Homoseksualna tożsamość nazistów odpowiadała za ich nienawiść do katolicyzmu

Od lat konstruowane jest kłamstwo mające na celu wykreowanie w zbiorowej świadomości rzekomych, realnie nie istniejących, związków między niemieckimi narodowymi socjalistami a katolicyzmem. W rzeczywistości nazizm i jego korzenie zawsze były antykatolickie. Powoli przebija się do zbiorowej świadomości wiedza o okultystycznych korzeniach i tożsamości nazizmu. Mniej jednak znana jest homoseksualna tożsamość narodowych socjalistów opisana w wydanej nakładem wydawnictwa Wektory 315 stronicowej książce „Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej” autorstwa Scotta Livelya i Kevina Abramsa.

Naziści byli „lewicowymi socjalistami i zwolennikami darwinowskiej teorii ewolucji”. To właśnie darwinizm społeczny, odrzucany przez katolików, stał się dla nazistów podstawą ich rasistowskiej polityki, eksterminacji jednostek i narodów uznanych przez nazistów za gorsze.

Naziści zostali stworzeni i zdominowani przez jedno z dwu środowisk homoseksualnych w Niemczech. Gloryfikujący przemoc i siłę homoseksualiści ukształtowali ruch narodowosocjalistyczny, pogardzani przez macho gejów zniewieściali geje wsparli antynazistowską lewice.

Cechą lewicowej ideologii narodowego socjalizmu było opowiedzenie się za dyktaturą jednej partii, centralizacją, państwową kontrolą nad rynkami finansowymi i przemysłem, szowinizm, odrzucenie moralności, i czerpanie z części dziedzictwa antyku. Inspiracja dla stworzenia narodowosocjalistycznego państwa „należy szukać u Platona, zwolennika męskiej dominacji i apologety pederastii”. Platon, według autorów książki, „był orędownikiem stosunków seksualnych pomiędzy mężczyznami a chłopcami”. Wzorem dla Platona miała być Sparta i jej „pederastyczny kult wojowników, którego częścią było obowiązkowe nawiązywanie przez dwunastoletnich chłopców homoseksualnych relacji z dorosłymi mężczyznami”. W antycznej utopii nie było instytucji rodziny ani własności prywatnej, władza absolutna spoczywała w rękach monarchy”.

Przed wyborami naziści udawali chrześcijan, po wyborach dali wyraz swojej obsesyjnej nienawiści do chrześcijaństwa. Celem narodowych socjalistów było wyzwolenie Niemców od moralności chrześcijańskiej, którą naziści uważali za szkodliwą. Powodem nienawiści nazistowskich liderów do chrześcijaństwa była homofobia chrześcijaństwa, to, że chrześcijaństwo zniszczyło gloryfikujący gejów świat antyku.

Największym wrogiem nazizmu był katolicyzm, część teologów protestanckich zaczęła wspierać nazizm. Naziści uniemożliwili swobodne działanie organizacji katolickich, święta katolickie zastąpili świętami neopogańskimi, usuwali krzyże z miejsc publicznych, promowali germańskie pogaństwo. „Wszelkie wydarzenia religijne, które miały mieć miejsce poza kościom, wymagały uzyskania oficjalnego zezwolenia”. W 1941 roku naziści zakazali publikacji katolickich czasopism, usunęli ze szkół naukę religii (w klasach starszych niż 14 lat). Uczniom wpajano pogańską wiarę, a nauczycielom zakazano bezpłatnego nauczania religii. W skonfiskowanych klasztorach naziści stworzyli nazistowskie szkoły w których wpajano uczniom pogardę dla kobiet.

Nazistom skutecznie udało się wykorzenić chrześcijaństwo w Niemczech. Kampania rugowania chrześcijaństwa w Niemczech była jednym z powodów „dla których społeczeństwo niemieckie zgodziło się na najbardziej nawet rażące okrucieństwo spełniane przez reżim”. Kiedy naziści zlikwidowali wśród Niemców moralność katolicką, nic nie stanowiło bariery dla zbrodni popełnianych z naukowym uzasadnieniem. Dodatkowo lewicowa demoralizacja sprawiła, że „w chwili gdy naziści sięgnęli po władze niemiecka kultura była duchowym bankrutem”.

Hitler uważał chrześcijaństwo za religie gloryfikująca słabość. Lider nazistów pozytywnie oceniał islam, jako religie gloryfikującą siłę. Podczas II wojny światowej nazistowskie Niemcy i muzułmanie na Bliskim Wschodzie byli w sojuszu. W czasie wojny i po niej Arabowie tworząc swoje partie narodowosocjalistyczne wzorowali się na niemieckich nazistach.

Nawet homoseksualna tożsamość nazizmu była islamistom bliska. Zdaniem autorów książki w świecie islamskim „stosunki seksualne z chłopcami lub zniewieściałymi mężczyznami są uważane za kulturową normę”. Negatywnie nie jest postrzegany penetrujący, tylko penetrowany. Penetrowanie innych mężczyzn jest symbolem dominacji i siły, seks postrzegany jest jako forma przemocy.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra