Z zagranicy

Donald Trump poprze ustawę, która nałoży na Rosję nowe sankcje

Jak poinformowała rzecznik prasowa prezydenta Stanów Zjednoczonych w „This Week”, Donald Trump poprze ustawę nakładającą na Rosję nowe sankcje.

– Administracja stoi na stanowisku, że wobec Rosji należy być twardym, w szczególności w nakładaniu sankcji – powiedziała Sanders w rozmowie z ABC News.

– Pierwotna wersja ustawy została słabo napisana, ale byliśmy w stanie pracować z Izbą Reprezentantów i Senatem i administracja jest zadowolona, że udało się porozumieć i dokonać niezbędnych zmian, zatem popieramy ustawę w obecnej formie – mówiła Sanders.

Republikanie i Demokraci osiągnęli porozumienie w sprawie ustawy, która pozwoli na nałożenie nowych sankcji wobec Rosji, Iranu i Korei Północnej.

Źródło: Reuters

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Rosja POWSTAŁA z kolan i już NIE jest PRZYDUPASEM złodzeji z Waszyngtonu, DLATEGO jest "karana" SANKCJAMI ... SIĆ !

  25 lipca 2017 at 22:13

  W zbankrutowanym i zdemoralizowanym moralnie pedalskim Waszyngtonie jest stale WYMYŚLANY i MUSI być jakiś WYIMAIGOWANY „wróg” USA tak, aby mieli zagwarantowaną „PRACĘ” tych kilka MILIONÓW darmozjadów pracowników-AGENTÓW NIE potrzebnych ok. 30 różnych „służb bezpieczeństwa” w USA.
  W XXI wieku na życzenie rządzących żydów w USA tymi „wrogami” ameryki zostały te państwa, które niezbyt są przyjazne dla Izraela jak Iran, lub te państwa jak Koreja Północna, które domaga się skasowania ze swojego pobliża potężnych baz wojennych USA jakie są w Korei Południowej(2 bazy z personelem po 35 tysięcy żołnierzy i pracowników).
  Rosja WSTAŁA z kolan pod rządami Putina i już nie jest PRZYDUPASEM USA, wiec śmierdziuchy złodzeje-bandziory z Waszyngtonu za brak SUBORDYNACJI Rosji za KARĘ wciągneły Rosję na swoją listę wprowadzania tzw. „sankcji”, które polegają na SZCZUCIU Rosji za pomocą takich PRZYDUPASÓW Waszyngtonu z założonymi NAMORNIKAMI przez amerykańców na niektórych gównianych kraikach w Europie jakimi byli i są neobanderowcy-żydy z rozdupconej tzw. „ukrainy” lub tacy banderowcy żydy złodzeje z III RP jak Duda, Schetyna, Kaczynski, Tusk, KOR-wiec żydoski Macierewicz, mason Gadecki z KEP … itp.
  Te tzw. „sankcje” wobec Rosji oszusto-złodzeji waszyngtońskich jedynie wymusiły, na Rosji aby stała się całkowicie SAMOWYSTRCZALNA pod każdym względem co właśnie WZMOCNIŁO Rosje.
  Przecież Rosja miała ZNIKOMĄ wymianę handlową z USA, więc te tzw. „sankcje” waszyngtońskich złodzeji są śmieszna grą polityczną z szukaniem FRAJERÓW w Europie, którzy do tej GRY się przyłączą i na tym stracą ekonomicznie.
  Aby patrzeć jak Rosja ODGRYZIE się na Polsce w postaci rozpoczęcia DYSKUSJI w organizacjach Światowych na temat ZASADNOŚCI położenia ZACHODNIEJ granicy Polski, do której TERAZ mają „wątpliwości” Niemcy !
  Ludzie w III RP nie zdaja sobie sprawy jak POTĘŻNE mogą być konsekwencje w PODSKAKIWANIA tej GŁUPIUTKIEJ B.Szydło, która systematycznie szczeka jak GŁUPI piesek ratlerek na Rosję, też „domagając” się sankcji wobec Rosji …
  W USA zostało natworzonych po ZAIMPROWIZOWANYM zamachu na WTC w żydowskim zakaraluszonym New Yorku 11-IX-2001r przez bezrobotnych bandytów byłych agentów CIA, którzy wcześniej zostali ZWOLNIENI z roboty z CIA, utracili bardzo drogie ubezpieczenia zdrowotne i inne PRZYWILEJE, gdyż byli NIE potrzebni po zakończeniu „zimnej wojny” w 1991 roku.
  Ta bezrobotna hołota SIEPACZY byłych agentów bandyckiego CIA i innych służb specjalnych USA MUSIAŁA, nie miała wyjścia, wiec zorganizowali jakąś kolejna krwawą ZADYJMĘ już na własnym gruncie, aby tym sposobem UDOWODNIĆ, że są POTRZEBNI, spowodować ich PONOWNE zatrudnienie w „służbach”, które NIBY jakoby mają zabespieczać starych pierdziuchów przed terroryzmem w Waszyngtonie …
  Kacykowie pro-sowieckich służb specjalnych z PRL-u też w 1991 roku też NAGLE stracili pracę w UB, WSW i innych służbach specjalnych po przeistoczeniu się Polski w żydo-mafijną III RP, więc byli agenci z tych służb, aby mieć jakąś robotę i PROFITY to założyli własne WSI, różne faktycznie bandycko-złodzejskie organizacje „harytatywne” jak PRO-CYWILI w której jest „figurą” ten zalegalizowany ZŁODZEJ B.Komorowski !
  NIE zapominać, że islamski ICIS na Bliskim Wschodzie został utworzony, przez byłych DOBRZE wyszkolonych wojskowych z byłej armii Sadama Husejna z Iraku, którzy też po STRACIE zatrudnienia po ROZWALENIU Iraku w 2005 roku i ROZGONIENIA byłej irackiej armii też pozostali bez środków do życia, czyli źródła utrzymania, wiec sobie SAMI znaleźli zatrudnienie i utworzyli właśnie ICIS co UKRYWAJĄ kłamliwe media udający, że nie wiedzą KTO faktycznie utworzył ICIS … i skad ono się wzięło … Z nieba spadło ???
  Widać jak na dłoni, że ten ICIS działa skutecznie, gdyż jest zarządzany przez ZAWODOWYCH dobrze wyszkolonych byłych oficerów armii Irackiej, Afganistanu i Pakistanu.

 2. click here

  30 lipca 2017 at 08:06

  Thanks in favor of sharing such a pleasant idea, article is pleasant, thats why i have read it entirely
  click here http://tradmusic.ru/content/all-things-we-learn-about-fifa-18-point

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra