Z zagranicy

Donald Trump poprze ustawę, która nałoży na Rosję nowe sankcje

Jak poinformowała rzecznik prasowa prezydenta Stanów Zjednoczonych w „This Week”, Donald Trump poprze ustawę nakładającą na Rosję nowe sankcje.

– Administracja stoi na stanowisku, że wobec Rosji należy być twardym, w szczególności w nakładaniu sankcji – powiedziała Sanders w rozmowie z ABC News.

– Pierwotna wersja ustawy została słabo napisana, ale byliśmy w stanie pracować z Izbą Reprezentantów i Senatem i administracja jest zadowolona, że udało się porozumieć i dokonać niezbędnych zmian, zatem popieramy ustawę w obecnej formie – mówiła Sanders.

Republikanie i Demokraci osiągnęli porozumienie w sprawie ustawy, która pozwoli na nałożenie nowych sankcji wobec Rosji, Iranu i Korei Północnej.

Źródło: Reuters

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

182 komentarze

182 Komentarzy

  1. Education

    25 grudnia 2017 at 03:26

    Absolutely written content , regards for information .

  2. House For Sale By Owner

    27 grudnia 2017 at 07:35

    Keep working ,remarkable job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra