Z zagranicy

Trump, kontrrewolucja i globaliści…

Żyjemy w świecie, w którym wypychani z własnej tożsamości narodowej, jesteśmy pośpiesznie upychani w rozmaite ponadnarodowe projekty i struktury. Jesteśmy bombardowani i ogłuszani kawalerią powietrzną multikulti, a nasze społeczności są faszerowane uchodźcami niosącymi obce naszej cywilizacji wartości.

To im, islamskim religijnym fanatykom, pełnym pogardy dla naszej cywilizacji chrześcijańskiej globaliści powierzyli rolę jeźdźców Apokalipsy. To oni niosą strach i grozę, destabilizując nasze społeczności, umożliwiając globalistycznej lewicy militaryzację społeczeństw i powodując utratę naszych tradycyjnych wolności.

Tam gdzie lewica nie rządzi, przechodzi do totalnej opozycji. Dziś jej hasłem jest ”rule, or ruin” (rządź, albo zniszcz). Lewica na służbie banksterów odeszła od swojej tradycyjnej roli obrońcy ludzi pracy, czy ludzi, którzy nie mogą sobie poradzić w życiu. Lewica postawiła dziś na wszelkiego rodzaju mniejszości, od seksualnych, po etniczne. Wspiera też wszystkie dewiacje, które w jej rozumieniu pozwolą rozwalić tradycyjny model rodziny, własności i państwa.

Żyjemy w czasach nasyconych niespodziankami, na naszych oczach Pani Historia zatacza zdumiewające koło. W połowie lat 30-tych (i wcześniej) ubiegłego wieku w bolszewickiej Rosji miała miejsce seria słynnych pokazowych procesów moskiewskich, w których eliminowano z życia (nie tylko politycznego) niewygodnych konkurentów Stalina pod oskarżeniem m.in. o współpracę z wrogimi, imperialistycznymi zachodnimi państwami, w tym z USA.

Dziś amerykańska lewica i MSM razem z „deep state” pod dyrekcją politbiura międzynarodowych banksterów niezmordowanie montuje oskarżenia wobec administracji prezydenta Trumpa o jego powiązaniach z zimnowojennym, nacjonalistycznym i imperialistycznym rosyjskim Putinem. Właśnie tacy ludzie wspierani przez reakcjonistów jak Kaczyński, Trump, Orban zagrażają dziś lewackiej wizji kibutzu, ogólnej szczęśliwości przygotowywanej dla ludzkości.

W tytule użyłem określenia “kontrrewolucja”. Kiedy w końcówce XVII wieku w przepastnych paszczach absolutystycznych sąsiednich mocarstw ginęła demokratyczna (na owe czasy) I Rzeczpospolita, za oceanem na świat przychodziła republika Stanów Zjednoczonych AP. W przeciwieństwie do w miarę równoległej rewolucji francuskiej, która zakończyła się cesarstwem z Napoleonem Bonaparte, amerykańska rewolucja utrzymała ustrój republikański oparty na Konstytucji, który (po wielu poprawkach) trwa do dzisiaj. Amerykańska rewolucja zapewnia wolność słowa, własności prywatnej i wolność wyznania stawiając w centrum prawa jednostki.

Dzisiejsza kontrrewolucja lewackich globalistów proponuje wolnym obywatelom Ameryki orwellowski kibbutz. Donald J. Trump (wraz ze swoim programem “America First”) jest jednym z trybunów amerykańskiej wolności i mimo swoich wszystkich niedoskonałości jest postrzegany jako jedna z ostatnich szans ocalenia ideałów i tradycji amerykańskiej rewolucji przed banksterskim walcem ze swoim orwellowskim programem totalnej koncentracji władzy i nastania ery nowego systemu niewolnictwa. Na naszych oczach w sercu supermocarstwa zachodzą zmagania, których wynik zdecyduje o dalszym kierunku rozwoju naszej cywilizacji.

A wszystko przez to, że banksterzy przegapili prezydenckie wybory w USA i teraz ręką wydobytą z nocnika próbują nam wskazać naszą świetlaną przyszłość. Trump i jemu podobni, którzy budzą patriotyczne i nacjonalistyczne demony i przez to przeciwdziałają pochodowi nowego socjalistycznego porządku światowego, oznaczają koniec świata lewicy i dlatego znajdują się na jej celowniku.

W wielu krajach obserwujemy odrodzenie lokalnych patriotyzmów. Ludzie, stykając się z wężem multikulti, próbują ocalić własną historycznie ukształtowaną tożsamość i wartości służące wzmocnieniu rodziny, a nawet religii, dającej przecież podstawy moralne naszej zachodniej cywilizacji. To przebudzenie jest reakcją na sponsorowane przez centra globalistyczne zwalczanie właśnie wartości służących rodzinie, religii i narodowemu państwu.

Trump wygrywając wybory prezydenckie znalazł się w potrzasku. Biały Dom. To miejsce było zarezerwowane dla Hillary Clinton, która co najmniej przez 12 lat przygotowywała się do objęcia prezydentury gromadząc ogromny majątek (Globalna Fundacja Clintonów) i po sowiecku czekając w kolejce na swój czas. Choć pierwszy raz (2008 r.) niejawne elity nadające w polityce kierunek i namaszczenie przyszłym liderom zdecydowały się na wystawienie innego konia wyścigowego (Obamę), który miał większe szanse na przyśpieszone wdrożenie ich planów zmian społecznych dlatego, że oszałamiał żeńską część wyborców młodością i wdziękiem, jednocześnie apelując do poczucia winy (odkupienie grzechu niewolnictwa) u reszty rozkojarzonych Amerykanów.

W ubiegłym roku naprawdę niewielu komentatorów politycznych dawało szansę wygranej Trumpowi, co przy totalnym poparciu mainstreamowych mediów (MSM) i przy zdrowotnych kłopotach kandydatki zbytnio ją rozleniwiło. Już następnego dnia po przegranej Clinton wymyślono wersję, że to Rosjanie i Putin znacząco wpłynęli na zwycięstwo Trumpa poprzez ingerencję w amerykański proces wyborczy. Taka interpretacja fiaska Clinton dawała pożywkę jej rozczarowanym zwolennikom: przegrała przez manipulację, nielegalną obcą interwencję i oszustwo.

Wobec tego wyborcy Partii Demokratycznej muszą udzielić wszechstronnej pomocy i poparcia kierownictwu Partii, aby ‘tego uzurpatora” zasiadającego w Białym Domu z łaski Putina pozbyć się jak najszybciej. W sumie właśnie taka narracja obowiązuje do dzisiaj i Trump znalazł się w potrzasku lewackiego spisku. Dlatego połączone siły postępowego świata z Partią Demokratyczną, MSM, biurokracją “deep state” i wszelkiego lewactwa dzień w dzień atakują Trumpa i jego współpracowników, a ich celem jest impeachment.

Dlatego jesteśmy świadkami licznych przecieków tajnych państwowych informacji, które mają doprowadzić do impeachmentu Prezydenta, a w najgorszym przypadku powstrzymać i zablokować wszelkie zapowiadane przez niego reformy. Reformy te upodmiotowiły by amerykańską klasę średnią, amerykański biznes i amerykańską szeroko rozumianą tożsamość ze szkodą dla tak drogich lewicy ponadnarodowych idei, jak na przykład duszące amerykański biznes słynne i durne Globalne Ocieplenie, czy przyjmowanie większej liczby uchodźców.

W całym tym tańcu globalistycznych elit, najbardziej chyba gubi się Putin, którego użytkowo MSM i lewicowi politycy malują diabłem wcielonym o niesamowitej mocy i możliwościach. Nie dość, że zainstalował swojego kandydata w Białym Domu, niszcząc szanse zasłużonej i namaszczonej na prezydenta kandydatki Clinton, to jeszcze bezczelnie dalej knuje, teraz się do swojego kandydata nie przyznając.

W sumie zastanawiałem się dlaczego lewaccy globaliści zdecydowali się na Rosję, wyznaczając jej i Putinowi tak znaczną rolę w swoich planach walki z niespodziewanie wyrosłym fenomenem Trumpa. Przecież lewica zawsze kochała Rosję, najpierw bolszewicką, która “powstała” też nie tylko z inicjatywy niemieckiej (opłacenie dywersji z Leninem na froncie wschodnim, aby wytrącić Rosję z wojny). Przecież drugim elementem dywersji był zespół amerykańskich komunistów płynących z zastrzykiem gotówki i Lwem Bronsteinem-Trockim z Nowego Jorku.

Rosja, ta jeszcze sowiecka, z którą próbował zdradzać Amerykę jej senator Edward Kennedy śląc jeszcze w 1983 r. propozycje bolszewickiemu I Sekretarzowi (Jurijowi Andropowowi) jak nie dopuścić do drugiej kadencji prezydenckiej reakcyjnego Ronalda Reagana. Rosja już Putina, sprzed kilku lat, któremu za hojne “dotacje” ówczesna sekretarz stanu Hillary Clinton pozwoliła przejąć aż 20% amerykańskich zasobów uranu! Ta sama Rosja Putina, dla którego, aby nie robić mu przykrości, prezydent Obama odwołał instalację tarczy antyrakietowej m.in. w Polsce, proponując Putinowi słynny reset we wzajemnych stosunkach. Na Boga, przecież brat szefa kampanii wyborczej Hillary Clinton Johna Podesty był zarejestrowanym agentem interesów Rosji w USA!

Wydaje się, że lewica dokonując tej “rosyjskiej” operacji użyła złej sławy swoich powiązań z Rosją przeciwko Trumpowi. Złej sławy właśnie wśród konserwatystów i republikanów, tak aby oddzielić ich, poróżnić z Trumpem, korzystając z tego, że podczas kampanii prezydenckiej, Trump kilka razy w aspekcie zwalczania ISIS wypowiedział się dobrze o Putinie.

Pozostaje pytanie, dlaczego globalistyczni lewacy tak raptem znienawidzili Putina? Przecież jeszcze w debacie prezydenckiej w 2012 r. Obama wyśmiewał od zacofanych wsteczników zimnowojennych republikańskiego kandydata, którym był Mitt Romney. Romney powiedział wtedy, że to właśnie Rosja (ze swoim arsenałem jądrowym i ciągotami do dominacji w sąsiedztwie) stanowi największe wyzwanie dla USA. Dziś lewica przejęła ówczesną argumentację Partii Republikańskiej.

Putinowi pewnie trudno jest się połapać w tym, kto tak naprawdę jest mu bliższy na amerykańskiej scenie politycznej. Problem w tym, że Putin chce tego samego co Amerykanie (obojętnie z której partii), chce rozszerzać swoje wpływy na sąsiednie kraje (i nie tylko). W zasadzie on też chce zjednoczonej Europy od Uralu do Lizbony tyle, że pod swoim przywództwem i na swoich warunkach. Jeśli na dzień dzisiejszy Putin “sympatyzuje” z polityką Trumpa (czy Orbana i o zgrozo nawet z Kaczyńskiego!), to dlatego, że ich wspólnym wrogiem jest zwalczająca państwa narodowe globalistyczna lewica na czele, której w Europie stoi Angela Akbar Merkel…

Na bieżącym etapie młotkiem do uderzania Trumpa jest zwolniony przez niego z posady dyrektora FBI słynny dwumetrowy James Comey (ten sam od “polskich” obozów koncentracyjnych). Comey to primadonna o wielkich ambicjach, facet, który w tamtym roku przedstawił oczywiste zarzuty dyskwalifikujące kandydatkę na urząd prezydenta Hillary Clinton (afera mejlowa, łamanie tajemnic państwowych), aby w konkluzji podkreślić, że w sumie to nie ma prokuratora, który by ją oskarżył.

Wydaje się, że Trump miał już dosyć bycia rozgrywanym przez Comeya i będąc jego szefem, po prostu go wyrzucił. Wcześniej, w trakcie rozpętanej kampanii rzucanych pomówień i oskarżeń o rzekomych powiązaniach Trumpa i jego ludzi z Putinem, Comey 3 razy na pytanie Trumpa potwierdził, że nie jest on przedmiotem śledztwa prowadzonego w tej sprawie przez FBI. Kiedy jednak Trump chcąc odrzucić od siebie ciągle pojawiające się w MSM oskarżenia zażądał od Comeya, aby ten powtórzył to samo publicznie, Comey zbył go nie chcąc oczyścić go publicznie z pomówień.

Comey nie był jedynym, który nie mógł znaleźć żadnych dowodów na “współpracę” Trumpa i jego ludzi z Putinem. Podobne opinie wygłosili inni szefowie służb z administracji byłego prezydenta Obamy: “muzułmanin” John Brennan, czy Mr “Deep State” James Clapper. W sumie Trump podejrzewał, że Comey dokonywał nielegalnych przecieków do MSM o rzekomych powiązaniach Trumpa z Rosjanami jednocześnie prywatnie zapewniając swojego zwierzchnika, że nic na niego nie ma i nie jest on przedmiotem śledztwa.

Trump nie był politykiem, dopiero nim się staje i nie mając doświadczeń z normami świata dyplomatycznego, czasem coś niestosownego palnie (np. na twitterze), czym wszystkich zaskoczy (w tym swoich sojuszników). Powyższe zupełnie nie przeszkadza wyborcom i zwolennikom Trumpa, potwierdza jedynie w ich oczach, że jest jednym z nich, autentycznym człowiekiem, jeszcze nie sprzedanym establishmentowym elitom i polityce.

Kilka dni temu Comey (już po wyrzuceniu) zeznawał w Senacie odpowiadając na pytania senatorów z obydwu partii. Jego wypowiedzi potwierdziły, że Trump podjął prawidłową decyzję wyrzucając go z funkcji szefa FBI. Jak się okazuje, istotnie Comey mógł dokonać serii reżyserowanych przecieków używając swojego przyjaciela prawnika, profesora z Columbia University, Daniela Richmana. Ten z kolei udostępniał te tajne materiały dla gazety New York Times dziennikarzowi, którym jest autor wielu tekstów związanych z przeciekami, Michael S. Schmidt.

W swojej wypowiedzi (pod przysięgą) przed senacką komisją badającą rosyjski wpływ na wynik wyborów prezydenckich i ewentualne rosyjskie powiązania z ludźmi Trumpa, Comey przyznał, że celem jego przecieku było wymuszenie powołania specjalnego prokuratora, którym został Robert S. Mueller III.

Głównym oskarżeniem Comeya wobec prezydenta Trumpa było wyznanie, że podczas spotkania z 14 lutego w Gabinecie Owalnym prezydent zwrócił się do niego ze słowami:

“Mam nadzieję, że znajdziesz sposób, aby zostawić Flynna w spokoju”

Według lewicowego prawnika-eksperta Alana Dershowitza, nie ma tu próby mataczenia, czy utrudniania śledztwa i w gestii prezydenta leży nakazanie dyr. FBI aby zatrzymać podobne postępowanie.

Comey w swoich zeznaniach przed Komisją Senatu sugerował, że sekretarz Sprawiedliwości Jeff Sessions mógł odbyć więcej spotkań z rosyjskim ambasadorem niż dotąd ujawnił. We wtorek zeznawał Sessions, który zdecydowanie odrzucił podobne insynuacje.

Prywatny adwokat Trumpa, Marc Kasowitz w swojej wypowiedzi oskarżył Comeya, że dokonał przecieku zastrzeżonej “privileged” informacji. Najlepszy był Trump, który uderzył w Comeya twitterem:

“ Nie było zmowy, utrudniania śledztwa. To on dokonał przecieku”

W tej grze Comey reprezentuje “deep state”, jego pobłażanie i puszczenie płazem ewidentnych nadużyć Hillary Clinton ostro kontrastuje z próbami temperowania i uwikłania w kłopoty niezależnego Trumpa.

Po prawej stronie rozlegają się coraz donośniejsze głosy, aby Trump zwolnił specjalnego prokuratora Muellera z powodu powodującej konflikt interesów jego zbyt bliskiej znajomości/przyjaźni z b. dyr, FBI Comeyem. Kiedy Mueller był dyr. FBI, Comey był wtedy jego przełożonym (za administracji Busha Jr.), czyli zastępcą Generalnego Prokuratora USA. Panowie znają się od lat i od lat się przyjaźnią. O ewentualności zwolnienia Muellera mówił przyjaciel prezydenta Trumpa, Christopher Ruddy (szef Newsmax Media). Były speaker Kongresu Newt Gingrich (żona z polskim pochodzeniem została ambasadorem w Watykanie) głośno ostrzega, że Mueller nie będzie w stanie być obiektywnym prokuratorem. Podobnego zdania jest król konserwatywnego radia Rush Limbaugh, jak i inni liderzy konserwatywnych mediów: Sean Hannity, Michael Savage i Mark Levin.

Według prawa specjalnego prokuratora może zwolnić z rozkazu Prezydenta jego bezpośredni zwierzchnik, zastępca Generalnego Prokuratora, czyli Rod J. Rosenstein. Jeżeli Rosenstein odmówiłby wykonania rozkazu, mógłby również być zwolniony przez Prezydenta. Ten scenariusz przypominałby “Masakrę Sobotniej Nocy” prezydenta Nixona podczas afery “Watergate”, co źle skończyło się dla Nixona.

W Ameryce robi się naprawdę gorąco, w środę o 7 rano, 66-letni James Thomas Hodgkinson ze stanu Illinois, wtargnął zbrojnie na boisko w Alexandrii, w stanie Virginia, na którym ćwiczyli republikańscy kongresmeni przygotowujący się do dobroczynnego meczu. Hodgkinson w ostatnich wyborach prezydenckich był zwolennikiem wnuczka Ziemi Beskidzkiej, socjalistycznego senatora Berniego Sandersa, którego w demokratycznych prawyborach oszukali na korzyść Hillary Clinton demokraci.

Wyposażony w długą i krótką broń upewnił się, że na boisku ćwiczą Republikanie i rozpoczął polowanie. Ciężko ranny został kongresmen Steve Scalise i 3 inne osoby, sam niedoszły morderca zmarł w wyniku odniesionych ran, podobnie jak jedna z policjantek (ochrona kongresmena). Na swojej stronie na Facebook, Hodgkinson dopuszczał się ostrej krytyki Prezydenta Trumpa nazywając go “zdrajcą” i powtarzając opinie niektórych polityków z Partii Demokratycznej o impeachmencie.

„Trump zniszczył naszą demokrację’” pisał: „Nadszedł czas zniszczyć Trumpa i całe to towarzystwo”

„Deep state” przechodzi do ataku, z pewnością Trump jest w niebezpieczeństwie i dziś nikt tak naprawdę nie wie jak ta walka się skończy. Na pewno nadciąga gorące lato. Wskaźniki ekonomiczne wyglądają nieźle. Giełda licząc od wyborów poszła w górę o 12%, bezrobocie spadło do najniższego stanu od 16 lat. Wzrost ekonomiczny przewidywany jest na poziomie 2,3%. Poparcie dla Trumpa wynosi ok. 39%, 44,3% Amerykanów popiera jego politykę ekonomiczną.

Dla 67% zarejestrowanych wyborców najważniejszym problemem jest terroryzm, globalne ocieplenie niepokoi 60% wyborców. Najważniejszymi zagadnieniami są wydatki rządowe (80%), infrastruktura (75%), ekonomia (75%) i ewentualna wojna z Koreą Północną (68%).

Pod znakiem zapytania pozostają zapowiadane przez Trumpa reformy służby ubezpieczeń zdrowotnych i reforma podatków. Próby reform zaciekle zwalczają demokraci, polityczny establishment obydwu partii i „deep state”.

Jeden z amerykańskich kolegów wyjaśnił mi na czym polega różnica między światem biznesu z którego pochodzi Trump, a politycznym światem w Waszyngtonie.

Otóż w świecie biznesu dochodzi do ostrych starć i negocjacji, ale kiedy już dojdzie do porozumienia, walczące strony pójdą razem do teatru, czy nawet zaproszą się do swoich domów.

Za to w Waszyngtonie przyjmą cię bardzo grzecznie, obsypią komplementami, zgodzą się na twoje wygórowane warunki, ale jak cały zadowolony się odwrócisz nie mogąc uwierzyć w swoje szczęście, wtedy strzelą ci w plecy…

Jacek K. Matysiak

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

176 komentarzy

176 Komentarzy

 1. m

  17 czerwca 2017 at 10:05

  God save Trump,
  Long live Trump …

 2. klioes vel pislamista

  17 czerwca 2017 at 10:56

  Kontrrewolucja

  Kiedy prawdziwie Europa powstanie,
  Składek nie będą zbierali Polacy,
  Bo przez wolności wszędzie panowanie
  Dobrobyt będzie podany na tacy…

  I będą wieści mediami chodziły,
  A każda będzie serca ludów pasła;
  Znów znajomymi świat poruszą siły
  I Francuz pojmie znów Kościoła hasła.

  I nawet Niedźwiedź w swoim mateczniku
  Europie odda hołd i świętej wierze.
  Nie będzie słychać zwierzęcego krzyku,
  Gdy ogniem biją niebieskim w pancerze…

  ONI – przez diabła w kłamstwach namaszczeni,
  By kraść, krwi pełne czynili przewroty.
  MY – wolni, w prawdzie i prawie złączeni,
  Triumf odniesiemy zwycięstwem Golgoty.

 3. robert

  17 czerwca 2017 at 11:47

  Alamo,Alamo,Alamo!Trwaja jeszcze ostatnie bastiony człowieczenstwa.

 4. Polka

  17 czerwca 2017 at 11:47

  klioes vel pislamista !
  Spraw Panie By Tak Się Stało !
  Amen !

 5. jacek

  17 czerwca 2017 at 13:00

  Prezydenci Trump i Putin są patriotami swoich ojczyzn,dlatego są niewygodni dla globalistów,zwalczani i znienawidzeni przez całe lewactwo.Daj Boże w Polsce takiego prezydenta jak oni.

 6. Lucjan

  17 czerwca 2017 at 14:32

  To prawda.W naszym kraju potrzebny jest prezydent z prawdziwego zdarzenia,a nie taki który zostaje posłańcem wręczającym odznaczenie.

 7. Sun Belleville

  29 czerwca 2017 at 05:35

  Cord Blood banking

 8. obserwator

  13 lipca 2017 at 20:21

  czas isc na berlin i moskwe!!!,clintonowie to przestepcy ktorzy wraz z soroszem chca zniszczyc najpierw europe a pozniej ameryke,nalezy sie zbroic indywidualnie nawet wbrew lewackiemu prawu zakazujacemu posiadanie broni palnej,musimy zwalczyc lewacka ekstreme oparta na srebnikach szatana,wojna juz trwa a hordy ludobojcow islamskich pragna wybic chrzescijan,dlatego mamy prawo do obrony przed zaraza iluminatow,masonow i innej lewackiej zarazy ktora wpychaja na razie do europy i ktorzy stoja ponad prawem i sa nietykalne te dzikusy,zostalismy sprzedani przez naszych tzw politykow,i wciagnieci w tryby hitlerowskiego obozu koncentracyjnego zwanego niemiecka ue,tylko sojusz gospodarczo-militarny z trampem jest nadzieja na pokonanie lewackiej zarazy i ich niecnych planow,lewakow nalezy traktowac jako zaraze zagrazajaca utrata godnosci i czlowieczenstwa oraz wiary ,to gorsze od wirusa eboli!!!!

 9. http://tinyurl.com/ybb4soyw

  28 sierpnia 2017 at 04:38

  fantastic issues altogether, you simply won a new reader. What may
  you suggest about your put up that you just made some days in the past?
  Any positive?

 10. www.thesun.co.uk

  8 września 2017 at 06:32

  Incredible points. Sound arguments. Keep up the amazing spirit.

 11. Cecila

  10 września 2017 at 08:29

  Hi, after reading this awesome paragraph i am also cheerful to share my know-how
  here with mates.

 12. Katie

  11 września 2017 at 07:56

  Hello! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good success. If you know of any please share.
  Kudos!

 13. http://expertwindowcoverings.com

  11 września 2017 at 21:47

  I do not even know how I ended up here, but I thought this submit used to be great.
  I do not know who you might be however definitely you’re
  going to a well-known blogger for those who are not already.
  Cheers!

 14. tourism presents

  15 września 2017 at 20:50

  Wow that was strange. I just wrote an incredibly long comment but after I
  clicked submit my comment didn’t appear. Grrrr…
  well I’m not writing all that over again. Anyhow, just wanted to say superb blog!

 15. Kerri

  17 września 2017 at 08:49

  Appreciate this post. Will try it out.

 16. Lelio Vieira Carneiro Junior

  17 września 2017 at 19:01

  I used to be able to find good information from your blog posts.

 17. Roderick

  19 września 2017 at 13:22

  this is a earth training course overview for globe study course eating places in just a environment study course metropolis–ellie

 18. wdtuan.cn

  20 września 2017 at 14:05

  Can you tell us more about this? I’d like to find out more details.

 19. Layla

  22 września 2017 at 14:18

  Good day! Do you know if they make any plugins to protect against
  hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any suggestions?

 20. Madelaine

  22 września 2017 at 17:10

  Yes! Finally something about ig.

 21. wx1.yc775.com

  22 września 2017 at 17:30

  This piece of writing is really a good one it assists new net users, who are wishing in favor of blogging.

 22. brazil dating

  27 września 2017 at 01:41

  This paragraph will help the internet viewers for building up new website
  or even a blog from start to end.

 23. Ramiro

  27 września 2017 at 02:50

  Your style is very unique compared to other people I have read stuff from.

  Thank you for posting when you’ve got the
  opportunity, Guess I’ll just book mark this blog.

 24. holiday travel today

  27 września 2017 at 03:56

  Yes! Finally something about well-known dating sites.

 25. http://wikigerman.org

  27 września 2017 at 09:33

  Wow, fantastic weblog structure! How lengthy have you been blogging for?
  you made running a blog look easy. The total glance of your website is magnificent, as neatly as the content material!

 26. Tyree

  28 września 2017 at 03:20

  What’s up to all, it’s actually a nice for me to pay a quick visit this website,
  it contains priceless Information.

 27. Quincy

  28 września 2017 at 12:58

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
  You obviously know what youre talking about, why waste your
  intelligence on just posting videos to your site when you
  could be giving us something informative to read?

 28. jordan soccer jersey

  28 września 2017 at 14:56

  Great blog here! Also your web site loads up fast!
  What host are you the usage of? Can I am getting your affiliate hyperlink on your host?

  I wish my website loaded up as quickly as yours
  lol

 29. best dating

  1 października 2017 at 04:18

  Greetings! Very helpful advice in this particular article!
  It’s the little changes which will make the largest changes.
  Thanks for sharing!

 30. Roberta

  5 października 2017 at 01:38

  Incredible points. Great arguments. Keep up the great
  effort.

 31. heart muscle

  5 października 2017 at 04:12

  It’s remarkable in support of me to have a website, which is good in favor of my experience.
  thanks admin

 32. holiday travel trip

  5 października 2017 at 23:29

  Hi, i think that i saw you visited my site so i came to “return the favor”.I am attempting to find things to
  enhance my site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!

 33. travel magazine

  6 października 2017 at 17:50

  It’s awesome for me to have a web page, which is helpful for my know-how.
  thanks admin

 34. jordan soccer jersey

  7 października 2017 at 13:20

  Great delivery. Great arguments. Keep up the amazing effort.

 35. travel tips

  7 października 2017 at 16:14

  An interesting discussion is worth comment.
  I think that you should write more on this subject, it might not
  be a taboo subject but typically folks don’t discuss
  such issues. To the next! All the best!!

 36. certain asbestos

  7 października 2017 at 17:04

  I do not even know how I ended up here, but I thought
  this post was good. I do not know who you are but definitely you are going to
  a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!

 37. web dating guidelines

  7 października 2017 at 19:43

  Hello there! This blog post couldn’t be written any better!
  Going through this article reminds me of my previous roommate!
  He always kept preaching about this. I most certainly
  will send this post to him. Fairly certain he will have a good read.
  Many thanks for sharing!

 38. commons.wikimedia.org

  8 października 2017 at 10:14

  It’s amazing in favor of me to have a web site, which is good in favor of my know-how.
  thanks admin

 39. find asbestos

  8 października 2017 at 17:54

  fantastic put up, very informative. I wonder why the
  other experts of this sector do not notice this.
  You must proceed your writing. I’m confident, you’ve a huge readers’ base already!

 40. best butt

  8 października 2017 at 23:44

  Thanks for sharing your thoughts about dating web site. Regards

 41. tinder dating

  10 października 2017 at 12:40

  My relatives always say that I am wasting my time here at net, however I know I am getting know-how everyday
  by reading such nice articles.

 42. travel guides

  11 października 2017 at 01:19

  Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog shine.
  Please let me know where you got your theme.
  With thanks

 43. website design company

  14 października 2017 at 02:02

  Hey there, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Safari, it
  looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.

  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, excellent blog!

 44. lelio vieira carneiro junior

  14 października 2017 at 20:53

  I always spent my half an hour to read this website’s content all the time along with a mug of coffee.|

 45. Lélio Vieira Carneiro Junio

  17 października 2017 at 17:50

  Thanks to my father who stated to me about this webpage, this blog is really amazing.|

 46. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 22:45

  If you want to take a good deal from this article then you have to apply these strategies to your won blog.|

 47. additional reading

  18 października 2017 at 03:27

  Hi this is kind of of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding expertise so I wanted to get advice from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!|

 48. timex wearers

  18 października 2017 at 09:10

  I was curious if you ever thought of changing the layout of your site?

  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe
  you could a little more in the way of content so people
  could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having
  1 or 2 pictures. Maybe you could space it out better?

 49. Egli Diana Pinto

  18 października 2017 at 12:19

  Wow that was odd. I just wrote an incredibly long comment
  but after I clicked submit my comment didn’t appear.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyways,
  just wanted to say fantastic blog!

 50. Carlos Eduardo Veiga

  18 października 2017 at 12:39

  fantastic publish, very informative. I ponder why the opposite experts of this sector do not notice this. You should proceed your writing. I am confident, you’ve a huge readers’ base already!|

 51. Umanizzare presidios

  18 października 2017 at 14:26

  Thanks very nice blog!|

 52. Lelio Junior

  18 października 2017 at 16:38

  You are so cool! I do not believe I’ve read through a single thing like that before. So great to find somebody with a few genuine thoughts on this subject matter. Seriously.. many thanks for starting this up. This site is something that is needed on the web, someone with a little originality!|

 53. José Wilame Araújo Rodrigues

  19 października 2017 at 04:36

  You should take part in a contest for one of the highest quality blogs on the net.
  I most certainly will recommend this site!

 54. Umanizzare

  19 października 2017 at 07:57

  This blog was… how do you say it? Relevant!! Finally
  I’ve found something that helped me. Thanks!

 55. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  19 października 2017 at 12:14

  excellent submit, very informative. I’m wondering why the other experts of this sector don’t realize this. You should continue your writing. I am sure, you have a great readers’ base already!|

 56. Lelio Vieira Carneiro

  19 października 2017 at 14:41

  Genuinely when someone doesn’t be aware of after that its up to other visitors that they will help, so here it takes place.|

 57. Lélio Vieira Carneiro Junio

  19 października 2017 at 16:03

  I am actually grateful to the holder of this web page who has shared this great paragraph at at this place.

 58. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  19 października 2017 at 16:45

  Oh my goodness! Awesome article dude! Many thanks, However I am having issues with your RSS. I don’t know why I am unable to subscribe to it. Is there anybody else getting identical RSS issues? Anybody who knows the answer will you kindly respond? Thanks!!|

 59. Lelio Vieira Carneiro Junior

  20 października 2017 at 00:46

  Greetings! Very helpful advice in this particular post!

  It is the little changes which will make the most important
  changes. Thanks for sharing!

 60. Carlos Eduardo Correa da Veig

  20 października 2017 at 03:01

  Wow that was unusual. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow, just wanted to say great blog!|

 61. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  20 października 2017 at 03:18

  If you are going for best contents like me, simply go to see this
  site all the time because it presents quality contents,
  thanks

 62. Lelio Vieira Carneiro

  20 października 2017 at 12:40

  Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog
  website? The account helped me a acceptable deal.
  I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear
  idea

 63. tercio borlenghi jr

  20 października 2017 at 18:27

  It’s awesome in support of me to have a web site, which is
  beneficial in support of my know-how. thanks admin

 64. irregular heart rhythms

  21 października 2017 at 10:16

  Heya this is kind of of off topic but I was wanting
  to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with
  HTML. I’m starting a blog soon but have no coding know-how so I
  wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!

 65. buy arsenal soccer

  21 października 2017 at 19:36

  Hi there, I do believe your web site could possibly be having browser compatibility problems.

  Whenever I take a look at your web site in Safari, it looks fine however, when opening in I.E., it has
  some overlapping issues. I merely wanted to give you
  a quick heads up! Aside from that, excellent website!

 66. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  22 października 2017 at 02:50

  Neat blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?

  A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog shine.
  Please let me know where you got your design. Kudos

 67. tinder dating site free

  24 października 2017 at 16:37

  Wow that was odd. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked
  submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyways, just wanted
  to say fantastic blog!

 68. Lelio Vieira Carneiro

  24 października 2017 at 21:16

  great issues altogether, you just gained a logo new reader.
  What could you recommend in regards to your post that you made some days
  in the past? Any certain?

 69. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  24 października 2017 at 22:03

  Greetings, I believe your web site could possibly be having web browser compatibility
  problems. When I look at your web site in Safari, it looks fine
  however, if opening in Internet Explorer, it’s got some overlapping issues.
  I merely wanted to provide you with a quick heads up!
  Apart from that, great site!

 70. Umanizzare

  25 października 2017 at 04:48

  I savor, lead to I found exactly what I was looking for.
  You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great
  day. Bye

 71. Grupo Serval presidios

  25 października 2017 at 08:50

  Really no matter if someone doesn’t know afterward its up to other visitors
  that they will assist, so here it occurs.

 72. timex watch

  25 października 2017 at 13:22

  Why viewers still use to read news papers when in this
  technological globe the whole thing is presented on net?

 73. Lélio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 00:07

  Thanks for the auspicious writeup. It in truth was once a amusement account
  it. Glance complex to far brought agreeable from you!
  By the way, how can we communicate?

 74. Itamar Serp

  26 października 2017 at 14:38

  Superb blog! Do you have any recommendations for aspiring writers?
  I’m planning to start my own blog soon but I’m a little lost on everything.

  Would you advise starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are
  so many options out there that I’m totally confused ..
  Any tips? Appreciate it!

 75. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  27 października 2017 at 11:43

  With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or copyright
  violation? My blog has a lot of exclusive content I’ve either created
  myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over
  the internet without my permission. Do you know any methods to help reduce content from being ripped off?
  I’d certainly appreciate it.

 76. tinder dating

  27 października 2017 at 13:06

  Hiya! Quick question that’s completely off topic.
  Do you know how to make your site mobile friendly? My weblog looks weird
  when viewing from my apple iphone. I’m trying to find a template
  or plugin that might be able to correct this issue.

  If you have any recommendations, please share. Many thanks!

 77. Lélio Vieira Carneiro Junior

  28 października 2017 at 16:10

  I every time used to study piece of writing in news papers but now as I am a user of web so from
  now I am using net for content, thanks to web.

 78. Imogene

  29 października 2017 at 13:48

  you’re in reality a good webmaster. The website loading pace is amazing.
  It seems that you’re doing any distinctive trick. Moreover, The contents
  are masterpiece. you have done a magnificent
  task in this subject!

 79. Lelio Vieira Carneiro

  30 października 2017 at 18:05

  Very good info. Lucky me I recently found your website by chance (stumbleupon).

  I’ve book-marked it for later!

 80. popular home security cameras

  31 października 2017 at 17:58

  I am genuinely thankful to the holder of this site who has shared this great piece of writing at at this place.

 81. tercio borlenghi jr

  2 listopada 2017 at 20:14

  It’s great that you are getting thoughts from this article as well as from our dialogue made here.

 82. home alarm system

  4 listopada 2017 at 03:00

  This website was… how do you say it? Relevant!!
  Finally I’ve found something which helped me.
  Cheers!

 83. home security systems reviews australia

  11 listopada 2017 at 08:01

  Individual anxious about your family?

 84. HaroLiavaife

  18 listopada 2017 at 12:47

  Stress Tea Propecia Epilobio Calvicie Asthma Inhalers Over The Counter [url=http://genericviabuy.com]viagra online prescription[/url] Comment Les Hommes Peuvent Durer Plus Longtemps Viagra Generikum Preis Amoxicillin Days

 85. Harvey

  4 grudnia 2017 at 09:02

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to
  make your point. You obviously know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to
  your site when you could be giving us something enlightening to read?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra