Z kraju

Błaszczak obroniony Schetyna wściekły

Sejm odrzucił wniosek PO o odwołanie szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka.

Sejm ostatecznie odrzucił wniosek PO o wotum nieufności wobec szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka. Za wotum nieufności wobec szefa MSWiA opowiedziało się 194 posłów, przeciwko było 236, a 5 wstrzymało się od głosu. Wcześniej się odbyła burzliwa debata, podczas której posłowie nawiązywali m.in. do tragicznej śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie we Wrocławiu w maju 2016 r.

– Mieliście rok na wyjaśnienie sprawy tragicznej śmierci we Wrocławiu. Nic pan nie zrobił. Pan ma krew na rękach panie Błaszczak. To jest pana odpowiedzialność. A pan (…) panie prezesie Kaczyński, toleruje tych ludzi, którzy łamią prawo tak jak Błaszczak. Zapłacisz za to – powiedział Schetyna, zwracając się do lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

344 komentarze

344 Komentarzy

 1. walking war robots generator

  2 listopada 2017 at 23:16

  Good Morning, google lead me here, keep up great work.

 2. Itamar Serp

  6 listopada 2017 at 09:31

  Ridiculous quest there. What occurred after? Take care!

 3. Linnie

  18 listopada 2017 at 04:09

  Now I am ready to do my breakfast, after having
  my breakfast coming yet again to read further news.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra