Z zagranicy

Niemcy zrównali homozwiązki z rodziną! Geje będą mogli adoptować dzieci!

Zdecydowana większość niemieckich parlamentarzystów zagłosowała za legalizacją „małżeństw” osób tej samej płci wkrótce po tym, jak kanclerz Angela Merkel wycofała swój sprzeciw wobec uprawomocnienia związków homoseksualnych.

Zgodnie z nowym prawem homoseksualiści obojga płci będący w związkach otrzymują prawa normalnej rodziny, dzięki czemu będą oni mogli adoptować dzieci.

Obecnie pary tej samej płci mogły zawierać jedynie związki cywilne.

Za nowymi regulacjami głosowali w zasadzie wszyscy oponenci Angeli Merkel. Ona sama, chociaż dała zielone światło do głosowania, oddała głos przeciwko.

Za zrównaniem związków homoseksualnych z rodziną zagłosowało 393 deputowanych, przy 226 głosach przeciw. Czterech posłów wstrzymało się od głosu.

Podczas swojej kampanii wyborczej w 2013 r. Angela Merkel opowiadała się przeciwko „małżeństwom” homoseksualistów, tłumacząc to dobrem dzieci i przyznała, że kwestia ta jest dla niej „bardzo trudna”. Stąd zszokowała wszystkich 26 czerwca, kiedy to na łamach czasopisma dla kobiet „Brigitte” poinformowała, że zauważyła, iż inne partie „małżeństwa” homoseksualne wspierają, zatem w przyszłości da zielone światło do zagłosowania nad tą kwestią bez dyscypliny partyjnej.

Zwykle ostrożna kanclerz powiedziała, że „doświadczyła czegoś, co odmieniło jej życie” w jej rodzinnym okręgu wyborczym, gdzie zjadła obiad z parą lesbijek wychowujących razem ośmioro dzieci.

Kiedy ta informacja rozprzestrzeniła się na Twitterze, zwolennicy zrównania związków homoseksualnych z rodziną rozpoczęli kampanię nacisków, aby tę sprawę przegłosować jak najszybciej.

Po piątkowym głosowaniu Angela Merkel oświadczyła, że dla niej małżeństwo jest to związek między kobietą a mężczyzną, ale ma nadzieję, że przegłosowanie tej ustawy będzie prowadziło do zwiększenia „społecznego spokoju”. Tymczasem, jak wynika z badań naukowych, ponad 40 proc. czynnych homoseksualistów to pedofile. Tłumaczenie się zatem „spokojem społecznym” jest tłumaczeniem dla naiwnych.

Nie sposób nie odnieść wrażenia, iż Angelą Merkel kierowały nie przekonania, ale sondażowe słupki. Otóż z ostatnich badań rządowej agencji antydyskryminacyjnej wynika, że 83 proc. Niemców opowiada się za zrównaniem związków homoseksualnych z małżeństwami. Co więcej, w dniu, kiedy Republika Irlandii zdecydowała się zalegalizować związki jednopłciowe (w maju 2015 r.), niemalże każda niemiecka gazeta umieściła na pierwszej stronie tęczę.

Kanclerz Merkel chciała tym posunięciem jednocześnie uciszyć opozycję, w szczególności iż wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami (zaplanowano je na 24 września). Zgoda na zrównanie związków homoseksualnych z rodziną była ponadto warunkiem utrzymania koalicji – obecny partner ugrupowania Merkel, centrolewicowi socjaldemokraci (SPD) uzależnili od tego przyszłość koalicji.

Niemcy są kolejnym krajem, który wprowadził legalizację związków jednopłciowych. Wcześniej zrobiły to: Norwegia, Szwecja, Dania (za wyjątkiem Wysp Faroe), Finlandia, Islandia, Holandia, Belgia, Hiszpania, Portugalia, Luxemburg, Francja, Wielka Brytania (za wyjątkiem Irlandii Północnej i Jersey) oraz Republika Irlandii.

Źródło: BBC

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Czesław

  30 czerwca 2017 at 12:31

  Nie tak dawno ludzie zostali zaczadzeni nazizmem, komunizmem i przyniosło to niewyobrażalne cierpienia ludzkie. Teraz jest gorzej, bo na pastwę zboczeńców wydaje się bezbronne i niewinne dzieci, to się dobrze nie skończy. Ewangelia mówi , jeżeli zostanie chociaż jedna niewinna istota zgorszona, czy skrzywdzona, niech taka osoba kamień młyński przywiąże do swojej szyi i utopi w rzece.

 2. wolna-polska.pl

  30 czerwca 2017 at 12:38

  Cała akcja z Amber Gold była operacja BND.Niemcy chcieli przejąc polski rynek lotniczy,a Polacy mieli wszystko sfinansować.

 3. kowalski

  30 czerwca 2017 at 12:57

  Apel do polskich rodzin w Niemczech.Wyślijcie swoje dzieci do Polski bo ze względu na zwiększone zapotrzebowanie Jugentamt rozpocznie polowanie!Pomyślcie co je może czekać w łapach niemieckich dewiantów[tek]!

 4. Eryk

  30 czerwca 2017 at 13:31

  Ta decyzja świadczy o bezgranicznej głupocie.Dziwię się bardzo,że Niemcy się na to zgadzają i wybierają lewaków.

 5. Slawomir Tomasz Roch

  30 czerwca 2017 at 14:11

  To jest szalenie niebezpieczne, gdyz Niemcy to jest najwiekszy i najbogatszy kraj eurokolchozu. Teraz od tego sasiada beda szly b. ostre i nieustanne naciski na Polske, bysmy rowniez zalegalizowali to zboczenie, ten smiertelny grzech wolajacy o pomste do Nieba. Papiezu Franciszku co z tym zrobisz?! Moze trzeba Ci wydac jasna, stanowcza encyklike, w ktorej zdecydowanie potepisz demoniczna gender! Tam nalezaloby zarazem klarownie potepic zarazem smiertelny grzech homoseksualizmu i cudzolostwa. Z Panem Bogiem

  • zydowstwodoizraelaprecz!!!!

   30 czerwca 2017 at 15:56

   Papiez Franciszek jest jak najbardziej zaa legalizacja zboczibych zwiazkow wiec ludzie musza wziasc sprawy w swoje rece i wybic zboczencow!

   • Maciek

    30 czerwca 2017 at 16:06

    Wybić zboczeńców ? Może ukamienować ,to zapisana w Biblii ,żydowska metoda . Red. Michalkiewicz mawia ,że Pan Bóg zrezygnował ze zsyłania kolejnych potopów przekonawszy się o nieskuteczności poprzedniego . Ale teraz rzeczywiście sytuacja robi się podbramkowa .

 6. gieptil

  30 czerwca 2017 at 14:43

  Sodoma i Gomora, to warto przypomnieć. Zostały ta miasta zniszczone przez Boga też z powodu powszechnego tam homoseksualizmu.
  A jest taka ciekawa sprawa, współczesne poszukiwanie śladów Sodomy i Gomory. Naukowcy uparcie szukają na wschodnim brzegu Morza Martwego. I znajdują jakieś stare osady z innego okresu historii, ale starają się. Tyle że na zachodnim brzegu Morza Martwego jest nawet wzgórze Sodom, tak zwane od zawsze ( mapa Google przypadkiem go nie pokazuje ). Ale tam naukowcy nie szukają. A jest tam wiele ciekawych śladów wielkiej katastrofy. Kilku „wariatów” tam szukało i znaleźli, coś jest o tym w sieci. Ale poza tym nic, tam się nie szuka i koniec. Łatwo to zrozumieć, skoro Sodoma i Gomora jest dzisiaj powtarzana. Temat absolutnie niepoprawny politycznie.

 7. SS20

  30 czerwca 2017 at 14:58

  lIST DO RZYMIAN rozdział 1 wersety od 18-32.Grzechy pogan

 8. abc

  30 czerwca 2017 at 15:50

  I tak kolejny już raz dewianci dyktują w Niemczech swoje warunki.
  Jeszcze tylko brakuje Ernsta Rohma.

 9. Margeritta

  30 czerwca 2017 at 16:11

  „… jak wynika z badań naukowych, ponad 40 proc. czynnych homoseksualistów to pedofile” – źródło tych badań poproszę.

 10. klioes vel pislamista

  30 czerwca 2017 at 16:48

  Protest-song przeciw opieszałości postępu

  Raz postępowy onanista
  Bardzo chciał z ręką się ożenić.
  (Rękę o rękę, oczywista,
  Prosił.) Lecz prawo trzeba zmienić,
  Z dyskryminacją skończyć rąk!

  Niestety, choć mijają lata;
  Choć para wciąż do siebie wzdycha;
  Nie może mama być i tata.
  A ręka z wolna już usycha…
  I o tym jest ten protest-song.

  Wolno mężczyźnie już z mężczyzną.
  Wolno kobiecie też z kobietą.
  I transeksistce z transeksizną,
  Z dzieckiem, zwierzęciem… To wciąż nie to!
  Bo rodzicielskich brakło praw.

  Są rodzicielskie w końcu prawa.
  Już dwóch tatusiów mają dzieci,
  Lub dwie mamusie – postęp, brawa! –
  Lecz onanista, choć czas leci
  Z rączunią nie usłyszał braw…

  Chciałby z lewicą swą nareszcie
  Wziąć ślub (lewica z manikutem).
  Ustawodawcy się pospieszcie!
  Uczyńcie postęp jakimś skrótem,
  Nim lewa ręka uschnie mu!

  Bo jak mu uschnie od rąbania,
  Kiedy z nią dzieci nie doczeka,
  Dla swoich genów ratowania
  (Mimo że psioczy i narzeka)
  Z prawicą się ożeni, tfu!

 11. Ramaro

  30 czerwca 2017 at 18:21

  Jeszcze poczekajmy.Niemiecki TK będzie miał inne zdanie ;Tak jak w Polsce u nich małżeństwo to związek mężczyzny z kobietą

  • Maciek

   30 czerwca 2017 at 19:51

   Jest taki wojskowy dowcip ,że w warunkach bojowych wartości funkcji sin(x) mogą dojść do 10. W Polsce to cały system prawny „trzymał się” na tego typu regule ,miejmy nadzieję ,że nastąpi tu w końcu dobra zmiana . A nie jest to typowo polska przypadłość vide unijne procedury uchodźczo-imigracyjne i Hercliś Willkomen pani Anieli .

 12. emi

  30 czerwca 2017 at 19:47

  Brawo Niemcy teraz czekam na małzeństwa ze zwierzetami i nekrofilie oby tak dalej

 13. Jacek

  30 czerwca 2017 at 23:17

  Tych Niemców, Holendrów, Szwedów i innych, którzy głosowali za możliwością adopcji dzieci dla par homo związków po prostu Bóg opuścił.Takich ludzi należy zniszczyć, jak zielsko w ogródku działkowym. Mają tak zasyfiony mózg, że nie dociera do nich jakakolwiek logiczna argumentacja. Szkoda, że zapominają, że zawdzieczają życie związkowi kobiety i mężczyzny.

 14. Sebastian

  1 lipca 2017 at 01:21

  Homozwiazki w islamskim kraju ? Oj dadzą muzole niemiaszkom pedalskie związki ze im bokiem wyjdzie ! A raczej odbytem!

 15. Alibaba

  1 lipca 2017 at 03:14

  Jedyny portal, który nazywa rzeczy po imieniu „homozwiazki”. Wszedzie małżeństwa małżeństwa małżeństwa.

 16. click here

  10 lipca 2017 at 09:49

  Great blog here! Also your web site loads up fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my website loaded up as fast as yours lol

 17. home page

  10 lipca 2017 at 09:49

  I was able to find good info from your blog posts.

 18. kevin

  31 lipca 2017 at 21:48

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 19. Lily

  10 sierpnia 2017 at 04:43

  Hey I particularly relished looking at your web . The material were being incredibly enlightening. Thank by yourself as a result substantially!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra