Wydarzenie

Światowy Kongres Rodziny w Budapeszcie i… Katolicka rewolucja w biznesie

Dwa ważne wydarzenia: Światowy Kongres Rodziny w Budapeszcie i cykl konferencji „Katolicka rewolucja w biznesie”.

Szanowni Państwo

pragnę zaprosić Państwa do udziału w dwóch ważnych i wartościowych wydarzeniach, których CitizenGO jest partnerem.

1. Światowy Kongres Rodziny (World Congress of Family) odbędzie się w dniach 26-27 maja br. w Budapeszcie. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nawet kilka tysięcy osób z całego świata spotyka się, aby wspólnie bronić małżeństwa i rodziny. Co roku kongres odbywa się w innym kraju. W 2007 r. odbył się w Warszawie.

Będę mieć zaszczyt wraz ze współpracownikami, Ignacio Arsuagą – prezesem, Caroline Craddock (USA) oraz Edit Frivaldszky i Eszter Zaymus (Węgry) wystąpić w dyskusji panelowej podczas kongresu. Niżej zdjęcie z zeszłorocznego kongresu (po lewej nasz CEO, Álvaro Zulueta), który odbywał się w Gruzji.

Aby wziąć udział w Kongresie oraz wydarzeniach mu towarzyszących, należy zarejestrować się tutaj: https://www.budapestfamilysummit.com/en/. W niedzielę, 28 maja, o godz. 17.00 na Placu Bohaterów zaplanowano pro-rodzinny flashmob. Jeśli mogą Państwo być w tym czasie w Budapeszcie, prosimy o kontakt z nami i zapraszamy!

2. CitizenGO ma zaszczyt być partnerem wydarzenia „Katolicka Rewolucja w Biznesie”, organizowanego przez Fundację Wiara w Biznesie we współpracy z Polską Akademią Biznesu. Jest to cykl bezpłatnych konferencji, które odbywają się w maju i czerwcu w 13 miastach w Polsce.Konferencje skierowane są do biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm – osób, które chcą w prowadzeniu swojego biznesu kierować się wyznawanymi przez siebie wartościami oraz zamierzają pokazać katolickie oblicze polskiego biznesu. O wartościach w biznesie i wielu innych rewolucyjnych tematach opowiedzą przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, prawnicy, przedstawiciele duchowieństwa oraz władz samorządowych i lokalnych. Zapisy poprzez stronę: www.konferencje.wiarawbiznesie.pl. Zapraszamy!

Pozdrawiam Państwa serdecznie,
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z Zespołem CitizenGO

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra