Z kraju

Będą zawiadomienia do prokuratury ws. słów Kaczyńskiego o „zabójcach brata”

Posłowie opozycji. zapowiadają pozwy przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. – Słowa o „zdradzieckich mordach” i „zamordowaniu brata” mogły być zniesławieniem funkcjonariuszy publicznych – mówią.

– Będziemy składali wspólne (od klubów PO, Nowoczesnej i PSL ) zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa znieważenia funkcjonariusza publicznego. Także każdy z posłów, który poczuł się urażony i zniesławiony tymi oskarżeniami o morderstwa, złoży prywatny akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu z artykułu dot. zniesławienia – mówiła w Sejmie posłanka Nowoczesnej. – Będzie to test dla instytucji państwowych – dodała Gasiuk-Pihowicz.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. BOLEK

  19 lipca 2017 at 19:53

  MOŻECIE MU SKOCZYĆ ……

  • lucyna

   19 lipca 2017 at 20:45

   możecie go pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi.Tylko przez papierek żebyście go /Kaczyńskiego/ przypadkiem nie ubrudzili

  • Rafał Karkosz

   19 lipca 2017 at 21:04

   Bolek
   To jest tylko i wyłącznie Twoja wina Kaczyński!!!
   Brak przyspieszonych wyborów samorządowych, które zostały sfałszowane, skutkują kolaboracją prezydentów miast z nadania PO-PSL z KK i przyjmują nielegalnych nachodźców. To już się dzieje! Wystarczy przejechać się metrem albo SKM’ką!
   Brak zdecydowania w zamykaniu bandytów i zdrajców ojczyzny, doprowadziły m.in. do „katastrofy” smoleńskiej, a teraz prowadzą do tego, że te sk..syny napie..lają Was w sejmie i wycierają sobie mordę, a nawet oskarżają Cię o to, że sam zabiłeś swojego brata!!!
   Przecież to przekracza wszelakie skurw..stwo!!!
   Weź się w końcu do roboty! Tu jest potrzebna nie drobna zmiana, ale radykalna zmiana!!!
   Zrozum p. Jarosławie, że jak będzie trzeba, to właśnie MY młodzi Polacy się za Tobą wstawią i wyjdą na ulicę, a nie emeryci z klubów Gazety Polskiej. Teraz nie widzimy takiej potrzeby, bo to co robicie to są jakieś kpiny. Nikt nie siedzi!!!

   Ewa Kopacz- odpowiedzialna za kłamstwa o przekopywaniu ziemi smoleńskiej, fałszowanie stenogramów z posiedzeń sejmowych dotyczącyh tych kłamstw; afera grypowa- śmierć grubo ponad 4 tyś Polaków;

   Teresa Piotrowska- za zdradę polityczną na polecenie swojego szefa- Kopacz

   HGW- kradzież mienia Narodu polskiego o wartości wg. CBA 4 mld PLN, co wiązało się z wyrzuceniem na bruk 40 tyś Polaków; śmierć pani Brzeskiej, która uprowadziła się sama z domu i sama się spaliła w lesie (oficjalna wersja prokuratury);

   Donald Tusk- za przyzwolenie na zniewolenie 700 tyś rodzin polskich kredytami frankowymi, w efekcie czego wg. danych GUS, 5,5 mln dzieci w Polsce było pod opieką urzędów pomocy społecznej- dzieci na zupkach chińskich, bo rodzice mają bankową pętlę na szyji; za wzrost bezrobocia- 3 mln ludzi emigrują z Ojczyzny, spadek bezrobocia za PO-PSL z 12% do obecnego poziomu, to ZAWĘŻENIE SIĘ RYNKU PRACY;

   Pawlak- za kontrakt gazowy z kacapami

   Grzegorz Schetyna- za akcję „Widelec”, odpowiedzialny za torturowanie ponad 700 osób na komendach polcji w Warszawie; za „układ wrocławski”;

   Tomasz Arabski- za zdradę smoleńską;

   ambasador Sznepf- za skandaliczną odpowiedź, wysłaną do rodzin pomordowanych w obławie augustowskiej;

   syn de bula Komorowskiego- za aferę z gruntami na warszawskim Ursusie, z pomocą urzędników HGW;

   Komorowski vel. Szczykunowycz- za zachowanie się identyczne z bolszewickim szabrownictwem wszystkiego, co się da (brakowało jedynie sikania do fortepianów- fraza dla oczytanych); za parasol ochrony nad WSI i Pro Civilii.

   Rozlicz tych bydlaków, a w chwili próby staniemy po właściwej stronie.
   Cały Marsz niepodległości jest w Twoich rękach, tylko o to nie zabiegasz!!!
   Spełnij nasze żądania, a nie będzie siły, która pokona 100 tys. Patriotów!!!
   Taką siłą możesz dysponować, TYLKO weź się w końcu do roboty!

   P.S.- Wyp..rz tego szkodnika Morawieckiego.

   • hansi

    20 lipca 2017 at 07:52

    No, przecież Niemcy tylko na to czekają 🙂 ..
    Pewnie, że kusi opcja stosowana przez Erdogana 🙂
    Niestety, pewnie kuratela ze strony USrahella i Trumpa – tak daleko NIE sięga, żeby zrobić totalną zadymę, jaką skończyłoby się WYCIĄGNIĘCIE na światło dzienne informacji, jakie przecież Prezio POSIADA, na temat Tupolewa i wszystkich spraw dookoła niego, kto tę „katastrofę” przygotował, bo DLACZEGO przygotował, to przecież wiadomo od początku, gdy tylko Lechu nazwał Olejnik „Stokrotką” 🙂 Władza (oraz INTERES..) żydowni „amerykańskiej” NIE SIĘGA aż tak daleko, żeby nagle ZAORAĆ 99% (żydowskiego, lub żydo-UBECKIEGO w końcu..) „establishmentu” na terenie RP..Nie ma takich mocy, żeby nagle ujawnić wszystko, co trwa w naszym nieszczęśliwym Kraju od 1944-go, NIEPRZERWANIE – wbrew sławetnemu oświadczeniu Pani Joanny Szczepkowskiej, w 19994 ?.. Że to niby „Komunizm upadł” 🙂 … Upadł, bo nigdy go nie było 🙂 Była tylko żydoubecka swołocz, po dziś dzień, już w trzecim, pokoleniu 🙂 ŹLE się stało, że Preziowi puściły nerwy nagle 🙁 NIE MOŻE nazwać bandziorów po ich nazwiskach, bo otworzy tym samym PUSZKĘ PANDORY !… Albo SAM będzie miał „wypadek”, jak jego Brat…
    Z drugiej strony – oszalała i kwicząca wobec utraty dalszych alimentów, swołocz żydoubecka, pod fasadą różnej swołoczy, typu Balcerowicz, czy inne Frasyniuki, czy DUKACZEWSKIE – TEŻ deczko przegina pałę właśnie.. Może napytać sobie biedy lada moment 🙂 …
    A chyba NIE chcemy jednak wojny domowej w Polsce ?…

    • Rafał Karkosz

     20 lipca 2017 at 09:58

     Chronologia zdarzeń mówi sama za siebie. Tzw. „reset” polityczny Obamy z Putinem, kacap zrozumiał jako „róbta co chceta”, bo USA wycofują się z aktywnej polityki w Europie. Putin pozbył się Kaczyńskiego, który ostrzegał w Tbilisi- „Dzisiaj Gruzja, jutro Ukraina. Później kraje nadbałytckie. Następnie być może Polska.” Wywiad niemiecki i rosyjski działając w kooperacji (Gestapo współpracowało z NKWD, nawet w czasie II w.ś.) i porozumieniu zmusili Tuska, prawdopodobnie szantażując smoleńskiem, do rozłożenia parasola ochronnego nad Amber Gold. Kiedy ABW poinformowała o tym premiera, Polacy w ciągu tych trzech miesięcy wpłacili najwięcej środków. Pieniądze te płynęły szerokim strumieniem z Amber Gold do spółki OLT Express, która dzięki stałemu przypływowi kapitału mogła stosować dumpingowe ceny biletów. Cała operacja została skierowana przeciwko naszemu narodowemu przewoźnikowi LOT. Stały mechanizm praktykowany w innych gałęziach naszego przemysłu- nierentowność, zadłużanie i sprzedaż za bezcen, ale z łapówką na koncie. Nie wystarczyło szwabom prawie całkowite podporządkowanie naszej gospodarki, przemysłowi niemieckiemu. Sk..yny chciały jeszcze mieć kontrolę nad polskim niebem i mieli to sfinansować zwykli Polacy, skuszeni bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem. Nie tylko za to powinna być przywrócona kara śmierci. Takich patologii w Polsce można znaleźć więcej, zwłaszcza tam, gdzie widnieją dwie litery na szyldzie- PO. Pakt Ribbetrop-Molotov wciąż trwa. Rusek podzielił się z Niemcem. Od ruskich kupujemy najdroższy gaz i jesteśmy jednocześnie montownią niemieckich fabryk za 1/4 pensji szwaba! To jeszcze chcieli nam niebo ukraść, wprowadzając tu Lufthansę! Dopiero ceny biletów poszybowałyby do góry…

 2. Jazon59

  19 lipca 2017 at 20:21

  Przecież tej szczekającej hordzie to się należało
  Dranie destabilizują kraj
  Ich trzeba wyeliminować z polityki i życia społecznego
  Wyekspediować z liderami w kosmos.

 3. Soplica

  19 lipca 2017 at 20:39

  Idac tym schematem po wypowiedziach „milosnika szczawiu” sady powinny zawiesic urlopy od nawalu pozwow 😁😁😁

 4. niepisior

  19 lipca 2017 at 20:43

  Bardzo chciałbym przeczytać ten wniosek, a jeszcze bardziej jego uzasadnienie. To może być tekst satyryczny stulecia.

 5. gosc

  19 lipca 2017 at 20:48

  Zniesławienie? Tej hołoty blokującej Sejm nie da się zniesławić. Bydło co drze mordy podczas wystąpienia innego posła. To jakaś obca „kultura”, tego nie powinno być w polskim Sejmie.

  PiS powinien odpowiedzieć pozwami wobec szumowin z PO/N i ich mediów, nieustannie obrażających obóz rządzący. PiS też nie moja bajka, ale POwskie bydło przydałoby się przywołać do porządku.

  • Rafał Karkosz

   19 lipca 2017 at 21:07

   To jakaś obca „kultura” – Naprawdę nie wiesz czyja jest to kultura. To są UBeckie metody zaszczepione w Polakach o bardzo niskiej moralności, jeszcze prze Stalina. To jest dokładnie ta obca „kultura”.
   Naprawdę jest to takie trudne do pojęcia?!
   Nie pytam się tylko Ciebie, ale wszystkich?
   To jest kacapska mentalność ze wschodu!

   • Lucyna

    20 lipca 2017 at 01:09

    Bezczelność czyli po chazarsku hucpa to nie kacapska mentalność ze wschodu tylko chazarska bezczelność ze wschodu. Zobacz sobie jak Żydki na całym świecie się zachowują w protestach to zobaczysz ten wspólny mianownik tak wyraźnie że wątpliwości nie można mieć żadnych.

    • Marian

     20 lipca 2017 at 06:38

     Ich dzieci są tego uczone w maleńkiego, żeby krzyczeć, tupać i bezczelnie przeszkadzać, gdy une interesy są zagrożone.
     Gdy czytają tekst Księgi Estery o Hammanie, to na każde wspomnienie jego imienia dzieci mają nakaz, aby krzyczeć,tupać, uderzać w ławkę itd. – tak są tresowane, jak psy Pawłowa. Dobrze, że piana im z pysków nie leci.

 6. Polka

  19 lipca 2017 at 21:10

  Chciałoby się wierzyć temu pis i ich wspierać, ale oni nie wspierają Suwerena .
  I przez to tracą .

 7. Polka

  19 lipca 2017 at 21:24

  Rafał Karkosz
  Twój komentarz to myślenie 90% Polaków , zdrajców jest te 10% ,
  także nie byłoby problemu zrobić porządek w Naszej Ukochanej Ojczyźnie ,
  tylko na co ten PIS czeka ? wygląda na to ,że takich samych gnoi mają w swoich szeregach ,
  bo jak to pojąć inaczej .Albo ta cała awantura to tylko teatr dla plebsu i są siebie warci.

  • Rafał Karkosz

   19 lipca 2017 at 21:51

   Polka
   Załóżmy, że w PiSie jest ok. 10-15% szczerych patriotów, nie myślących o swojej kieszeni, ok. 20-25% NA PEWNO są to krety (przypomnę historię Ruchu Narodowego, który gromadził ponad 100 tys. ludzi na ulicach 11.11, a skończył 16.12 podczas pierwszego puczu PO-N, nikogo nie było na ul. Wiejskiej. Nieskromnie się pochwalę, że mogę potwierdzić obecność przynajmniej jednej osoby przeciw KODziarzom), reszta to pożyteczni idioci.
   „Albo ta cała awantura to tylko teatr dla plebsu i są siebie warci.”- przepraszam, ale taka narracja jest dla idiotów. Nawet nie zamierzam tego rozwinąć. Nie mam całej nocy na uzasadnienie.

   Z innej beczki…
   Szanowny P. Prezydencie,

   głosowałem na Pana, jak i miliony innych Polaków.
   Ponad 90% polskiego Narodu jest za gruntowną reformą systemu sądownictwa!!!
   Ile razy Pan oświadczał, że jest prezydentem wszystkich rodaków?!
   Niech Pan nie broni „nadzwyczajnej kasty” panów, na której czele stoi p. Gersdorf.
   Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego po tym, jak opublikowała swoje oświadczenie majątkowe, nie stała się jeszcze przedmiotem badań US i CBA?
   Jeśli takich ludzi Pan broni , przed reformą p. Ziobry (w moim odczuciu jest jedynie kosmetyczną reformą w przypadku braku dekomunizacji sądownictwa), to PAN NIE JEST PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW, tylko prezydentem tych niecałych 10 % pożytecznych idiotów i „zwolenników” opcji proniemieckiej.
   HAŃBA!!!!
   Jeśli Pan się z tego nie wycofa, żądam ustąpienia Pana ze stanowiska, ponieważ nie reprezentuje Pan woli większości polskiego społeczeństwa- SUWERENA, o którym tak często mówicie, a Gersdorf powiedziała to otwarcie w sejmie.
   „Suwerenem nie jest Naród tylko konstytucja”- kwaśniewskiego (wbrew prawu- zniesiono próg wyborczy, by mogła zostać przyjęta) !!!
   To jest ZDRADA P. Prezydencie!!!!

   • Rafał Karkosz

    19 lipca 2017 at 21:54

    błąd- „11.11, a skończył 16.12”- 11.11 każdego roku coraz większy, a skończył w du.ie 16.12.2017- sprostowanie.

   • hansi

    20 lipca 2017 at 08:13

    Hamerykie odkrył Pan Karkosz 😀 …
    Kot Pana Prezesa od ZDRADY Polski i Polaków zaczął od razu z początkiem swego urzędowania 🙂 Nie pamięta Pan, Panie Karkosz ? 🙂
    Ustawa 1066 ? 🙂 A potem następne ustawy ? 🙂
    Obudził się Pan z ręką w nocniku, co ? 🙂
    Że PiS, Prezes i jego Koty – bynajmniej NIE reprezentują POLAKÓW, choć reprezentują POLSKĘ 🙂
    Oni – i owszem – przygotowują Ziemię Obiecaną 🙂
    Ale NIE DLA POLAKÓW 🙂 ..
    POLAKÓW, to oni eksterminują, każdą kolejną ustawą 🙂
    A Pan tu jakieś odezwy strzeliste
    kieruje do futrzaków pejsatego Prezesa 🙂

 8. Rafał Karkosz

  19 lipca 2017 at 23:44

  gieptil- gdzie jesteś?! Zamknęli cię za sianie ruskiej propagandy?! SKW przedstawiło ci zarzuty o prorosyjską agenturalną działalność?!!!

 9. Paweł

  20 lipca 2017 at 00:14

  Ten filosemicki braciszek Jarka to zdrajca, który pozbawił Polskę niepodległości.

 10. gieptil

  20 lipca 2017 at 01:54

  Kaczyński trochę się zdenerwował, ale to akurat w moim stylu, popieram w pewnych sytuacjach ostrą mowę. Ale do rzeczy. Żadna tam tajemnica że tzw. wymiar sprawiedliwości, który podobno istnieje robi sobie od lat z nas jaja. Jeszcze za komuny był taki żart Pietrzaka – podobno jest czwarty wymiar, niektórzy twierdzą że istnieje, to jest wymiar sprawiedliwości ;-)))))). Więc nic nowego. Ten 4 wymiar ma niezwykła zdolność gubienia akt, które wpadają pod szafę, i kwalifikowania jawnych morderstw jako samobójstwa. Więc co za problem, niech Ziobro wyda polecenie, aby akta wpadły pod szafę. Później zbierze się specjalna komisja sejmowa, aby akta z pod szafy wyciągnąć. I okaże się że akta są, akta o zielonych ludzikach. Z tym bydłem ciemnym i bezbożnym tak należy rozmawiać. Zrobili system bezprawia, zabić ich systemem bezprawia.

  • hansi

   20 lipca 2017 at 08:07

   Panie „Karkosz”.
   GŁUPIŚ… 🙂
   To tak w skrócie…
   I naiwnością jest jakiekolwiek zwracanie się do Dudy,
   który jest niczym innym, ponad bycie po prostu kotem Prezesa 🙂
   Podczas, gdy sam Prezes – jest kotem żydowni USrahellskiej 🙂
   Współpracującej na dalszym planie – z żydownią „ruską”..
   W TYM świetle – nietrafione zupełnie jest przypisywanie „gieptilowi” pro-rosyjskości 🙂 …

   • hansi

    20 lipca 2017 at 08:09

    Ups ! Koment przylepiło pod „gieptilem”, sorry 🙂

 11. Kowalski

  20 lipca 2017 at 13:16

  nalezy obca agenture zdelegalizowac i wyrzucic z sejmu,to nie sa Polacy!!!,to bydlo z PO to obcy kodomici ktorych nalezy usunac z sejmu i oskarzyc za zamordowanie 96 osob pod Smolenskiem,ta wystrzekana k… kopacz ktora powoduje swoim juz tylko wygladem u mnie odruch wymiotny nalezy natychmiast zamknac za wepoludzial w mordzie smolenskim i pozniejsze mataczenie po zamachu oraz potwierdzenie nieprawdy w dodatku posluguje sie falszywym dyplomm lekarza ktory powinien odroznic uszkodzenia cial po wybuchu bomby od wypadku lotniczego,brawo panie prezesie za nazywanie rzeczy po imieniu dosc juz tej glupiej poprawnosci politycznej narzuconej nam Polaka przez zamachowcow,tak mysli i mowi cala normalna Polska ze to sa mordercy !!!!,ci bandyci ktorzy uczestniczyli w tym zamachu dalej siedza w lawach sejmowych i pastwia sie swoim chamstwem na niedoszlej swojej ofierze panu Kaczynskim,do wiezienia z tymi antypolskimi chujami!!! od ryzego folksdojcza!!!

 12. jacek

  20 lipca 2017 at 14:03

  Czekamy na uzdrowienie polskiego sądownictwa i wyroki skazujące dla złodziei,aferzystów i oszustów z mafi powiązanych z totalną opozycją.W tej sprawie wszyscy uczciwi i prawi Polacy powinni być solidarni.

 13. website

  21 lipca 2017 at 11:05

  Tremendous issues here. I am very satisfied to look your article. Thank you a lot and I am taking a look ahead to contact you. Will you please drop me a mail?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra