Z kraju

Wałęsa chce aresztowania 15 osób z obecnej władzy i ojca dyrektora

Lech Wałęsa znowu zamieścił na swoim Facebooku wpis, w którym nawołuje do policzenia się z partią rządzącą. Rzekomo, żeby „uchronić ojczyznę przed wojną domową”. Zdaniem Wałęsy należy aresztować około 15 osób z obecnej władzy, a także ojca Rydzyka!

Wałęsa przedstawił swój pomysł na rozwiązanie strajków sędziów i opozycji w związku z zapowiadaną przez PiS reformą sądownictwa. Zdaniem Wałęsy należy aresztować członków PiS, a także ojca Rydzyka. Według Wałęsy tylko to może uchronić Polskę przed wojną domową!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. niepisior

  17 lipca 2017 at 17:21

  A czy ten dzielny bojownik o wolność, demokrację i dobry fart w totolotka objaśnił, jaką widzi podstawę prawną aresztowań? Bo od pokojowego (ha ha ha!) noblisty można chyba wymagać, żeby podawał za co mają być aresztowani jego osobiści wrogowie?

 2. stan

  17 lipca 2017 at 18:14

  Niby taki Bolek, a częściowo ma rację. Należałoby jednak przymknąć większą ilość, na początek prawie wszystkich: aktywistów partii, parlamentarzystów. Podstawa prawna, to zdrada stanu, no i dalej kara główna.

 3. Slawomir Tomasz Roch

  17 lipca 2017 at 18:32

  Wnioski nasuwaja sie same: wladza winna sie zajac Walesa i sfinansowac mu specjalne leczenie!

 4. Egzorcysta

  17 lipca 2017 at 18:42

  Nigdy w zyciu nie popieralem bolka, ani tego co kiedykolwiek powiedzial lub zrobil, ale w tym jedynym przypadku zgadzam sie z tym co powiedzial.Nie naleze do ludzi ktorzy uzalezniaja swoje mniemanie na temat czegos, od pozycji osob ktore cos mowia, lub od parti do jakiej naleza.Skupiam tylko i wylacznie na tresci tego co mowia.Przyslowia sa madroscia narodu, a jedna z nich mowi, ze” nawet najbardziej myslacy inaczej , raz na 10 lat palnie cos madrego”.Wiekszosc tego moze nie widzi,ale dobra zmiana, szykuje sobie pozycje , rodem ze stalinizmu.Sa na etapie rozkladania tj przygotowywania sobie narzedzi do tej operacji.Tak jak z raczka w nocniku obudzili sie wyborcy PO, tak obudza sie wyborcy pisu.I kazdej nastepnej lewackiej organizacji.A jest na nich sposob, http://www.1polska.pl czyli kazdy z nas moze byc wybranym.

  • puszatek

   17 lipca 2017 at 20:43

   A ja myślę, że i owszem należałoby pozamykać, ale tych żałosnych puczystów z grudnia, wraz z bolkiem.

 5. Roman

  17 lipca 2017 at 19:29

  Proszę ,nie pokazujcie facjaty tego agenta.

 6. Masław

  17 lipca 2017 at 19:30

  Niech go zamkną w jakimś wariatkowie i nie dają komputera do łap.

 7. gnom63

  18 lipca 2017 at 00:14

  Cóż, pan wałęsa I celowo z małej) ma żal,że pomimo tylu starań i usilnego niszczenia dokumentów o współprace z SB, mleko sie wylało, Wszyscy Ci ludzie teraz są wrogami. A,że jest już skończony, to dlaczego nie ,,błysnąć,, raz jeszcze i dla władzy nie sprowadzić islamistów. Powiem tak, jeśli który kolwiek z wojewodów sprowadzi nam na głowę islamistów, a oni zaczną od demolki Polski, to klnę się na Boga, zabiję kurwy syna. Nie po to nasi przodkowie oddawali życie i wszystko co mieli w obronie Narodu i Polski aby jakiś popapraniec, niepomny historii i tego co dzieje się na naszych oczach sprowadzał nam , tak dla ,, eksperymentu ,, zagładę.

 8. JARO

  18 lipca 2017 at 08:12

  widać, że na stare lata dopadła go pomroczność jasna; ciekawe ile jeszcze można z nią pociągnąć? i czy jest zaraźliwa? inna rzecz, że trzeba mieć tupet i być w najwyższym stadium bezczelności, żeby na gołe fakty ciągle tak bredzić? musi być chyba trochę prawdy o tym jego prymitywizmie, bo człowiek, mający choć trochę człowieka w sobie, to by dawno ze wstydu zapadł się pod ziemię; i to bez niczyjej pomocy; a ten nie, nic go nie rusza; nawet sumienie; inna rzecz, że trzeba je najpierw mieć, żeby z niego korzystać; a co znowu do wymienionej liczby, to myślę, że zapomniał dodać paru zer na końcu; jak się tak policzy tych, co to powinno się ich poodgradzać od zwykłych obywatelów, to wychodzi, że dla zachowania porządku, spokoju i wolności dla Polski i Polaków, trzeba by tak coś circa około min. 150 tyś. dziadostwa „wygrodzić” – to jest min. liczba szkodników, która zneutralizowana i wyizolowana od nas, uczyniłaby nasz kraj normalnym; i żeby nie było – są wśród nich i tzw. opozycjoniści totalni i członki z „dobrej zmiany” tyż; po prostu dziadostwo szkodzące nam Polakom i Polsce;

 9. jacek

  18 lipca 2017 at 10:18

  Jak mawia Stanisław Michalkiewicz-„Kto słucha Lecha Wałęsy,ten sam sobie szkodzi”.Na szczęście TW Bolek nie ma takich możliwości jak towarzysz Ziuk,który zamordował,aresztował i wygnał za granicę tysiące najlepszych polskich patriotów.

 10. click here

  20 lipca 2017 at 10:53

  I’d like to find out more? I’d love to find out more details.

 11. Roxy

  20 września 2017 at 02:28

  hey adult men, related back again in the direction of this short article right here idea on your own may well dig it!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra