Z kraju

Odlot posła Szczerby – W Polsce nie słucha się Kościoła, w Polsce się słucha ONR-u

– Syryjskim uchodźcom trzeba również pomagać na miejscu, jednak jeżeli apeluje się o solidarność europejską, to powinno się w niej uczestniczyć – jęczał w piątkowym „Gościu Poranka” w TVP Info poseł PO Michał Szczerba.

– Dla mnie to jest kwestia elementarna, to jest kwestia cywilizacyjna (…). Elementarne podejście polega na tym, że jeżeli trzeba pomóc, to się pomaga, jeżeli się do czegoś zobowiązuje, to się realizuje” – odniósł się do sprawy Szczerba.
Wczoraj Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której wzywa państwa UE do szybszej relokacji uchodźców. Z kolei we wtorek Komisja Europejska zagroziła rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli kraje, które do tej pory nie relokowały ani jednego uchodźcy, nie zaczną tego robić do czerwca. Większość państw członkowskich regularnie składa nowe zobowiązania i prowadzi relokację, tymczasem Węgry, Polska i Austria jako jedyne nie dokonały relokacji ani jednej osoby. W ocenie Komisji stanowi to naruszenie zobowiązań prawnych tych krajów podjętych wobec Grecji i Włoch oraz zasady sprawiedliwego podziału odpowiedzialności”. KE wezwała jednocześnie Węgry, Polskę i Austrię do niezwłocznego rozpoczęcia relokacji.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. panMarek

  19 maja 2017 at 12:36

  Jakaś UBecka kurwa. Szkoda czasu.

  • gzk

   19 maja 2017 at 22:47

   Nie bluźnij. Pana Boga obrażasz! Dlaczego portal nie kasuje tego typu komentarzy?

 2. Soroka

  19 maja 2017 at 12:53

  Co to za szkoła nauczyła tego tfu posła mówić „słuchać się”? Słucha samego siebie? Mamoniarze tak mają!

 3. nnnn

  19 maja 2017 at 13:54

  Pokłosie PEOWSKO-UBECKIE.

 4. Czesław

  19 maja 2017 at 16:31

  Słuchałem tego wywiadu i doszedłem do wniosku, że ten poseł Szczerba to zachowuje się jak by był kiedyś gorliwym katolikiem i patriotą polskim a ostatnio „nawrócił się na niewiarę”, taki neofita-ateista. Dodatkowo w innych okolicznościach „z ogniem w oczach” twierdził że w czasie okupacji niemieckiej to Polacy mordowali Żydów, podobnie jak i Przewodniczący klubu parlamentarnego PO.

  • gieptil

   19 maja 2017 at 23:07

   Bardzo możliwe że dziadek wielce szanownego co jasne posła Szczerby żydów mordował. Jak patrzę na jego wielce cwaniacką facjatę, to pasuje. Takie gnoje wtedy robili za szmalcowników. Więc niech Szczerba przeprasza za siebie i za swoją zdegenerowaną rodzinę. Ciekawe że moja rodzina związana z Narodowymi Siłami Zbrojnymi wtedy nie tylko żydów nie mordowała, ale kurwa ratowała, z pewnymi co prawda oporami, ale jednak, żyd też człowiek. A takie kurwy z pyska jak ten jebany śmieć Szczerba, to bez złudzeń – latały na gestapo z codziennymi donosami. Takie cwaniackie kurwy to wystarczy na mordę popatrzyć, matkę sprzeda za kilka srebrników. Kto takich gnojów wybiera do Sejmu.

   • gieptil

    19 maja 2017 at 23:15

    I moja rodzina co żydów nie kochała ale ratowała, narażała życie, bo to też dzieci boże. Gdyby wpadli, to Niemcy by ich wszystkich wymordowali, i mnie by nie było. A teraz jacyś alfonsi międzynarodowej finansjery z USA, psychopaci, sataniści, degeneracji pierdolą o polskim antysemityzmie. Na drzewa ich wysłać, na drzewa. Z takim bydłem się NIE ROZMAWIA NAWET. Zero rozmowy, traktować ich jak powietrze.

    • gieptil

     19 maja 2017 at 23:19

     System polegający na tym, że z bydlakiem się nie rozmawia, tylko zatrzaskuje się przed nim drzwi z hukiem bardzo dobrze działa, powoduje otrzeźwienie i pewną jakby nieśmiałość u bydlaka. Przećwiczyłem to kilka razy, doskonała metoda uzdrawiania chorych umysłów.

 5. Robert B.

  19 maja 2017 at 16:36

  Ile to ścierwo samo dało? Ile wpłaciło? Kogo to ścierwo przyjęło na własny koszt?

 6. JaF

  20 maja 2017 at 10:03

  Scerba musi coś brać. Na zdjęciu wygląda jak by wąchał budapren.

 7. مهرجانات

  21 maja 2017 at 01:35

  What’s up,I read your new stuff named „Odlot posła Szczerby – W Polsce nie słucha się Kościoła, w Polsce się słucha ONR-u – Prawy.pl” like every week.Your story-telling style is witty, keep doing what you’re doing! And you can look our website about مهرجانات.

 8. Pingback: 4cyn5et4m5t94c5t9m4vn54cx65

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra