Z kraju

PiS wycofuje się z opłaty paliwowej

Jarosław Kaczyński/flickr.com/edward

Jarosław Kaczyński/flickr.com/edward

Jak poinformował Jarosław Kaczyński – Zapadła decyzja o wycofaniu projektu ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych z Sejmu.

– Zapadła decyzja o wycofaniu ustawy benzynowej. Będziemy szukać innych metod na zgromadzenie środków potrzebnych na budowę. Na pewno nie będziemy sięgać do kieszeni obywateli – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Antek

  17 lipca 2017 at 19:03

  Bardzo cenię w ludziach to, że potrafią przyznać się do błędów, choć wolałbym aby one nigdy nie występowały bowiem straty moralne bywają nie do odwrócenia.

  • Paweł

   19 lipca 2017 at 00:03

   @Antek

   PiS nigdy nie przyznał się do poważnych błędów. Traktat lizboński, odszkodowania dla żydostwa, parchy żydowskie w rządzie, chanuka itp. itd. Judopolska pełną parą.

 2. panMarek

  17 lipca 2017 at 19:10

  Młodziak z PiSu miał rację i czeka ko jasna przyszłość?

 3. pidzio1958

  17 lipca 2017 at 19:16

  Dziękuję Pani Premierze. To bardzo miła wypowiedź.
  Niepotrzebnie „jakiś kret” ogłosił zwiększenie ceny paliwa
  bo to biło w Rząd i PIS.

  • pidzio1958

   17 lipca 2017 at 19:18

   Dziękuję Panie Premierze. To bardzo miła wypowiedź.
   Niepotrzebnie „jakiś kret” ogłosił zwiększenie ceny paliwa
   bo to biło w Rząd i PIS.

 4. Masław

  17 lipca 2017 at 19:28

  Sprytne zagranie. Kwestia paliw dotyczyła większości Polaków. A sitwy sądowej niemal nikt nie żałuje

  • Szukający Drogi

   17 lipca 2017 at 20:12

   Otóż to. To była zasłona dymna do reformy sądownictwa i celowe wycofanie dla ocieplenia wizerunku. Wszystko rozplanowane, włącznie z kalendarzem. Ochlo tego nie rozumi, a słupki w górę.

 5. wiesscar

  17 lipca 2017 at 19:37

  dobrze, jezeli jest mocny opor to trzeba sie wycofac,

 6. gość

  17 lipca 2017 at 22:22

  Nie można być aż tak naiwnym!

 7. JARO

  18 lipca 2017 at 07:57

  no wprost nie mogę uwierzyć, Naczelnik w ostatniej chwili „uratował” Polskę i Polaków przed wprowadzeniem u nas drugiej Wenezueli; przynajmniej w tej części, co to naród dzień w dzień chodzi na demonstracje; brawo Naczelniku; ciekawi mnie tylko bardzo, gdzie to znajdzie „dobra zmiana” te dieńgi na te dziurawe drogi; wydrukują w drukarniach? czyżby po to wypuścili do obiegu banknot 500 zł – szybciej pójdzie gromadzenie funduszy na ten cel? czy po prostu ograbią nas metodą na podkop – poprzez nogawki od spodni dostaną się dołem do naszych kieszeni, czyli poprzez dziurę na dnie? oj, wydaje mi się, że INFLACJA nie chce ruszyć z kopyta i kombinują jak mogą; no i to, że paliwo zdrożeje o 20 gr po podniesieniu ceny o 25 groszy – to jakaś nowa ekonomia? nie socjalizm, nie kapitalizm, więc co? i proszę nie tłumaczyć, że netto-brutto – co przeciętnego Kowalskiego czy Nowaka to obchodzi, on idzie do kasy i płaci wszystko; gdzie więc sięgną po te „złoto”? może zaoszczędzą sami? np. na zmniejszeniu ciągle powiększającej się kolejnej „kaście” urzędniczej, czyli administracji? a może likwidacja dotacji do partii z budżetu? – niech partyjniacy utrzymują się ze składek; a może niech kupują sprzęt dla armii po cenach jak kupują to inne kraje, czyli o połowę taniej za to samo? niech zlikwidują dotacje do wszelkiej maści fundacji, stowarzyszeń, wydawnictw, a szczególnie do „artystów” wszelkich rodzajów – ci ostatni albo są dobrzy i ludziska kupują bilety na ich występy (i robią z nich milionerów), albo są miernotami, to niech zmienią zawód; niech „zwolnią” zaklepane pieniądze na Centralne Narodowe Lotnisko (czy jak tam je zwał) i za to wybudują czy wyremontują drogi powiatowo-gminno-sołeckie; no i te trzy super samoloty dla rządzących – czyżby mieli tak napięty grafik, że będą na raz latać po świecie i … – no właśnie co? to nie wystarczy jeden? a ta zapomoga wysyłana za naszymi plecami do i dla Upadliny? – szczególnie tę kasę przeznaczyć na nasze drogi, a nie dawać Nowakowskiemu, czy jak on się tam teraz nazywa z ukraińska, na budowę dróg we wrogim Polsce i Polakom kraju, a jeszcze gorzej – na ich zbrojenie; co za doradców ma Naczelnik lub w co się z nami bawi? nie wie, że zabawa zapałkami często kończy się tragicznie, zwłaszcza dla bawiącego się? bawta sie tak dalej „dobra zmiano”, to zmiany nastąpią szybciej niż się spodziewacie;

 8. Polka

  18 lipca 2017 at 10:57

  Cezar pomyślał i uchronił Polaków od haraczu .
  A co teraz wymyśli ?

 9. myślący

  18 lipca 2017 at 12:21

  Bzdura! Od pierwszych minut było oczywiste, że temat tzw. opłaty paliwowej został wymyślony i wrzucony na kilka dni przez pisiorowskich ukrofilów, aby odciągnąć uwagę Polaków od rocznicy ludobójstwa na Kresach!!

 10. myślący

  18 lipca 2017 at 12:24

  dodam na marginesie, że niby brakuje kasy na drogi w RP, a na Ukrainę zmarnowano już w ostatnich latach ponad 100 milionów złotych i wciąż marnuje się kolejne !!!

 11. pidzio

  18 lipca 2017 at 12:52

  poniżej wiadomość ze strony „niewygodne info”:

  „Powołując się na zawartą w latach 90-tych postkolonialną umowę bilateralną (BiT) pomiędzy rządem RP a rządem Królestwa Belgii i rządem Wlk. Ks. Luksemburg, Trybunał Arbitrażowy w Sztokholmie uznał, że Polska jest odpowiedzialna wywłaszczenia zagranicznego inwestora z akcji FM Banku PBP bez odszkodowania (absurd!). W najgorszym przypadku będziemy musieli wyłożyć z naszych podatków na rzecz zarejestrowanego w Luksemburgu funduszu Abris kwotę 2,13 mld zł. To doskonały argument, aby wypowiedzieć wszystkie BiT-y, stawiające zagraniczne korporacje w uprzywilejowanej pozycji.
  (18/07/2017)”

  Gdyby Rząd wypowiedział BiT-Y byłaby kasa na drogi.

 12. pidzio

  18 lipca 2017 at 22:44

  polecam stronę:

  prof Jerzy Robert Nowak bloog

  oraz prawicowy tygodnik o nakładzie 107 tys. egz.

  „Warszawska Gazeta”

 13. my blog

  20 lipca 2017 at 10:53

  Hi there everyone, it’s my first pay a quick visit at this site, and paragraph is genuinely fruitful in favor of me, keep up posting these content.

 14. fifa 18

  20 lipca 2017 at 10:53

  Wonderful website you have here but I was curious if you knew of any forums that cover the same topics talked about in this article? I’d really like to be a part of community where I can get comments from other knowledgeable individuals that share the same interest. If you have any recommendations, please let me know. Thank you!

 15. 360 frontal

  22 lipca 2017 at 05:49

  Livraison rapide, très gracieux 360 frontal https://www.youtube.com/watch?v=ny8rUpI_98I, adorable couenne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra