Z kraju

Trwa depopulacja Polaków – do końca wieku ludność Polski zmniejszy się prawie o połowę

W dzisiejszym „Dzienniku Gazecie Prawnej” pojawił się artykuł mówiący o tym, że gwałtownie przyspiesza proces starzenia polskiego społeczeństwa, a ludność naszego kraju będzie się kurczyć w tempie zastraszającym. Do 2100 roku ma nas być zaledwie 21 mln osób.

Eksperci ONZ umieścili Polskę w grupie krajów, których populacja będzie się kurczyła między 2017 a 2050 rokiem. „Znaleźliśmy się też w grupie kilku państw, w których ten proces będzie największym problemem” – czytamy w gazecie. W ciągu najbliższych 30 lat ludność Polski zmniejszy się o ponad 15 proc., a do końca wieku spadek wyniesie prawie 45 proc. Gwałtownie przyspiesza także proces starzenia polskiego społeczeństwa. Mediana wieku w 2050 roku ma wynosić w Polsce 50 lat i będzie to piąta najwyższa wartość w UE.

 

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. Szukający Drogi

  11 lipca 2017 at 22:05

  Dobrze, że Zachodnia Europa uchroni się od tego problemu zwiększając drastycznie swoją populację ubogacającymi kulturowo islamistami.

 2. panMarek

  11 lipca 2017 at 22:22

  Dajmy spokój tym „chazarom”. To rodzime polskie tumany ich od 28 lat wybierają i sprowadzają wszystkie nieszczęścia na siebie i na nas.
  To nie Chazarzy są winni tylko nasze, swojskie tumany. Gdyby nie oni to nie byłoby nigdzie żadnych „chazarów”.
  Zrozumcie to, proszę.

  • Paweł

   12 lipca 2017 at 14:41

   @panMarek

   Nie głupcze. To nawet nie chazarzy, ale najzwyczajniej w świecie żydy.

 3. Robert

  11 lipca 2017 at 22:43

  ONZ organizacja która kombinuje jak ograniczyc populacje ludzi na swiecie,przejmuje sie Polakami,to chyba po wyborze Donalda Trumpa Polski na pierwsza powazna wizyte w Europie.Słuchac ONZ,to jak słuchac Bolka Wałesy i zakumac o czym prawi po prawie ten zacny twór ku chwale ojczyzny elyty najbogatszych wybrańców Boga,dla których lewa,lewa,lewa to w marszu po szczescie,pokój i radosc jedyna droga.Tylko gdzie ta ich ojczyzna ?Pyta moja,ja i ojcoWizna?Odpowiedz!W ONZ.tzn.Oni Nas Zgnoją i tego niech sie Polacy boja.

  • hansi

   12 lipca 2017 at 06:38

   Niech spowodują wycofanie ustaw o PRZYMUSIE „szczepień” i wsadzą za kratki Radziwiłła i Posobkiewicza.
   Niczego bardziej nie pragnę ostatnio…
   Bo to najbardziej już bezczelne, JAWNE mordowanie Polaków, czego jakoś nikt nie dostrzega…

 4. Robert

  11 lipca 2017 at 23:03

  Jeszcze jedno.ONZ i cała agentura swiatowa czym dysponuja zeby humanitarnie depopulowac?Remote Neural Monitoring.!Zachecam do obejrzenia w wyszukiwarce Google ,,krótka piłka.Przerazajace zyczenia od Edwarda Snowdena,,lub poczytac artykuły o Dekoder myśli,dalej….Fala mózgowa P300 hakowanie umysłu.Najlepiej wejsc na strone Stopzet.org tam jest wszystko czym dysponuje ONZ zeby depopulowac,a takze list tej polskiej organizacji przekazany Donaldowi Trumpowi podczas wizyty.Jak mawiał K.Górski piłka(świat)jest okragła a bramki sa dwie.Z prawda i gównoprawdą.

 5. hansi

  12 lipca 2017 at 06:27

  NIE „do 2100”, Panie Miłosz, lecz znacznie WCZEŚNIEJ…
  Pomija Pan milczeniem taką (coraz intensywniejszą), na mocy ustaw KnesSejmu i podpisu Dudy, działalność „naszych” doktorów Mengele, jak Rzadziwiłł i Pposobkiewicz, ze swoją hordą morderców „szczepiennych”, „edukacyjnych”, „wychowawczych” i medialnych ? 🙂 Fluor, Aluminium, i GLYPHOSAT już we wszystkim ? 🙂
  Chyba nietrudno przewidzieć, CO się stanie, gdy Narodowi WYTĘPIĆ DZIECI ? 🙂
  PO CO się „denerwować” jakimiś |Narodowcami”, skoro wystarczy wytruć Gojom DZIECI ? 🙂
  W biały dzień i bez oporu – na mocy USTAWY, parchów w „rządzie” parszawskim ? 🙂
  Uczynić dzieci głupimi, chorymi i słabymi, bezwolnie podatnymi na dowolną indoktrynację, które można potem „leczyć” (aż po końcową „chemioterapię”), oraz dawać im kredyty ? 🙂 A które zapieprzać będą, aż po końcowy szpital onkologiczny, na trzy zmiany na „strefach”, na izraelskich Panów w „Metropoliach”, których „Prezydenci” już zasygnalizowali lojalność, co chcą pozostać przy Korycie ? 🙂 ..

  • m

   12 lipca 2017 at 17:56

   A 500+ to też w celu depopulacji?

 6. Ja

  12 lipca 2017 at 13:18

  Tak przecież pięknie się depopulowaliscie w czasie drugiej wojny swiatowej ,nawet wam powstanie Londyn zrobil żeby szybciej poszło

  • George

   16 lipca 2017 at 08:36

   Wam depopulacje załatwili panowie Rothschildowie , Rockefellerowie szczujac Adolfem . Tym razem zrobia to samo w podzięce za niszczenie Polski .

 7. jacek

  12 lipca 2017 at 16:45

  Polityka prorodzinna i pronatalistyczna to główne zadanie państwa i narodu polskiego.Jeśli nie będzie Polaków,to nie będzie Polski.Jeszcze Polska nie zginęłą,póki my żyjemy.

 8. wiesscar

  12 lipca 2017 at 22:20

  w 2050r jesli dozyje bede mial 80-tke,
  polskie rodziny powinny miec wiecej dzieci, w IIRP polskie rodziny byly liczne, wieksza byla smiertelnosc dzieci co wplywalo na to ze te pokolenia byly zahartowane bo warunki zycia byly spartanskie,

 9. wiesscar

  12 lipca 2017 at 22:23

  rodzina polska liczaca np. szescioro dzieci,
  Polacy nie emigruja z Polski na Zachod,
  i wyjdziemy po jednym pokoleniu z demograficznego dolka,
  no ale trzeba chciec, chciec to moc,

  • margeritta

   13 lipca 2017 at 09:22

   Ha, to se ne vrati 🙂 Zmieniły się realia ekonomiczne, kobiety pracują zawodowo i raczej nie ma co liczyć na efekt tzw. echa demograficznego, bo Polacy urodzeni w rocznikach wyżu, tj. w II poł. lat 70-tych i I poł. lat 80-tych już dawno dorośli i być może poprzestali na dwójce dzieci. Program 500+ pozwolił wysłać dzieci na wakacje, ale jeżeli ktoś myśli, że przyczyni się do wzrostu urodzeń, to daleko rozmija się z prawdą. 🙂

 10. pokemon onesie

  13 lipca 2017 at 06:08

  These are in fact wonderful ideas in concerning blogging. You have touched some good factors here. Any way keep up wrinting.

 11. Kod Biblii

  15 lipca 2017 at 16:32

  „Pod koniec wieku”? Wtedy już nie będzie Europy. Kod Biblii:…. .pl/swiat-nie-jest-taki-na-jaki-wyglada-czyli-koniec-swiata/

 12. agent07

  16 lipca 2017 at 11:23

  stnieje kilka wspólnych elementów większości przepowiedni, które dotyczą naszej ukochanej ojczyzny. Powtarzają się one w tak wielu niezależnych przepowiedniach, że muszę je w tym miejscu wyszczególnić. Tym bardziej że napawają one dość optymistycznie – szczególnie w świetle ogólnie ponurych wizji.

  Polska wyjdzie obronną ręką z większości globalnych zawirowań – ominie ją nie tylko wojna i zapaść cywilizacyjna, ale także kataklizmy naturalne.
  Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian.
  Polska stanie się oazą spokoju i gwarantem bezpieczeństwa dla swoich mieszkańców. Mogą się w niej schronić ludzie, którzy pragną uciec przed działaniami III wojny światowej. Ludzie z całej Europy będą chcieli zamieszkać w naszym kraju.
  W Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi.
  Język polski znacznie zyska na znaczeniu (w ujęciu międzynarodowym). Będą w nim pisane wszystkie dokumenty prawne na świecie (ustawy, rozporządzenia, uchwały).

  • Paweł

   17 lipca 2017 at 12:13

   @agent07

   „Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian.”

   Rządy pisdu to kolejna niewola i zadłużanie naszego Kraju więc nie wciskaj nikomu kitu, że to początek przemian na lepsze. Dopóki nie odpłacimy żydostwu za wszystkie czasy, dopóty Polska nie będzie wolna.

 13. my blog

  17 lipca 2017 at 15:52

  This article will help the internet users for creating new webpage or even a blog from start to end.

 14. Czarek

  17 lipca 2017 at 19:38

  Dziwię się p.Kaczyńskiemu,że nie tupnie nogą i nie każe zlikwidować obowiązkowych,niezwykle szkodliwych zdaniem lekarzy obowiązkowych szczepień dzieci.
  Trzeba zlikwidować terror przemysłu farmaceutycznego.

 15. hair bundles

  18 lipca 2017 at 09:53

  I didn’t like hair bundles https://www.youtube.com/watch?v=koiFnDsfNPU at initial but then when I attempted it out, it was divine! 🙂 it keeps me manner (my feet that is) from the special and that i can use them practically anyplace – school, mall, etc.and that i program on buying another a single next time!

 16. Markus

  10 sierpnia 2017 at 02:19

  Rather great write-up. I unquestionably take pleasure in this website. Carry on the constructive do the job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra