Z kraju

Większość Polaków wolałaby utracić fundusze europejskie a nawet wyjść z UE, niż przyjąć „uchodźców”

Postkomunistyczny tygodnik „Polityka” zamówił sondaż w IBRIS, którego wyniki mocno go zaskoczyły i zabolały. Okazało się, że większość Polaków wolałaby utracić fundusze europejskie a nawet wyjść z UE, niż przyjąć „uchodźców”, czyli wziąć udział w relokacji nielegalnych imigrantów.

W przypadku utraty funduszy przeciwko przyjmowaniu uchodźców (zdecydowanie tak i raczej tak) opowiedziało się łącznie 56,5 proc. respondentów. Z kolei, kiedy odmowa przyjęcia wiązałaby się z opuszczeniem struktur unijnych, przeciwko uchodźcom opowiada się (zdecydowanie tak i raczej tak) łącznie 51,2 proc. badanych. Badanie przeprowadzono w czerwcu tego roku na 1000-osobowej próbie. Sondaż przeprowadzono metodą wywiadów telefonicznych.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Robert B.

  5 lipca 2017 at 23:37

  Fundusze, kurwa, europejskie? A skąd się one biorą? Czy ktoś ŚMIAŁ podliczyć, na ile opłaca nam się przynależność do tego gówna? Ile wpłacamy, a ile bierzemy? Na ile zostaliśmy ogołoceni przez otwarcie naszego rynku?

  • jok

   6 lipca 2017 at 07:44

   Chyba podliczyl – jakos tam- Tomasz Cukiernik

 2. Czarek

  6 lipca 2017 at 19:47

  Panie Miłosz, pisz pan prawdę – te fundusze europejskie to z naszych składek, a poza tym – więcej im wpłacamy niż dostajemy od nich. Dlaczego ciągle propagujecie niedouczeni redaktorzy takie hasła, jak w tym artykule? Najpierw nabierzcie prawdziwej wiedzy, a potem zabierajcie się za pisanie.

 3. kowalski

  7 lipca 2017 at 03:19

  nalezy kopnac w dupe ten hitlerowski oboz zaglady,czym predzej wyjdziemy z tej smiertelnej pulapki tym wczesniej doczekamy dobrobytu,co mogl dobrego stworzyc hitler???,albo lewak????,w obu przypadlach to patologia,niszczenie narodow oraz rozkradanie panstw na rzecz hitlerowskch niemiec,nalezy skonczyc z ta dominacja i hegemonia najwirkszych wrogow Polski,co do niemazkow to dla nich najlepszym miejscrmndo zycia bylyby rezerwaty zeby oddzielic ich od reszyy panstw ktore okupuja w ue!!!,caly ten unijny syflewacki polega na oszustwach i wyludzeniach oraz zastraszaniu mniejszych pastw oraz ich likwidacji celem wciagniecia do 4 rzeszy,to juz przerabialismy od 1939-1945 roku,precz z komuna,soroszem i adolfem w spodnicy!!!!,chcemy Boga a nie pedofskiego gender!!!,precz ze stasi i hitlero-bolszewia,tylko panstwa narodowe i chrzescijanskie zamiast ateizmu i pederastow!!!

 4. Mose Schelp

  9 lipca 2017 at 03:10

  lap trinh iOS

 5. Janka

  15 lipca 2017 at 01:40

  Tez jestem za wyjsciem z UE

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra