Z zagranicy

Kolejna strzelanina we Francji – zginęła jedna osoba sześć rannych

Jak podał francuski dziennik „Le Figaro” – Jedna osoba nie żyje, a sześć zostało rannych w strzelaninie, do której doszło wczoraj wieczorem w Tuluzie (południe Francji). Policja podaje, że nic nie wskazuje na to, by był to zamach terrorystyczny, jednocześnie zaznaczając, że na razie żadna z hipotez nie jest odrzucana.

Świadkowie, na których powołuje się gazeta, twierdzą, że atak przeprowadził motocyklista, który otworzył ogień do grupy osób, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. – Nie wykluczamy żadnych tropów, ale na tym etapie nie ma elementów terroryzmu” – przekazała prefektura Tuluzy.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Zenobia Hamstra

    6 sierpnia 2017 at 04:05

    This is very interesting, You’re an excessively professional blogger. I’ve joined your feed and stay up for in quest of more of your fantastic post. Also, I’ve shared your website in my social networks!

  2. Raylene

    9 sierpnia 2017 at 23:37

    Aw, this was a incredibly Fantastic write-up. Using the season and genuine work in direction of deliver a Terrific posting… yet what can I say… I be reluctant a comprehensive whole lot and dress in’t pay for toward consider something finished.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra