Media

„Gazeta Polska” zbanowała ks. Tadeusza

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wysłał nam informację o tytule „Redakcja Gazety Polskiej zablokowała mój felieton o banderowcach”. Kapłan za namową redaktora naczelnego tygodnika Tomasza Sakiewicza od siedmiu lat nieprzerwanie pisze felietony do „GP”.

 

– Łącznie ponad 320 tekstów. Nigdy nie zawaliłem żadnego terminu, nawet wtedy, gdy byłem w szpitalu czy zagranicą. Zawsze też byłem lojalny wobec redakcji, zwłaszcza wtedy, gdy przeżywała ona swoje zewnętrzne i wewnętrzne problemy – pisze ks. Isakowicz-Zaleski.

– W ostatni piątek przesłałem też felieton do najnowszego wydania (mam na to potwierdzenie), w którym opisałem powiązania niektórych członków nowego rządu w Kijowie z ruchem banderowskim. Dzisiaj rano otwierając nowy numer "GP" zauważyłem, że cały mój felieton został zdjęty przez redakcję. Zastąpiono go tekstem pt. "Widziałem Majdan", autorstwa innego duchownego, ks. Wiesława Gryniewicza SAC – dodaje.

Redakcja nie powiadomiła o zdjęciu tekstu księdza znanego z pracy na rzecz ujawniania prawdy o ludobójstwie dokonanym przez OUN-UPA.

– Zdaję sobie sprawę, że redakcji "GP" od dłuższego czasu nie jest po drodze z moją skromną osobą. Niech więc ma odwagę tę sprawę rozwiązać po ludzku i z zachowaniem obowiązującego prawa. Czekam na to. Trzeba też mieć odwagę wyjaśnić to Czytelnikom i Klubom "Gazety Polskiej", od których w 2008 r. otrzymałem tytuł Człowieka Roku, a wcześniej od redakcji za odwagę pisania prawdy o działaniach SB wobec Kościoła także Nagrodę im. św. Grzegorza I Wielkiego – stwierdził na koniec ks. Isakowicz-Zaleski.

Niespełna miesiąc temu ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski zakończył dwuletnią współpracę z dziennikiem „Gazeta Polska Codziennie”.

– Odszedłem, gdy gazeta jednoznacznie opowiedziała się za pseudorewolucją na Majdanie, kontrując przy tym wszelkie krytyczne głosy wzywające do opamiętania – mówił wówczas kapłan i dodawał, że powinien odejść „już dawno, bo rzetelność i obiektywność gazety z miesiąca na miesiąc leciały na łeb na szyję. Spadając prawie do poziomu "Gazety Wyborczej"”.

Stwierdził też, że pisał „społecznie, bo wbrew wcześniejszym ustaleniom redakcja permanentnie uchylała się od płacenia honorariów, które od samego początku przekazywałem na wsparcie ośrodków dla niepełnosprawnych.”

 

Robert Wit Wyrostkiewicz

 


Portal Prawy.pl zachęca do zapoznania się z ostatnim felietonem ks. Tadeusza Isakowicza-Zalewskiego, czyli tekstem „zsanowanym” przez Tygodnik „Gazeta Polska”: http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=88&nid=9122

Już wkrótce ks. Isakowicz-Zalewski zadebiutuje swoimi felietonami na portalu Prawy.pl.

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

125 komentarzy

125 Komentarzy

 1. Daniel

  5 marca 2014 at 15:46

  Księże Tadeuszu – jestem z Panem.

 2. siwekperu

  5 marca 2014 at 16:10

  Tak zazwyczaj koncza sie przygody z „niezrownowazona strefa zniewolonego slowa” – czyli polityka scislej cenzury, dziennikow ktore skupiaja wokol siebie ortodoksyjnych, uposledzonych i zacietrzewionych fanatykow, ktorymi dosc latwo sterowac, kreujac w ten sposob – wg znanego ww wzorca GW, jedynie sluszna i nieomylna ideologie. Wyglupy tv republika oraz GP i jej ferajny na Majdanie, to wysoce nieodpowiedzialne dzialanie skierowane przeciwko polskim obywatelom – pytanie tylko kto to wszystko finansuje? Z odrobina ironii mozna stwierdzic, ze ksiadz Zaleski dolaczyl wlasnie do stale powiekszajacego sie grona „osob scisle wspolpracujacych z Moskwa”.

 3. Paweł

  5 marca 2014 at 16:58

  Ksiądz Tadeusz zawsze pisze prawdę, widocznie niewygodną dla pisiorów z rewolty majdanowskiej, która uwielbia banderowców…

 4. Krzyś

  5 marca 2014 at 18:36

  [quote name=”Daniel”]Księże Tadeuszu – jestem z Panem.[/quote]

  „Jestem z Panem”- zapewne masz na myśli Pana Boga.

 5. Alina

  5 marca 2014 at 18:41

  Przez Sakiewicza wiarygodność straciły Kluby Gazety Polskiej. A zrzeszają one
  oddanych Polsce ludzi.

 6. z-k

  5 marca 2014 at 19:36

  „Strefa wolnego słowa” banuje wszystkich kto tylko wykracza poza JEWREJOPOPISOWĄ poprawność. Obecna mądrość etapu to obowiązkowe plucie na Putina

 7. victor

  5 marca 2014 at 19:39

  Z tego co widac – to na zjazdach Klubow dominuje ZBOWID…nie przecze, ze szeregowi mlodzi klubowicze sa oddani dla Polski, ale puszczeni w kanal. Trzeba tez wiedziec, ze w Klubach panuje niepisana dyrektywa – naginia sie do pogladow szefa. Nie trudno wiec przewidziec co z tych mlodych wyrosnie…beda widziec tylko ruskich – jako winnowajcow nieszczesc Polski – co zreszta widac na niezaleznej.pl w strefie wolnego slowa…

 8. moherowy beret

  5 marca 2014 at 20:33

  Od rano gdy przeczytałam o ks.Tadeuszu,to miałam poczułam się nagle samotna i oszukana przez GP.Czytałam gazetę,chodziłam na spotkania,ale od roku zauważyłam,że klubowicze i miłośnicy są fanatyczni i wszelka dyskusja jest niemożliwa.Nie muszę zgadzać się z GP,ale nie muszę być wcale promoskiewska(czy proputinowska).W poglądach byłam zawsze inna,kontrowersyjna i nie zamierzam ulegać naciskom.Mam oczy,uszy,głowę,sporo grzebię w internecie,znam nieco języków obcych,więc mogę być kontrowersyjna.

 9. KSwrogomOjczyzny

  5 marca 2014 at 20:53

  GADZINA WYBROCZNA to żydowska gazeta dla Polaków,a GABZDETA POLSKA to syjonistyczna gazeta dla Polaków.Znajdż szczegóły między tymi dwoma gazetami-rozwiązanie znajdziesz na http://www.DWAwesołeJEWREJE.pl

 10. jurek

  5 marca 2014 at 23:44

  O tym jaki „prawy” jest Zalewski mówiła Anna Walentynowicz. Redaktor Sakiewicz pewnie o tym nie wiedział. Naprawił swój błąd. Ten osobnik stoi po stronie rządu. To diabeł w przebraniu księdza.
  A kapłanem Solidarności nigdy nie był.

 11. Katarzyna

  5 marca 2014 at 23:55

  Od dzisiaj przestaję kupować „Gazetę Polską”, oczywiście w związku z haniebnym zachowaniem się wobec ks. Isakowicza. Zresztą na portalu niezalezna.pl też stosują ostrą cenzurę wobec osób kulturalnie wypowiadających zdanie przeciwne zdaniu tego portalu w kwestii ukraińskiej.

 12. Urszula

  6 marca 2014 at 00:48

  Wszystkie „polskie” partie polityczne i związane z nimi media włącznie z – niestety – katolickimi, które stały sie tubą PiS – działające na rzecz euromajdanu, a następnie wykorzystujące polski parlament do oficjalnego poparcia zamachu politycznego neonazistów ukraińskich to Ponińscy, którzy sprzedali na rzecz banderowskiej Ukrainy pamięć o rzezi wołyńskiej. Sprzedali w służbie USA i Niemiec. Straciliśmy historyczną okazję, aby powiedzieć o ludobójstwie ukraińskim dokonanym na Polakach podczas II wojny światowej. Oto Rosja mówi o nich światu, Rosja mówi to, co powinna powiedzieć Polska. Rosja stała się adwokatem ofiar rzezi wołyńskiej. Czy Polacy to zrozumieją?

 13. Urszula

  6 marca 2014 at 00:52

  Wszystkie „polskie” partie polityczne i związane z nimi media, włącznie z katolickimi, które stały się tubą PiS –
  działające na rzecz euromajdanu, a następnie wykorzystujące polski parlament do oficjalnego poparcia zamachu politycznego neonazistów ukraińskich to Ponińscy, którzy sprzedali na rzecz banderowskiej Ukrainy pamięć o rzezi wołyńskiej. Sprzedali w służbie USA i Niemiec. Straciliśmy historyczną okazję, aby powiedzieć o ludobójstwie ukraińskim dokonanym na Polakach podczas II wojny światowej. Oto Rosja mówi światu to, co powinna Powiedzieć Polska. Rosja stała się adwokatem ofiar rzezi wołyńskiej. Czy Polacy to zrozumieją?

 14. Wiktoria

  6 marca 2014 at 07:37

  Wczoraj ks. I-Z opublikował w swoim tekście listę banderowców. Dzisiaj podobną poblikuje Putin, więc dobrze, że red. Sakiewicz przerwał ten seans nienawiści, który ma konkretny cel: skłócenie Polaków z Ukraińcami.

 15. cfany

  6 marca 2014 at 12:44

  [quote name=”Wiktoria”]Wczoraj ks. I-Z opublikował w swoim tekście listę banderowców. Dzisiaj podobną poblikuje Putin, więc dobrze, że red. Sakiewicz przerwał ten seans nienawiści, który ma konkretny cel: skłócenie Polaków z Ukraińcami.[/quote]
  dlaczego przedstawianie faktów jest seansem nienawiści?

 16. Wolny

  6 marca 2014 at 13:05

  [quote name=”Wiktoria”]Wczoraj ks. I-Z opublikował w swoim tekście listę banderowców. Dzisiaj podobną poblikuje Putin, więc dobrze, że red. Sakiewicz przerwał ten seans nienawiści, który ma konkretny cel: skłócenie Polaków z Ukraińcami.[/quote]
  A moze to TY usilujesz tu urzadzic „seans nienawisci” przeciwko ks. Isakowiczowi Zalewskiemu,hm? Wiec wedlug ciebie miedzy Polakami a Ukraincami panuje zgoda? Cio nam jeszcze ziejacego „miloscia” powiesz?

 17. Wolny

  6 marca 2014 at 13:19

  Sakowicz i spolka regularnie uprawiaja cenzure, np. na portalu nieezlezna.pl. Zarazem wrzeszcza wnieboglosy, kiedy ich ktos naprawde czy rzekomo cenzuruje. Pamietacie jaki raban podniesli w sprawie swego ogloszenia, ktore wedlug nich zle pokazala, czy ktorego wcale nie pokazala TVP? Ci osobnicy to wrecz piramidalni hipokryci i oszukancy. Ktos, kto cenzuruje kogokolwiek, nie ma dobrych intencji, i sam nie zasluguje na wolnosc wypowiedzi.

 18. Piotr

  6 marca 2014 at 13:29

  I bardzo słusznie, szanuje ks. Zaleskiego, ale on ma klapki na oczach i nie widzi szerszego kontekstu. TERAZ NIE JEST CZAS NA SZCZUCIE POLAKÓW NA UKRAIŃCÓW!!! KS. ZALESKI ROBI – NIEŚWIADOMIE – DOBRZE PUTINOWI!!!

 19. moherowy beret

  6 marca 2014 at 15:14

  Teraz była okazja,żeby przedstawić światu dramat rzezi Polaków na Ukrainie,ale to zamilczano.Obrońcą pomordowanych okazał się Putin.Przecież to był obowiązek polskich polityków,parlamentarzystów.Przecież tu nie chodzi o sianie nienawiści między narodami.Jeżeli hitlerowcom wytykano ich zbrodnie to nie znaczyło to sianie nienawiści?Teraz przecież między Niemcami i Polakami panuje miłość i zgoda.Niemcy są najlepszym adwokatem Polaków(rzekomo).

 20. Andrzej

  9 marca 2014 at 11:52

  Ksiądz opublikował powszechnie dostępne dane na temat obecnej ekipy na Ukrainie. Większość jest nawet umieszczona w Wikipedii, z odnośnikami do zachodnich gazet. To są oczywiste fakty. Batkwiszczyna pod wodzą Jaceniuka współpracuje z banderowcami i ich gloryfikuje. Pisiorów drażnią te oczywistości, tak samo jak przypominanie wspierania banderowca Juszczenki przez Kaczyńskich.
  Może trzeba rozliczyć PiS za zadłużanie kraju i dziadowską prywatyzację państwowych spółek albo za uwalenie głosowania w sprawie zakazu aborcji. Nie tylko inne popłuczyny AWS i UW, czyli PO, które teraz oklaskuje inicjatywę Jarosława. Gazeta Polska od lat kryje to co wyprawiała ekipa PiS. Oni reprezentują kondominium amerykańsko-izraelskie oraz interesy Eurokołchozu. Finałem tego będzie nie tylko ograbienie Polski, ale i Ukrainy – warunki stawiane przez MFW są wyjątkowo złodziejskie. Czemu nie zajmują się tym co się dzieje w kraju, tak jak Węgrzy tylko biorą się za łby jak im inni każą ?

 21. Andrzej

  9 marca 2014 at 12:01

  @Piotr
  Błagam jakie szczucie Polaków na Ukraińców. Ile procent Ukraińców stanowili banderowcy ? Trochę ponad 1 procent ludności. Opowiadasz dokładnie takie same kłamstwa jak wcześniej Sikorski – Bandera jest problemem całej Ukrainy i inne farmazony. A czytałeś chociaż warunki jakie stawia MFW, żeby udzielić pożyczki Ukrainie oraz umowę, którą przedłożyła Ukrainie EU ? Podwyżki cen prądu oraz możliwość wykupywania państwowych kopalni przez podmioty zagraniczne to zwykła grabież.
  W Polsce zrobiliście burdel z prywatyzacją i sprzedażą koncesji na łupki za psi grosz amerykańskiemu Chevronowi, więc teraz trzeba jeszcze puścić Ukraińców w skarpetkach, bo ‚wojsko rosyjskie stoi u bram’, czy jaki inny sobie pretekst wymyślili złodzieje eurosowieccy i ich nadwiślańskie pacynki, markujące politykę zagraniczną.
  A co do Jurka, który pluje na ks. Isakowicza – niczym się nie różnisz od esbeków, którzy w tym samym stylu atakowali księdza.

 22. wiesscar

  9 marca 2014 at 18:54

  Ponizej zamiescilem link: „Kibolski Klub Dyskusyjny. Poznań, 24.11.2011.
  Spotkanie kibiców Lecha Poznań z dr Lucyną Kulińską (Kraków). Tematem spotkania walka o pamięć i o prawdę nt. ludobójstwa na polskich Kresach z rąk bandytów UPA.”
  powtorze go: http://www.youtube.com/watch?v=-SV4cd2m_rs&feature=youtube_gdata Kazdy Polak powinien go wysluchac bo jest przedstawieniem zagadnienia mordow Polakow przez banderowcow, bardzo prosze mimo ze dlugi byscie rodacy wysluchali co pani dr Lucyna Kulinska wyjasnia.

 23. De heer Jame Hook MD

  10 lipca 2014 at 07:31

  Czy intereted w pozyczki na finansowanie firmy? Oferujemy pozyczki dla tych, którzy sa zainteresowani moga splacic kredytu, która. Tak wiec, jesli jestes zainteresowany ta oferta kredytu o kontakt z nastepujacym email jame_financialloanfirm2@live.com

 24. john pack

  29 lipca 2014 at 04:01

  MOJE ŚWIADECTWO KREDYTOWEJ

  Dzień dobry kochanie wnioskodawca jestem Pani Błogosławieństwo po imieniu i jestem ze Stanów stanu
  Ameryka Kiedyś oszustwo o 6 czasu w internecie wszystko tylko dlatego, że był
  poszukiwania pożyczki, aby rozwiązać wszystkie moje problemy nie do I został skierowany do
  prawo osoba, która później jego nazwisko pomoże mi pan James jest ten człowiek naprawdę pomóc
  ja i dziś jestem znów szczęśliwa tak skontaktuj się z nim na jego adres e-mail teraz: john_funds@yahoo.com

 25. jerzy kleban

  8 sierpnia 2014 at 11:48

  Niestety ks. sam sobie jest winien. Nie wchodzi się w kooperację ze Złym. Pisał ks. wiele dni i miał okazję by się już dawno zorientować jaka opcję polityczną reprezentuje GP i związana z nią TV. Republika.
  Nie jest to z całą pewnością opcja prawicowa i konserwatywna.
  Jest to opcja liberalna.

  Jak to wspaniale sformułował Gomez Davila: „Takim konserwatystom nieuchronnie wyrastaj zawsze…liberalne uszy”.
  Środowisko GP właśnie takie uszy posiada i są to liberalne uszy po obydwu stronach żydowsko – masońskiego oblicza.

 26. Maisha Hurlock

  29 stycznia 2017 at 05:25

  remover nome serasa

 27. Cedric Vanoflen

  29 stycznia 2017 at 05:36

  Download Clash Of Clans Cheats And Hacks For Android And PC

 28. Shea Abshear

  29 stycznia 2017 at 10:37

  hotele gdynia

 29. Lana Mcquiller

  30 stycznia 2017 at 07:00

  Very great post. I just stumbled upon your weblog and wished to mention that I have truly loved surfing around your blog posts. In any case I will be subscribing for your feed and I’m hoping you write again soon!

 30. It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

 31. Sindy Horky

  30 stycznia 2017 at 17:00

  This website is usually a walk-through for all of the internet it suited you about it and didn’t know who need to. Glimpse here, and you’ll absolutely discover it.

 32. Miyamoto Musashi

  1 lutego 2017 at 21:58

  Great post . . . I was just searching for something TOTALLY unrelated and came across this page. Definitely like the site and added it to my feedly to follow!

 33. Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more consideration. I’ll probably be again to read much more, thanks for that info.

 34. PACS Radiology Qatar

  5 lutego 2017 at 00:45

  very nice post, i certainly love this website, keep on it

 35. Your place is valueble for me. Thanks!…

 36. fanatics coupon

  6 lutego 2017 at 00:13

  This is a topic that’s close to my heart… Cheers! Exactly where are your contact details though?

 37. авторадиатор 16

  14 lutego 2017 at 01:26

  Aw, this was a really nice post. In idea I would like to put in writing like this additionally – taking time and actual effort to make a very good article… but what can I say… I procrastinate alot and by no means seem to get something done.

 38. dusky pink fascinator

  20 lutego 2017 at 00:12

  hey there and thank you for your info – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this website, as I experienced to reload the web site lots of times previous to I could get it to load correctly. I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and could damage your quality score if ads and marketing with Adwords. Well I’m adding this RSS to my e-mail and could look out for a lot more of your respective interesting content. Make sure you update this again very soon..

 39. Mora Herzfeld

  20 lutego 2017 at 23:01

  escort bayan izmir

 40. Timothy Spead

  20 lutego 2017 at 23:02

  Get Free Xbox Live Codes

 41. Bette Bretl

  20 lutego 2017 at 23:45

  lesbian cam

 42. Zenia Garibay

  20 lutego 2017 at 23:45

  bridestowe bear nz

 43. Napoleon Emerling

  21 lutego 2017 at 13:35

  After study a number of of the blog posts on your website now, and I actually like your approach of blogging. I bookmarked it to my bookmark web site list and will probably be checking back soon. Pls try my website as properly and let me know what you think.CosmosEntertainment

 44. Ivory Stell

  21 lutego 2017 at 16:12

  planning to pay for college

 45. Josef

  21 lutego 2017 at 19:09

  I am glad to be a visitor of this arrant blog! , thanks for this rare information! .EBestWebHost

 46. Loree Linman

  22 lutego 2017 at 05:20

  I do believe all of the ideas you’ve presented in your post. They are very convincing and can definitely work. Still, the posts are too quick for novices. May just you please prolong them a little from subsequent time? Thanks for the post.

 47. Rachell Goral

  22 lutego 2017 at 07:13

  cheap porn

 48. Alfred Buchite

  22 lutego 2017 at 07:18

  Calgary Bus Company

 49. Daphine Sharon

  22 lutego 2017 at 08:36

  En kaliteli bant

 50. Tyrone Rosky

  22 lutego 2017 at 08:36

  permaculture course

 51. Michael Kasparian

  22 lutego 2017 at 08:45

  Bitcoin casino

 52. Reynaldo Deherrera

  22 lutego 2017 at 08:45

  payroll services

 53. Enedina Crother

  22 lutego 2017 at 08:54

  Sac Longchamp Pas Cher

 54. Irving Pliska

  22 lutego 2017 at 08:55

  used weight equipment

 55. Julius Penigar

  22 lutego 2017 at 14:59

  thanks to the author for taking his time on this one.CosmosEntertainment

 56. Constance Bertolino

  22 lutego 2017 at 17:05

  Can I simply say what a reduction to seek out someone who truly is aware of what theyre talking about on the internet. You positively know how you can bring a problem to gentle and make it important. Extra people need to learn this and understand this side of the story. I cant imagine youre not more fashionable because you positively have the gift.TubeSync

 57. Paula Yoshi

  22 lutego 2017 at 20:40

  some truly select posts on this web site, saved to my bookmarks.EBestWebHost

 58. Roxane Brand

  22 lutego 2017 at 22:11

  There are some fascinating time limits in this article but I don’t know if I see all of them center to heart. There is some validity however I’ll take hold opinion till I look into it further. Good article , thanks and we wish extra! Added to FeedBurner as wellCosmosEntertainment

 59. nephew this incredible website of showing him credit report take a look at. Right after overlooking your blog site That found myself safeguarding and will

 60. Earleen Ganguli

  23 lutego 2017 at 02:00

  Perfectly written content, Really enjoyed reading.CosmosEntertainment

 61. Rubin Hallowich

  23 lutego 2017 at 03:55

  „I see your site needs some unique & fresh content”

 62. Blake Brien

  23 lutego 2017 at 21:52

  kod rabatowy

 63. Shayna Fies

  24 lutego 2017 at 01:47

  Some really nice stuff on this web site, I enjoy it.TubeSync

 64. Eva Hollenbach

  24 lutego 2017 at 02:12

  Hi, i believe that i saw you visited my web site thus i got here to “return the choose”.I am attempting to to find issues to improve my website!I guess its good enough to make use of some of your ideas!!

 65. fansedge.com coupon

  26 lutego 2017 at 02:45

  I love what you guys are usually up too. This sort of clever work and coverage! Keep up the wonderful works guys I’ve added you guys to our blogroll.

 66. turquoise wedding hats

  3 marca 2017 at 08:59

  It’s appropriate time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I want to suggest you some interesting things or suggestions. Perhaps you could write next articles referring to this article. I desire to read even more things about it!

 67. jade green fascinator

  3 marca 2017 at 16:15

  I think you have observed some very interesting details , thanks for the post.

 68. Service Order Processing Qatar

  4 marca 2017 at 19:15

  Oh my goodness! an amazing article dude. Thank you However I am experiencing issue with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting identical rss problem? Anyone who knows kindly respond. Thnkx

 69. online takı malzemeleri satışı

  5 marca 2017 at 11:41

  Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to find somebody with some original thoughts on this subject. realy thank you for starting this up. this website is something that is needed on the web, someone with a little originality. useful job for bringing something new to the internet!

 70. When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

 71. wizz air mk

  6 marca 2017 at 19:29

  The next time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my choice to read, but I actually thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you could fix if you werent too busy looking for attention.

 72. kendi basina meme muayyenesi

  7 marca 2017 at 02:12

  This really answered my problem, thank you!

 73. I was very pleased to find this web-site.I wanted to thanks for your time for this wonderful read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 74. meme muayyenesi

  8 marca 2017 at 03:00

  Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 75. kendi basina meme muayyenesi

  8 marca 2017 at 22:21

  Can I just say what a relief to find someone who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of the story. I cant believe youre not more popular because you definitely have the gift.

 76. navy fascinator clip

  10 marca 2017 at 01:59

  I’ve been absent for a while, but now I remember why I used to love this web site. Thank you, I will try and check back more often. How frequently you update your site?

 77. kendi kendine meme muayenesi

  10 marca 2017 at 06:00

  I was very pleased to find this web-site.I wanted to thanks for your time for this wonderful read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 78. An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 79. It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

 80. eiffel perfume

  11 marca 2017 at 12:22

  It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

 81. turquoise hair fascinators

  11 marca 2017 at 12:57

  I do trust all of the ideas you’ve introduced to your post. They’re very convincing and will definitely work. Still, the posts are too brief for novices. Could you please lengthen them a bit from subsequent time? Thank you for the post.

 82. ladies designer shoes

  11 marca 2017 at 15:11

  Hey, you employed to create magnificent, but the final number of posts have been kinda dull… I miss your excellent writings. Past many posts are just a little bit out of track! come on!

 83. айфел парфюм

  12 marca 2017 at 00:47

  An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 84. аифел парфюм

  12 marca 2017 at 15:06

  After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

 85. shop for sneakers online

  14 marca 2017 at 09:25

  I’m very pleased to uncover this website. I want to to thank you for your time due to this fantastic read!! I absolutely liked every single bit of it and i also have you guide marked to verify out new things on your web web site

 86. Raphael Lugo

  14 marca 2017 at 13:17

  Heya! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no back up. Do you have any solutions to prevent hackers?

 87. Veronique Clayman

  14 marca 2017 at 14:49

  Hello! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could get a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having problems finding one? Thanks a lot!

 88. Deedra Nemani

  14 marca 2017 at 15:28

  I’m so happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the accidental misinformation that’s at the other blogs. Appreciate your sharing this greatest doc.

 89. bulk computer recycling

  28 marca 2017 at 16:40

  I dugg some of you post as I cerebrated they were very helpful very helpful

 90. computer equipment recycling

  31 marca 2017 at 07:50

  Very interesting topic, thank you for putting up.

 91. computer equipment recycling

  31 marca 2017 at 08:27

  I’ve read some good stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting. I wonder how much attempt you place to make the sort of wonderful informative website.

 92. old it disposal

  31 marca 2017 at 10:33

  I do agree with all of the ideas you’ve introduced for your post. They’re really convincing and can certainly work. Still, the posts are very brief for novices. May you please lengthen them a little from next time? Thanks for the post.

 93. old it disposal

  31 marca 2017 at 12:45

  Simply wanna admit that this is handy , Thanks for taking your time to write this.

 94. computer equipment disposal

  2 kwietnia 2017 at 17:18

  Needed to put you one tiny word in order to give many thanks over again regarding the unique secrets you’ve documented at this time. It was simply tremendously generous of you to allow without restraint just what many individuals would’ve made available for an e-book to generate some profit for their own end, particularly since you might well have done it if you decided. Those things additionally worked as a good way to recognize that someone else have the same desire just as my very own to understand way more with reference to this issue. I think there are millions of more pleasurable occasions up front for folks who see your website.

 95. computer equipment disposal

  5 kwietnia 2017 at 10:22

  Howdy very cool site!! Man .. Excellent .. Wonderful .. I will bookmark your website and take the feeds also…I am glad to find numerous useful information right here in the put up, we need work out extra strategies in this regard, thank you for sharing.

 96. computer equipment disposal

  5 kwietnia 2017 at 15:04

  Hello, you used to write great, but the last several posts have been kinda boring… I miss your great writings. Past few posts are just a bit out of track! come on!

 97. bulk computer recycling

  6 kwietnia 2017 at 04:56

  Excellent read, I just passed this onto a colleague who was doing some research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile So let me rephrase that: Thanks for lunch! „He who walks in another’s tracks leaves no footprints.” by Joan Brannon.

 98. bulk computer disposal

  9 kwietnia 2017 at 22:39

  Thanks, I’ve recently been searching for info about this subject for ages and yours is the greatest I have found out so far. However, what about the conclusion? Are you positive in regards to the source?

 99. bulk computer disposal

  10 kwietnia 2017 at 03:25

  I really like your writing style, excellent information, appreciate it for posting :D. „He wrapped himself in quotations- as a beggar would enfold himself in the purple of Emperors.” by Rudyard Kipling.

 100. Discover More

  11 kwietnia 2017 at 17:57

  I just want to mention I am just very new to blogging and truly loved you’re blog site. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog . You absolutely have exceptional posts. With thanks for sharing with us your website.

 101. it disposal

  16 kwietnia 2017 at 03:21

  I needed to create you that little note so as to thank you very much yet again just for the lovely methods you have documented above. It is quite extremely generous of people like you to supply unreservedly all that numerous people might have distributed as an e book in order to make some bucks for their own end, even more so now that you could have done it if you ever considered necessary. These tricks as well acted to be a fantastic way to be aware that other people online have a similar dreams similar to my personal own to learn a whole lot more in respect of this matter. I am sure there are several more pleasurable periods in the future for individuals who look into your site.

 102. computer recycling

  16 kwietnia 2017 at 08:02

  I reckon something really special in this internet site.

 103. cheap oakley sunglasses

  17 kwietnia 2017 at 10:47

  Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I’ve really enjoyed surfing around your blog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

 104. CaseyniC

  23 kwietnia 2017 at 12:22

  wh0cd28381 click

 105. CaseyniC

  24 kwietnia 2017 at 04:02

 106. it disposal

  24 kwietnia 2017 at 06:42

  I really like your writing style, good information, regards for putting up :D. „I will show you fear in a handful of dust.” by T. S. Eliot.

 107. computer equipment recycling

  24 kwietnia 2017 at 13:39

  Whats up very nice site!! Guy .. Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your site and take the feeds also…I am happy to search out a lot of useful information here within the post, we’d like develop more techniques in this regard, thanks for sharing.

 108. DorothyPoora

  28 kwietnia 2017 at 07:39

  wh0cd70604 generic propecia

 109. manicure

  3 maja 2017 at 10:20

  I absolutely love your blog.. Pleasant colors & theme.
  Did you create this amazing site yourself? Please reply back as I’m planning to
  create my very own website and would love to find out where you got this
  from or what the theme is named. Thank you!

 110. 澳洲论文代写

  8 maja 2017 at 05:17

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 111. jeremy abrams

  16 maja 2017 at 00:51

  bhOPer Really informative article. Really Great.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra