Z kraju

Fotorelacja z antyislamskiej demonstracji w Warszawie

W związku z wydaniem przez kilkunastu prezydentów miast deklaracji o potrzebie instalacji islamskich imigrantów w Polsce, Młodzież Wszechpolska przeprowadziła anty-imigranckie demonstracje w 12 miastach Polski. W Warszawie Wszechpolaków przed siedzibą Hanny Gronkiewicz-Waltz wsparli działacze ONR, Ruchu Narodowego z posłem Winnickim na czele, oraz aktywiści środowiska „Szturm” (których flaga z czarnym słońcem pewnie wielu zbulwersuje).

Demonstracja nagrywana była przez lewicowych aktywistów. Zapewne to oni swoim donosem zmusili policję do skandalicznego spisywania młodych polskich patriotów trzymających flagi ze Szczerbcem i ręką z mieczem (dla lewaków symbolami faszystowskimi).

Fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

147 komentarzy

147 Komentarzy

  1. cambridge beauty school sawston

    8 grudnia 2017 at 06:17

    logiciel gestion finance logiciel blackberry desktop software

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra