Z zagranicy

Czy ISIS uda się wskrzesić w Europie pogańską zasadę oko za oko?

Jeden z meczetów w Hadze w Holandii otrzymał list, w którym anonimowy nadawca ostrzega, że w przypadku kolejnego aktu terrorystycznego przeprowadzonego przez muzułmanów, w odwecie do podobnego aktu może dojść w meczecie lub muzułmańskiej szkole. Do listu dołączono dwa miniaturowe ciężarowe samochody – zabawki, jako ostrzeżenie, iż takie prawdziwe pojazdy mogą wjechać w zgromadzonych wyznawców Islamu.

Przesyłka została doręczona do meczetu na zakończenie ramadanu, świętego miesiąca muzułmanów. Wskutek listu z pogróżkami holenderska policja zapewniła muzułmanom dodatkową ochronę w czasie modłów. Autor listu nakazuje muzułmanom, aby organizowali więcej protestów przeciwko terrorystom z ISIS, wobec dalszych radykalnych czynów islamistów, zapowiada, że kolejne ciężkie pojazdy będą wjeżdżać w zgromadzonych na modlitwie muzułmanów. Lider meczetu, Abdelhamid Taheri zaapelował do współwyznawców aby wzmocnili ochronę w trakcie wydarzeń religijnych.

Przypomnijmy, iż dwa dni temu mężczyzna w średnim wieku w Newcastle w Anglii wjechał w tłum modlących się muzułmanów. 6 osób zostało rannych. 19 czerwca w Londynie, w dzielnicy w Finsbury Park, doszło do ataku również wymierzonego w muzułmanów. Kierujący samochodem dostawczym Brytyjczyk Darren Osborne wjechał w grupę wiernych wracających z wieczornej modlitwy w pobliskim meczecie. Zginął jeden mężczyzna, a 10 osób zostało rannych. Wszystkie ofiary to muzułmanie.

Znawcy terroryzmu islamskiego, twierdzą, że te zamachy bardzo ucieszyły przywódców ISIS gdyż takie skutki planowali, kiedy zlecali zamachy samobójcze na „niewiernych” w Europie. Strategią jest tu bowiem wywołanie wewnętrznej wojny i zamętu, który ma zniszczyć cywilizację chrześcijańską na starym kontynencie, aby ISIS mógł tu wprowadzić swoje porządki.

Źródło: dutchnews.nl, AB

Adam Białous

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

20 komentarzy

20 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Muna

 2. Pingback: Diagnosis Kondiloma Akuminata

 3. Pingback: obat kutil sirih

 4. Pingback: obat kutil kelamin tradisional}

 5. Pingback: Obat Kutil Di Muka

 6. Pingback: Obat Sipilis Raja Singa Kencing Nanah

 7. Pingback: bahaya wasir

 8. Pingback: Kutil Kelamin Hamil

 9. Pingback: Obat Kutil Air DiKalimantan Tengah

 10. Pingback: Cara Mengobati Penyakit Kutil Pada Kelamin Pria

 11. correx

  26 grudnia 2017 at 07:16

  Utterly pent content material , regards for entropy.

 12. Pingback: Mengenali Gejala Kutil Kelamin DiBandung Barat

 13. Pingback: Obat Kutil Kelamin Tradisional Yang Ampuh DiKota Cirebon

 14. Pingback: Penyebab Penyakit Kondiloma Akuminata DiKapuas

 15. Pingback: obat wasir herbal di apotik

 16. Pingback: Obat kutil kelamin

 17. Pingback: Obat Jerawat Di Bibir Vagina

 18. Pingback: bintik putih pada kemaluan pria

 19. Pingback: jerawat di kelamin

 20. Pingback: http://bit.ly/2CHqTQL

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra