Z kraju

Niemieckie anarchistyczne bojówki dotowane z UE

Do późnych godzin nocnych oglądałem na żywo zmagania niemieckiej policji z anarchistycznymi bojówkami w Hamburgu. Ponad dekada przywalania na działalność i dotowania przez kraje UE lewacko-anarchistycznych organizacji przynosi dziś takie a nie inne skutki. Organizacje te choć z gruntu wrogie wszelkim międzynarodowym instytucjom zwłaszcza takim jak UE czy G20 dotowane są z pieniędzy UE pod szyldem ich rzekomej walki z wszechobecnym w UE faszyzmem i nazizmem.

W Polsce doskonałym przykładem takiej struktury jest Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” wydające periodyk pod tym samym tytułem. Pismo zajmuje się zwalczaniem rzekomego nazizmu i faszyzmu. Im więcej faszyzmu i nazizmu wykrytego, tym wyższe dotacje zarówno z UE jak i z polskiego budżetu. Dlatego po rozprawieniu się z faszyzmem w takich partiach i organizacjach jak Młodzież Wszechpolska czy LPR wyłuskiwano rzekomych faszystów w PSL-u, PO czy nawet SLD. Organizacji patronował Marek Edelman, a aktualnie cieszy się ona poparciem Rzecznika Praw Obywatelskich.

Warto sobie przypomnieć dorobek anarchitycznych bojówek z Niemiec na terenie Polski. Wiemy o ich aktywnej obecności co najmniej dwukrotnie: piewrszy raz zaatakowane zostały kobiety z Kół Różańcowych, które wspólnie z działaczami Młodziezy Wszechpolskiej broniły dostępu do pomnika Kardynała Wyszyńskiego, który miał zostać sprofanowany podczas parady pederasów w Warszawie. Starsze panie dostały wtedy od niemieckich bojówkarzy gazem po oczach oraz zostały pobite pałkami teleskopowymi. Następnie mieliśmy okazję zobaczyć skandaliczny pokaz agresji niemieckich bojówkarzy podczas uroczystości z okazji Święta Niepodległości w Warszawie gdzie pobici pałkami zostali zarówno kombatanci jak i przechodnie. Nikt z rządzącej wówczas PO poza ministrem Kwiatkowskim nie zareagował i nie potępił tego skandalicznego wydarzenia, kiedy niemieccy lewaccy bojówkarze bili Polaków podczas polskiego święta narodowego.

Przypomnijmy sobie, że podobne wydarzenia do tych dzisiejszych miały wydarzyć się również w Polsce w 2004 roku podczas Europejskiego Szczytu Gospodarczego. Wtedy to nadgorliwa polska policja postanowiła włóczyć po komisariatach działaczy Młodzieży Wszechpolskiej przed tym wydarzeniem, bo rzekomo otrzymała informację, że MW również zamierza brać udział w zaplanowanych zamieszkach wspólnie z anarchistami (sic!) Co by nie powiedzieć o ówczesnym Szczycie, nasze służby bezpieczeństwa i władze przygotowały się do tego wydarzenia, właściwie zabezpieczając zarówno witryny sklepowe jak i zatrzymując wielu anarchistów już na polskiej granicy. Dziś widzimy natomiast zupełny chaos na niemieckich ulicach i doskonale zorganizowane, zmotywowane bojówki anarchistyczne. Bojówki te mają doświadczenie bojowe uzyskane w walkach ulicznych na całym świecie przez ostatnie kilkanaście lat. W całej Europie liczebność skrajnie agresywnych bojówkarzy anarchistycznych należy oszacować na ponad 100 tysięcy, mają swoje struktury praktycznie w całej Europie a zwłaszcza w krajach w których silne są partie socjalistyczne czy komunistyczne. Na pewno dużo jest ich właśnie w Niemczech, we Francji we Włoszech, Grecji czy Hiszpanii. W skali globalnej silne struktury posiadają również w Ameryce Południowej, zwłaszcza w Brazylii.

Jako narodowiec, choć to może zabrzmieć paradoksalnie uznaję część ich postulatów dotyczących globalizacji oraz pogłębiających się nierówności społecznych za słuszne, natomiast moje podejście jest motywowane zupełnie innymi względami. Co byśmy jednak nie myśleli o ich poczynaniach, to trzeba zdać sobie sprawę, że jest to struktura rosnąca w siłę. Paradoksem jest jednak to, że w zamieszkach tych pod szyldem walki o sprawiedliwość społeczną i walki z ubóstwem biorą udział zmanierowani studenci studiujący do trzydziestki i żyjący z sowitych stypendiów i ulg, jakich udzielają im kraje UE. Ci młodzi ludzie nie wychodzą na ulicę z powodu biedy czy ubóstwa tylko z ogólnego znudzenia i zblazowania, żyją w świecie, w którym nic nie muszą za to wszystko mogą. Walka o rzekome ideały staje się dla nich jedynie pretekstem do wszczynania zamieszek i awantur pozwalających dać upust ich ogólnej bezideowości Zaskakuje mnie ich coraz doskonalsze zorganizowanie i niekonwencjonalne metody walki z wykorzystaniem chaosu i wciągania w awantury po swojej stronie postronnych gapiów. Zresztą bierność i nieudolność policji w takich sytuacjach staje się zachętą do przyłączenia się do zamieszek osób postronnych czego najlepszym przykładem były Juwenalia w Łodzi, podczas których zginęły dwie osoby a całe zamieszki wywołała i nakręciła spiralę grupa 8-10 chłystków.

W Hamburgu jest podobnie – zmotywowani ideowo i odporni psychicznie anarchistyczni bojówkarze wyposażeni w pałki, łańcuchy i płyn zapalający stanowią zdecydowaną mniejszość biorącą udział w tych zamieszkach. Warto przyjrzeć się tym zamieszkom z jeszcze jednego względu – taki bowiem będą coraz częściej wyglądać miasta w Zachodniej Europie, zarówno za sprawą anarchistów jak i islamistów. Miasta i ulice staną się polem walki, palone będą samochody, kosze na śmiecie, niszczone witryny sklepowe i budowane barykady, atakować będą z dachów, balkonów, wiaduktów i mostów. Zachód wchodzi coraz mocniej w fazę schyłkową i już nic tego nie zmieni. Policja ma coraz mniejszą motywację a anarchiści i islamiści coraz większą, bezsilność policji zderza się z bezwzględnością, agresją i okrucieństwem lewaków i islamistów. Wynik tej konfrontacji jest z góry przesądzony.

Arkadiusz Miksa

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. tomek

  10 lipca 2017 at 19:10

  untermensche w cos graja trzeba bardzo uwazac bo to qewska rasa

 2. cayt-london

  11 lipca 2017 at 10:42

  spedalona policja spedalone wojsko spedalone panstwo walonew d…przez lewusow lapac to talatajstwo i wysylac z biletem w jedna strone do korei polnocnej to tez jest skutek wzrostu tzw marksizmu kulturowego na zlewicowanych uniwerkach

  • gieptil

   11 lipca 2017 at 13:05

   No to mi się tak przypomniało, złośliwi Rosjanie to wyciągnęli, i też nieźle spedaleni. Autentyczny film, szkolenie amerykańskiego wojska. Zakładają ci dzielni żołnierze typowe damskie szpilki i w tych szpikach próbują iść ulicą miasta. Kupa śmiechu. A cel był taki, żeby poznali straszną mękę kobiet które w takich szpikach chodzą ;-)))))))). Film był nie cięty i chyba autentyczny.

 3. Masław

  12 lipca 2017 at 11:16

  Nigdy Więcej to nie anarchiści, ani tym bardziej bojówkarze. To zblazowane chłopaczki i panienki, któzy znaleźli sobie sposób na życie. Zresztą, prawdziwy anarchista olewa system i nie bierze kasy publicznej. W tej kwestii to komuniści (którzy chcą mieć wszystko pod kontrolą partii, które kontrolują państwo) powinni być ich wrogami. Ale dzisiaj już wszystko jest poplątane a pojęcia tracją faktyczne znaczenie. Bardziej niebezpieczni niż chłopaczki od Rafcia Pankowskiego (o ile jeszcze działa w Nigdy Więcej) są ludzie z Antify (nawet polskiej). Narodowcy się ugrzeczniają, a lewacy powolutku rosną w siłę. Nawet organizują już własne imprezy MMA. Gdyby nie ruch kibicowski to tacy Wszechpolacy już dostawali by „w torbę” od lewaków. Na szczęście, obok kibiców, istnieją jeszcze ONR czy NOP (ci jeszcze potrafią dać odpór lewakom na ulicach).
  W Niemczech kiedyś był mocny ruch nazistowski (g…o podobne do lewaków), a teraz naziole już nawet wśród subkultur się nie liczą.

 4. home page

  13 lipca 2017 at 05:15

  Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.

 5. hair bundles

  18 lipca 2017 at 07:43

  hair bundles https://www.youtube.com/watch?v=koiFnDsfNPU Qualité superbe, lettre très rapide, produit très convenablement emballé, qui du

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra