Z zagranicy

Czy ISIS uda się wskrzesić w Europie pogańską zasadę oko za oko?

Jeden z meczetów w Hadze w Holandii otrzymał list, w którym anonimowy nadawca ostrzega, że w przypadku kolejnego aktu terrorystycznego przeprowadzonego przez muzułmanów, w odwecie do podobnego aktu może dojść w meczecie lub muzułmańskiej szkole. Do listu dołączono dwa miniaturowe ciężarowe samochody – zabawki, jako ostrzeżenie, iż takie prawdziwe pojazdy mogą wjechać w zgromadzonych wyznawców Islamu.

Przesyłka została doręczona do meczetu na zakończenie ramadanu, świętego miesiąca muzułmanów. Wskutek listu z pogróżkami holenderska policja zapewniła muzułmanom dodatkową ochronę w czasie modłów. Autor listu nakazuje muzułmanom, aby organizowali więcej protestów przeciwko terrorystom z ISIS, wobec dalszych radykalnych czynów islamistów, zapowiada, że kolejne ciężkie pojazdy będą wjeżdżać w zgromadzonych na modlitwie muzułmanów. Lider meczetu, Abdelhamid Taheri zaapelował do współwyznawców aby wzmocnili ochronę w trakcie wydarzeń religijnych.

Przypomnijmy, iż dwa dni temu mężczyzna w średnim wieku w Newcastle w Anglii wjechał w tłum modlących się muzułmanów. 6 osób zostało rannych. 19 czerwca w Londynie, w dzielnicy w Finsbury Park, doszło do ataku również wymierzonego w muzułmanów. Kierujący samochodem dostawczym Brytyjczyk Darren Osborne wjechał w grupę wiernych wracających z wieczornej modlitwy w pobliskim meczecie. Zginął jeden mężczyzna, a 10 osób zostało rannych. Wszystkie ofiary to muzułmanie.

Znawcy terroryzmu islamskiego, twierdzą, że te zamachy bardzo ucieszyły przywódców ISIS gdyż takie skutki planowali, kiedy zlecali zamachy samobójcze na „niewiernych” w Europie. Strategią jest tu bowiem wywołanie wewnętrznej wojny i zamętu, który ma zniszczyć cywilizację chrześcijańską na starym kontynencie, aby ISIS mógł tu wprowadzić swoje porządki.

Źródło: dutchnews.nl, AB

Adam Białous

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

29 komentarzy

29 Komentarzy

 1. gieptil

  28 czerwca 2017 at 22:27

  Jakaś chodzi po sieci informacja, być może nieprawdziwa, że szef szwedzkiej policji stwierdził że tracą kontrolę nad sytuacją, i być może będzie konieczna interwencja zewnętrzna w Szwecji w celu przywrócenia porządku. Ciekawe czy to prawda czy fałszywka.

  • gieptil

   28 czerwca 2017 at 22:32

   Tylko kto jeszcze jest w stanie taką interwencję przeprowadzić? Ja pytam serio. Bo każdy ma swoje problemy. Dla przykładu w Moskwie już mają dwa miliony islamistów. Jeszcze to kontrolują.

   • gieptil

    28 czerwca 2017 at 22:38

    A już wiem, że na to nie wpadłem, Adamowicz z kolegami pokonają islamskie hordy i zaprowadzą w Szwecji porządek. W końcu mają blisko. ;-)))))))))

   • Marian

    29 czerwca 2017 at 00:03

    Kto jest w stanie taką operację przeprowadzić?
    Jest taki kraj, który mógłby wysłać do Europy 2 mln-ową armię, w ciągu kilku miesięcy – Chiny. Tylko trzeba poprosić i zapłacić.

    • Robert B.

     29 czerwca 2017 at 00:09

     Chiny mają jednak to do siebie, że „są”, że się o nich normalnie mówi, zarówno w tonie pozytywnym, jak i negatywnym. Analizuje się mogące nadejść z ich strony zagrożenie otwarcie. Co innego z takim Izraelem. Tu nawet nie wolno pisnąć, że „Izrael jest” oprócz mantry typu „iiileee thooo oooniii pszeeecieeehpieeeliii” (mnie gówno obchodzi, ile oni przecierpieli). Tak więc co z Izraelem w tej układance? Co z elementem układanki, który wszystkie polityczne kurwy z naszej części świata chcą nam wmówić, że go „nie ma”? W jakim, kurwa, celu?

    • Tomek

     30 czerwca 2017 at 01:03

     Panowie, wszystkie Wasze fantazje typu 2 milionowa armia chińska ratująca Europę od muzułmanów możecie sobie schować na czas, kiedy będziecie bardziej najarani i łatwiej w takie bzdury sami uwierzycie… Zresztą, jakby nawet taka armia jakimś cudem (nie ma absolutnie takich możliwości) u nas wylądowała, to chyba rozumiecie, jakie byłyby skutki?

     Jedyną możliwością jest przebudzenie się Europy i na to trzeba grać. Innych dobrych i realnych możliwości nie widzę, a jak Wy widzicie, to proszę o propozycje.

  • jaro7

   29 czerwca 2017 at 18:06

   To może ten desant polskich jednostek u wybrzeży Szwecji był taka próbą? Żartuje ale uważam że Szwecja czy Francja zatonął i ratunku raczej nie będzie.

   • Paweł

    30 czerwca 2017 at 16:05

    Szwecja, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Litwa, Austria mogą jak dla mnie zniknąć raz na zawsze. Nie kiwnę palcem, żeby im pomóc. Ba, jak będzie trzeba to ich dobiję. Analogicznie nielegalny, faszystowski i rasistowski izrael.

 2. Robert B.

  28 czerwca 2017 at 22:49

  Każda akcja wywołuje reakcję. Tu się nie ma co czarować, że kiedykolwiek będzie inaczej. Dlatego mnie ostatni atak na muzułmanów w Anglii nie wzruszył, a wręcz wzbudził u mnie uczucie, którego nie nazwałbym oburzeniem…

  Mnie w tej całej sprawie interesuje jednak rola bezcennego IZRAELA, który udaje, jakby go nie było. A IZRAEL JEST. Jest i to jak… Jest najbliżej tego, co jest przyczyną tego wszystkiego. Izrael ma swoje interesy, które wcale nie muszą być nieskonfliktowane z naszymi. Do czego nas doprowadzi uporczywe udawanie naszych „elit”, że Żydów, Izraela, żydowskiej wrogości wobec nas nie ma?

  • gieptil

   28 czerwca 2017 at 22:57

   Przeceniasz wpływy bezcennego Izraela. To dużo większa gra.

   • Robert B.

    28 czerwca 2017 at 23:04

    Bardzo możliwe, ale chyba przyznasz, że jest coś na rzeczy z tym udawaniem przez wszystkie polityczne kurwiszony z tzw. „wolnego i demokratycznego świata”, że „bezcennego Izraela nie ma”?

   • Robert B.

    28 czerwca 2017 at 23:13

    Sądzisz, że bezcenny Izrael nie ma nic do ugrania na tym, że „bezcennego Izraela nie ma”?

   • Paweł

    29 czerwca 2017 at 21:46

    @gieptil

    Nie o nielegalny izrael się rozchodzi, ale o żydostwo. Nikt nie przecenia ich roli, ale Ty nie masz po prostu wiedzy w temacie, albo celowo ich kryjesz.

 3. gość

  28 czerwca 2017 at 23:37

  „Znawcy terroryzmu islamskiego, twierdzą, że te zamachy bardzo ucieszyły przywódców ISIS”

  Bzdura, obudzenie społeczeństw i reakcja to jedyna szansa dla Europy. Rysowanie pszczółek nie pomoże. Może jeszcze ISIS cieszą ataki na ich kryjówki w Syrii… Muslimy w Europie będą musieli określić się po której stronie są, a wiadomo że powszechne u nich jest ciche przyzwolenie, nawet wspieranie terrorystów islamskich.

 4. Codreanu

  29 czerwca 2017 at 00:20

  Musimy zastosować tą zasadę albo zginiemy. Żadnego chrześcijańskiego miłosierdzia dla kogokolwiek, kto nami pogardza i chce nas mordować. Niech ktoś inny będzie teraz „Chrystusem Europy/świata”.

  • Robert B.

   29 czerwca 2017 at 00:29

   Myślę, że ta zasada sama się zastosuje.

   Ja jednak będę powtarzał z uporem maniaka: Mnie zastanawia uporczywe milczenie naszych politycznych kurew w tej sprawie w temacie Izraela. Kto jest najbliżej tego zarzewia wojny cywilizacyjnej? Kto ma w tych sprawach „doświadczenie” (vide podbój Hiszpanii przez Arabów dzięki żydostwu)? Kto jest naszym wrogiem od wieków i wcale tego nawet nie ukrywa? Kto ma na pieńku z szeregiem państw arabskich od kiedy zainstalowano tam coś, co się nazywa „Ishahell” w myśl mantry, że „oooniii tyyyleee pszeeecieeehpieeeliii”. Daj przykład choć jednego państwa, które powstało w ten sposób, tzn. obłudnym, świętoszkowatym szantażem? O co chodziło z instalacją Izraela akurat w tym miejscu, tzn. na zworniku dwóch cywilizacji, skoro żydostwo, które „tyyyleee pszeeecieeehpiaaałooo”, nie chciało i nie chce się stąd (tzn. z Europy i Ameryki) wynosić „nawet” po ich świętym holokauście? Mało jest powodów, by ich podejrzewać o najgorsze?

 5. Robby Rabkin

  29 czerwca 2017 at 05:24

  Freedexpoker.com Free Anal Sex

 6. Jack Kulon

  29 czerwca 2017 at 05:33

  private dinner cruise nyc

 7. kowalski

  29 czerwca 2017 at 06:11

  Tylko że reakcja Europejczyków powinna zacząć się jak najwcześniej puki muzułmanów jest 25 mln.Za 10-20 lat może ich być 100 mln. i wtedy wojna będzie pewna i do tego znacznie bardziej krwawa!

 8. Mikołaj

  29 czerwca 2017 at 09:42

  Od kiedy Stary Testament jest pogańską księgą? Co to za tytuł artykułu?!

  • Paweł

   29 czerwca 2017 at 21:45

   Dokładnie. Przecież nie trzeba być historykiem, żeby stwierdzić, że to żydowska zasada. Poza tym, czy autor woli zasadę „chrześcijańskiej” miłości i frajerstwa?

 9. GlosRozsadku

  29 czerwca 2017 at 10:58

  „Przypomnijmy, iż dwa dni temu mężczyzna w średnim wieku w Newcastle w Anglii wjechał w tłum modlących się muzułmanów. 6 osób zostało rannych”

  Wow , po prostu wow . Coz za dziennikarz , pan Adam Białous zasluguje na Pulicera . Czy mozna prosic o uprzednie sprawdzenie podanych „faktow” przed publikacja tekstu ? Czy to juz za wiele dla naszego Clarka Kenta ?

  Po pierwsze „atak ” w Newcastle nie byl zadnym atakiem tylko idiota za kierownica a po drugie to nie byl idiota tylo czarna muzulmanska idiotka za kierownica ktorej ten wymagajacy ponad przecietnej inteliencji ” samo chod ” wyrwal sie z pod kontroli .

 10. niepisior

  29 czerwca 2017 at 12:47

  Oj prawicowcy, prawicowcy! Jakaż to „pogańska zasada”??!!! Przeczytajcie Księgę Kapłańską i Księgę Liczb! Chyba nie uznajecie, że Stary Testament jest księgą pogańską???!!!!

  • Paweł

   29 czerwca 2017 at 21:48

   Oczywiście, że to żydowska zasada. Żydostwo było znacznie gorsze od Pogan.

 11. podpis

  29 czerwca 2017 at 16:41

  jaka trzeba byc ruska onuca zeby stara biblijna zasade nazywac poganska?

  • Paweł

   29 czerwca 2017 at 21:49

   Chyba starą faszystowską, rasistowską i bestialską zasadę. Która naturalnie jest żydowska.

 12. Naczelnik

  30 czerwca 2017 at 10:02

  Zadne „oko za oko, ząb za ząb”. Trzeba wprowadzic nową zasadę: „Za oko dwoje oczu, za ząb cała szczęka. Jak Ci złamie palec to mu połam obie ręcę. Jak skaleczy cię nożem, to utnij mu głowę”. Tylko w ten sposób będzie można się obronić przed stworzeniami dla których ludzkie życie nic nie znaczy.

  • Paweł

   30 czerwca 2017 at 16:07

   @Naczelnik

   Taka zasada mi się podoba. Należy ją stosować szczególnie w odniesieniu do żydostwa. Za sam fakt, że uważają się za „wybranych” powinna być likwidacja.

 13. Kerry

  10 sierpnia 2017 at 01:21

  Exceptionally great short article. I surely appreciate this website. Move forward the favourable perform!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra