Z kraju

TW Bolek – Solidarność jak ORMO

Z okazji kolejnej miesięcznicy smoleńskiej TW „Bolek”, czyli Lech Wałęsa postanowił podzielić się swoimi mądrościami. Stwierdził między innymi, że Solidarność na miesięcznicy zachowują się podobnie jak ORMO.
Śledziłem wydarzenia z Krakowskiego Przedmieścia śledził na telefonie.Bardzo mądrze strona społeczna zrobiła, mądrzejszy ustępuje głupszemu i pozwala na to, aby się zbłaźnił do końca.Oni się sami rozłożą, trzeba im pozwolić się skończyć samemu. Natomiast strona społeczna powinna robić różnego rodzaju spotkania, nawet demonstracje by rozwiązywać problemy i zastanawiać się, co zrobić, żeby jak najszybciej PiS odsunąć od władzy. Kolejna kontrmanifestacja przeciwko miesięcznicy smoleńskiej powinna się odbyć.Tylko, że trochę inaczej, tak żeby nie wchodzić w konflikt z nimi, nie budować ich, tylko robić swoje. Trzeba podnieść zorganizowanie społeczeństwa i przygotować wszystkie poprawki po PiSie i czekać aż się wyłożą, bo inaczej to się nie da, trzeba by się licytować z nimi. Oni dali 500 to tutaj trzeba by w programie napisać 1000.Nie może być programu, bo trzeb by się licytować. Każdy inny program byłby przegrany. W związku z tym nie tak należy się licytować. Solidarność na miesięcznicy zachowują się podobnie jak ORMO. Proponowałem, zwińmy sztandary Solidarności, bo ci następni porobią tyle głupot, że będzie się trzeba wstydzić za Solidarność. (…) Będę pomagał zorganizować, będę brał udział w dyskusjach i będę zgłaszał swoje uwagi co robić, żeby dobrze po PiS uporządkować kraj. – opowiadał Lech Wałęsa.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. gieptil

  11 lipca 2017 at 12:37

  Niech ten stary kutas nie pyskuje. Bo dla zomowców, esbeków i ormowców jest bohaterem. Też co on tam wtedy wyrabiał już nie ma znaczenia dla młodzieży. Ale dla starych działaczy Solidarności ( co pałki dostawali i w kryminałach siedzieli, i nie zdradzili ), co święci nie byli i nieraz błądzili – to znaczenie ma. Kurwa śmieć zdradził i sprzedał nas.

  • m

   11 lipca 2017 at 18:56

   :Niech ten stary kutas …” – nie obrażaj go gieptil, on wcale nie jest taki stary.

 2. Soroka

  11 lipca 2017 at 12:42

  Ma jeszcze ktoś wątpliwości, że Solidarność w Polsce założyli ruscy? Chyba tylko kompletni idioci, bo ruscy agenci doskonale o tym wiedzą.

  • gieptil

   11 lipca 2017 at 12:47

   Co ty człowieczku pieprzysz? Nawet mi się nie chce polemizować. No naprawdę. Widziałem to z bliska, brałem w tym udział. Jacy Ruscy? Wrzucili nam zręcznie tego wałka, a Wolna Europa się nim zachwycała. Komu tam przyszło do głowy że to agent? Dobrze jest rozumieć. To było bardzo szybko. Kto tam mógł wyśledzić że wałek to bolek?

   • Soroka

    11 lipca 2017 at 12:57

    A ta reszta ?!!! Wszystkie Rotenschwace i inne Lisy, Borsuki i inne dziadstwo ruskie?!Ty też ruski agent?

    • gieptil

     11 lipca 2017 at 13:40

     Reszta to było kilkadziesiąt tysięcy działaczy. Było trochę idiotów, ale było tysiące znakomitych ludzi, z głową. Tylko było mało czasu, bo jeszcze rok dwa, a byśmy Bolka wyczesali. Ale tego czasu nie dostaliśmy. Ja to doskonale pamiętam. Jak dzieci uczyliśmy się jak wyłapywać agentów, od zera uczyliśmy się. Były postępy, ale czasu zabrakło.

     • gieptil

      11 lipca 2017 at 13:44

      A teraz to ja mogę robić za eksperta od wyłapywania agentów, niejeden esbek mógłby się ode mnie uczyć. Ale teraz. A od 80tego roku ile to lat minęło? 37 lat. Jakbym ja wtedy miał taką wiedzę.

     • Soroka

      11 lipca 2017 at 15:18

      Przewrotność żydowska!
      Ile to Żydów było w UB? A o całą ruską okupację Polski ich oskarżacie! Oczywiście oni byli na czele, tak samo jak ruska agentura na czele Solidarności.
      Nie wiem gdzie siedzisz, ale twoje wpisy świadczą jasno, że jesteś ruskim trollem na tym portalu!

 3. m

  11 lipca 2017 at 13:03

  Zwracam, jak gościa widzę.
  Byłem z tym u lekarza, a ten ma tak samo.

 4. obserwator

  11 lipca 2017 at 14:00

  ORMO bolek to wyszlo z Solidarnosci wraz z toba,miales bolus blokowac miesiecznice ale uciekles do szpitala,jak zwykle zawiodles towarzyszy z ORMO,ZOMO,SB,GRU,KGB,WSI,STASI itd….,bolek ty tylko chodziles wtedy jak miales zapewnienie od swoich mocodawcow,ze palka nie dostaniesz ,za wielkim tchorzem jestes zeby ryzykowac,lepiej donosic na kolegow niz sie bic a pozniej brylowac w czerwonych mediach,wedlug ciebie bolek to lepiej byc tchorzem przez chwile niz nieboszczykiem przez cale zycie,dobrze cie okreslil korwin twoj kolega ze Dyzma to byl tytan intelektu przy tobie chamska czerwona kanalio,spadaj z oczu Polaka

 5. jolo

  11 lipca 2017 at 14:18

  Chciałbym, aby kiedyś był remake i żebyś dostał od ormo lub zomo, jak moje 4 letnie dziecko. Wpadli do autobusu na przystanku, walili na oślep od przodu do tyłu, przewracali wózki z dziećmi w amoku. Pewnie byli dopaleni dopalaczami. Może byś wtedy nie kłapał byle gdzie gębą pajacu. Wstyd i hańba Bolkom!

 6. Patryk

  11 lipca 2017 at 14:32

  Gorzka prawda.Od bohatera do zera.Ten ciemny człowiek się kompletnie kompromituje ,kolejny raz.Mógł być na ustach wszystkich Polaków ,a nie potrafił się uderzyć w piersi i przeprosić.Byśmy wybaczyli.

  • Soroka

   11 lipca 2017 at 17:42

   Jakiego bohatera?! Co on zrobił takiego, co pozwalałoby go nazwać bohaterem? Wszyscy ci tzw solidarnościowcy, którzy teraz „walczą o demokrację”, jasno pokazuje kim oni byli od początku!

  • m

   11 lipca 2017 at 18:58

   „Mógł być na ustach wszystkich Polaków …” – toż jest.

 7. represjonowany w stanie wojennym

  11 lipca 2017 at 17:02

  dlaczego prawy usuwa komentarze o stanie wojennym i ludziach represjonowanych w stanie wonennym???,jakis zomowiec u was siedzi???

 8. andzia

  11 lipca 2017 at 17:12

  Bolek był tylko kukłą, na którą mieli kwity. Rozpad demoludów był postanowiony gdzie indziej. Stale się nas okłamuje. Na studiach w czasie stanu wojennego dr nauk politycznych sprawdzając co rusz, co sie dzieje za drzwiami mówił nam o koncepcjach podziału Europy. Jednym z wariantów była obecna UE. Wtedy Bolkowi się nawet nie śniło, oszukał Polaków, wywindowali go, bo robotnik, miał „gadane” i był po prostu niezbyt rozgarnięty intelektualnie. Takiego przywódzcy trzeba było, aby przejąć i rozłożyć na łopatki polską gospodarkę i zrobić z Polski rynek zbytu dla rozwoju gospodarek zachodnich. PiS nie ma pojęcia o gospodarce. Nic nie robi, aby stworzyć warunki dla inicjatywy, Polaków. Tak naprawdę to nie wierzę, że rozliczą kogokolwiek.
  Wałęsę trzeba przykryć zasłoną milczenia, ze wstydem.

 9. olo

  11 lipca 2017 at 17:12

  przeciez to ta kurwa czerwona zdradzila ksiedza Popieluszke i go sprzedala GRU i SB,ktorego zamordowali a wine poniesli inni SB-ecy na roskaz biura centralnego zbrodniczej PZPR

 10. click here

  13 lipca 2017 at 06:09

  I am regular reader, how are you everybody? This article posted at this website is genuinely fastidious.

 11. 360 frontal

  18 lipca 2017 at 17:47

  I unquestionably really like these 360 frontal https://www.youtube.com/watch?v=ny8rUpI_98I!!Always get yourself a compliment/comment.Not to point out, so comfy i could slumber in them! Really propose!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra