Kościół

Szok! Papież Franciszek zwrócił się do przywódców G20 o stworzenie wolnego przepływu imigrantów i błogosławił zbrodniczą ideologię!

Papież Franciszek wystosował do przywódców państw G20 specjalny list z okazji odbywającego się w Hamburgu w dniach 7-8 lipca szczytu, w którym zaapelował o „danie absolutnego pierwszeństwa ubogim, uchodźcom, cierpiącym, przesiedlonym oraz wykluczonym” a także o „odrzucenie konfliktów zbrojnych”.

W liście wysłanym na ręce kanclerz Niemiec Angeli Merkel Franciszek ujął się przede wszystkim za ludźmi umierającymi z głodu w Afryce. W specjalnym przesłaniu stwierdził, iż w obliczu „powagi, złożoności oraz wielowątkowości globalnych problemów” w szczególności należy wyróżnić dramat migracji. W związku z tym zwrócił się o to, aby przywódcy G20 stworzyli postępowe i nietraumatyczne rozwiązania oraz doprowadzili do wolnego przepływu oraz stabilizacji osób, które – w ocenie papieża – będą korzystne dla wszystkich.

„W sercach i duszach rządzących oraz w każdej z faz wprowadzania rozwiązań politycznych jest niezbędne przyznanie absolutnego pierwszeństwa ubogim, uchodźcom, cierpiącym, przesiedlonym oraz wykluczonym, bez rozróżnienia narodowości, rasy, religii czy kultury, oraz odrzucenie konfliktów zbrojnych” – zaznaczył Franciszek.

Co więcej papież Franciszek życzył uczestnikom, aby „Bóg błogosławił spotkanie w Hamburgu oraz każdy wysiłek społeczności międzynarodowej w celu stworzenia nowej ery rozwoju, który jest innowacyjny, wielopłaszczyznowy, zrównoważony, szanujący środowisko naturalne i zawierający wszystkie narody i jednostki”.

Błogosławieństwo udzielone ideologii zrównoważonego rozwoju jest delikatnie mówiąc szokujące, biorąc pod uwagę, iż przewiduje ona powszechną seksualizację dzieci, aborcję i antykoncepcję. Przy czym wydaje się wątpliwe, aby w Watykanie nie mieli tej świadomości, biorąc pod uwagę, iż dokumenty dotyczące zrównoważonego rozwoju są powszechnie dostępne w internecie.

Źródło: Zenit

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

201 komentarzy

201 Komentarzy

 1. Egli Diana Pinto

  3 listopada 2017 at 18:39

  Touche. Solid arguments. Keep up the good effort.

 2. José Wilame Araújo Rodrigues

  13 listopada 2017 at 05:15

  Hey very nice blog!

 3. theconstructionwiki.net

  28 listopada 2017 at 18:41

  Very descriptive post, I liked that a lot. Will there
  be a part 2?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra