Polskość

Byki z Afryki, czyli tsunami islamu

Młody człowiek, to znaczy już nie dziecko, a jeszcze nie dojrzały. Tak się wydaje? Nic bardziej mylnego. Nie w XXI wieku. Siły inwazyjne z Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu podsyłają nam dzieci „niepełnoletnie inaczej”. To nie pomyłka. Myślenie bezmyślne jest fundamentem rozwalenia wszystkich fundamentów.

Co drugi „turysta” okazuje się pozbawiony dokumentów, prześladowany przez islamistów, a przede wszystkim jeszcze nie ma 18 lat. Co potwierdzają tatusie niewiele różniący się od swych pociech. Mamy i babcie wspomnianych pociech i podpór rodzin milczą, bo zostały na wojnie i walczą o swoje domy i ojczyzny. Tacy dzielni ci niepełnoletni mężczyźni i ich tatusie.

Zredefiniowano już płeć – robiąc z niej modny szlafrok, teraz przyszedł czas redefiniowanie etapów rozwoju człowieka, np. w wieku dziecięcym i młodzieńczym. Przyglądając się uważnie, bardzo uważnie „młodzieży” płynącej przez Morze Śródziemne do Europy można zauważyć, że przedstawiciele narodów afrykańskich i azjatycko-islamskich odbiegają co nieco gabarytami od swoich europejskich rówieśników. I proszę nie dziwić się. To dziwienie się to początki multifobii, a to trzeba leczyć.

Lewicujące i lewitujące serce od razu każe przytulić, dać zasiłek dla piętnastu niepełnoletnich żon niepełnoletniego dziecka-męża oraz dla 40 dzieci 100-procentowo niepełnoletnich. Bo serce dyktuje, Soros finansuje, a Merkel rozkazuje. Taki jest obecnie porządek rzeczy na tym świecie europejskim. Kto nie rozumie, to jest nietolerancyjny i multifobiczny.

Brak multimiłości trzeba leczyć w zakładach zamkniętych na własny koszt lub na wysokich stanowiskach w Al-Berlinie, Al-Brukseli, Al-Paryżu oraz w innych zaprzyjaźnionych kalifatach. Każdy kto posmakował leczniczych, żeby nie powiedzieć życiodajnych przelewów, to zrozumie. Terapia skutkuje. Proszę spojrzeć na Platformę Obywatelską. To ciało zbiorowe zbiorowo multikocha. Proszę spytać pana Tuska – mistrza klepania, Boniego – specjalisty od antyterrorystycznych dyrektyw. Proszę spytać, czy nie kochają multimasowo?

A jak już zrozumiemy zawiłości tej multimiłości, to przyjdzie czas na zmiany. Musimy przyjąć, wzorem skrajnych subiektywistów, że nie ważne kim naprawdę jesteśmy, kim nas postrzegają i o czym informują nas normalny rozum i zmysły niezagłuszone narkotykami. To jest nieważne. Najważniejsze jest nasze czucie siebie. To co mnie się teraz wydaje jest jedynym punktem odniesienia. Punktem tak zmiennym, jak nasze samopo-czucie. Bo jutro będę czuł coś innego, ale właśnie na tym zabawa polega. Chwilizacja logiki i myślenie bezmyślne są fundamentem rozwalenia wszystkich fundamentów. Czyż to nie interesujące?

Bo cóż jest winny taki „trzynastolatek” z Libii, mający zarost jak jego 60-letni dziadek, wzrost i siłę młodego byka. Jest taki dorodny, bo wzrastał w środowisku ekologicznego islamu. A teraz mu zatęskniło się za nieekologiczną Europą. Co łączy go z dzieckiem z Europy? Coś łączy, zwłaszcza z niemowlakiem. Nie pamięta jak się nazywa, nie pamięta z którego kraju pochodzi, nie umie liczyć, ale wie, że jest niepełnoletni i potrzebuje iPhone’a. Takie to miłe i bezbronne dzieci do nas płyną. Przytulmy i sfinansujmy miliony zagubionych. Propozycja jednej rodziny w parafii, to zbyt mało. Ja proponuję w każdym domu, w każdym bloku mieszkalnym proporcjonalnie od 10 do 100 dwumetrowych niemowlaków. Żeby każdy miał sąsiada z Afryki i Azji. Otwórzmy drzwi na oścież i wpuśćmy Huragan-Islam.

Oby tak dalej. Będzie więcej Merkel w Europie i Europa ugotuje się w politycznym ukropie. Fala nie maleje. Zachód nie mądrzeje. A Soros się śmieje, żeby nie powiedzieć, że razem z kumplami z Bilderbergu nabija się z naiwnych.

Dr Paweł Janowski

Redaktor naczelny miesięcznika „Czas Solidarności”

Felieton ukazał się w najnowszym wydaniu „Tygodnika Solidarność”

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

86 komentarzy

86 Komentarzy

  1. booking

    7 grudnia 2017 at 11:53

    like they are left by brain dead people?

  2. iphone 6 case

    17 grudnia 2017 at 23:17

    Im grateful for the blog post. Will read on

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra