Z kraju

Ewa Kopacz zmasakrowana przez internautów po słowach o katastrofie smoleńskiej

„Jest Pani zwykłą oszustką!”, „Nóż się w kieszeni otwiera. Szczyt łgarstwa i podłości”, „Kłamczucho po stokroć kłamczucho”, „Gdzie etyka nie tylko jako człowieka ale też jako lekarza” to jedne z łagodniejszych wpisów pod skandalicznym, pełnym obłudy wpisem Ewy Kopacz dotyczącym jej działań po katastrofie smoleńskiej.

Oto, co napisała była premier i minister zdrowia (zachowano oryginalną pisownię), a co tak rozsierdziło internautów:

„O tragedii smoleńskiej zarówno 10.04.2010 r. jak i dziś myślę w kategoriach ogromnej straty i pustki jaka we mnie została. Pustki po przyjaciołach i znajomych. W Moskwie byłam lekarzem ale przede wszystkim człowiekiem. Byłam tam ponieważ chciałam w tych bardzo trudnych chwilach zaopiekować się rodzinami tych, którzy zginęli. Czułam, że to wyższa konieczność, obowiązek i powinność. Zostałam wyznaczona jako reprezentant rządu do spraw opieki nad rodzinami ofiar. Decyzja została podjęta na moją prośbę. To była moja jedyna rola tam na miejscu. Byli ze mną polscy lekarze, którzy w każdej chwili mogli zmierzyć ciśnienie czy poziom cukru. Podawaliśmy tym, którzy potrzebowali odpowiednie leki i przeprowadzaliśmy badania ekg. Sekcje zwłok, ekshumacje i inne czynności zarządza prokurator. Nie jestem i nie byłam prokuratorem. Stawie się do prokuratury zgodnie z wezwaniem, które otrzymałam. Jednocześnie apeluje o wstrzemięźliwość w opiniach w szczególności polityków, którzy wtedy nie byli z nami, z rodzinami tam w Rosji być moze nie chcąc zmierzyć się z tą tragedią. Wiele razy zastanawiałam się czy dobrze zrobiłam jadąc do Moskwy. Wtedy czułam, że muszę pomóc. Za każdym razem kiedy wracam myślami do pierwszych dni po katastrofie to wiem, że postąpiłam słusznie. Obraz który tam widziałam na zawsze zostanie w mojej pamięci. Tego nie da sie zapomnieć. Jako lekarz widziałam wiele ale na tamte chwile nie można było być przygotowanym. Nie da sie zapomnieć bólu, cierpienia i wymiaru tej katastrofy. Dzisiaj najważniejsze są rodziny tych, którzy swoje życie zostawili pod Smoleńskiem. To przez wzgląd na nich nie pozwolę, aby z narodowej tragedii robić politykę jednej partii politycznej. Nasz naród zapłacił zbyt wysoką cenę za podział.”

Wcześniej Prokuratura Krajowa poinformowała, że była premier i minister zdrowia Ewa Kopacz została wezwana na przesłuchanie w charakterze świadka w śledztwie dotyczącym m.in. nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. Jazon59

  31 maja 2017 at 15:14

  To nie tylko wstrętna kłamczuch to ohydna żmija

  • panMarek

   31 maja 2017 at 17:02

   Jej sytuacja najlepiej obrazuje jak WSI może postawić człowieka na nogi, jak tylko pułkownikom się to zachce.
   I kto jest winny?!
   Niestety, ale winni są właśnie wyborcy w liczbie 27 000 000, którzy jako ludzie niezorientowani i zagubieni, sprowadzają nam na nasze głowy to nieszczęście poprze ciągłe co 4 lata wybieranie potomków ubeckich dynastii przywleczonych w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI.

 2. jacek

  31 maja 2017 at 15:35

  Platforma oszustów i złodziei!

 3. stan

  31 maja 2017 at 15:46

  Ona tego samodzialnie nie napisała, przy (słusznym) założeniu występowania u niej pewnych ograniczeń umysłowych. Wiem jak się tego rodzaju rzeczy pisze.
  A przyczyny zamachu bada specjalna komisja. I tylko drży z przerażenia, żeby czasami Rosjanie nie oddali wraku. To, jak było naprawdę, jest skrzętnie ukrywane. Prawda o zamachu nie ujrzy światła dziennego, ponieważ wpisuje w szersze spektrum przeprowadzania likwidacji ważnych osobistości, głów państw, dokonywanych na zlecenie.

 4. Polka

  31 maja 2017 at 16:21

  stan , jest tak jak piszesz.
  To nie są ludzie co mają normalne ludzkie serca , to są ohydy !

 5. Dariusz

  31 maja 2017 at 16:27

  Ludzie dajcie spokój kobiecie.Widzieliście szczura zagonionego do narożnika?Jeśli nie to teraz widzicie.Normalna reakcja.

 6. Soroka

  31 maja 2017 at 16:29

  Najgorsze jest to, że nie ma w Polsce ludzi z elity, którzy publicznie wypowiedzieliby prawdę o tych ludziach i ich postępowaniu!
  Polacy po prostu nie mają elity, bo ruski okupant zniszczył każdego, kto miał trochę rozumu i honoru!

  • m

   31 maja 2017 at 16:31

   Fakty, takie jak ekshumacje, mówią o nich wszystko.

 7. m

  31 maja 2017 at 16:29

  „Przez długie osiem lat mój kraj był pustoszony przez grupę regresywnych, prymitywnych typów, powiązanych wspólnotą kłamstwa i nienawiści, a niemal każdy dzień przynosił wiedzę o kolejnych aktach podłości i nadużywania prawa.” – moje ulubione.

 8. gnom63

  31 maja 2017 at 17:33

  Nie mogę uwierzyć… To jest szok. Pani Kopacz ,, pogrążona w żalu ,, do dziś. Czyżby dlatego, że Sosnowski po kilka głów do jednej trumny u nie zmieściła się resztą? Obłuda nie zna granic

 9. andzia

  1 czerwca 2017 at 08:50

  Przed spotkaniem z prokuratorem poszła do adwokata i ten powiedział jak ma zeznawać. Za kłamstwa nikt nie odpowiada. Potomkowie przywiezionych na tankach i tak na nią będą głosować.

 10. Tysia

  1 czerwca 2017 at 10:31

  Kłamie w żywe oczy i jeszcze się uśmiecha.

 11. JARO

  1 czerwca 2017 at 15:51

  babsko najzwyczajniej nie ma w sobie ani krzty honoru i sumienia; po tym co wyprawiała i wyprawia nadal, normalna osoba próbowałaby zapaść się pod ziemię, spuściła by łeb na dół i przemykała chyłkiem po ciemku z punku A do punku B, aby tylko ludzie jej nie zauważyli i nie napluli w wredną gębę; a tej nic nie rusza; wygląda jak robot i tak się zachowuje; generalnie dno;

 12. klioes vel pislamista

  1 czerwca 2017 at 21:14

  ONA

  Kopaczka, czy koparka?
  Nergala pytać Darka!
  Nie darmo go zachwyca –
  Na pewno: CZAROWNICA!


  ON

  Schetino vel Schetina
  Wyglądem przypomina
  Kretyna.
  I, choć się biedak sili,
  To wygląd, moi mili,
  NIE MYLI!

 13. Tara

  10 sierpnia 2017 at 02:16

  Hello there, There’s no question that your world wide web may possibly be taking in website browser compatibility concerns. Each time I choose a visual appearance at your weblog within just Safari, it appears to be like fantastic nonetheless, if opening within I.E., it includes some overlapping difficulties. I basically preferred towards offer oneself with a effortless heads up! Other than that, Great internet site!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra