Polskość

Kamuflaż imigrancki. Instrukcja

Drodzy koleżanki i koledzy muzułmanie, w czasach, gdy przyszło wam podbijać Europę, czas na wzmocnienie szeregów i zaimportowanie milionów żołnierzy pod odpowiednim przykryciem. Aby rekrutacja i przygotowania do skutecznego zniszczenia chrześcijaństwa były skuteczne potrzebnym jest trzymanie się sprawdzonych, rygorystycznych zasad.

 

Jaką taktykę kamuflażu przyjąć na terenach zdominowanych przez chrześcijan? Może nada się taktyczny mimetyzm? W biologii oznacza on upodabnianie się zwierząt lub roślin kształtem lub deseniem (homomorfia), albo barwą (homochromia), do otaczającego środowiska lub do innych organizmów.

Poza celem ochronnym występuje także kamuflowanie drapieżników czatujących na potencjalne ofiary. Gdy dwa gatunki są mylone ze sobą przez drapieżników, mniejszy procent osobników obu gatunków ginie, zanim drapieżniki nauczą się je omijać. W odniesieniu do roślin ma to miejsce w przypadku chwastów, które upodabniają się do roślin uprawnych, wśród których rosną.

I to jest bardzo dobry kierunek. Nie wychylać się, udawać zasymilowanych. To jest doskonała taktyka na czas wojny hybrydowej. Zanim urośniecie w siłę zdolną otwarcie przeciwstawić się Zachodowi musicie się przyczaić.

Przejdźmy więc do praktycznych zasad cywilizacyjnego kamuflażu. Przed wykupieniem biletu na ponton do raju socjalnego, czyli Europy Zagubionej, pamiętać należy o zasadniczej kwestii – trzeba być kobietą lub dzieckiem. To jest fundamentalne założenie, którego nie wolno ignorować. Jeżeli tego będziecie się trzymali, to zachodnie media będą was chronić, bronić i hołubić. Dlatego jako młody, silny mężczyzna masz kilka możliwości:

a/ powiedz w porcie przeładunkowym, że utraciłeś tożsamość płciową dawno temu i dlatego zmierzasz do Europy, żeby ją odzyskać, bo jesteś kobietą. Tylko w Europie możesz realizować swoją misję multipłciową. To, że wyglądasz jak facet, to tylko pozory. Jak by ktoś cię atakował, to zarzuć mu rasizm i po sprawie;

b/ co prawda jesteś facetem, ale niepełnoletnim. Wygląd nie ma znaczeni – Europejczycy są ślepi. W trakcie przeprawy skończyłeś 14 lat i teraz chcesz zacząć nowe życie. Nie masz dokumentów, ponieważ podczas sztormu wypadły za burtę;

c/ pochodzisz z kraju ogarniętego wojną, w którym bezlitosne kobiety i mściwe dzieci mordują się nawzajem, dlatego bezbronni, młodzi mężczyźni, a ty wśród nich, uciekają przed tamtym piekłem do krainy płynącej tysiącami Euro i słynącej z tolerancji.

Jak już cię zarejestrują pod wymyślonym przez ciebie imieniem, to udaj się do najbliższego miasta i zarejestruj się ponownie pod nowym imieniem, jeszcze fajniejszym, a potem powtórz ten zabieg jeszcze dwa razy. Więcej nie trzeba. Potem będziesz dostawał 4 razy więcej zasiłku, dzięki czemu sprowadzisz kolegów z oddziału, którzy nie dali rady za pierwszym razem przebić się do Europy.

Gdy już jako niepełnoletni, roztożsamiony skutecznie facet, choć może chwilowo uznany za kobietę, zamieszkasz w kraju europejskim nie zapomnij zapomnieć, że islam, to chwilowo nie islam. Co to znaczy?

Od tej chwili jako reprezentant islamu europejskiego jesteś miłośnikiem pokoju, pełnym szacunku dla kobiet, szanującym monogamię (choć bez przesady) i inne zasady kultury zachodniej. Nie martw się, bądź pełen cierpliwości i poświęcenia. Te zasady obowiązują ciebie tylko do czasu, gdy razem z kumplami staniecie się większością w danym miasteczku. Potem, to będzie tylko lepiej, bo bardziej islamsko. A w niedalekiej przyszłości wrócisz do odważnego wyznawania Koranu. Do zobaczenia w kalifacie Al-Germania.

Dr Paweł Janowski

Redaktor naczelny miesięcznika „Czas Solidarności”

Felieton ukazał się w najnowszym wydaniu „Tygodnika Solidarność”

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. home security camera systems amazon

  15 listopada 2017 at 03:24

  Generate moving patio room at home?

 2. flappy golf 2 golden egg hack

  16 listopada 2017 at 19:10

  Deference to op , some superb selective information .

 3. Pingback: Kamuflaż imigrancki. Instrukcja. – Site Title

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra