Z kraju

Akty zgonu politycznego tzw. „parszywej jedenastki”

Młodzież Wszechpolska, w ramach happeningu  politycznego zaprezentowała „akty zgonu politycznego” tzw. „parszywej
jedenastki”, czyli samorządowców, którzy podpisali wspólny list o przyjmowaniu „uchodźców”, a faktycznie nielegalnych imigrantów.

– Liczymy, że po ich („parszywej jedenastki”) deklaracji (list prezydentów miast), którą należy uznać za „polityczne samobójstwo”, w najbliższych wyborach samorządowych wyborcy pokażą im „czerwone kartki”, co poskutkuje szybkim zakończeniem przez nich karier politycznych. W sobotę zaprezentujemy ich „polityczne klepsydry”. – napisano na stronie Młodzieży Wszechpolskiej.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Robert B.

  6 lipca 2017 at 11:53

  Tych jedenastu nie mówi do Polaków, oni przemawiają do swoich mocodawców w centralach zagranicznych. I liczą, że zostaną usłyszani. A może nawet dojdzie do poklepania po plecach? Któż to wie?

 2. jacek

  6 lipca 2017 at 12:01

  Mam nadzieję,że tych idiotów nie wybiorą powtórnie.

  • Pablo_2015

   6 lipca 2017 at 12:51

   To nie idioci, tylko cyniczne s…ny

 3. Art

  6 lipca 2017 at 15:42

  Właśnie!Idiota to taki osobnik,który nie wie co robi.Ci wiedzą b. dobrze.I jest ich nie 11 tu,ale tysiące.

 4. Czarek

  6 lipca 2017 at 19:45

  I po co te happeningi MW? Nie lepiej znaleźć paragrafy w polskim prawie i w polskiej Konstytucji i pisać donosy do najwyższych władz na działanie tych 11 zdrajców? Przekonamy się, co ta „władzunia” z tym by zrobiła. Moim zdaniem Z URZĘDU rządzący powinni zająć się tą 11. Są na to paragrafy w polskim prawie.

  • Egzorcysta

   6 lipca 2017 at 23:35

   Za duzo filmow z huliudu sie naogladales.Od kiedy to jak jakis baran albo owca, pojdzie ze skaraga na wilka, do wilka, to cos pomoze? Pozniej jak sie wilki spotkaja, beda plakac ze smiechu, ze starego barana, ze taki durny.

 5. Daniel Meireles

  9 lipca 2017 at 03:18

  prix cialis 20 mg

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra