Kultura

„Kolumbia – świadectwo dla świata” w TV Trwam!

Dziś o godz. 16.10 w telewizji Trwam projekcja „Kolumbia – świadectwo dla świata” Dominika Tarczyńskiego!

„Kolumbia – świadectwo dla świata” to najlepszy film dokumentalny na tegorocznym XVI Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie.

Film został nagrodzony za pokazanie prawdziwego oblicza dzisiejszej Kolumbii, gdzie wiara katolicka i odważne wyznawanie jej przez rządzących prowadzi do eliminowania przestępczych marksistowskich mafii narkotykowych.

Skąd pomysł by nakręcić film o Kolumbii – wywiad Ireneusza Fryszkowskiego z Dominkiem Tarczyńskim >>

Przypomnijmy, że film został już publicznie zaprezentowany 31 sierpnia w siedzibie redakcji miesięcznika Moja Rodzina. W czasie projekcji zabrakło miejsc, a widzowie jeszcze długo dyskutowali o filmie z jego reżyserem Dominikiem Tarczyńskim.

Tym z Państwa, którzy nie maja dostępu do TV Trwam przypominamy także, że film można obejrzeć przez Internet online na www.tv-trwam.pl, klikając dziś o 16.10 na zakładkę "na żywo".

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Garfield Fulford

    22 lutego 2017 at 07:14

    paddle hair brush

  2. Aaron Boehmer

    22 lutego 2017 at 08:32

    assfucking comcom

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra