Z kraju

Bogdan Klich walczył ze Strażą Marszałkowską, by nie wyrzucała z Sejmu nielegalnie tam przebywających bojówkarzy!

Jak poinformowała poseł prof. Krystyna Pawłowicz, „Wczoraj wieczorem nieudolny minister obrony z czasu tragedii smoleńskiej, fan „demokratycznego państwa prawa” wołający „konstytucja” i „demokracja”, sen. Bogdan KLICH fizycznie POWSTRZYMYWAŁ funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej przy wykonywaniu przez niego obowiązków służbowych wynoszenia z terenu Sejmu bojówkarzy, którzy wdarli się tam bez zezwolenia.”

Senator Klich posunął się również do tego, żeby utrudnić to zadanie również której funkcjonariusze przybyli na miejsce i usiłowali usunąć intruzów z Sejmu.
”W utrudnianiu Straży Marszałkowskiej i Policji wykonywania czynności ochrony terenu Sejmu przed bojówkarzami opozycji brała udział także lewacka bojówkarka przypadkowo będąca polskim posłem,J. SCHEURING-WIELGUS od neopalikotow Petru. Oboje z B. Klichem wspierali i zachęcali bojówkarzy do nie poddawania się poleceniom Policji i Straży nakazującym opuszczenie terenu Sejmu” relacjonowała prof. Pawłowicz.

Poseł PiS zwróciła się do Marszałków Sejmu i Senatu „o reakcję na bezprawne, demoralizujące działania obu lewackich parlamentarzystów drastycznie, ostentacyjnie i prowokacyjnie łamiących prawo, w tym konstytucję i ich ślubowania poselskie”.
”I oni wołają o przestrzeganie prawa?” nie kryła ubolewania.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

149 komentarzy

149 Komentarzy

  1. buying security camera

    3 listopada 2017 at 18:45

    No matter if some one searches for his required thing, therefore he/she desires to
    be available that in detail, therefore that thing
    is maintained over here.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra