Odlot Petru – Ewa Kopacz mogłaby być osobą łączącą opozycję w parlamencie

W dzisiejszym programie radia TOK FM Ryszard Petru ogłosił, że Ewa Kopacz mogłaby być „osobą łączącą opozycję w parlamencie”.

– Musimy odłożyć własne ambicje. Szukam osoby, która w parlamencie mogłaby być łączącą. Ewa Kopacz mogłaby być osobą łączącą opozycję w parlamencie, a nie jest z mojego ugrupowania. Nie jest kluczowe kto jest liderem, a wspólny plan. Władek Frasyniuk mówi, że to ostatni sprawdzian, a wyobraźnia nie podpowiada mu ile jeszcze takich sprawdzianów będzie – mówił Ryszard Petru w TOK FM na pytanie czy da się wyjść z ambicjonalnej rywalizacji ze Schetyną.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

102 komentarze

102 Komentarzy

  1. Carlos Eduardo Correa da Veig

    4 listopada 2017 at 18:40

    I couldn’t refrain from commenting. Perfectly written!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra