Z zagranicy

Odlot lewaka – europoseł Liberadzki chce obowiązkowej lekcji arabskiej w liceach

Prominentny polityk SLD ma pomysł na rozwiązanie problemu integracji imigrantów. Chce… wprowadzić naukę arabskiego w liceach.

– Poważny problem może czekać dopiero rząd następny. Gdyby nawet doszło do procesu przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości, to zajmie to kilka lat i nie wiadomo jaki będzie rezultat. UE nie będzie musiała nas karać „oficjalnie” za nieprzyjmowanie migrantów. Zostanie po prostu podjęta decyzja o zmianie alokacji środków finansowych w nowej perspektywie budżetowej po roku 2020. I to będzie elegancko przeprowadzone. Jako największy beneficjent środków unijnych stracimy wtedy najwięcej. Wsłuchałbym się na miejscu rządu w apel Kościoła (komuch przez całe życie chce się wsłuchiwać w głos Kościoła!). Począwszy od Ojca Świętego, papieża Franciszka. Proszę zauważyć, że jałmużnik Ojca Świętego, polski biskup, zamieszkał w biurze, bo oddał swoje mieszkanie uchodźcom! Episkopat apelował, by każda parafia przyjęła rodzinę z Syrii lub choćby jednego uchodźcę. Setki tysięcy chrześcijan czeka przecież na pomoc. Dlaczego tego nie zrobić? — powiedział prof. Bogusław Liberadzki w rozmowie z Fakt.pl. Ma też pomysł na integrację – Moim zdaniem można by przyjąć np. 200 studentów z Bliskiego Wschodu na studia w Polsce. Nie widzę też powodów, by nie rozważyć, aby w każdym powiecie – w dwóch czy trzech liceach na powiat – wprowadzić jedną godzinę języka arabskiego. Przecież ludzie jeżdżą do Egiptu, do Tunezji! Czy to byłoby coś złego? Nie chciałbym, by sprowadzać migrantów i skoszarować ich w Polsce, napiętnować. Bo z tego rodzi się patologia. I łatwiej byłoby się porozumieć z tymi ludźmi również wtedy, gdy wyjeżdżamy tam na wczasy.

Komentarz Prawego – Całe życie przy korycie. Najpierw czerwonym teraz unijnym niebieskim powoduje poważne zmiany w mózgu.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. reverse phone directory

  4 listopada 2017 at 22:42

  Right away I am ready to do my breakfast, after having my breakfast coming over again to read more news.

 2. Umanizzare presidios

  6 listopada 2017 at 14:10

  I could not resist commenting. Perfectly written!

 3. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Merangin

 4. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Di Jogja

 5. Pingback: obat kutil paling ampuh di apotik

 6. Pingback: obat penyakit eksim kering}

 7. Pingback: Obat Tradisional Untuk Kutil Kelamin

 8. Pingback: obat herbal denature

 9. Pingback: obat kutil kelamin manjur

 10. Pingback: Kondiloma Pada Persalinan

 11. Pingback: Handuk Penyebab Penularan Kutil Kelamin

 12. Pingback: Jenis Obat Kutil Kelamin Di Apotik

 13. Pingback: Obat Kencing Nanah Menahun

 14. Pingback: Jual Obat Kutil Plester

 15. Pingback: Obat Kutil Kelamin Laki Laki

 16. Pingback: http://bit.ly/2BUQoBq

 17. Pingback: Area Kelamin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra