Z kraju

Polski przedsiębiorca rozjeżdża Jean-Claude’a Junckera

Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak wystosował list otwarty do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude’a Junckera, w którym nie pozostawia przysłowiowej suchej nitki tak na Junckerze, jak i totalnej opozycji w Polsce.

Publikujemy go w całości:

Warszawa, 23.05.2017

Szanowny Pan
Jean-Claude Juncker
Przewodniczący Komisji Europejskiej
Bruksela

Wielce Szanowny Panie Przewodniczący!

Z rosnącym niepokojem patrzę, jak chce Pan wysłać tysiące uchodźców, którzy cudem uniknęli śmierci z rąk Assada bądź ISIS, pod jarzmo kaczystowskiego reżimu w Polsce. To po to ci ludzie narażając życie płynęli na dziurawych łajbach do nowoczesnej i postępowej Europy, żeby teraz zesłał ich Pan do KatoCiemnogrodu na Wisłą, który budzi takie przerażenie Sił Postępu?

Ma Pan serce jak step ukraiński, Panie Przewodniczący!

Jeśli mi Pan nie wierzy – posłucha Pan niekwestionowanych Autorytetów Moralnych. Przecież reżyserka Holland wyraźnie mówi, że obecnie w Polsce jest gorzej niż za Hitlera i Stalina, a aktorka Janda w sposób jednoznaczny stwierdza, „że ludzie w Polsce nigdy nie bali się tak jak teraz”. Aktorka Cielecka zaś „czuje się w tramwaju jak żydowskie dziecko za okupacji”” Taki los chce Pan zgotować tym cudem uratowanym ludziom?

Panie Przewodniczący! Nie dziwią mnie te opinie. W naszym kraju nie jest dobrze. Począwszy od zbrodniczego pozbawienia prenumeraty przez rządowe agencje Gazety Wyborczej poprzez niedopuszczenie do udziału w programie na TVP Info charyzmatycznego Jarosława Marciniaka jako reprezentanta KOD, w miejsce zaproszonego Mateusza Kijowskiego a skończywszy na wykluczeniu posła Szczerby z obrad Sejmu za wyrażenie uczuć do Marszałka tej samej płci. To tylko wybrane, niektóre zbrodnicze czyny kaczystowskich siepaczy.

Kto jak kto ale Pan, jako chrześcijanin dumny członek Chrześcijańsko-Społecznej Partii Ludowej nie powinien posyłać ludzi do piekła!

Nie lepiej jest w gospodarce. Morawiecki z Kowalczykiem tak zastraszyli polskich przedsiębiorców, że ci biedni ze strachu nie mogą spać po nocach i wykręcili zawstydzający drugi w wysokości wzrost gospodarczy w Europie, zatrudnili milion Ukraińców a bezrobocie doprowadzili do najniższego o poziomu w historii III RP. Wszystko to ze strachu przed reżimem Szydło. I polski rząd zamiast nad tym ubolewać – bezwstydnie chwali się tymi wynikami nienawiści, wszędzie je eksponuje za nic mają uczucia innych narodów Europy! Wstyd i żenada!

I jeszcze ten Marczuk – polecam Panu przyjrzeć się ptaszkowi – odebrał dotacje państwowe do teatru aktorki Jandy, który latami świetnie radził sobie rynkowo, i przeznaczył je na zbrodniczy program 500+, który zlikwidował w 90% ubóstwo wśród dzieci. To są brudne, zabrane kulturze pieniądze – są znakiem hańby rządzących i obrazem męczeństwa aktorki Jandy.

Panie Przewodniczący! Apeluje do Pana sumienia! Pan nie każe tych biednych ludzi zsyłką do mojego strasznego kraju! Ale jeśli Pan nie posłucha mnie jednak i okaże się Pan bezwzględny – to może im jednak jakieś cross-cultural szkolenie zrobić, bo naród u nas ciemny i dziki i za obmacywanie kobiet w tramwaju, to można w ryj dostać i to od całkiem trzeźwego. Wiem, że w to ciężko uwierzyć.

Zapraszam Pana do mojej umęczonej przez kaczystowski reżim Ojczyzny, żeby osobiście Pan się przekonał, że wysyła Pan ludzi do piekła. Jako dodatkową zachętę informuję Pana, że w najmniej postępowym regionie, u mnie na Podlasiu, „Duma Puszczy Knyszyńskiej” nigdy nie wysycha, a miejscowa ludność tylko szuka pretekstu, żeby okazać swoją gościnność.

Łącze należne wyrazy


Cezary Kaźmierczak
Prezes Komitetu Obrony Uchodźców w Organizacji

Źródło: WEI

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

26 komentarzy

26 Komentarzy

 1. Zona

  23 maja 2017 at 16:22

  Czy to ten sam „przedsiębiorca” z tego samego „związku” co to chce tu sprowadzić nawet 4 mln ukraińców?

  • angol

   23 maja 2017 at 17:49

   Właśnie, właśnie, o ? O ?.. Czy on ci to ?…

  • Margo

   23 maja 2017 at 21:37

   Ale ty idiot😬

  • Paweł

   23 maja 2017 at 22:36

   @Zona

   Zdaje się, że ten sam. Komitet Obrony Uchodźców i wszystko jasne. Szkoda, że prawy.pl lansuje takie elementy.

 2. Sewer

  23 maja 2017 at 18:10

  Tylko czy ta pijacka morda zrozumie sarkazm…

  • Henrietta

   23 maja 2017 at 19:37

   NO DAWNO TAK SIE NIE USMIALAM GRATULUJE POMYSLU MOZE DO TEGO ALKOHOLIKA COS TRAFI ALBO JEGO SZLAG TRAFI

 3. emigrantka

  23 maja 2017 at 19:09

  Mam nadzieje,ze wszyscy zrozumieli sarkazm autora listu bo ten pijak unijny na pewno tego nie zrozumie.

  • niepisior

   23 maja 2017 at 21:03

   Pisiory jak gimby. Sarkazmu nie znajO

 4. niepisior

  23 maja 2017 at 20:57

  Wreszcie ktoś napisał do pijaka Junckera JEGO językiem!
  Brawo panie Kaźmierczak!
  Do tych brukselskich łajdaków trzeba tylko w ten sposób!

 5. klioes vel pislamista

  23 maja 2017 at 22:05

  KOM(UCH!) i KOU(EK!

  Dramat! Komitet Obrony Migrantów,
  „Unii chcemy!“ chociaż przyjął hasło,
  Mniej od Sorosa otrzymał ciut grantów.
  Co się stało? Co dotacje trzasło?!

  Ach, forsa odpływa do maruderów,
  Co znów w Polsce chcą religii pogan!
  (Komitet Obrony Uciekinierów
  „Europejki kopulujcie!” – slogan).

  Cóż, jedni drugim podkradli dotacje…
  Konkurencja!… RYNEK!!!… Boli głowa…
  Zjednoczcie siły! Marks zawsze ma rację:
  Gospodarka musi być planowa!

  • klioes vel pislamista

   23 maja 2017 at 23:02

   Wersja poprawiona:


   KOM(UCH!) i KOU(EK!)

   Dramat! Komitet Obrony Migrantów,
   „Unii chcemy!“ chociaż przyjął hasło,
   Georga Sorosa otrzymał mniej grantów.
   Co się stało? Co dotacje trzasło?!

   Ach, forsa odpływa do maruderów,
   Co znów w Polsce chcą religii pogan!
   (Komitet Obrony Uciekinierów
   „Europejki kopulujcie!” – slogan).

   Cóż, jedni drugim podkradli dotacje…
   Konkurencja!… RYNEK!!!… Boli głowa…
   Zjednoczcie siły! Marks zawsze ma rację:
   Gospodarka musi być planowa!

 6. Robert B.

  23 maja 2017 at 23:01

  Akurat na tym chuju to zrobi jakikolwiek wrażenie. Wrażenie to by na tym chuju zrobiło, gdybyśmy mieli broń atomową. Niech by spróbował wtedy wyrażać „zaniepokojenie stanem praworządności” w Polsce. Jeden pomruk ostrzeżenia z naszej strony i by narobił w majty. Tak należy uprawiać politykę. Siłą i bezwzględnością, żadnych skrupułów wobec wrogów, tak jak Putin czy Erdoğan.

  • Danka

   24 maja 2017 at 00:16

   Nie bluzgaj.Tu nie chlew.

  • Adamsky

   24 maja 2017 at 08:54

   Pełna zgoda Panie Robercie, szkoda, że tak mało osób w tym nieszczęśliwym kraju zdaje sobie z tego sprawę. Wychowani naGazwybie (vel Koszer cajtung) i wiecznej pedagogice wstydu myślą, że naszą siłę mierzy się liczbą objęć, uścisków czy poklepań po plecach na jewropejskich salonach, jak robił to ten pożal się Boże przywódca z Kaszub. Dlatego taka jazda jest obecnie po Kaczorze i Macierewiczu, bo na nich nie działa metoda opupiania jak niestety na młodego i niedoświadczonego Pana Dudę.

 7. Lacki

  23 maja 2017 at 23:34

  Pan Kazimierczak zapomniał napisać o wysokości danin w postaci podatków jaki nas kara PIS o zadłużeniu które pędzi w rekordowym tempie oraz o biurokracja utrudniającej prowadzenie działalności gospodarczej.

  • Kasia

   24 maja 2017 at 19:21

   Wolę płacić podatki, niż bać się wyjść na ulicę.

 8. statystyczny

  24 maja 2017 at 03:09

  i ja sie pod tym podpisuje zwazywszy na bezpieczenstwo islamistow i ich religi milosci,lepiej juz zeby te niemce odrazu wysylali ich do swoich obozow koncentracyjnych gdzie czeka na nich cieply prysznic z cyklonem B i beda mogli Niemce dokonczyc badania mengellego nie tylko w polepszeniu jakpsci mydla z ludzkiego tluszczu ale czeka ich tych biednych uchodzcow jeszcze wszelkie mutacje na styl zombi oraz krzyzowki zwierzat z homo sapiens i wiele innych atrakcji za wiezennymi drutami,nie ma. o wiec rezykowac i wysylac spokojnych arabow do siepaczy Kaczynskiego i jego rezimu w ktorym to brakuje podstawowych artykolow do zycia,polkinsa puste,kolejki calodobowe za pasztetowa ktora rezim moze rzucic na sklepy,ostal sie jedynie ocet,wiec milujacy pokoj muzulmanie byliby jeszcze narazeni na smierc glodowa,rasizm i ksenofobie od przedszkola poczawszy,Niemce maja misje zeby przedluzyc zywotnosc samobojczym terorysta ktorych coraz mniej przez to wysadzanie sie w powietrze wsrod noewiernych,dlatego po zaproszeniu od oanclerz sa ich goscmi na zawsze

 9. Antoni

  24 maja 2017 at 05:39

  Swistny komentarz, ale czy trafi do tego pika czyny. Watpie, on jest urobiono inaczej, ma swoj styl, ma kasiore ma biurokratyczna wladze I co mu iczynicie?

 10. Jola Sakiewicz

  24 maja 2017 at 16:23

  Jest sarkazm, ale też sporo przemilczeń i uproszczeń. Obecny rząd na razie tylko uszczelnia system podatkowy by poprawić ściągalność kasy. Sukcesy jeśli są, to nadal po części konsumpcja działań poprzedniego rządu – takie są prawa ekonomii. 90% – ściema, liczba wyssana z palca. Program 500+ robi z ludzi gospodarcze kaleki. To jak rozdawanie narkotyku uzależnionym. „Weź działkę i siedź cicho”. Zero aktywacji przedsiębiorczości.

 11. Tonek

  24 maja 2017 at 17:51

  Cieszę się, że pan Cezary Każmierczak jest z Podlasia.
  Tomek

 12. zuza46

  25 maja 2017 at 17:35

  SUPER TEKST- gratulacje, a ci idioci którzy tego nie ogarnęli to tylko żal pupę ściska że w Polsce mamy jeszcze tyle półmózgów

 13. goj

  27 maja 2017 at 00:07

  junkers moze by i zrozumial,jak by to napislai na flaszeczce z jakims jabolem,ale list?Przeciez taki menel nawet nie umie czytac

 14. marta

  29 maja 2017 at 10:09

  Cezary Kaźmierczaku ! jesteś zdrajcą Narodu Polskiego !

 15. cheap Mu Legend Zen

  5 czerwca 2017 at 19:18

  nice going!

 16. kevin

  31 lipca 2017 at 16:31

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra