Z kraju

TW Bolek – Solidarność jak ORMO

Z okazji kolejnej miesięcznicy smoleńskiej TW „Bolek”, czyli Lech Wałęsa postanowił podzielić się swoimi mądrościami. Stwierdził między innymi, że Solidarność na miesięcznicy zachowują się podobnie jak ORMO.
Śledziłem wydarzenia z Krakowskiego Przedmieścia śledził na telefonie.Bardzo mądrze strona społeczna zrobiła, mądrzejszy ustępuje głupszemu i pozwala na to, aby się zbłaźnił do końca.Oni się sami rozłożą, trzeba im pozwolić się skończyć samemu. Natomiast strona społeczna powinna robić różnego rodzaju spotkania, nawet demonstracje by rozwiązywać problemy i zastanawiać się, co zrobić, żeby jak najszybciej PiS odsunąć od władzy. Kolejna kontrmanifestacja przeciwko miesięcznicy smoleńskiej powinna się odbyć.Tylko, że trochę inaczej, tak żeby nie wchodzić w konflikt z nimi, nie budować ich, tylko robić swoje. Trzeba podnieść zorganizowanie społeczeństwa i przygotować wszystkie poprawki po PiSie i czekać aż się wyłożą, bo inaczej to się nie da, trzeba by się licytować z nimi. Oni dali 500 to tutaj trzeba by w programie napisać 1000.Nie może być programu, bo trzeb by się licytować. Każdy inny program byłby przegrany. W związku z tym nie tak należy się licytować. Solidarność na miesięcznicy zachowują się podobnie jak ORMO. Proponowałem, zwińmy sztandary Solidarności, bo ci następni porobią tyle głupot, że będzie się trzeba wstydzić za Solidarność. (…) Będę pomagał zorganizować, będę brał udział w dyskusjach i będę zgłaszał swoje uwagi co robić, żeby dobrze po PiS uporządkować kraj. – opowiadał Lech Wałęsa.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra