Z zagranicy

Niemiecki rewizjonista: Polacy kolaborowali z Niemcami i brali udział w Holokauście

Arno Widman, gdyż o nim mowa, napisał artykuł, w którym patriotyczne przemówienie premier Polski Beaty Szydło w niemieckim obozie zagłady Auschwitz-Birkenau nazywa skandalem, a jednocześnie usiłuje przerzucić odium winy za Holokaust ludności żydowskiej na Polaków.

W tekście „Prawicowe przekręcanie historii” Widmann stwierdza, że wypowiedziane przez Beatę Szydło zdanie, że „Polska musi bronić bezpieczeństwa swoich obywateli” „doskonale pasuje do nowej polskiej polityki historycznej”. „Ich celem jest przedstawienie Holokaustu jako czynu czysto niemieckiego – bez udziału Polski” stwierdził.

Zdaniem Widmanna „Polska premier Szydło wywołała skandal. Powiedziała w nabożeństwie żałobnym w hitlerowskim obozie zagłady w Auschwitz-Birkenau: „W naszych burzliwych czasach, musimy nauczyć się lekcji Auschwitz, musimy zrobić wszystko, by bronić bezpieczeństwa i życia naszych obywateli.”

Przy okazji nie omieszkał potępić polskich władz za prowadzoną przez nie politykę migracyjną, zaznaczając, iż „jest faktem, że Polska narusza prawo europejskie i nie przyjmuje uchodźców”. Rzecz jasna nie był w stanie doprecyzować, jakie to rzekomo zapisy prawa europejskiego Polska łamie, zresztą tekstu tego w żaden sposób nie można zakwalifikować do merytorycznych.

Wyciągnął za to mocno karkołomny wniosek, że orędzie premier Szydło miało taki wydźwięk, iż Polska musi bronić się przed uchodźcami, ponieważ walczyła przeciwko Niemcom [sic!].

Zaznaczając, iż „celem polskiej polityki jest przedstawienie Holokaustu jako czysto niemieckiego czynu”, szydził, że skoro premier Szydło twierdzi, iż „Polacy nie mają nic wspólnego z ludobójstwem, więc nie ma świadomości polskiej kolaboracji z Niemcami”. „Nie pasuje to do nacjonalistycznego samozadowolenia z własnej historii, obecnie prowadzonego w Polsce” oświadczył.

Sprawą skandalicznej publikacji zajęła się już polska Reduta Dobrego Imienia – Liga Przeciwko Zniesławieniom.

Źródło: www.fr.de

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

75 komentarzy

75 Komentarzy

 1. Robert B.

  20 czerwca 2017 at 13:28

  W dupokauście. Ja nie uznaję, że holokaust to miara wszech rzeczy, bo ktoś śmiał zabijać Żydów. Mnie ich holokaust GÓWNO interesuje, czyli dokładnie tyle, ile żydostwo zagłady innych narodów. Won!

  • Robert B.

   21 czerwca 2017 at 11:21

   Dlaczego nikt w redakcji prawy.pl na to nie zwraca uwagi? Poniżej żydowski parch ukrywający się pod nickiem @Noah Wendt notoryczne obraża Naród Polski. Mówi wprost, że będzie podpisywał listy zsyłek na Kołymę (robili to jego przodkowie). Kpi sobie w żywe oczy. Mówi, że mają tu już przyczółki itp., a wy się przed żydostwem ciągle tłumaczycie z holokaustu? Wy nie wiecie, z KIM macie do czynienia? Kiedy wreszcie porzucicie ten ekspiacyjny ton? To żydzisko, które tu się udziela, ani myśli popadać w taki ton z powodu Kołymy. On z tego szydzi wprost. Wam się wydaje, że wy żydostwo przekonacie? Z nimi trzeba postępować BEZWZGLĘDNIE. Dopiero wtedy rozumieją.

   • Noah Wendt

    21 czerwca 2017 at 12:14

    Nie ukrywa sie, lecz publikuje opinie. Takie samo dobre prawo jak w przypadku Pana publikacji. Na Pana antysemickie zawołania i bzdury, które widzę od miesięcy, od czasu do czasu, odpowiadam by pokazać, ze sa inne poglądy oparte o fakty dotyczace Polski i Polaków.

    • Robert B.

     21 czerwca 2017 at 14:49

     Są też „inne” poglądy na twój temat, żydowski parchu, i na temat waszego podłego plemienia. Wasze antypolskie/antygojowskie wypowiedzi też są obserwowane. Licznik chodzi.

    • Robert B.

     21 czerwca 2017 at 14:52

     I jeszcze jedno: nie oczekuj, że będziesz się tak szyderczo i bezkarnie wypowiadał na temat Kołymy i waszych żydowskich zbrodni w tzw. komunizmie, a jednocześnie wszyscy będą przed wami padali na ryja z powodu tego waszego zasranego świętego holokaustu, który mnie GÓWNO obchodzi, SRAM na niego i SZCZAM z góry na dół.

 2. Danka

  20 czerwca 2017 at 13:32

  Skoro ma takich mentorow klamliwych jak Gross&Co i do tego z orderem od polskiego Panstwa….Prezydent Duda zlekcewazyl tysiace apeli od Polakow, zeby odebrac temu KOD-owcowi? / bral udzial w ich marszach/ order.

 3. Sebix

  20 czerwca 2017 at 13:45

  Co robią platfusy ? Cały czas przecież kolaborują z Niemcami, więc czemu w tamtych czasach miało by być inaczej. Przecież dzisiejsze platfusy mają swoich przodków którzy wychowali ich w tej skądinąd perfidnej ideologii. W każdym kraju znajdzie się pewien % złych ludzi i nie można mieć ku temu wątpliwości. Trzeba z nimi walczyć, wierzyć że było ich niewielu, którzy dali się przekupić ale nie ślepo mówić że nikogo takiego nie było.

 4. Wojciech

  20 czerwca 2017 at 13:55

  Powinien mu Duda medal dać tak jak grosowi.Nuże dalej wyborcy popisy popierać ,jak równo to równo .

 5. Iwona

  20 czerwca 2017 at 14:04

  To jest efekt zbyt miękkiego stanowiska polskich władz.Potomkowie hitlerowców,pijacy wyżywają się na Polsce i Polakach.To wyjątkowe chamstwo.

 6. bardo

  20 czerwca 2017 at 14:35

  Co za debilny artykuł! Autor nawet nie pofatygował się sprawdzić, kto zacz ten Arno, gdzie publikuje i w jakim piśmie ukazał się ten materiał. Totalna amatorszczyzna. W taki sposób obniżacie poziom tego użytecznego portalu i dostarczacie argumentów jego wrogom.

  • gieptil

   20 czerwca 2017 at 15:32

   A jakie to ma znaczenie, gdzie on to opublikował.
   Ważne że jak zawsze od pokoleń służy w SS Totenkopf ( specjalne oddziały zawodowych morderców, stanowiły załogi obozów śmierci ). Jego dziadek zabijał Polaków cyklonem-B, on zabija słowem. Jest zwykłą brudną zdegenerowaną hitlerowską świnią. Powinien zająć się nim polski wymiar sprawiedliwości i przysolić mu z roczek kryminału albo dwa, bo to spokojnie podpada pod „kłamstwo oświęcimskie”.

 7. Danka

  20 czerwca 2017 at 15:40

  Czy juz naprawde nie ma innych tematow i problemow niz to, co powiedzial Zyd o tym, co powiedxiala Szydlo? Czy, rzeczywiscie, tylko o kolejnych akcjach terrorystow? Owszem, trzeba wiedziec, co sie dzieje, ale polskie sprawy leza, a wdajemy sie w lanserke obcych narracji.

 8. Noah Wendt

  20 czerwca 2017 at 16:25

  To, co powiedziała premier polskiego rzadu – pełna zgoda. Decyzja o nieprzyjmowaniu imigrantów ekonomicznych uprawniona, by nie przyjmować uchodźców, ktorych nie mozna sprawdzić, a którzy stanowią potencjalne źródło zagrożenia – uprawniona. Ale za Shoah Polacy i Polska odpowiadają, gdyż nazizm niemiecki znalazl dobra glebę w trawionych antysemityzmem umysłach Polaków, dali temu wyraz czynem wspóluczestniczac w mordach, a inni biernością w eksterminacji obywateli polskich. Holocaust to poważny problem, z ktorym Polska i Polacy nie zmierzyli sie do dzis, pokazują martyrologie własnego narodu, czemu nikt nie zaprzecza, lecz jednocześnie sa narodem sprawców. Dobitnie wyrazili to polscy prezydenci- Kwaśniewski i Komorowski, wybraminlegalnie w demokratycznych wyborach. Nie dezawuujcie swoich przedstawicieli.

  • Robert B.

   20 czerwca 2017 at 16:33

   Folguj swojej żydowskiej mentalności. Jak dojdzie co do czego (a dojdzie), to wszystko zrozumiesz, jak będziesz stał w kolejce do gazu.

   • Noah Wendt

    20 czerwca 2017 at 16:45

    A dlaczego mam stać w kolejce? Może przepuścili mnie poza kolejnością? A poważnie, może ja podpisze decyzje o wysłaniu Ciebie na Kołymę, a jesli nadal będziesz bredzić to oddam Ciebie w ręce Twoich rodaków, którzy bedą trzymać ze zwycięzcami, po ktorej to stronie i ja bede. Pozdrawiam

    • Robert B.

     20 czerwca 2017 at 19:37

     Mów jak najwięcej tym stylu, parszywy Żydzie. Wszystko dopisywane jest do waszego rachunku. Pokolenia żydostwa pracowały na holokaust i się dopracowały… Teraz jest nie inaczej.

     • Noah Wendt

      20 czerwca 2017 at 20:18

      Jest inaczej, bo raz – my Żydzi obronimy sie, mamy własne państwo i przyczółki interesu np. w Polsce, dwa – wy Polacy jestescie zbyt tchórzliwi, by swoje zapowiedzie wprowadzić w życie. Jestescie rozgrywani „jak dzieci”. Szkoda mi Was, bo moj dziadek urodził sie w Polsce, w Grodnie.

     • Robert B.

      20 czerwca 2017 at 20:41

      Do @Noah Wendt:

      Właśnie na takie odpowiedzi liczę. Ja już was znam i wiem, CZYM jesteście. Wiem też, JAK będę postępował wobec was w warunkach wojennych. Nie wiedzą tego natomiast inni. Folguj więc swojej żydowskiej naturze. Tak samo folgowały sobie całe pokolenia żydostwa przed II wojną światową, co skończyło się, jak się skończyło…

     • Paweł

      20 czerwca 2017 at 22:40

      @Noah

      Wy żydzi jesteście skończonymi tchórzami i odpadami i nie obronicie się przed żadnym cywilizowanym krajem. Niebawem z przeklętego izraela zostanie dziura w ziemi. Podobnie jak dziadek jesteś pasożydem i żerujesz na Polsce.

     • Robert B.

      20 czerwca 2017 at 23:03

      Do @Paweł:

      Ten Żydek wypowiada się tutaj w tonie, w jakim został wytrenowany: niesamowita pogarda dla nie-Żydów i podszepty, jakie to oni mają macki wszędzie, więc należy się ich bać. Niech mówi jak najwięcej w tym tonie. Niech się goje przekonują, z kim mają do czynienia. Jak ta masa przekroczy pewien punkt krytyczny, to będzie się żydzisko miało wtedy z pyszna, jak się miało z pyszna żydostwo przed 70 laty, kiedy się wreszcie miarka przebrała. Ja wiem, co wtedy będę robił. Wiedzą to miliony ludzi na ziemi…

     • Paweł

      20 czerwca 2017 at 23:09

      @Robert B.

      Najlepsze jest to, że żydowska gnida sądzi, że żydy pozostaną bezkarni. Oj bardzo się zdziwi.

     • Robert B.

      20 czerwca 2017 at 23:24

      Do @Paweł:

      On jest wiernym synem swojego plemienia. To widać, słychać i czuć, jak tylko puści pary z mordy. Nie wymyślił sobie tego, co ty wypisuje, sam. O tym się mówi w tzw. środowiskach żydowskich. Znając ich nie dziwi mnie, że wzięto się za nich wszystkich, kolektywnie. Oni się tego wprost dopraszają. I dostaną to, o co się dopraszają. Prędzej czy później.

   • klioes vel pislamista

    20 czerwca 2017 at 16:48

    Nie można tak.
    Należy raczej przyponieć, że TE SAME SŁOWA w kontekście holokaustu mówią politycy izraelscy: „konieczność obrony obywateli jako wniosek z tragedii”. I jakoś nikt, a zwłaszcza Żydzi tych słów nie krytykuje!
    A polityzacja Auschwitz? To nie polski Sejm, ale iyraelski Kneset tam obradował!!!

  • klioes vel pislamista

   20 czerwca 2017 at 16:44

   Po pierwsze, ani Kwach, ani Komoruski to NIE byli żadni polscy prezydenci!
   To byli tylko prezydenci IIIRP.
   Po drugie, prawdą jest oczywiście że relatywnie mała grupa Polaków kolaborowała z Niemcami.
   Ale polskie Państwo Podziemne skazywało ich na śmierć i wyroki wykonywano!
   Tymczasem we Francji odwrotnie… Czy Francuzi „zmierzyli się już z problemem”?
   I kiedy nareszcie Żydzi zmierzą się z problemem żydowskiej policji w gettach GG, hymmm?
   Po trzecie, kto jak kto, ale Niemcy NIE MAJĄ MORALNEGO PRAWA w ogóle na ten temat się wypowiadać! A co dopiero Polaków krytykować!!!…
   Po czwarte, kiedy doczekamy się zmierzenia się przez Żydów z problemem przeprowazenia przez nich rewolucji bolszewickiej i sprawstwa kierowniczego w holokaście Słowian (i nie tylko)?

   Na 450 ludowych komisarzy ZSRR ponad 350 było Żydami – TAK CZY NIE?!

   Dlaczego w debacie uporczywie pomija się sprawę, CZEMU POLKA LUDNOŚĆ JEDWABNEGO WITAŁA NIEMIECKICH WROGÓW KWIATAMI? Niech, łaskawa Pani odpowie wprzódy na te pytania…

   Bo verba doocent, exempla trachunt – słowa uczą, ale przykłady pociągają.
   Naród zydowski zaś wydaje się być wyłącznie pochłonięty pedagogiką winy wobec innych narodów, ale sam moralnych, pociągających przykładów nie dostarcza!

   • Noah Wendt

    20 czerwca 2017 at 16:52

    Wiele wątków, które wymagałyby zapisania kilku stron. Ale…problem żydokomuny jest stucznie wymyślony przez Polaków, ktorym nie chce sie wierzyć, ze socjalizm, czy komunizm przywieziony na radzieckich bagnetach został przez nich zaakceptowany, ba włączyli sie ochoczo w jego budowę. Drobna uwaga religijni Żydzi są raczej antykomunistami, antyetatystami i ci członkowie społeczności, którzy włączali sie w ruch socjalistyczny, byli z niej wykluczani. Ludzie ci asymilowali się, odrzucali swoją żydowskość i tylko antysemityzm polski przypomina im, to czego oni nie czują i nie utożsamiają sie z tym. Ci Żydzi wybierali polskość, rosyjskość, czy inna etniczność i czuli sie Polakami i tak dalej. Kwaśniewski i Komorowski, nie wiem, czego byli prezydentami, ale wygrali swoje funkcje w demokratycznych wyborach, ktorych, o ile pamietam, moge sie mylić, nie specjalnie ktoś kwestionował. Na pewno nie Ty. Nie podpaliles sie w protescie na głównej ulicy swojego grajdołka!

    • klioes vel pislamista

     20 czerwca 2017 at 17:13

     Nie przypominam sobie, żebym z szanownym Panem/Panią pił Bruderschaft i przechodził na Ty… A zatem proszę o zwracanie się do mnie jak ja do Pana/Pani.
     (Wiem, że krajanin pański, niejaki Olof Palme, wprowadził w ramach ogłupiania narodu szweckiego formę na Ty dla wszystkich. Ale ja jestem Polakiem i lewackie nowinki mnie nie interesują.)

     Ad meritum: Dokonuje Pan/pani dosść typowego dla narracji swego narodu zakłamania:
     „…problem żydokomuny jest stucznie wymyślony przez Polaków, ktorym nie chce sie wierzyć, ze socjalizm, czy komunizm przywieziony na radzieckich bagnetach został przez nich zaakceptowany, ba włączyli sie ochoczo w jego budowę.”

     Jest to zwyczajna nieprawda.
     Prawdopodobnie dlatego tak wam nie pasują żołnierze wyklęci…
     A określenie „żydokomuna” zawdzięczamy m.inn. Adamowi Michnikowi.. Kłamie???!!!
     Tak kłamie. Teraz kłamie. Ale o żydokomunie mówił przed wielu laty prawdę.
     Fejgin, Berman, Szechter, Bristygier, Światło… długo wymieniać!
     CZY TO NIE PRAWDA?

     Mija się Pan czy Pani z prawdą również i w tym stwierdzeniu: „Drobna uwaga religijni Żydzi są raczej antykomunistami, antyetatystami i ci członkowie społeczności, którzy włączali sie w ruch socjalistyczny, byli z niej wykluczani. Ludzie ci asymilowali się, odrzucali swoją żydowskość…”
     Ja nie neguję, że Żydzi, podobnie jak i Polacy są RÓŻNI, ale po prostu śmieszy mnie ta manipulacja: źli Polacy są dalej Polkami, ale źli Żydzi Żydmi już nie są!
     A kim są, wolno spytać?

    • kedyw

     20 czerwca 2017 at 17:40

     Problem zydokumuny sztucznie wymyslony.. aha. Pewnie z zoologicznego antykomunizmu zydzi wstepowali do KPP, KPZU, KPZB, KZM i ich przybudowek . Antykomunizm byl dla nich tez zapewne sila napedowa przy gremialnym witaniu okupanckiej armie czerwonej na terenachh polskich. Pewnie tez z czystego antykomunizmu sluzyli wiernie w NKWD, MBP i SB. A czy takie nazwiska jak np. Tuwia Bielski czy Szolem Zorin szanownej antykomunistce cos mowia?
     Zaiste, moralnosc Kalego – jakies szmaty, wyslugujace sie niemcom w czasie wojny to stuprocentowi Polacy – to Polacy kolaborowali, wspoldzialali w holokauscie – natomiast zydowscy kaci narodu polskiego to juz nie zydzi. Oj nie, skad, byli wykluczani, jak Salomon Morel.
     I Pani chce dyskutowac? Prosze Pani, nie jest Pani jakimkolwiek partnerem do dyskusji na takie tematy. Jest Pani zaklamana do szpiku kosci, zegnam Pania.

  • PolishPolackski

   20 czerwca 2017 at 21:31

   „a inni biernością”
   Nie wiedziałem, że obowiązkiem Polaków było aktywne umieranie za Żydów.

   • Noah Wendt

    20 czerwca 2017 at 21:50

    Tak. Nie za Żydów ale obywateli polskich żyjących na tej ziemi od setek lat. Ot, Polska solidarność.

    • PolishPolackski

     20 czerwca 2017 at 22:04

     Miliony zostało zabitych za pomoc Żydom. Ich wdzięczność widzimy dziś na każdym kroku, vide cholerne, klamliwe świnie jak Noah Wendt. Ot taka typowa, koszerna wdzięczność.

     Tfu!

    • Paweł

     20 czerwca 2017 at 23:01

     @Noah

     Jaka solidarność hipokryto? Żydzi zawsze byli naszymi wrogami. Z wrogiem nie będzie solidarności. Szkoda, że te gnidy ratowaliśmy.

  • Paweł

   20 czerwca 2017 at 22:38

   @Noah

   „Ale za Shoah Polacy i Polska odpowiadają, gdyż nazizm niemiecki znalazl dobra glebę w trawionych antysemityzmem umysłach Polaków, dali temu wyraz czynem wspóluczestniczac w mordach, a inni biernością w eksterminacji obywateli polskich. Holocaust to poważny problem, z ktorym Polska i Polacy nie zmierzyli sie do dzis, pokazują martyrologie własnego narodu, czemu nikt nie zaprzecza, lecz jednocześnie sa narodem sprawców.”

   Za shoah, czy jak to się mówi odpowiadają żydzi, gdyż nazizm niemiecki w prostej linii pochodził z talmudu/judaizmu. Znalazł dobrą glebę w trawionych faszyzmem i rasizmem umysłach żydów. Dali temu wyraz czynem współuczestnicząc w licznych mordach, kradzieżach, napadach, a inni biernością w eksterminacji obywateli polskich i kooperacji z wrogiem. Holocaust to poważny problem, z którym żydostwo nie zmierzyło się do dziś. Pokazują martyrologię własnego narodu będąc głównym sprawcą holocaustu. Antysemityzm jest jak najbardziej zdrową i pożądaną postawą, która stoi w opozycji do żydowskich faszystów i rasistów. Żyd jest antyczłowiekiem. Owi przedstawiciele jak ich nazwałeś to świnie żydowskie.

 9. Noah Wendt

  20 czerwca 2017 at 17:24

  Bardzo przepraszam, ale uważałem ze formuła „ty” bedzie przystępniejszy. Ale „pan” jest ok. Wiec prosze pana prosze przeczytać, wydana takze po polsku ksiazke Gerschom Scholem o problemie asymilacji Żydów. I tak żyjąc w Polsce, co którzy chcieli cokolwiek osiągnąć musieli włączyć sie z spoleczenstwo polskie, chcieli stać sie Polakami. A co to za okreslenie Żydzi polscy? Nieważne kto wymyślił sformułowanie „zydokomuna” jest ono nieprawdziwe. To jest Polska maniera, by przeciwnika określać przez jego pochodzenie, jego rodziców, a nie jego poglądy i działania. Wymienieni przez Pana, jak rozumiem komuniści, nie czuli sie Żydami, nie utożsamiali sie z judaizmem i żydostwem, to ich przeciwnicy oceniać ich zaczęli poprzez pochodzenie, które dla nich nie było ważne. Oni czuli sie Polakami! Dla Polaków jest to nie do scierpenia. Michnik, o ile znam, jego twórczość i wypowiedzi nie czuje sie Żydem, ale Polakiem. W jego działalnosci żydowskie pochodzenie nie ma żadnego znaczenia, ba raczej zachowuje sie, w swoim zacietrzewieniu politycznym, jak rasowy Polak.

  • klioes vel pislamista

   20 czerwca 2017 at 19:17

   Tak niedlugi tekst,a tyle nieprawdy! Po kolei:
   1.” Nieważne kto wymyślił sformułowanie „zydokomuna” jest ono nieprawdziwe.”
   To okreslenie bardzo trafnie oddaje zwiazek pomiedzy kadrami komunistycznymi, a pochodzeniem etnicznym.
   A wymyslono je, o ile wiem, w Rosji. I trudno sie dziwic…
   Krotko mowic: funkcjonuja te okreslenia, ktore maja zastosowanie.
   Dla niektorych macicieli w swicie bardzo przydatne jest okreslenie „polskie obozy zaglady”
   To okreslenie jest rzeczywiscie nieprawdziwe. Natomiast okreslenie „zydokomuna” trafnie oddaje PRAWDE o skladzie etnicznym komunistycznej wierchuszki.
   2.”To jest Polska maniera, by przeciwnika określać przez jego pochodzenie, jego rodziców, a nie jego poglądy i działania.” Moze Pani nazywac to maniera, ja bede nazywac to madroscia zyciowa w mysl polskiego powiedzenia: Niedaleko pada jablko od jabloni. W tym konkretnie przypadku znana jest nienawisc tzw. Litwakow do Polski, a wiec podejrzewanie osob pochodzacych z tego srodowiska o nienawidzenie polskosci jest statystycznie uzasadnione.
   3.”Wymienieni przez Pana, jak rozumiem komuniści, nie czuli sie Żydami, nie utożsamiali sie z judaizmem i żydostwem, to ich przeciwnicy oceniać ich zaczęli poprzez pochodzenie, które dla nich nie było ważne. Oni czuli sie Polakami!”
   Ha ha ha ha! Moglbym odpowiedziec powszechnie znanymi cytatami, jak okreslali sie jako internacjonalisci…
   Ale po co? Udawali Polakow, co do tego zgoda. A Z POCHODZENIA BYLI ZYDAMI – TAK/NIE???
   Nota bene, po roku 1956, a zwlaszcza 1968, gdy wielu z nich wyemigrowalo na Zachod (brat Michnika mieszka w Szwecji, inny kat Wolinska mieszkala w Wielkiej Brytanii, podobnie prof.Bauman – pardon: major Bauman, nagle wszyscy okazali sie NIE BYC POLAKAMI! Interesujace, Prawda?
   My w Polsce nie uznajemy francuskiej definicji poczucia narodowego w/g subiektywnej deklaracji.
   Obywatelstwo polskie sie dziedziczy, polskosc tez. A w Pani narodzie, Zydem jest ten, kto urodzil sie z matki-Zydowki, czyz nie? Niech wiec Pani bedzie laskawa nie narzucac nam, swoich prywatnych definicji.
   4.”Michnik, o ile znam, jego twórczość i wypowiedzi nie czuje sie Żydem, ale Polakiem. W jego działalnosci żydowskie pochodzenie nie ma żadnego znaczenia, ba raczej zachowuje sie, w swoim zacietrzewieniu politycznym, jak rasowy Polak.”
   Ach no tak, Polacy sa zacietrzewieni… Zydzi nie, Prawda?

   A ja tak sobie mysle, ze nie ma na swiecie wiekszych rasistow od Was. I wie Pani co, holocaust podczas IIWS to nie byla dla Was jeszcze Boza kara, to bylo tylko OSTRZEZENIE!

  • Paweł

   20 czerwca 2017 at 23:20

   Na zjeździe syjonistycznym, odbytym w r. 1920 w Londynie zapadły następujące uchwały: („Myśl Niepodległa”, nr 524, art. „Wojna żydów z Polską”).

   8. Popierać i szerzyć w Polsce komunizm (!).

   Najlepsze jest to, że żydzi sami strzelają sobie w stopy. Jak wcześniej wspomniałem bardzo prymitywny i głupi naród. Dowodów jak powyższy na tezę, że żydokomuna była faktem jest mnóstwo.

 10. tomek

  20 czerwca 2017 at 19:45

  Noah Wend moj sw pamieci dziadek mowil ze sa zydzi i gudlaje

  • Noah Wendt

   20 czerwca 2017 at 20:15

   A moj, ze polacy to polaczki lub pszeki.

   • Codreanu

    20 czerwca 2017 at 20:54

    Noah Wendt
    Co za manifestacja antypolonizmu! Tacy jak ty przypominają mi, dlaczego tzw. „sprawiedliwi” powinni zostać potraktowani jako zdrajcy! Co prawda wydzielasz smród padliny, ale przynajmniej twoje zamiary są jawne.

    • Noah Wendt

     20 czerwca 2017 at 21:15

     A dlaczego mam manifestować polonizm? Mieszkam w Izraelu i Polska jest mi obojętna, a ze jestescie współwinni Holocaust to nie lubię Polski i Polaków. Wasz los jest mi obojętny. Nie kibicuje Wam, lecz Niemcom.

     • gieptil

      20 czerwca 2017 at 22:23

      Właśnie, właśnie. Żydzi z Izraela już w latach 50tych zrobili ohydny cyniczny geszeft z Niemcami ( piekło was kiedyś za to pochłonie ). W zamian za kasę i uzbrojenie z Niemiec ustaliliście taki sprytny plan – wybielimy Niemców, a winę przerzucimy na Polaków. I ten plan nadal realizujecie. Nie darmo wam Niemcy dostarczają nowoczesne łodzie podwodne za pół darmo albo całkiem za darmo. Piekło was kiedyś pochłonie za ten geszeft.

     • gieptil

      21 czerwca 2017 at 10:24

      Tylko dlaczego kilka milionów żydów z Izraela podobno marzy o tym, aby wrócić do Polski? Już wiele tysięcy wróciło. Oni chyba nie wierzą w twoje banialuki o przyrodzonym polskim antysemityzmie. Pozdrowienia dla twojego oficera prowadzącego z Mosad lub podobnej agencji.

 11. Noah Wendt

  20 czerwca 2017 at 20:13

  „Dluzszy i jeszcze wiecej kłamstw”. Właśnie…to nie kłamstwa, ale różnimy sie w ocenie faktów. To zrozumiałe. Nie rozumiem, po co zostało przywołane okreslenie „polskie obozy zagłady” w dyskusji o czym innym. Nie uważam tych z czasów wojny za polskie, ale po zakończeniu wojny Polacy takowe stworzyli. Dopuścili sie takze morderstw na bezbronnych wysiedlanych Niemcach i Żydach uratowanych z wojny. To fakty!!! To typowe, Polakiem mozna sie tylko urodzić, a Ci, którzy wybierają polskość to przecież ciagle Żydzi. Jakże by inaczej. To jest typowa Polska wyższość i uznawanie, wbrew oczywistej rzeczywistości, wyjątkowości. Polakiem trudno zostać, choć wiadomo, nie od dzis, ze mozna sie urodzić z rodziców Polaków, władać polskim i nie czuć sie Polakiem. To jeszcze nic, Prawdziwi Polacy nie uznają zasymilowanej Żyda za Polaka, choć wyrzeknie sie swojej żydowskości i pójdzie w stronę polskości, dla Was zawsze bedzie Żydem. Ot, i cała prawda o Waszym narodzie. Ci wymieniani jak Żydzi, czuli sie zawsze Polakami, lecz żeście im ich żydowskość, bez przerwy, przypominali i w końcu wyrzuciliscie ich z ich rodzinnego kraju. Kim mieli stać sie na obczyźnie?
  Choć prawda, my Żydzi, ci z Polski, Litwy nie lubimy Polaków, niektórzy Was nienawidzą. Będziemy robic wszystko, by zmazać Wam uśmiech z ust, by przypomnieć Wam, gdzie Wasze miejsce, by odzyskać to wszystko, co ukradliscie. Nic nie zrobicie, by temu przeciwdziałać, tyle Waszego co frustracje wyrzucie na taki forum jak to.

  • Paweł

   20 czerwca 2017 at 23:07

   Zobaczymy, czy powiesz to samo przed sądem. 🙂 Żaden żydowski śmieć nie może bezkarnie obrażać mojego Narodu i Polaków. Nie ma nic gorszego od żyda, największy wróg. Trzeba będzie zgłosić te brednie do prokuratury i zobaczymy, czy noaszek rzeczywiście mieszka w izraelu, czy jest tylko głupiutkim trollem rodem z „otwartej” Rzeczpospolitej.

   • Noah Wendt

    21 czerwca 2017 at 07:59

    Czekam cierpliwie na Twój ruch. Dobrze byłoby pokazać ta prawdę przed polskim sądem. I co zrobisz odzewu, gdy sad potwierdzi fakty, ktorych nie chcesz przyznać.

    • Paweł

     21 czerwca 2017 at 16:10

     @Noah

     To nie będzie mój ruch, ale obiecuję, że się doczekasz. Sąd ich z pewnością nie potwierdzi, bo to stek kłamstw a nie fakty. Fakty ja Ci podałem.

    • Paweł

     22 czerwca 2017 at 17:32

     @Noah

     Obiecałem trochę na wyrost, bo nie jestem konfidentem i nie zgłaszam wpisów. Dla Twojej informacji każdy może zgłosić dany wpis i może zrobić to anonimowo.

  • Paweł

   20 czerwca 2017 at 23:28

   @Noah

   Jak ja lubię kiedy żyd żydowi zadaje kłam:

   Mowa wygłoszona w kahale we Lwowie w r. 1915 („Gazeta Poznańska” z d. 6.I.1922 r.):

   „Prawda, że niektórzy żydzi dają się ochrzcić, ale fakt ten tylko przyczynia się do naszej potęgi, gdyż ochrzczeni żydzi zawsze żydami zostają.”

   W związku z tym żyd zawsze pozostanie żydem. Nie mam tu na myśli krwi, czy pochodzenia, ale „żydowskość” wynikającą z wychowania w duchu talmudu/judaizmu.

 12. Paweł

  20 czerwca 2017 at 22:33

  Nie Polacy, ale żydzi mieszkający w Polsce. Oni nigdy Polakami nie byli.

 13. tomek

  20 czerwca 2017 at 22:49

  Nie prubujcie nigdy dyskutowac z gudlajem oni klamstwo maja przyrodzone

 14. darek

  21 czerwca 2017 at 09:25

  Lewak i Niemiec. To aż nadto, żeby durnia wyśmiać. Przecież te eunuchy nawet własnych kobiet i dzieci
  obronić nie potrafią, za to świetnie potrafią kneblować swoje media. Szkodniki, jak to lewe.

  • Noah Wendt

   21 czerwca 2017 at 12:12

   Niemiec trochę, ale nie lewak. Ten sie śmieje kto ostatni. Zobaczymy, co zrobicie, jak bedą u Was. My sobie poradzimy. Dziwne, ze tak straszycie uchodźcami i zamachami, a od początku roku do Niemiec przyjechało 50 tys. Polaków, jak rozumiem, do pracy. Oni sie nie boją ?! Wiec to sa mity, którymi jestescie karmien, ze bomby wybuchają jedna po drugiej. W Monachium, gdzie jestem nikt nie przemyka się pod ścianami domów. Dobrze, ze Wy macie media otwarte i nie zakneblowane. Dobrze, ze nie jestescie „durniami” i wszystko Wam sie udaje i Polska rośnie w sile….ha, ha.

   • Paweł

    21 czerwca 2017 at 16:13

    @Noah

    „Dobrze, ze Wy macie media otwarte i nie zakneblowane.”

    Media mamy żydowskie więc prawdy w nich nie uświadczy. Z pewnymi wyjątkami. Odnośnie „imigrantów” wystarczą relacje, które są na yt ewentualnie popytać kolegów, którzy jeżdżą TIR-ami.

 15. Austin Suthoff

  29 czerwca 2017 at 05:23

  industrial stencils

 16. Duane Gayman

  9 lipca 2017 at 03:19

  permaculture course

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra