Z zagranicy

Amerykańska armia wymaga od kobiet, żeby razem z mężczyznami chodziły pod prysznice – wszystko w ramach wprowadzania gender

Dowódcy amerykańskiej armii nakazują kobietom-żołnierzom, że muszą zaakceptować pod prysznicami mężczyzn, którzy mają problemy z tożsamością genderową. Ci ostatni – zdaniem armii USA – mają prawo korzystać także z damskich ubikacji oraz baraków w ramach kontrowersyjnej polityki „budowania godności i szacunku dla żołnierzy transgenderowych”.

Wytyczne te są częścią planu Pentagonu walki z wykluczeniem osób transgenderowych, wprowadzonego jeszcze za prezydentury Baracka Obamy. Obecny prezydent Donald Trump oraz Pentagon wysyłają mieszane sygnały w kwestiach LGBT, jako że honoruje DoD gejowsko-lesbijskie-biseksualne-transgenderowe parady równości w czerwcu mimo że sam zerwał z polityką Obamy w tym zakresie nie wydając homoseksualnej „proklamacji dumy”.

W „Winiecie4” przewodnika po armii wydanego w programie PowerPoint, a zatytułowanego „Polityka służby wojskowej żołnierzy genderowych moduł treningu poziom 3: Jednostki i żołnierze” wydanej we wrześniu zeszłego roku, jest napisane odnośnie do hipotetycznych żołnierzy transgenderowych, którzy „zmieniają płeć”:

„Od momentu rozpoczęcia zmiany z mężczyzny na kobietę (przy czym nie wymaga się stosownej operacji chirurgicznej – przyp. red.) oraz zmianę markera genderowego na DEERS [system kwalifikacji personelu wojskowego – przyp. red.], transgenderowy żołnierz zaczyna używać baraków dla kobiet, łazienek i pryszniców. Ponieważ nie przeszła ona [sic!] operacji zmiany płci, żołnierz nadal posiada męskie genitalia”

Zmiany takie zostały ogłoszone w zeszłym roku przez ówczesnego sekretarza obrony Asha Cartera. Warto przy tym zaznaczyć, że owa progenderowa polityka w amerykańskiej armii została wprowadzona odgórnie, z pominięciem Kongresu. Nigdy nie była ona przez Kongres głosowana, ani nawet poddana debacie. W pełni zaczęła obowiązywać 1 lipca, otwierając rekrutację na osoby z zaburzeniami tożsamości płciowej.

Zasiadająca w Kongresie z ramienia Republikanów Vicky Hartzler z Missouri, zasiadająca w Podkomisji ds. Służb Mundurowych zaproponowała poprawkę do National Defense Authorization Act na 2018 r., aby wstrzymać „transgenderową” politykę wojskową Obamy, nazywając są „złą i niesprawiedliwą”.

Zwróciła przy tym uwagę, że same przewidywane operacje zmiany płci mogą kosztować amerykańskich podatników przez kolejne 10 lat bagatela 1,35 mld dolarów, za które to pieniądze możnaby zakupić 13 samolotów F-35, 14 F-18, 2 bombowce dalekiego zasięgu B-21, 8 KC-46, wymienić wszystkie A-10 lub podnieść siłę bojową amerykańskich oddziałów.

Kolejny slide z transgenderowego treningu armii USA mówi jednak, że wprawdzie „zmiana płci zostaje zakończona, kiedy dana osoba dopełniła medycznych procedur niezbędnych do osiągnięcia stabilności w preferowanej płci”, to wcale tych operacji medycznych nie wymaga. Jest tam wyraźnie napisane, że „Opieka medyczna niezbędna do zmiany płci jest zindywidualizowana i często nie zawiera ingerencji chirurgicznej”. Innymi słowy – kąpać się z żołnierzami płci żeńskiej mogą wszyscy żołnierze płci męskiej, którzy zadeklarują zaburzenia tożsamości płciowej i wcale nie muszą zmieniać płci, żeby zaspakajać swoje żądze i gwałcić prywatność kobiet zgodnie z obowiązującym prawem.

Źródło: LifeSiteNews

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Nias Utara

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Tulang Bawang Barat

 3. Pingback: beli obat kutil kelamin diRiau ampuh

 4. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Klaten

 5. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Lingga

 6. Pingback: obat kutil leher

 7. Pingback: obat kutil untuk ibu hamil

 8. Pingback: Obat Alami Untuk Kondiloma

 9. home security systems reviews 2017

  15 listopada 2017 at 07:32

  To stop family from injury?

 10. Pingback: Kutil Kelamin Bisa Sembuh Total

 11. Pingback: cara menghilangkan virus hpv

 12. Pingback: Jenis Ketuat Kemaluan

 13. Pingback: obat kutil kelamin herbal

 14. nolacrawfishking.com

  21 listopada 2017 at 09:06

  Highly energetic blog, I loved that bit. Will there
  be a part 2?

 15. Pingback: Obat Alami Buat Kutil Kelamin

 16. Pingback: Obat Ambejoss Zaitop.

 17. Pingback: Jenis Kondiloma

 18. Pingback: Obat kutil kelamin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra