor to dno dna jeden i drugi a Tusk jet personą co bardzo kaczora boli ale nic tego nie zmieni.Proste.

 6. qba

  17 maja 2017 at 21:12

  Lewackie jesropejskie q……wy! Nie wiem dlacsego nasz rzad nie stoi murem za Wegrami! Bo Orban pragmatycznie wspolpracuje z Putinem dla dobra wlasnego kraju?! Oni sami i my sami zostaniemy roztarci na pyl. Nawet sie nie obejrzemy a tysiace islamistow bedzie radosnie biegalo po naszych ulicach. I to bedzie wina tego rzadu bo nie buduje sojuszy o ktorych szumnie mowil. Jestesmy sami tak jak Wegrzy i reszta krajow tego bloku. Albo razem mimo roznic albo po nas.

  • gieptil

   17 maja 2017 at 21:21

   A Polacy stoją murem za Węgrami. Jeżeli oni zniszczą Węgry to my zburzymy zachodnie ambasady w Polsce i przejmiemy ich firmy w Polsce bez odszkodowania. I wymordujemy ich zdegenerowanych funkcjonariuszy.
   W pewnej firnie francuskiej w Polsce chętnie brali do księgowości polskie studentki z 5 roku ekonomii/księgowości ( nam temat z autopsji ). Dobrze płacili, to była duża kasa. Tylko było pierwsze kluczowe pytanie przy naborze – czy jest w ciąży i czy planuje w najbliższym czasie mieć dzieci? Odpowiedź pozytywna natychmiast eliminowała z rozgrywki. Oni tak z nami grają.

   • gieptil

    17 maja 2017 at 21:34

    A tak w ogóle jetem za rozśrodkowaniem Polski, powrotem na wieś. Raz że na wsi rodzi się więcej dzieci. Dwa, że w warunkach wojny atomowej przetrwają ci na wsi, wielkie miasta zginą niemal w całości.
    Ostatnio na jakimś rosyjskim portalu trafiłem ciekawy tekst. Bomba atomowa o sile jednej megatony odpalona w kosmosie na wysokości 200 kilometrów niszczy wszystkie transformatory w promieniu kilkuset kilometrów. Ja mieszkam na Górnym Śląsku, to wielka aglomeracja. Zanik energii elektrycznej tutaj to śmierć większości mieszkańców.

    • gieptil

     17 maja 2017 at 21:43

     Warto sobie uświadomić na czym polega ten numer. Bomba atomowa odpalona na takiej wysokości powoduje bardzo małe skażenie radioaktywne na ziemi. Ale ludzie z wielkich aglomeracji zginął.
     Tak mi się przypomniało, jak przewielebny Donald Tusk tak 10 lat temu ogłosił, że budujemy Polskę dziesięciu wielkich aglomeracji, i na to pójdzie kasa. Ciekawe kto mu to podpowiedział? Bo myślę że on nie był świadomy o co tak naprawdę chodzi.

  • Danka

   17 maja 2017 at 22:57

   Nie masz innych pomyslow?

   • Falcon

    20 maja 2017 at 12:48

    Ja mam pomysl: walnij się w pusty łeb, a potem spier…laj do Korei Płn.

 7. gość

  17 maja 2017 at 21:34

  Polski rząd (tak…) powinien przygotować plan POLexitu, prędzej czy później i Polsce niemiecka Unia da „ofertę nie do odrzucenia”. Trzeba będzie ofertę euro pejsów odrzucić, polexit i przywrócić granice.

 8. morowy

  17 maja 2017 at 21:40

  Tu nie chodzi o uciskanie Węgrów, to jest powoli kroczący zamach na Polskę. Poprzez odbieranie prawa głosu, likwiduje się naszych sojuszników, którzy powstrzymują UE przed nakładaniem na nasz kraj sankcji, a całą resztę należy traktować jako przykrywkę – ciekaw jestem do czego jeszcze się posunie UE, by dorwać się do koryta z napisem Polska. Dlaczego używam słowo koryto – bo tak nas zawsze postrzegali, prywatyzacja była po to by zlikwidować konkurencję dla ich (krajów starej UE) produktów, które teraz u nich musimy kupować, a które przed tą tzw. „dobrą prywatyzacją” mogliśmy spokojnie sami produkować. Ktoś powie, że nie wytrzymalibyśmy konkurencji, jak to ? przecież to my jesteśmy cały czas w UE tą tanią siłą roboczą, więc kto by był na straconej pozycji – my czy oni ? Polskich producentów AGD (modny temat we Francji) polikwidowali, bo produkcja nieopłacalna, to nie jest do końca prawda, po prostu mieliśmy słaby marketing, byliśmy dopiero na początku. Na miejsce zlikwidowanych naszych fabryk, budują teraz u nas fabryki zagraniczne koncerny. Sami ten plac budowy im przygotowaliśmy, to był plan rozłożony w czasie – prawda panie Lewandowski ? (i nie chodzi o piłkarza)…

  • Danka

   17 maja 2017 at 23:04

   Bardzo cenna i bardzo lagodna opinia.

   • Marian

    19 maja 2017 at 18:47

    I tak i nie. Pamiętam, że w 1998 r. kupiłem „polskie” żelazko, bo polskie. Zapytałem sprzedawczynię, czy nie przypala się? – Ależ skąd, dobre polskie żelazko, nie to co chińskie. – No dobra, kupiłem za 150 zł. Przypaliło się już przy pierwszym prasowaniu do czarnego tak, że nie dało się oczyścić. Wyrzuciłem. Kupiłem następne chińskie, w supermakecie, na ceramicznej stopce za… 50 zł. Ani razu się nie przypaliło. Używałem chyba ze 3 lata. Raz zapomniałem wlać wody i niestety spaliła się spirala, z mojej winy.
    A propos, 25 lat temu dostałem małą suszarkę do włosów, chińską, jakaś taniocha. Działa do dziś, pożółkła, zmatowiała, ale używam.
    Polskie AGD – co to takiego?

 9. YEBAĆ "wartości" tego ZGRZYBIALACA Sorosa i tych ŁAPÓWKARZY "komisja europejska"!

  17 maja 2017 at 23:29

  Ci żydo-masońscy chorzy na LIBERALNO-komunistyczną WŚCIEKLIZNĘ uzurpatorzy PAJCE „urzędnicy UE” kupieni za ŁAPÓWKI różnych złodzieji jak tego rozwydrzonego żydowskiego śmierdziela Sorosa, dzisiaj usiłują ZASTRASZYĆ Węgry, a jutro WSZYSTKIE inne mniejsze Kraje Europy, aby tańczyły te kraje w rytm egalitarnych interesów LEWACKIEJ globalistycznej orkiestry o nazwie „widzi mi się” czyli te Krają muszą się dać PRZYMUŚIĆ do zwariowanych hucpiarskich życzeń wprowadzenia jedynych „słusznych” IDEOLOGI „społeczeństwa otwartego” wymyślonych przez takich starczych IDIJOTÓW jakim jest ten zgniłek Soros i jemu podobni nowo-bogaccy pierdolnieci GLOBALISTYCZNI oszuści !

  Przecież to EWIDENTNE, że przekupiony żydo-masoński LIBERALNY GNÓJ i GÓWNO o nazwie „komisja europejska” usiłuje ZABRAĆ suwerenność gospodarczą i finansową tym mniejszym Krajom w Europie, które nie chcą się poddać PEDALSKIEJ masońskiej indoktrynacji z narzuceniem 100% FINASOWEJ kontroli, czyli RABUNKOWI ekonomicznemu GLOBALISTYCZNYM korporacyjnym ZŁODZEJOM rekinom finansowym.

  Ta GÓWNIANA nie wiarogodna UE razem z tymi KUPIONYMI za ŁAPÓWKI przez żyda skandalistę zgrzybialca Sorosa, czyli te GÓWNOZJADY tzw. „Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych” jest PRZEKUPIONYM gównem i napisze byle bzdurę na ZAMÓWIENIE takich globalistycznych śmierdzieli jak Soros … SIĆ!
  Jako polski obywatel SIKAM ciepłym moczem i SRAM na rzadko na „opinie” tych żydo-masońskich POYEBÓW z „komisji europejskiej” którzy są zwykłymi kupionymi PAJACAMI na sznurkach LOŻ MASOŃSKICH i GLOBALISTÓW korporacyjnych !
  Jest dla mnie już nie do zniesienia, że na polskim paszporcie widnieje napis tego MASOŃSKIEGO śmierdzącego globalistycznego GÓWNA: „unia europejska” która się całkowicie SPRZENIEWIRZYŁA i służy do PRZYMUSZANIA stosowania anty-ludzkich ludobójczych żydo-masońskich IDEOLOGI.
  YEBAĆ w III RP tych pedalskich OSZOŁOMÓW „Socjalistów i Demokratów, liberałów z ALDE, zielonych PEDAŁÓW oraz tych LEWAKÓW komunistów z grupy w PE” którzy mają LEWACKĄ sraczkę w swoich łabach usiłujących stosowanie ich POYEBANYCH lewackich trockistowskich IDELOGI na polskim gruncie !
  Polacy zostaliśmy brutalnie OSZUKANI przez tych lewackich SQURWYSYNÓW „warszawki” i Brukseli w latach 2003-2004 gdyż NIE do takiej „UE” wtępowaliśmy z takimi ówcześnie „zasadami” jaką teraz ONI serwują CAŁKOWICIE ZMIENIONĄ te ZDRADZIECKIE squrwysyny z LEWACKICH komunistycznych gangów PO-PiS-PSL-SLD, które należy wdeptać w ziemię lub zmieść z powierzchni ziemi na czele z tymi anty-polskimi suqinsynami bezkarnymi ZDRAJCAMI żydami Tuskiem i ukarincami Kaczynskimi, zydo-ukraincem Schetyną czy milusińskim dupkiem Dudą lub tym anty-polskim bandytą Komorowskim !!

  • miperl

   18 maja 2017 at 13:02

   Masz nasrane chory człowieku !!!!!! Nawet kościół Kat. się na was wypina (Pieronek) , jesteście porostu chorzy i zaczynam przychylać się do poglądu ze trzeba dla dobra Polski was porostu ubić i wykastrować wasze dzieci. Amen!!!!!!!!

   • Paweł

    18 maja 2017 at 13:33

    Wykastrować należy takich jak ty z Pieronkiem na czele.

    • miperl

     18 maja 2017 at 13:40

     Twoja stara mysli inaczej jak robi mi laske.

     • Rico

      18 maja 2017 at 17:09

      Spadaj trolu. Laske to ty sobie sam robisz.

     • Paweł

      18 maja 2017 at 21:55

      Twój tatuś byłby zazdrosny. Ps. myjecie dildo po sobie zakompleksiony kundelku?

   • Faszysta

    19 maja 2017 at 13:00

    @miperl, Wy naprawde herbowy? Nawet jesli to juz nie „szlachetny”. Slownictwo temu przeczy.

   • Krzysiek

    21 maja 2017 at 11:12

    pieronek, TW, który za paszport i kasę dusze by sprzedał. Toś sobie autoryteta znalazł. Gazol zaborczy kona, tygodnik powszechny z narodu przebranego tyż. Dlatego taki skowyt i prowokacje odciętych KODerastów i innych Ubuwateli UB

   • morda_ja_twoja

    21 maja 2017 at 13:17

    Pieronek, emerytowany kapelan Platfusów, bredzi z demencji. Przy okazji okazał się niestabilnym emocjonalnie staruszkiem, zapewne manipulowanym przez ubecję, posiadającą kwity na każdego kościelnego hierarchę pamiętającego czasy komuny.

   • Zenon

    23 maja 2017 at 12:43

    Wygląda na to, że jesteś zdrowo jbenięty ten swój czerwony komunistyczny łeb!

 10. Europa żyje w ciągłym napięciu gdyż imbecyl Soros steruje Brukselą

  18 maja 2017 at 10:55

  Te PRZEKUPIONE kacyki tzw. „Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych” w lewackim szambie zarządzie UE w Brukseli to przecież faktycznie takie „BIURO POLITYCZNE” jak w żydo-bolszewickiej partii komunistycznej.
  Te cała zgraja zasiedziałych dziesiątki lat PASOŻYTÓW biurokratów też zasiedziałej bandy „komisarzy UE” to taka następna mutacja KOMITETU CENTRALNEGO jak w komunistycznej partii bolszewickiej, która udaje że jest najważniejszym twórcą tych wszystkich UTOPI lewackich na zamówienia tych, jtórzy im DAJĄ ŁAPÓWKI tak jak ten imbecyl Soros.
  Kto spuści do kloaki ten śmierdzący zgnity estabłyszment w Brukseli o nazwie „komisja europejska” ?
  Obecna tzw. „Unia Europejska” to właśnie ta banda łapówkarzy czyli śmierdzący estabłyszment w Brukseli, który żyje z łapówek dawanych im przez GLOBALISTÓW i właścicieli międzynarodowych korporacji.
  Za te łapówki ten estabłyszment UE ustala UTOPIJNE „prawa”dla wykołowanego rabowanego ekonomicznie MOTŁOCHU złapanego za twarz w całej Europie przez globalistów.
  Te LEWACKIE utopijne „nowe prawa” te przekupne bydlaki „komisja eurupejska” ustala w interesie na ZAMÓWIENIE globalistów lub takich imbecyli psychopatów jak Soros.
  Tak na prawdę to ten chory psychicznie żydoski złodziej George Soros jest zaocznym zarządcą tego skorumpowanego utopijnego rynsztoku UE.
  Soros daje skradzione pieniądze jako łapówki tym kacykom w Brukseli i tak sobie KUPIŁ sterowanie z tylnego siedzenia tego bagna UE dryfującego w odchłań utopi, tak jak sobie ubzdurał ten imbecyl Soros … SIĆ!
  A III RP pod zarządem wasalnej wobec Brukseli ta lewacka banda gangsterów PiS z Żoliborza już przeżywa napięcie, że jutro Soras za pomocą LEWAKÓW jakiś pedałów „ekspertów z UE od praw człowieka” wymusi w III RP jakieś kolejne UMAŁPIENIE Polski, a neo-banderowscy Kaczyński, Duda i Szydło ze sprzedawczykiem folksdojczem Schetyną zaczną szybko budować genderowe łazieneki bo tak sobie za-życzy ten imbecyl Soros …SIĆ!
  Co tu zrobić, aby ROZGONIĆ siłą to lewackie zgniłe squrwysyństwo estabłyszmentu złodzeji UZURPATORÓW z Brukseli zasiedziałych dziesiątki lat żyjących z łapówek od takich Sorosów ??
  Przecież ten zgnity estabłyszmnet żydo-masonów sam nie ustapi i będzie dalej GNOIĆ całą Europę, łącznie z wywołaniem WOJNY w Europie !
  To lewackie QURESTWO gnojówkę estabłyszmnet w Brukseli trzeba KONIECZNIE rozwalić i spuścić do szamba KLOAKI !

 11. renegeate

  18 maja 2017 at 11:25

  węgierskie uderzenie w Sorosa zabolało lewactwo europejskie ! Brawo Węgry. IV Rzesza zwana UE wpadła w obłęd ! potrzebna jest kuracja wstrząsowa. Może się skończyć , ze Francuzi z Beneluksem z ich odwagą zamaluja wszystkie chodniki w proteście !

 12. miperl

  18 maja 2017 at 12:51

  Bravo PE!!!!!!!! w końcu trzeba wymagac od członków stosowania wartości UE . Dziś Orban jutro Kaczyński i cała banda pisu .

  • Paweł

   18 maja 2017 at 13:35

   Skąd to zboczenie umysłowe przypełzło?

   • miperl

    18 maja 2017 at 13:44

    Gdynia i jest nas tu(3city) zdecydowanie więcej niż debili z pis-u. W końcu kolebka Solidarności to tu zaczyna się obalać totalitaryzmy to z Gdańska ruszyliśmy do Europy i będziemy jej bronić.

    • gość

     18 maja 2017 at 14:36

     Możliwe że nawet pociotek Bolka. Ciężko gdzie indziej znaleźć skończonego debila, co używa w dyskusji argumentów typu: „Twoja stara mysli inaczej jak robi mi laske”

     • miperl

      18 maja 2017 at 14:48

      Prawda BOLI ZE jesteSCIE PIZDECZKAMI!!!!!!!!!

     • Paweł

      18 maja 2017 at 21:57

      @miperl

      Pizdeczko jak tam wasza ustawka w Warszawie? Koledzy też ułomni?

    • myślę sobie że

     18 maja 2017 at 17:11

     Głupota nie boli…

    • Marian

     19 maja 2017 at 22:03

     3city, niestety, dużo tu mieszka wieśniaków z Wileńszczyzny, którzy myślą w kategoriach „naszej wsi”, zakompleksiałe to i zawistne. Mieszkałem, wiem…

   • Zenon

    23 maja 2017 at 12:46

    Gdzieś z kibla na Czerskiej, bo gdzie indziej w narodzie nie przeżyje.

 13. ZDELEGALIZOWAĆ wszystkie "fundacje" Sorosa i NIEMIECKIE w Polsce - one ZWALCZAJĄ polski interes !

  18 maja 2017 at 23:03

  Polscy obywatele STANOWCZO DOMAGAJMY się ZDELEGALIZOWANIA dosłownie wszystkich ZAGRANICZNYCH tzw. „fundacj” – publiczne i prywatnych takich jak ta Batorego w Warszawie, która w 100% jest finasowana przez złodzeja żydowskiegoSoros, czy ta NIEMIECKA Adenauera finasowana w 100% przez WROGI Polsce rząd RFN, które są mutacją partii wpływów ZAGRANICY.
  Ta „fundacja” Batorego grasujaca w Polsce jest NIE legalną PARTIĄ złodzeja Sorosa, która korumpuje życie polityczne w Polsce w interesie ZAGRANICZNEGO kapitału ze strata dla polskich obywateli !
  Ten prywatny uniwersytet Sorosa na Węgrzech jest WROGI i zwalczający suwerenność Wegier i dlatego SŁUSZNIE ten organ Sorosa MUSI być ZLIKWIDOWANY na Węgrzech, aby NIKT z zewnątrz NIE blokował ROZWOJU państwa węgierskiego po przez zmuszanie np. do brania porzyczek finansowych dosłownie na wszystko co jest budowane na Węgrzech.
  Właśnie o to jest ta cała BATALIA na SZKODĘ instytucji państwa Węgry w rabunkowej kloace UE. Niestety ale zalegalizowani złodziejscy oligarchowie ZAGRANICZNI w Brukseli usiłują PODEPTAĆ suwerenność Węgrów, zmuszając ich do autentycznego PODDAŃSTWA, przymusowego uzależnienia się Węgier pod każdym względem wobec UTOPI tych pedałów z Brukseli usiłujących przymusić do wprowadzenia ideologii zagranicznych graczy finansowych.
  Wsperaczami tego globalistycznego ROZBOJU ideologicznego i finasowego w interesie GLOBALISTÓW jest ten globalistyczny skorumpowany ONZ czy estabłyszment UE lub imperialne ludobójcze USA + dodatkowo tacy bezczelni rozwydrzeni złodzieje globalistyczni jak Soros i jemu podobne „banki światowe” .
  ZDELEGALIZOWAĆ niemieckie media grasujące w Polsce OSZUKUJACE polskie społeczeństwo !

 14. Zdegenerowany zasiedziały estabłyszment żydo-masonski niszczy demografię łacińską i pokój Europy

  18 maja 2017 at 23:30

  Gdyby Węgry z rządem Orbana się nie opierały zapędom rabunkowym złodzieji żydo-masońskich rabunkowych z Brukseli UE to te Węgry by już dawno były identycznym bankrutem ekonomicznym jak państwo Grecja.
  Komisja Europejska to zgraja pernamęntnych zalegalizowanych przestępców z tym oczywistym kryminalnym degeneratem D.Tuskiem. Parlament Europajski to zgraja podkupionych łapowniczych chciwców finansowanych nie legalnym szmuglem pieniędzy właścicieli korporacji, którzy okradają mniejsze narody i są wrogami całej normalnej cywilizowanej Europy.
  Trzeba wszystko zrobić, aby ten obecny żydo-masoński oszukańczy złodziejski układ żyd-banksterski UE-Bruksela pedalska doprowadzić do całkowitego rozpadu, aby na jego gruzach wybudować Europę suwerennych Narodów bo taki był faktyczny koncept budowania UE na samym poczatku, który został zniszczony przez takich kryminalistów jak Merkel, Tuska i im podobnych bandytów.

 15. Krzysztof

  21 maja 2017 at 11:47

  Czas najwyższy . Właściwie za późno. Jak nie przez serce,nie przez rozum,to przez brzuch /kieszeń trafi się do bezmyślnie nakręconych ze strachu buraków z obu naszych zacofanych, ksenofobicznych kraików, ktore gryzą rękę,co ich karmi-UE,do której sami dobrowolnie pchaliśmy się, wbrew niektórych krajów Zachodu oporom. Mnie powtórka z 39.nie odpowiada.

 16. Tom

  21 maja 2017 at 12:50

  Brawo nasi bracia Węgrzy.Tak trzymać.Precz z ue.

 17. cheap mink eyelashes

  24 maja 2017 at 07:36

  Hi, I do think this is a great blog. I stumbledupon it 😉 I am going to return once again since i have book
  marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may
  you be rich and continue to guide others.

 18. www.geeks2go4u.com

  24 maja 2017 at 09:42

  This site definitely has all of the information I wanted concerning this subject and didn’t
  know who to ask.

 19. cheap fifa 18 coins

  26 maja 2017 at 07:29

  It’s going to be ending of mine day, but before end I am reading this impressive post to increase my know-how.

 20. turquoise hats for weddings

  26 maja 2017 at 12:15

  You can definitely see your expertise in the paintings you write. The arena hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. All the time follow your heart.

 21. Silas Kolodzieski

  27 maja 2017 at 06:25

  Valuable information. Lucky me I discovered your web site accidentally, and I’m shocked why this coincidence did not took place in advance! I bookmarked it.

 22. the blog

  30 maja 2017 at 17:48

  Sorry for the massive research, but I am Quite loving the contemporary Zune, and anticipate this, as perfectly as the perfect opinions some other All those include published, will support by yourself make a decision if it truly is the directly alternative for by yourself.

 23. Wilbpierlofe

  31 maja 2017 at 11:14

  Generic Viagra Us Pharmacy [url=http://cialusa.com]cialis[/url] Doxcycline No Prescription Acquistare Cialis Generico Farmacia [url=http://buyal.xyz/cheap-generic-xenical.php]Cheap Generic Xenical[/url] Viagra Online Kaufen Precio Levitra 10 Mg [url=http://levi1.xyz/levitra-generic-online.php]Levitra Generic Online[/url] Zithromax For Chlamydia Cialis 5mg Forum [url=http://sildenaf.xyz/buy-cheap-viagra.php]Buy Cheap Viagra[/url] Drugs Onn Line Cialis Kaufen Spanien [url=http://sildenaf.xyz/cheap-generic-viagra.php]Cheap Generic Viagra[/url] Vente Cialis Generique Andorre Cialis 10 Mg Prezzo [url=http://buyzithro.xyz/zithromax-cheap.php]Zithromax Cheap[/url] Want To Buy Macrobid 100mg Free Shipping Best Price Ed Medications [url=http://viacheap.com]viagra[/url] Discount Clobetasol Cash Delivery Tab Pharmacy Comprar Cialis Nos Estados Unidos [url=http://buynolva.xyz/nolvadex-no-prescription.php]Nolvadex No Prescription[/url] Wirkung Viagra Einnahme Cialis 60 Mg Angleterre [url=http://prop1.xyz/generic-for-prozac.php]Generic For Prozac[/url] Soft Cialis Online Levitra Walmart [url=http://cialbuy.com]online pharmacy[/url] Amoxil Asthma Cialis Vendita [url=http://zithro.xyz/buy-cheap-zithromax-pills.php]Buy Cheap Zithromax Pills[/url] Tablet Lasix Cialis Non Si Alza [url=http://nolva.xyz]Buy Nolvadex[/url] El Kamagra Z Pack Zithromax [url=http://dprixe.com]cialis buy online[/url] Dental Antibiotic Amoxicillin Protection Kamagra Uk Next Day [url=http://antab1.xyz/best-antabuse-online.php]Best Antabuse Online[/url] Order Propecia No Prescription Vente De Tadalis Sx En France [url=http://leviusa.com]viagra vs cialis vs levitra reviews[/url] Amoxicillin Dosage Body Weight Unicure Remedies Pvt Ltd [url=http://las1.xyz/lasix-tablets.php]Lasix Tablets[/url] Receta Cialis Viagra 50mg Pills Amazon [url=http://buyal.xyz/cheapest-xenical-online.php]Cheapest Xenical Online[/url] Indiadrugs Canada Med Store [url=http://al7.xyz/purchase-cheap-xenical.php]Purchase Cheap Xenical[/url] Levitra Im Preisvergleich Female Pink Viagra Online [url=http://buystrat.xyz/strattera-drug.php]Strattera Drug[/url] Levitra Dove Agisce Viagra Acheter Belgique [url=http://clom1.xyz/cost-of-clomid.php]Cost Of Clomid[/url] Buying Generic Zentel Safegenericpills [url=http://al7.xyz/xenical-free-trial.php]Xenical Free Trial[/url] Omnic O Propecia Cialis 5 Mg Quanto Costa [url=http://cialusa.com]cialis[/url] Viagra Professional Wiki Levitra 5mg Tablets [url=http://cytobuy.xyz/prix-de-cytotec.php]Prix De Cytotec[/url] Levitra Generico Vendita Cialis Without A Prescription 5 Mg [url=http://5553pill.xyz/cheap-vibramycin-samples.php]Cheap Vibramycin Samples[/url] Avis Achat Viagra Ligne Viagra At 21 Cents Per Pill [url=http://viag1.xyz/buy-real-viagra-online.php]Buy Real Viagra Online[/url] Buy Cialis Portland Oregon Can I Purchase Free Shipping Levaquin 750mg [url=http://buynolva.xyz/nolvadex-generic-name.php]Nolvadex Generic Name[/url] Where Is Keflex Metabolized

 24. blog tutorial

  31 maja 2017 at 11:27

  The Zune concentrates on currently being a Portable Media Player. Not a website browser. Not a game machine. Perhaps in just the long run it’s going to do even better in just individuals areas, yet for currently it’s a exceptional way in direction of set up and listen to your new music and movies, and is with no peer inside that respect. The iPod’s pros are its web traveling to and purposes. If those good more persuasive, quite possibly it is your most straightforward final decision.

 25. Wilbpierlofe

  4 czerwca 2017 at 22:58

  Want To Buy Shipped Ups Dutasteride Visa Medicine [url=http://cialis-online-prices.tadalaf.com]Cialis Online Prices[/url] Rash Reaction To Amoxicillin Amoxicillin For Dental [url=http://cheap-viagra-pills.via100mg.com]Cheap Viagra Pills[/url] Propecia Low Testosterone Libido 100 Mg Levitra [url=http://bestlevi.com]Buy Levitra[/url] Viagra Se Baja Buy Workout Equipment With Echeck [url=http://buy-levitra-now.levitab.com]Buy Levitra Now[/url] Buy Cheap Atomoxetine Online Cialis For Sale Australia [url=http://cialcost.com/where-to-order-cialis.php]Where To Order Cialis[/url] Cialis Canada Pharmacy Online Venta De Kamagra Sin Receta [url=http://cheap-propecia-online-uk.propecpills.com]Cheap Propecia Online Uk[/url] Skelaxin Amoxicillin Treatment Course For Pneumonia [url=http://leviusa.com]levitra on sale[/url] Proviron Cialis Online Abortion Pills For Sale [url=http://cheapcial.com/cialis-online-cs.php]Cialis Online Cs[/url] Cheap Propecia Usa Cialis Para La Disfuncion Erectil [url=http://bpdrugs.com/buy-online-cialis.php]Buy Online Cialis[/url] Recommended Dosage Of Bactrim For Uti Zithromax In Cats [url=http://cialusa.com]viagra cialis[/url] Where To Purchase Prednisone Low Cost Generic Cialis [url=http://buy-priligy-30mg.priliorder.com]Buy Priligy 30mg[/url] sale isotretinoin roacutan website cheapeast Sans Ordonnance Amoxicillin Sans Prescrire France [url=http://bpdrugs.com/cialis-online-no.php]Cialis Online No[/url] 60 Mgs Dapoxtine With Levitra Rhine Inc India Complaints [url=http://cial40mg.com/purchase-cialis.php]Purchase Cialis[/url] Cheap Valtrex Generic Using Outdated Amoxicillin [url=http://bestlevi.com/levitra-best-prices.php]Levitra Best Prices[/url] Zithromax Is Used For What Std Kamagra Zollprobleme [url=http://buylevitraeufast.com/generic-levitra.php]Generic Levitra[/url] Discount Tab Zentel Internet Free Shipping Low Price Zyban No Prescription [url=http://priligy-online-buy.prilipills.com]Priligy Online Buy[/url] Brand Propecia Viagra Contre Stress [url=http://cialusa.com]viagra cialis[/url] Finasteride Cheveux Genericpillsshop [url=http://viacheap.com]viagra[/url] Cephalexin Interaction Retin A Canadian Pharmacy [url=http://bpdrugs.com/cialis-5mg.php]Cialis 5mg[/url] When Will Viagra Go Generic Buy Priligy Online Nz [url=http://propecia-buy.propecorder.com]Propecia Buy[/url] Cialis Kaufen De Buy Synthroid Abbott [url=http://bestlevi.com/levitra-trial.php]Levitra Trial[/url] Viagra Receta Casero

 26. site resource

  5 czerwca 2017 at 13:26

  The clean Zune browser is surprisingly constructive, yet not as Great as the iPod’s. It performs effectively, still just isn’t as immediate as Safari, and has a clunkier interface. If by yourself often plan on getting the internet browser that’s not an issue, still if you are building towards go through the world wide web alot towards your PMP then the iPod’s more substantial display and improved browser may possibly be critical.

 27. any website

  5 czerwca 2017 at 17:12

  Palms down, Apple’s application retail store wins via a mile. It is really a enormous determination of all varieties of programs vs a instead disappointed alternative of a handful for Zune. Microsoft includes Strategies, primarily within the realm of online games, still I am not indeed I’d have to have towards bet on the potential if this section is considerable towards you. The iPod is a a lot superior decision inside of that circumstance.

 28. twopad.kr

  7 czerwca 2017 at 14:03

  I’ve been exploring for a bit for any high-quality articles or blog posts on this
  sort of space . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this web site.
  Reading this info So i’m satisfied to convey that I’ve a very just right
  uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I such a
  lot definitely will make certain to do not fail to remember this site and provides it
  a glance regularly.

 29. csgo skins

  7 czerwca 2017 at 14:05

  You need to take part in a contest for one of the most useful sites on the web.

  I’m going to recommend this website!

 30. csgo

  7 czerwca 2017 at 16:33

  When I originally commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now
  each time a comment is added I get three emails with the same comment.
  Is there any way you can remove people from that
  service? Appreciate it!

 31. fifa 18 coins

  7 czerwca 2017 at 16:38

  Hi just wanted to give you a quick heads up and let you know a few
  of the images aren’t loading properly. I’m not sure why but I think its a
  linking issue. I’ve tried it in two different web browsers
  and both show the same outcome.

 32. Wilbpierlofe

  8 czerwca 2017 at 10:28

  Dove Comprare Cialis Su Internet [url=http://order-cialis.cial5mg.com]Order Cialis[/url] Viagra Boisson Cialis 5 Mg Forum [url=http://levitra-now-online.buylevi.com]Levitra Now Online[/url] Propecia Dosage Hair Loss Proscar Finasteride Buy Generic Doxycycline Online [url=http://bpdrugs.com/cialis-free-offer.php]Cialis Free Offer[/url] Best Online Viagra Site Buying Discount Stendra [url=http://sildenafil-20mg.viasample.com]Sildenafil 20mg[/url] Cialis Bas Prix Where Does Propecia Grow Hair [url=http://levicost.com]generic levitra 20mg[/url] Cialis Prix Moyen Finasteride 1 Mega Propecia [url=http://viagra-100mg.viapill.com]Viagra 100mg[/url] Propecia Ejaculation Propecia Discount Tadafil [url=http://propecia.propecpills.com]Propecia[/url] Priligy Peru Farmacias Buy Lasix No Prescription [url=http://cialcost.com/where-to-buy-cialis.php]Where To Buy Cialis[/url] Naturliches Viagra Achat Cialis Professional [url=http://levipill.com/levitra-pills-online.php]Levitra Pills Online[/url] Amoxicillin Indication Keflex To Treat Arthritis [url=http://buy-priligy-60mg.priliorder.com]Buy Priligy 60mg[/url] Cialis 5mg Prix Pharmacie Amoxicillin H1ni Vaccine [url=http://buylevitraeufast.com/vardenafil-20mg.php]Vardenafil 20mg[/url] Comprar Cialis En Cadiz Alka Seltzer Plus And Amoxicillin [url=http://leviusa.com]cheap levitra online[/url] Want To Buy Progesterone Medication Amex Next Day Generique Levitra Prix Discount [url=http://cheap-kamagra.kamagorder.com]Cheap Kamagra[/url] Viagra Levitra And Cialis Cialis Dosis [url=http://propecia-generic-name.propecorder.com]Propecia Generic Name[/url] Amoxicilline Pantoprazole Canadian Amox [url=http://buylevitraeufast.com/levitra-trial.php]Levitra Trial[/url] Effexor Xr Online No Prescription Order Prescription Water Pills [url=http://costofvia.com/viagra-online-sales.php]Viagra Online Sales[/url] Levitra Zonder Voorschrift Lamisil 250 Mg Online [url=http://priligy-usa-sale.priliorder.com]Priligy Usa Sale[/url] Comparaison Cialis Levitra Amoxicillin First Trimester Safe [url=http://brandcial.com/ordina-cialis-online.php]Ordina Cialis Online[/url] Viagra 4 Filmtbl 100 Mg Combivent [url=http://levicost.com]low cost levitra[/url] Cialis 10 Mg 4 Comprimidos Precio Kamagra En Gel Viagra Cialis Levitra [url=http://levitra-generic-cheap.buylevi.com]Levitra Generic Cheap[/url] Buy Nexium Cheap Site About Propecia [url=http://staminamen.com/cheap-cialis-and-viagra.php]Cheap Cialis And Viagra[/url] Lisinopril 10 Mg No Prescription Sildenafil En Ligne France [url=http://cialcheap.com/cheap-cialis-tablets.php]Cheap Cialis Tablets[/url] Kamagra Gold Side Effects Kamagra Vente Libre Europe [url=http://cialcheap.com/how-to-order-cialis.php]How To Order Cialis[/url] Cheap Viagra Us Companies Only Generic Topiramate Online 200 [url=http://costofvia.com/viagra-online-blue.php]Viagra Online Blue[/url] Will Cephalexin Treat Syphilis Cialis Viagra Sans Ordonnance [url=http://viacheap.com]buy viagra[/url] Buy Cialis Uk Cheap Mediciations Without Perscription [url=http://dprixe.com]cialis[/url] Mode D’Utilisation Du Viagra Hydrochlorothiazide France Mastercard Accepted [url=http://brandcial.com/order-cialis-pills.php]Order Cialis Pills[/url] Donde Comprar Silagra Levitra Orosolubile Prezzo Farmacia [url=http://genericvia.com/biuy-viagra-online.php]Biuy Viagra Online[/url] Cialis Generico En Andorra Amoxicillin And Tanning [url=http://dprixe.com]buy cialis[/url] Order Diflucan Overnight Levitra Farmacia Online [url=http://viacheap.com]buy viagra online[/url] Stendra In Internet Cialis En Exceso Es Malo [url=http://cialcheap.com/generic-cialis-online.php]Generic Cialis Online[/url] Buy Viagra 50mg Lasix Overnight Shipping [url=http://ordina-cialis-online.tadalaf.com]Ordina Cialis Online[/url] Sublingual Viagra Cialis En Ligne Belgique [url=http://cheapcial.com/buy-cialis.php]Buy Cialis[/url] Viagra Overdose Kamagra Priceminister [url=http://how-much-is-viagra.viapill.com]How Much Is Viagra[/url] Discount Buy Now Clobetasol Shipped Ups Dutasteride Free Doctor Consultation [url=http://bestlevi.com/purchasing-levitra.php]Purchasing Levitra[/url] Cialis Oder Viagra Test Generic Levaquin Free Shipping Real Without Perscription [url=http://buylevitraeufast.com/levitra-tab.php]Levitra Tab[/url] Mmorpg Levitra Donde Comprar Silagra [url=http://bestlevi.com/levitra-40mg-sale.php]Levitra 40mg Sale[/url] Buy Robaxin Without Prescription Clomid Ordonnance En Ligne [url=http://viaprices.com]viagra[/url] Cialis Et Jus Pamplemousse

 33. rueckenwind.io

  8 czerwca 2017 at 18:11

  Howdy! I could have sworn I’ve been to this
  blog before but after browsing through a few of the posts I realized it’s new
  to me. Anyhow, I’m certainly happy I found it and I’ll be bookmarking it and
  checking back often!

 34. cheap csgo skins

  8 czerwca 2017 at 20:21

  Hi there to every body, it’s my first pay a visit
  of this web site; this website consists
  of awesome and genuinely excellent information designed for readers.

 35. Hi, i think that i saw you visited my weblog so i came to “return the favor”.I’m attempting to find things to enhance my site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!

 36. blog resource

  9 czerwca 2017 at 00:00

  Apple at the moment incorporates Rhapsody as an application, which is a very good start off, still it is previously hampered through the incapacity toward keep domestically on your iPod, and includes a dismal 64kbps little bit value. If this changes, then it will to some degree negate this advantage for the Zune, still the Ten music per thirty day period will even now be a massive furthermore within just Zune Pass’ desire.

 37. any blog

  9 czerwca 2017 at 09:40

  The Zune concentrates on becoming a Transportable Media Player. Not a internet browser. Not a game machine. Possibly inside the upcoming it’ll do even improved inside of all those areas, still for by now it is a Good way toward organize and pay attention towards your songs and videos, and is with out peer in that respect. The iPod’s pros are its net checking out and purposes. If those people sound further persuasive, possibly it is your easiest selection.

 38. website resource

  9 czerwca 2017 at 11:38

  The Zune concentrates on becoming a Portable Media Player. Not a net browser. Not a activity machine. Possibly in just the long term it’s going to do even better inside these areas, nonetheless for by now it truly is a Wonderful direction in direction of set up and pay attention towards your new music and videos, and is without having peer in that respect. The iPod’s rewards are its world wide web going to and programs. If individuals reliable much more powerful, probably it is your suitable option.

 39. blog resource

  10 czerwca 2017 at 10:39

  The fresh new Zune browser is surprisingly superior, nevertheless not as favourable as the iPod’s. It works well, but is not as fast as Safari, and contains a clunkier interface. If by yourself often method on making use of the internet browser which is not an issue, still if you happen to be planning to study the web alot towards your PMP then the iPod’s bigger display screen and superior browser may well be critical.

 40. the url

  10 czerwca 2017 at 13:06

  The new Zune browser is incredibly Wonderful, however not as Wonderful as the iPod’s. It functions nicely, nevertheless isn’t as instantaneous as Safari, and consists of a clunkier interface. If on your own from time to time software upon having the web browser that is not an issue, still if you happen to be creating toward study the world-wide-web alot versus your PMP then the iPod’s more substantial show and much better browser may well be important.

 41. Wilbpierlofe

  11 czerwca 2017 at 18:44

  Viagra Wirkung Nicht [url=http://levipill.com/levitra-brand.php]Levitra Brand[/url] Viagra Vorhofflimmern Propecia Gleicher Wirkstoff [url=http://cialcheap.com/mail-order-cialis.php]Mail Order Cialis[/url] Accessrx Prescription Drugs Sildenafil Tablet 100mg [url=http://levipill.com/levitra-online-forum.php]Levitra Online Forum[/url] Aml Cephalexin Uses And Indication Is There Penicillin In Keflex [url=http://cialbuy.com]cialis[/url] Propecia Tipos Cipa Approved Pharmacy Canada [url=http://buy-cheap-usa.priliorder.com]Buy Cheap Usa[/url] Kamagra 100 Mgs Propecia 1mg Side Effects [url=http://generic-of-propecia.propecpills.com]Generic Of Propecia[/url] Amoxicillin And Epstein Barr Peut Acheter Kamagra Pharmacie [url=http://leviusa.com]buy levitra online[/url] Propecia Wann Einnehmen Cialis Crea Dipendenza [url=http://brandcial.com/purchase-cheap-cialis.php]Purchase Cheap Cialis[/url] Valtrex Buy Online Uk Viagra Cialis Controindicazioni [url=http://affordable-levitra.levitab.com]Affordable Levitra[/url] Tamiflu Interaction With Amoxicillin Vente Baclofen 10mg [url=http://dprixe.com]cheapest generic levitra[/url] Buy Levitra Best Price If you take a look at some of our prices you may actually find yourself at our kiosk sooner rather than later.Menu The amount the hard money lenders are able to lend to the borrower is primarily based on the value of the subject property. [url=http://easymoneyfast365.com]short term loan[/url] QTo apply for student loans with no credit checks what is the first step I should take How to Become a Registered Nurse QWhile searching for who can get student loan with no credit check from financial agencies I came across private lenders who are approved by my schools.Cialis Shop Bewertung [url=http://cialis-online.BuyCial.com]Cialis Online[/url] Safe Online Viagra Levitra And Poppers [url=http://where-to-buy-cialis.tadalaf.com]Where To Buy Cialis[/url] Costo Priligy Originale Propecia Contra Minoxidil [url=http://buylevitraeufast.com/get-levitra.php]Get Levitra[/url] Propecia Liver Damage Herbal Levitra Ricetta Medica [url=http://brandcial.com/tadalafil-generic.php]Tadalafil Generic[/url] Kamagra Jelly 100mg Strasbourg Filling Your Viagra Prescription [url=http://low-price-cialis.tadalaf.com]Low Price Cialis[/url] Donde Se Puede Comprar Viagra

 42. Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more consideration. I’ll probably be again to read much more, thanks for that info.

 43. Penni

  13 czerwca 2017 at 06:29

  I have to say, I was surprised by the content of this article. It is very instructive and allows you to answer questions, as well as provides you with valuable information.

 44. shoe stores

  13 czerwca 2017 at 08:11

  Whenever you see a „full” tag on a shirt you ought to assume that it is fairly larger than that of regular 1.|Your Facebook enthusiast page might be the initial time a customer comes into contact with you. You will have to be very careful for couple of issues. Yellow color is easily visible through the mist and fog occasions.|The big guys where still at reverse finishes of the buying mall. Incentives may also vary from the kinds of survey you consider. From Style pearl sets to Trendy pearl set.|Are you searching for a comfy nightgown or sexy women’s intimate lingerie?

 45. Wilbpierlofe

  15 czerwca 2017 at 01:24

  Propecia Caracas [url=http://cialcost.com/buy-tadalafil-online.php]Buy Tadalafil Online[/url] buy liquid accutane Amoxicillin And Teeth [url=http://bpdrugs.com/buy-tadalafil.php]Buy Tadalafil[/url] Levitra Sans Ordonnance Vendita Cialis Farmacia [url=http://bpdrugs.com/buy-cialis.php]Buy Cialis[/url] Infection Not Responding To Keflex Should I Take Expired Amoxicillin [url=http://cheap-viagra-online.viapill.com]Cheap Viagra Online[/url] Acheter Priligy Dapoxetine En Ligne En Toute Securite Suprax [url=http://bpdrugs.com/cialis-online-buy.php]Cialis Online Buy[/url] Generic Priligy Buy Generic Drug Sales Onlline [url=http://buylevitraeufast.com/buy-levitra-now.php]Buy Levitra Now[/url] Acticin Website By Money Order Pharmacy Comprar Cialis Transferencia Bancaria [url=http://genericvia.com/viagra-discount.php]Viagra Discount[/url] Best Place To Buy Viagra Dutasteride Website Overseas [url=http://generic-propecia-cost.propecorder.com]Generic Propecia Cost[/url] Keflex Urinary Tract Infection

 46. under armour shoes melbourne

  15 czerwca 2017 at 07:16

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 47. lead acid battery recycling reading

  18 czerwca 2017 at 11:00

  Magnificent site. Plenty of useful info here. I’m sending it to several buddies ans additionally sharing in delicious. And certainly, thank you for your effort!

 48. Pingback: 4cyn5et4m5t94c5t9m4vn54cx65

 49. Wilbpierlofe

  20 czerwca 2017 at 04:24

  Generika Cialis Oral Jelly [url=http://etrobax.com]cialis[/url] Bupropion Sr 150 Overnight Cialis In Us [url=http://price-generic-viagra.canadianvia.com]Price Generic Viagra[/url] Withdrawal Of Cephalexin Vendita Cialis Net [url=http://viagra-pills.via100mg.com]Viagra Pills[/url] Buy Cheap Propecia Uk Buy Prednisone Dogs No Prescription [url=http://leviprix.com]Buy Levitra[/url] Pharmacy Rx One Coupon Nolvadex For Cheap [url=http://buy-online-levitra.levitab.com]Buy Online Levitra[/url] Achat Kamagra Super Active 25 Mg Slimex Online [url=http://leviprix.com/get-levitra.php]Get Levitra[/url] Propecia Experience Saw Palmetto Coreg [url=http://leviprix.com/levitra-generic-online.php]Levitra Generic Online[/url] Propecia Receding Hair Generic Drug Sales Onlline [url=http://buylevitraeufast.com/levitra-prices.php]Levitra Prices[/url] Is Cephalexin Penicillin Viagra Internet Forum [url=http://buy-kamagra-oral-jelly-online.kamagpills.com]Buy Kamagra Oral Jelly Online[/url] Viagra 25mg Preis Can Keflex Cause A Yeast Infection [url=http://online-propecia.propecorder.com]Online Propecia[/url] Farmacia Viagra Espana Kamagra Sans Ordonnance En Ligne [url=http://costofvia.com/generic-viagra-pills.php]Generic Viagra Pills[/url] Last Longer During Intercourse Naturally Levitra Generico Italia Online [url=http://bpdrugs.com/cialis-price.php]Cialis Price[/url] Intternational Ph Viagra Venta Cordoba [url=http://levipills.com/levitra-brand-name.php]Levitra Brand Name[/url] Zithromax Cure Syphilis Propecia 1 4 [url=http://etrobax.com]cialis price[/url] Cialis Afecta El Esperma Pdr Cephalexin Liquid [url=http://propecia-prices.propecpills.com]Propecia Prices[/url] Pain Pills Online Safe Site For Viagra Europe [url=http://buy-levitra-20mg.buylevi.com]Buy Levitra 20mg[/url] Comprare Levitra In Italia Accutane Online For Sale [url=http://dapoxetine-priligy-buy.prilipills.com]Dapoxetine Priligy Buy[/url] Potenzmittel Cialis Lilly Propecia Pas Cher 1mg [url=http://cost-propecia.propecpills.com]Cost Propecia[/url] Viagra Barata Espana Cat Keflex Dose [url=http://generic-cialis.cial5mg.com]Generic Cialis[/url] Zithromax Sachet Kamagra La Caixa [url=http://priligy.ccrpdc.com/buy-pills-priligy-online.php]Buy Pills Priligy Online[/url] Cheap Viagra Nz Online Pharmacy With Prescription [url=http://buylevitraeufast.com/cheapest-levitra.php]Cheapest Levitra[/url] Discount Acticin Pharmacy Birth Control Pill Online Usa [url=http://genericvia.com/order-viagra-online.php]Order Viagra Online[/url] O Buy 5mg Cialis Canadian Pharmacy [url=http://newisotretinoin.com/how-much-is-accutane.php]How Much Is Accutane[/url] For Sale Bentyl Dibent Propecia En Ligne Bon Marche [url=http://cialcost.com/where-to-buy-cialis.php]Where To Buy Cialis[/url] Cialis Wirkung Nebenwirkung Propecia For Daily Use [url=http://compra-viagra-online.via100mg.com]Compra Viagra Online[/url] Cialis Indicacion Worldwide Hydrochlorothiazide Tablets [url=http://viasamples.com/china-viagra-online.php]China Viagra Online[/url] Isotretinoin tab internet pharmacy with free shipping Amoxicillin Induced Rectal Impaction [url=http://propecia-free-trial.propecpills.com]Propecia Free Trial[/url] Cialis 10 Mg Opinioni Propecia Seguro [url=http://buy-propecia-online-safe.propecorder.com]Buy Propecia Online Safe[/url] Costo Propecia Acquisto Costo Cialis Generico [url=http://cialis-5mg.cial5mg.com]Cialis 5mg[/url] Pictures Of Amoxicillin Hives The people we worked with were very helpful and we felt they went out of their way to make sure everything was good. [url=http://easymoneyfast-365.com]need cash now[/url] Personal loans can be used for a variety of needs including a vacation vehicle repairs education medical expenses home repairs or remodeling legal bills and debt consolidation. Sometimes it is a better option to borrow funds from friends or family but that isnt always an option.If approved electronic transfer can be in as little as hours.Buy Now Tab Doxycycline [url=http://cial40mg.com/cheapest-cialis-online.php]Cheapest Cialis Online[/url] Pursues Viagra With A Gift Card Allergic Reaction To Cephalexin [url=http://tadalafil-online.BuyCial.com]Tadalafil Online[/url] Purchasing Viagra Online From Canada Clomiphene Citrate 50 Mg For Men [url=http://levicost.com]canadian healthcare mall levitra[/url] Canadian Chemist Online Authentioc Brand Viagra [url=http://brand-cialis-online.BuyCial.com]Brand Cialis Online[/url] Bulgaria Buy Viagra Side Effects Of Amoxil [url=http://purchase-priligy.prilipills.com]Purchase Priligy[/url] Amoxicillin 500mg Times A Day best buy isotretinoin without a script North Dakota [url=http://cialcheap.com/canadian-cheap-cialis.php]Canadian Cheap Cialis[/url] Viagra Y Testosterona Prix Cialis En Belgique [url=http://cialorder.com]Buy Cialis[/url] Find Doxycycline Legally Tablet Levitra 10 Mg Dosaggio [url=http://viacheap.com]buy viagra[/url] Burpropionxl Vs Vyvance Combine Cephalexin And Darvocet [url=http://dprixe.com]generic levitra 40 mg no prescription[/url] Generic Cialis Lowest Price

 50. полети евтини

  21 czerwca 2017 at 05:11

  This web site is really a walk-through for all of the info you wanted about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll definitely discover it.

 51. Pingback: http://falschgeldkaufen.blogspot.com/2017/01/wo-kann-ich-falschgeld-kaufen.html

 52. katies

  21 czerwca 2017 at 22:59

  lipo 6 diet pills burners on stove

 53. stonedgirls.eu

  22 czerwca 2017 at 11:35

  I’ve been exploring for a little bit for any high quality articles or blog posts on this sort of
  house . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this web
  site. Studying this information So i am glad to convey that I have
  an incredibly excellent uncanny feeling I found out just what
  I needed. I such a lot for sure will make certain to
  don?t put out of your mind this website and provides it a glance regularly.

 54. Great blog here! Also your website loads up fast! What host are you using?
  Can I get your affiliate link to your host? I wish my website loaded up
  as quickly as yours lol

 55. MarvinVob

  23 czerwca 2017 at 19:53

  split viagra 100mg
  viagra auf rechnung online
  getting a prescription for viagra
  [url=http://viagramtxgeneric.com/]buy one viagra[/url]
  price of viagra with prescription

 56. samoletni bileti varna sofia

  24 czerwca 2017 at 05:10

  An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 57. online shopping for women footwear

  25 czerwca 2017 at 22:49

  The on-line shop can act as a great extension counter accessible to your customers all over the metropolis.|A light colour shirt under a dark classy suit influences a powerful guy within you.

 58. Wilbpierlofe

  26 czerwca 2017 at 08:48

  Cialis Soft Tabs Erfahrung [url=http://comprar-priligy-generico.priliorder.com]Comprar Priligy Generico[/url] Sex Med Man Allergic Reactions To Keflex [url=http://purchase-cialis.ordercial.com]Purchase Cialis[/url] Sucrallfate Buy In England Priligy Cream [url=http://purchase-viagra-usa.viasample.com]Purchase Viagra Usa[/url] Achat Cialis Pro Viagra Tabletten Wirkung [url=http://genericvia.com/cheap-viagra-tablets.php]Cheap Viagra Tablets[/url] Cytotec En Pharmacie Viagra Y Antidepresivos [url=http://staminamen.com/order-cialis-pills.php]Order Cialis Pills[/url] Propecia Online Online Consultation Viagra Ou Autres [url=http://bestlevi.com/levitra-or-viagra.php]Levitra Or Viagra[/url] Precio Cialis Diario D. To accept cookies continue browsing as normal.com cofounder Zishaan Hayath Trifecta Capitals managing director Rahul Khanna and other investors. [url=http://newcashloan356.com]payday loans for bad credit[/url] Applying for Payday Advance Online Cash Advance Online with Ferratum. Why are payday loan interest rates so high Quora Because these companies can charge it and do.Orlistat 60mg [url=http://dprixe.com]generic cialis[/url] Brand Cialis Best Price Genuine Lasix Online [url=http://xenical.ccrpdc.com/where-to-order-xenical.php]Where To Order Xenical[/url] Achat Baclofen En France Cialis Viagra Meinung [url=http://viagra.cialpills.com/viagra-online-stores.php]Viagra Online Stores[/url] Ordering Cheap Prednisone Without X Ordonnance Propecia [url=http://levicost.com]non prescription levitra[/url] Keflex Effect On Staphylococcus Aureus Levitra Experience [url=http://where-to-buy-priligy-in-usa.priliorder.com]Where To Buy Priligy In Usa[/url] Alcohol Cephalexin Interaction Amoxicillin Ingredients [url=http://levitra-free-trial.levitab.com]Levitra Free Trial[/url] Cialis Et Effets Secondaires Free Shipping Zentel Best Website Tablets Amex Accepted [url=http://where-to-buy-viagra.canadianvia.com]Where To Buy Viagra[/url] Does Amoxicillin Contain Monoamine Oxidase Inhibitor Cordarone [url=http://priligy-pastilals.prilipills.com]Priligy Pastilals[/url] Canada Orlistat Otc buy accutane online canada [url=http://by-cheap-viagra.viasample.com]By Cheap Viagra[/url] Tips To Lasting Longer Unis [url=http://leviplus.com/levitra-cost-uk.php]Levitra Cost Uk[/url] Direct Pyridium Usa With Doctor Consult Zithromax Atrial Fibrillation [url=http://cheapcial.com/generic-for-cialis.php]Generic For Cialis[/url] Jelly Viagra Kamagra Tablets Viagra Rezeptfrei In Deutschland [url=http://viaprices.com]buy viagra[/url] Mono And Amoxicillin Rash Comprar Viagra Online Sin Receta Medica [url=http://cialcost.com/cialis-online-prices.php]Cialis Online Prices[/url] New Healthy Man Complaints Vet Prescribed Cephalexin [url=http://leviusa.com]levitra a precios baratos[/url] Keflex W Insurance Muscle Propecia Finasteride [url=http://female-cialis.BuyCial.com]Female Cialis[/url] Cephalexin Doesn’T Clear Up Infection Completely Zithromax Age Limit [url=http://cialis-generic.ordercial.com]Cialis Generic[/url] Cialis Contre Levitra Cialis En Parafarmacias [url=http://low-price-viagra.canadianvia.com]Low Price Viagra[/url] Zithromax 400 Mg Direct Amoxicilina Get In Internet Without Perscription [url=http://bestlevi.com/levitra-pill.php]Levitra Pill[/url] Efectos De La Viagra Levitra Rezeptfrei Auf Rechnung [url=http://online-priligy.priliorder.com]Online Priligy[/url] Cialis Marque Viagra. Best Price [url=http://priligy-tablet.prilipills.com]Priligy Tablet[/url] Synthroid Without Presription Sildenafil Tab 100mg [url=http://viacheap.com]viagra[/url] Bystolic Online Pharmacy Comprar Propecia En Espana [url=http://cialbuy.com]online pharmacy[/url] Sildenafilo Ventas Amoxicillin First Sinus Infection [url=http://cialis-prices.ordercial.com]Cialis Prices[/url] Secure Pyridium Amex Cash On Delivery Fedex Shipping Cialis Shop [url=http://buylevitraeufast.com/buy-online-levitra.php]Buy Online Levitra[/url] Generic Tadalafil 40 Mg Cephalexin Side Affects In Dogs [url=http://staminamen.com/cialis-20mg-price.php]Cialis 20mg Price[/url] Propecia Servir

 59. gold shoes

  26 czerwca 2017 at 20:57

  As the vibrant colours of shoes using its pattern, the pale as soon as by no means goes out of fashion as nicely.|Lights nearly everywhere in your scooter because it’s your manual alongside the road. They frequently restrict the obese to eat meals which are rich in fat. The goods are made with great high quality.|Excessive excess weight is not great for your health. This is a great way to watch the films you skipped. Plus continue to offer the very best following revenue services ever.|But if your site is not in top ten so individuals is not see your website. With the widespread of online shopping, you can also get sun shades on-line as nicely. Verify out for the fitting size of the starter.|Also, create secondary ideas in situation issues don’t go as you expected. Jewellery- Each woman is fond of exquisite jewellery. So, you do not have to be concerned about something.

 60. patiocoversslidellla.com

  27 czerwca 2017 at 19:47

  I’m not sure why but this site is loading incredibly slow for me.
  Is anyone else having this problem or is it a
  issue on my end? I’ll check back later and see if the problem still exists.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra