Z kraju

Cyrk – IPN daje odznaczenie a Niesiołowski odmawia przyjęcia

Jeden z największych chamów III RP kreuje się na autorytet moralny. Sytuację ułatwia mu Instytut Pamięci Narodowej, który przyznał Krzyż Wolności i Solidarności  Stefanowi Niesiołowskiemu. Człowiekowi  odpowiedzialnemu za błyskawiczne wydanie i spalenie struktur podziemnych, w tym własnej narzeczonej. Tym samym dostarczając mu amunicji do walki z obecną władzą i samym Instytutem Pamięci Narodowej.

– W związku z przyznaniem mi przez Instytut Pamięci Narodowej Krzyża Wolności i Solidarności oświadczam, że IPN nie ma moralnego prawa przyznawać ludziom walczącym o niepodległą i demokratyczną Polskę żadnych odznaczeń. IPN działa jako pisowskie narzędzie na rzecz wprowadzenia w Polsce dyktatury likwidacji demokracji i państwa prawa, uczestniczy też w procesie zakłamywania historii i szkalowania ludzi zasłużonych dla Wolnej Polski (wypowiedzi m. in. pp. Gwiazdy, Wyszkowskiego) i mam nadzieję, że po odzyskaniu wolności ta haniebna instytucja zostanie zlikwidowana. Z w/w powodów żadnego „krzyża” od IPN nie przyjmuję. – napisał największy cham III RP Stefan Niesiołowski na facebooku.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

99 komentarzy

99 Komentarzy

  1. Pingback: URL

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra