Z kraju

Cyrk – IPN daje odznaczenie a Niesiołowski odmawia przyjęcia

Jeden z największych chamów III RP kreuje się na autorytet moralny. Sytuację ułatwia mu Instytut Pamięci Narodowej, który przyznał Krzyż Wolności i Solidarności  Stefanowi Niesiołowskiemu. Człowiekowi  odpowiedzialnemu za błyskawiczne wydanie i spalenie struktur podziemnych, w tym własnej narzeczonej. Tym samym dostarczając mu amunicji do walki z obecną władzą i samym Instytutem Pamięci Narodowej.

– W związku z przyznaniem mi przez Instytut Pamięci Narodowej Krzyża Wolności i Solidarności oświadczam, że IPN nie ma moralnego prawa przyznawać ludziom walczącym o niepodległą i demokratyczną Polskę żadnych odznaczeń. IPN działa jako pisowskie narzędzie na rzecz wprowadzenia w Polsce dyktatury likwidacji demokracji i państwa prawa, uczestniczy też w procesie zakłamywania historii i szkalowania ludzi zasłużonych dla Wolnej Polski (wypowiedzi m. in. pp. Gwiazdy, Wyszkowskiego) i mam nadzieję, że po odzyskaniu wolności ta haniebna instytucja zostanie zlikwidowana. Z w/w powodów żadnego „krzyża” od IPN nie przyjmuję. – napisał największy cham III RP Stefan Niesiołowski na facebooku.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. marian

  16 czerwca 2017 at 17:20

  ” Instytut Pamięci Narodowej, który przyznał Krzyż Wolności i Solidarności Stefanowi Niesiołowskiemu. Człowiekowi odpowiedzialnemu za błyskawiczne wydanie i spalenie struktur podziemnych, w tym własnej narzeczonej.”
  Nonono, ktoś tu jest lepiej poinformowany od IPN albo IPN nie ma lepszych do nagradzania Krzyżem Wolności i Solidarności 😉

 2. Soroka

  16 czerwca 2017 at 18:57

  Widać w IPN siedzą prowokatorzy!

 3. Zofia

  16 czerwca 2017 at 19:41

  Po tak głupiej decyzji IPN ,nie dziwię się .że zbiór zastrzeżony nie został ujawniony.To cały PIS.

 4. Danka

  16 czerwca 2017 at 22:00

  Cos sie dzieje z tym IPNem…Pan Niesiolowski chcial dobrze za mlodu, wysadzic pomnik Lenina, ale podobno pekl na przesluchaniach.W czasie stanu wojennego siedzial z Komorowskim, Geremkiem,Mazowieckim, Celinskim et c.z „wybrancami czerwonych bogow”w „zlotej klatce” w wojskowym osrodku wypoczynkowym na poligonie k/ Drawska, gdzie do stolikow uslugiwali im kelnerzy.

 5. mack

  17 czerwca 2017 at 09:58

  Tomasz Hypki odebrał kilka dni temu ten sam krzyż (za działalność w NZS), a przecież zachowanie po Smoleńsku tego „eksperta TVN” jest haniebne. Widać krzyż ten nadają wszystkim, którzy prowadzili jakąkolwiek „działalność opozycyjną” w PRL.

 6. stan

  17 czerwca 2017 at 14:36

  Instytut Poniewierania Narodem.

 7. JARO

  17 czerwca 2017 at 18:07

  chyba jest prowadzona jakaś akcja z dyskredytacją tego Instytutu; być może, że chodzi dalej o nieujawnienie szpicli i donosicieli obsiadłych ławy poselskie i senackie, oraz „ałtorytety moralne” i nie tylko; był swego czasu fajny artykuł na temat prezesa tej instytucji – p. Szarka; o jego „osiągnięciach”, kiedy działał w Szczecinie; warto pogrzebać w archiwum „Najwyższego Czasu”;

 8. Enda Sabins

  29 czerwca 2017 at 05:36

  wynajem biura wroclaw

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra