Z zagranicy

Neobanderowski festiwal Banderstadt odbędzie się w tym roku pod auspicjami instytucji państwowych Ukrainy

Ukraińskie Ministerstwo Nauki i Sportu jest partnerem tegorocznego festiwalu Banderstadt ku czci zbrodniarza Stepana Bandery, który odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Łucku na Ukrainie. Logo tego resortu widnieje na oficjalnej stronie internetowej festiwalu.

O ile przez ostatnie lata można było obserwować ciche przyzwolenie ukraińskich władz na rozwój neobanderyzmu, o tyle obecnie wspierają one już otwarcie tę zbrodniczą ideologię, nadając jej charakter państwowy, przy zupełnym milczeniu strony polskiej.

Fakt, że w organizację tegorocznej największej neobanderowskiej imprezy zaangażowały się aktywnie ukraińskie władze powinien stanowić przyczynek do rewizji relacji Polski z Ukrainą. Pytanie tylko czy będzie stanowił, znając spolegliwość ministra Witolda Waszczykowskiego wobec neobanderowskiej ekipy w Kijowie…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. MacGregor

  6 lipca 2017 at 09:38

  W Gazecie Polskiej będą winić za to Putina – jak zawsze

  • SS-20

   6 lipca 2017 at 12:13

   Gazeta Polska to żydowski szmatławiec jak GW. 3obieg.pl-Powstanie Styczniowe i kulisy jego wybuchu czyli zakazana historia żydów w Polsce cz.9.(Żydzi w czasach zaborczych-strona 301-Leopold Kronenberg,nazwany „wodzem i kierownikiem całego ruchu żydowskiego w kraju”założył „Gazetę Polska”,przy współpracy noefitów: Ludwika Wołowiejskiego,Szymanowskiego,Checinskiego,Leona Kaplinskiego i innych,możecie poczytać,i sprawdzić. ks.dr Stansław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce)

 2. jacek

  6 lipca 2017 at 12:19

  Z największą radością posłałbym w to miejsce jakąś rakietkę.Jedną z tych co akurat Macierewicz za nasze 30 miljardów zakupił od Trumpa i USA.Byłby z rakietki konkretny pożytek.

 3. Soroka

  6 lipca 2017 at 15:16

  Najwyższy czas, aby polski rząd postawił sprawę jasno! Albo jesteście uczciwym narodem i państwem, alby koniec.

 4. Danka

  12 lipca 2017 at 19:48

  Co bedzie na tym festiwalu prezentowane? Siekiery,widly, pily, ? Obrzydliwe i pokazuje prymitywizm tych ludzi.

 5. kevin

  31 lipca 2017 at 17:40

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 6. Tomasz

  2 sierpnia 2017 at 22:51

  NIE DALA BANDERYZMU .

 7. Herta

  10 sierpnia 2017 at 00:19

  Greetings! Fairly enlightening information within just this unique write-up! It’s the minimal improvements that will generate the biggest alterations. Quite a few owing for sharing!

 8. Elisha Vandawalker

  17 sierpnia 2017 at 07:02

  Great article, Well done!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra