Z kraju

Zatrzymano grupę przemycającą imigrantów do Niemiec

Polska Straż Graniczna rozbiła grupę, która przemycała imigrantów z krajów arabskich do Niemiec i Austrii.

Polska Straż Graniczna rozbiła grupę która przemycała imigrantów z krajów arabskich do Niemiec i Austrii. Zatrzymano dziesięć osób. Śledztwo prowadzono już od 2015 roku. W czerwcu, w ciągu 6 dni funkcjonariusze zatrzymali dziesięciu członków grupy. Przemycali oni do państw Europy Zachodniej imigrantów pochodzących z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu.

Członkowie grupy współpracowali z arabskimi i afrykańskimi przemytnikami ludzi, którzy działali na Bałkanach i na Węgrzech. Organizowali oni transporty imigrantów, w tym kilkuletnich dzieci, z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu. Odbywały się one jednorazowo nawet po kilkadziesiąt osób, czasem przy użyciu samochodów dostawczych, które nie były przystosowane do przewozu ludzi.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty obejmujące kierowanie oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym, organizowanie imigrantom pochodzenia arabskiego nielegalnego przekraczania granicy Polskiej oraz granic innych państw Unii Europejskiej oraz przestępstwo fałszowania dokumentów.

Źródło: rmf24.pl

Adam Białous

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. stan

  14 lipca 2017 at 20:21

  Należy tylko ubolewać, że zatrzymano tę grupę, która przecież ubogacała Szwabów i Półszwabów (Austriaków). Niedobrze!
  Natomiast parszywej UE przedstawiono zarzuty obejmujące kierowanie oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym. No, jeszcze nie przedstawiono.

 2. Czarek

  15 lipca 2017 at 10:35

  Pytanie – dlaczego rząd „polski” do tej pory nie wykorzystał przepisów Państwa Polskiego przeciwko tym zdrajcom – prezydentom miast, którzy podpisali deklarację NIEZGODNĄ Z KONSTYTUCJĄ POLSKĄ i godzącą w Naród??? Jest im to na rękę po prostu! Co innego gadają do społeczeństwa, a popierają po cichu wszelką działalność przeciwko Narodowi!

 3. Tomek

  15 lipca 2017 at 23:17

  Co ciekawe, to byli tzw. „kibole” z Krakowa, czego już szkoda, że nie dopisaliście. Na co dzień czy na stadionach to „w…..ć z ciapatymi” czy „j…ć islam”, ale w rzeczywistości sprzedali im się za marne grosze.

 4. 360 frontal

  18 lipca 2017 at 10:27

  Offers you decent provider .360 frontal https://www.youtube.com/watch?v=ny8rUpI_98I can be quite superb. Appears to be like quite cool.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra