Felieton

Chorzy z nienawiści

L.BALCEROWICZ w czasie podburzania ludzi do obalania rządu i manipulowania faktami – najwyraźniej niezdrów, co było widoczne i w treści i w formie jego zakłamanego „płaczu”.
W. FRASYNIUK – jeszcze bardziej chory. Z nienawiści i bezsilności. Jakaś pani straszy ludzi – „Polki i Polaków”. Że „obywatele” wygrają z „dyktaturą”.  A potem popis specyficznego krasomówstwa G. SCHETYNY ubranego w gustowną bluzeczkę polo koloru navy. Ręce robiły młynki wieloobrotowe w powietrzu.Cud, że żaden z gestykulujących żywo mówców nie trafił pani Krzywonos. Ogłasza początek „wielkiego boju”. Głos mu dramatycznie i niestosownie zanika w najbardziej „wzniosłych” momentach. Wojownicze okrzyki obrony mediów i kobiet w „czerni”. Obiecuje, że po wygranej „wszyscy ich rozliczymy”.
R. PETRU: No, jego nonszalancka, niechlujna mowa judzi kłamstwami i wzywa do „obalenia PIS-u”. Spryciarz, na lidera opozycji wskazał W. Frasyniuka. G. Schetyna w tym momencie zbladł. Żąda, by w nowym tygodniu ludzie na ulicy przed Sejmem wspierali totalną opozycję, która będzie demolowała Sejm od wtorku WEWNĄTRZ. Zobaczymy, czy im się to uda.
Ten zdrajca, który wczoraj wezwał obce siły do interwencji w Polsce,dostawał oklaski od takich samych zdrajców Polski.
Całość nieestetyczna, kłamliwa, demagogiczna, nienawistna, oszalała.Agresja i skrajna frustracja mówców z powodu całkowitej bezsilności i braku pozytywnych propozycji. Powtórki z obelg, walka Petru ze Schetyną, nadzieje lewaka Frasyniuka.
W niedzielę komuna i postkomuna oszalała z powodu utraty władzy, wpływów i dostępu do finansowania znowu pokazała przed Sejmem swe targowickie,antydemokratyczne oblicze. Pokazali swą „kulturę dziczy”.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. ss-20

  17 lipca 2017 at 11:59

  „POPiS”i ta cała hućpa manipulantów oderwanych, i przyklejonych do koryta „żydłaki” syf kiła i mogiła.

 2. timon

  17 lipca 2017 at 20:00

  ta tłusta świnia z ruskiego nadania która zamienia Sejm Rzeczypospolitej w tani bufet śmie jeszcze pouczać innych. Historia ją oceni, szybciej niż się tego tępy babsztyl spodziewa …

  • jery

   2 sierpnia 2017 at 09:50

   to co mozna zrobić z sejmu zobaczyliśmy w grudniu 2016r. Wszyscy patrzyliśmy ze zdumieniem jak nie które PO-paprane PO-osła-nki zrobiły z Sejmu tanią tancbudę a PO-paprani PO-osłow-wie
   zachowywali sie jak zwykli złodziejaszkowie- przeszukiwali rzeczy parlamentarzystów PiS.
   To dopiero była chucpa opłacana jak sie okazuje przez niemieckie władze i służby.to dopiero wielki wstyd- polscy posłowie na usługach obcych wywiadów.
   Zanim napiszesz to pomysl co robisz- wielu wskazuje ze te hejtowe , wredne ,,komenterze” pisane sa za działke hery.

 3. Zona

  17 lipca 2017 at 21:11

  Jedynymi siewcami nienawiści ostatnio zdaje mi się autor tego jadowitego pudełkowego paszkwilu i ci którzy to upubliczniają…

 4. Jan

  19 lipca 2017 at 04:23

  Hej timon, ucięły się wpływy, czy musisz zapłacić ukradziony VAT, że posługujesz się folwarcznym językiem swoich rosziców?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra