Światowy Kongres Rodziny w Budapeszcie i… Katolicka rewolucja w biznesie

Dwa ważne wydarzenia: Światowy Kongres Rodziny w Budapeszcie i cykl konferencji „Katolicka rewolucja w biznesie”.

Szanowni Państwo

pragnę zaprosić Państwa do udziału w dwóch ważnych i wartościowych wydarzeniach, których CitizenGO jest partnerem.

1. Światowy Kongres Rodziny (World Congress of Family) odbędzie się w dniach 26-27 maja br. w Budapeszcie. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nawet kilka tysięcy osób z całego świata spotyka się, aby wspólnie bronić małżeństwa i rodziny. Co roku kongres odbywa się w innym kraju. W 2007 r. odbył się w Warszawie.

Będę mieć zaszczyt wraz ze współpracownikami, Ignacio Arsuagą – prezesem, Caroline Craddock (USA) oraz Edit Frivaldszky i Eszter Zaymus (Węgry) wystąpić w dyskusji panelowej podczas kongresu. Niżej zdjęcie z zeszłorocznego kongresu (po lewej nasz CEO, Álvaro Zulueta), który odbywał się w Gruzji.

Aby wziąć udział w Kongresie oraz wydarzeniach mu towarzyszących, należy zarejestrować się tutaj: https://www.budapestfamilysummit.com/en/. W niedzielę, 28 maja, o godz. 17.00 na Placu Bohaterów zaplanowano pro-rodzinny flashmob. Jeśli mogą Państwo być w tym czasie w Budapeszcie, prosimy o kontakt z nami i zapraszamy!

2. CitizenGO ma zaszczyt być partnerem wydarzenia „Katolicka Rewolucja w Biznesie”, organizowanego przez Fundację Wiara w Biznesie we współpracy z Polską Akademią Biznesu. Jest to cykl bezpłatnych konferencji, które odbywają się w maju i czerwcu w 13 miastach w Polsce.Konferencje skierowane są do biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm – osób, które chcą w prowadzeniu swojego biznesu kierować się wyznawanymi przez siebie wartościami oraz zamierzają pokazać katolickie oblicze polskiego biznesu. O wartościach w biznesie i wielu innych rewolucyjnych tematach opowiedzą przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, prawnicy, przedstawiciele duchowieństwa oraz władz samorządowych i lokalnych. Zapisy poprzez stronę: www.konferencje.wiarawbiznesie.pl. Zapraszamy!

Pozdrawiam Państwa serdecznie,
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z Zespołem CitizenGO

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra