Wiara

Szok! Papież Franciszek zwrócił się do przywódców G20 o stworzenie wolnego przepływu imigrantów i błogosławił zbrodniczą ideologię!

Papież Franciszek wystosował do przywódców państw G20 specjalny list z okazji odbywającego się w Hamburgu w dniach 7-8 lipca szczytu, w którym zaapelował o „danie absolutnego pierwszeństwa ubogim, uchodźcom, cierpiącym, przesiedlonym oraz wykluczonym” a także o „odrzucenie konfliktów zbrojnych”.

W liście wysłanym na ręce kanclerz Niemiec Angeli Merkel Franciszek ujął się przede wszystkim za ludźmi umierającymi z głodu w Afryce. W specjalnym przesłaniu stwierdził, iż w obliczu „powagi, złożoności oraz wielowątkowości globalnych problemów” w szczególności należy wyróżnić dramat migracji. W związku z tym zwrócił się o to, aby przywódcy G20 stworzyli postępowe i nietraumatyczne rozwiązania oraz doprowadzili do wolnego przepływu oraz stabilizacji osób, które – w ocenie papieża – będą korzystne dla wszystkich.

„W sercach i duszach rządzących oraz w każdej z faz wprowadzania rozwiązań politycznych jest niezbędne przyznanie absolutnego pierwszeństwa ubogim, uchodźcom, cierpiącym, przesiedlonym oraz wykluczonym, bez rozróżnienia narodowości, rasy, religii czy kultury, oraz odrzucenie konfliktów zbrojnych” – zaznaczył Franciszek.

Co więcej papież Franciszek życzył uczestnikom, aby „Bóg błogosławił spotkanie w Hamburgu oraz każdy wysiłek społeczności międzynarodowej w celu stworzenia nowej ery rozwoju, który jest innowacyjny, wielopłaszczyznowy, zrównoważony, szanujący środowisko naturalne i zawierający wszystkie narody i jednostki”.

Błogosławieństwo udzielone ideologii zrównoważonego rozwoju jest delikatnie mówiąc szokujące, biorąc pod uwagę, iż przewiduje ona powszechną seksualizację dzieci, aborcję i antykoncepcję. Przy czym wydaje się wątpliwe, aby w Watykanie nie mieli tej świadomości, biorąc pod uwagę, iż dokumenty dotyczące zrównoważonego rozwoju są powszechnie dostępne w internecie.

Źródło: Zenit

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

52 komentarze

52 Komentarzy

 1. gieptil

  8 lipca 2017 at 22:51

  Po to Pan Bóg obdarzył nas rozumem i zdrowym rozsądkiem abyśmy dokonywali rozsądnych wyborów, zamiast tępo wykonywać zalecenia jakiegoś magika od którego wionie dymami piekielnymi. Jak znam życie na końcu on będzie miał pomysł abyśmy w imię pokoju przeszli na islam, bo przecież do tego to już jawnie zmierza.

 2. Ania

  8 lipca 2017 at 23:04

  Trzeba przeciwstawić się wszelkiej zarazie namawiającej chrzescijańską Europe do islamizacji.Pogonić diabelskich islamizatorów

 3. vode

  8 lipca 2017 at 23:50

  Znaczy się że Afryka przenosi się do Europy a Europejczycy na Antarktydę? Naprawdę czasami już nie wiem o co chodzi temu człowiekowi.

 4. jonatan

  8 lipca 2017 at 23:59

  To jest przecież kompletny idiota.

  • Paweł

   11 lipca 2017 at 09:32

   Nie, to śmieć żydowski.

 5. gość

  9 lipca 2017 at 02:34

  Papież niech się modli o rozum dla Afrykańczyków (ich średnie IQ ok. 70). Nawet małpy przestałyby kopulować, widząc że ich potomstwo umiera z głodu. Skoro ich nie stać na dzieci, to niech zajmą się pracą a nie tylko rozmnażaniem.
  Niektóre kraje afrykańskie zamierzają zdublować swą populację w 50 lat… Nie ma mowy by Europa to przyjęła, sama stałaby się drugą Afryką.

 6. Rob Rabell

  9 lipca 2017 at 03:14

  pdf to excel converter

 7. Nguyet Ehrenzeller

  9 lipca 2017 at 03:16

  kangen water

 8. George

  9 lipca 2017 at 05:33

  Biali Europejczycy wymierają , powodów tego jest wiele , ale niezależnie od afrykańskiej emigracji , czeka nas biologiczna zagłada do końca tego stulecia . Wymierający biali nie będą w stanie utrzymać rozrastającej się , pasożytniczej populacji muzułmańsko – afrykańskiej . Masowe nachodżctwo przyśpiesza jedynie proces wymiany rasowej i podporządkowania nielicznych białych , którzy przetrwają prawu szariatu . To podporządkowanie przybierze z pewnością formy gorsze niż w państwie ISiS . Polska może trochę dłużej opierać tym zjawiskom , ale podzieli los reszty Europy . Polacy są tak samo nieświadomi i niezdolni do przeciwdziałania „wymianie rasowej” jak reszta Europy , na dodatek mają to , jak i resztę spraw Polski głęboko … gdzieś

 9. gieptil

  9 lipca 2017 at 08:18

  Ja miewałem różnych dziwnych znajomych. Pewien mój znajomy, bezbożnik zawodowy ( być może mason ), lat temu kilkanaście że śmiechem powiedział mi że w Watykanie i wśród biskupów aż roi się od bezbożnych – czyli oni nie wierzą tak naprawdę, to co wiernym opowiadają uważają za zwykłe banialuki. Wtedy byłem jeszcze niewierzący, ale mnie ta jego wypowiedź zadziwiła. Tak myślałem że tak sobie żartuje. Poza tym, skąd on ma takie precyzyjne informacje?
  Teraz po latach widzę że on był naprawdę dobrze poinformowany. Bo to teraz dobrze widać.

 10. Muuu

  9 lipca 2017 at 08:19

  Nie byłoby problemu Afryki, gdyby nie zlikwidowano kilku rozumnych ludzi pokroju Kadafiego, którzy wiedzieli jak rządzić bezrozumnym bydłem którym Ci ludzie są. Za czasów kolonii nie było tam problemu głodu, nie trzeba było dawać masom o inteligencji temperatury pokojowej napędzanej przez równie upośledzoną religię swobód obywatelskich bo jak widać nie wiedzą co z nimi zrobić. W tej chwili problem jest nierozwiązywalny w sposób humanitarny.

 11. podlasie

  9 lipca 2017 at 08:30

  Stefan Kard. Wyszyński: „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny”

  • vode

   9 lipca 2017 at 09:32

   Amen.

  • Paweł

   11 lipca 2017 at 09:33

   @podlasie

   Wyszyński był podłym zdrajcą i mówiąc o „ojczyźnie” miał na myśli PRL i władzę komunistyczną. Niech będzie przeklęty.

   • SN

    13 lipca 2017 at 15:56

    A ty to piszesz Pawełku służbowo, czy może jest to wydalina twojego IQ?

 12. Kwal

  9 lipca 2017 at 11:24

  100/100….

 13. jol

  9 lipca 2017 at 11:25

  niech tzw.papież weźmie ich(muzułmanów i murzynów) do Watykanu.Takiego papieża nie akceptuję…zresztą wiadomo,że to jezuita…mający poglądy zgoła odmienne niż reszta kleru.Ten facet powinien wrócić do Argentyny i tam krzewić swoje przesłanie.Pranie mózgu Polakom,nie wchodzi w grę…Nie dorasta do tego co zrobił dla ludzi K.Wojtyła.A takie nawoływanie do przyjmowania muzułmanów powinien zacząć od siebie..Zobaczymy jak długo wystarczy mu poprawności…i ubogacaniu chrześcijan.Kompletny idiota!

  • ikc2

   10 lipca 2017 at 07:05

   Wojtyła awansował tego człowieka na kardynała a tym samym umożliwił by został papieżem. No, taka gmina.

 14. olo

  9 lipca 2017 at 13:19

  zostalismy sprzedani przez mafie watykanska za szatanskie srebniki,papiez mowi o ludziach ktorzy nie przyjezdzaja wogole,za to lodzie sa pelne terorystow islamskich,ktorzy po drodze zabili i wyrzucili do morza chrzescijan,takich mlodych byczkow nie potrzebujemy,oni powinni walczyc u siebie w swoich krajach o wolnosc i niepodleglosc bo przeciez nikt tego za nich nie zrobi,a tymczasem maja po pare paszportow i wyludzaja na nie socjal,jestem za zawracaniem tych lodzi z powrotem,widac ze sorosz rzadzi tym papiezem z iluminatami i masoneria okupuja Watykan zeby zniszczyc cywilizacje chrzescijan w Europie

 15. Gerard

  9 lipca 2017 at 14:15

  Ludzie zastanowcie sie, przeciez Papiez jest glowa naszego Kosciola. Jesli ktos
  z was ma problemy z akceptacja najwyzszego kaplana to niech zajrzy do Pisma Swietego.
  Albo jestescie katolikami, z wszystkimi tego konsekwencjami albo nie.
  I nie probojcie oddzielic nas od Ojca Swietego, ktorego nie rozumiecie i nie ogarniacie
  swoimi rozumkami.

  • papież czarna owca

   9 lipca 2017 at 19:07

   Gerard, „rozumku”, papież nie jest Bogiem. Albo to rozumiesz, albo nie. Jeśli papież chce sprowadzać na chrześcijan islam i terror to jest złym papieżem, nauczanie Chrystusa jest ponad tym.

  • andysmith

   9 lipca 2017 at 22:37

   Gerard twój rozumek musi być wielkości orzeszka.Widać że nigdy nie czytałeś Pisma Swiętego.Nic tam nie ma baranie o papieżach.To wymys l kościoła.To że jestem katolikiem nie zmusza mnie abym podążał za tym co mówi sługus ży…..w i szatana

  • ikc2

   10 lipca 2017 at 07:10

   Jak myślisz ludziku tak dziwny, czemu to Pan Bóg dał każdemu rozum i WOLNĄ wolę?? Co, katolików to nie dotyczy?
   Chcesz nas wykolegować na Sądzie Ostatecznym cwaniaczku od belzebuba.

  • stanley

   11 lipca 2017 at 09:18

   Gerardzie, drogi, przeczytaj dokumkent papieski z 1559 roku, który przecież sie nie przedawnia, Paweł IV – konstytucja Cum ex apostolatus, polecam gorąco.

  • Kod Biblii

   13 lipca 2017 at 13:11

   @Gerard-popatrz co mowi Biblia: …..us.pl/swiat-nie-jest-taki-na-jaki-wyglada-czyli-koniec-swiata/

 16. Fiona

  9 lipca 2017 at 18:31

  Utworzyć korytarz humanitarny wprost do Watykanu!

 17. OZ

  9 lipca 2017 at 19:36

  JEZUS CHRYSTUS DROGĄ, PRAWDĄ, ŻYCIEM.

  Masoński pachołek to pewnie zapomniał kto na przestrzeni wieków ograbiał i ograbia ziemie tych „biednych” nachodżców.

 18. zydowstwodoizraelaprecz!!!!

  9 lipca 2017 at 22:29

  Masoni wybrali tego idiote na papieza

 19. zbigniew

  10 lipca 2017 at 11:51

  ….a taki milutki się na początku wydawał….taki skromniutki

 20. Agata

  12 lipca 2017 at 14:35

  To chyba jednak prawda,że szatan opanował Ojca Świętego.

 21. Polka

  12 lipca 2017 at 20:12

  papieża nazywacie Ojcem Świętym ?! ludzie ogarnijcie swoje rozumki.
  XXI wiek a tu u niektórych komentujących średniowiecze pod deklem .

 22. wiesscar

  12 lipca 2017 at 23:08

  masowa imigracja z Poludnia na Polnoc zniszczy zachodnia cywilizacje,
  zachodnia cywilizacja moze pomoc Poludniu jesli nie zostanie zniszczona realizacją takiej agendy jak Franka i Merkel,

  • wiesscar

   12 lipca 2017 at 23:10

   ewentualnie niech przyjmuja miliony imigrantow z Poludnia: Franek w Argentynie, a Soros w Izraelu, prosze bardzo,

 23. adult onesie

  13 lipca 2017 at 05:15

  Hi there, I enjoy reading through your article post. I like to write a little comment to support you.

 24. obywatel

  13 lipca 2017 at 12:44

  …/post/139184,bron-masowej-migracji-czyli-wojna-hybrydowa-z-europa

 25. Marian

  13 lipca 2017 at 23:57

  Prawda jest taka, że islam przegrał definitywnie w Afryce, która masowo odwraca się od islamu. Na przykład Angola zakazała islamu na swoim terytorium. Wyczyny Boco Haram w Nigerii dyskredytują islam.
  Dlatego przenoszą się do Europy – to dla nich jedyna szansa – bój to jest ich ostatni, daj Boże, aby nie był zwycięski.

 26. click here

  15 lipca 2017 at 16:25

  This post is priceless. Where can I find out more?

 27. adult onesie

  15 lipca 2017 at 16:26

  Hey there this is kinda of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding expertise so I wanted to get advice from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!

 28. Faszysta

  15 lipca 2017 at 20:30

  Szok? Dla kogo?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra