Z zagranicy

Zięć Donalda Trumpa zaprzecza istnieniu zmowy z Rosjanami

Jared Kushner powie podczas przesłuchania w Senacie, że ani on ani żaden członek sztabu wyborczego Donalda Trumpa nie spiskował z Rosjanami w sprawie wyborów w USA – wynika z oświadczenia, które wydał do mediów.

Powie również, że nie utrzymywał nieodpowiednich kontaktów i nie korzystał z rosyjskich funduszy w celu sfinansowania swojej działalności biznesowej.

Wszystkie te informacje znalazły się w specjalnie wydanym jeszcze przed przesłuchaniem oświadczeniu. Senat wraz z Izbą Reprezentantów oraz specjalną radą prowadzą dochodzenie odnośnie do ewentualnego mieszania się Rosjan w wybory w Stanach Zjednoczonych.

Kushner (l. 36) jest starszym doradcą prezydenta, który wcześniej stał na czele kampanii i był odpowiedzialny za strategię w mediach. Prywatnie jest mężem córki Donalda Trumpa Ivanki.

Kushner będzie zeznawał w poniedziałek przed Senacką Komisją ds. Wywiadu, a następnie – we wtorek – stanie przed analogiczną komisją w Izbie Reprezentantów.

W wydanym w poniedziałek oświadczeniu do obydwu komisji stwierdził: „Nie spiskowałem, ani nie znam nikogo ze sztabu wyborczego, który by to robił, z jakimkolwiek zagranicznym rządem”.

„Odnośnie do moich kontaktów z Rosją czy Rosjanami podczas kampanii wyborczej, były one bardzo nieliczne” – oświadczył, by wspomnieć krótki kontakt z ambasadorem Rosji Siergiejem Kislyakiem oraz odnieść się do spotkania z rosyjską prawniczką Natalią Veselnitskay’ą w czerwcu zeszłego roku, która obiecała mu materiały kompromitujące Hillary Clinton.

Kushner napisał, że spóźnił się na to spotkanie, dowiedział się, o czym rozmawiano i że „nie był to czas dobrze spędzony”.

Przyznał, że wysłał mejla z tego spotkania do swojej asystentki po 10 minutach swojej tam obecności, aby zadzwoniła na jego komórkę, by mógł wymówić się ze spotkania.

Źródło: BBC

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Robert B.

  24 lipca 2017 at 14:20

  Szkoda, że nie są równie dociekliwi, gdy idzie o zmowę z bezcennym Izraelem i bezcennym międzynarodowym żydostwem…

 2. PRZESTĘPCZY gang "partia demokratyczna" w USA zieje RUSOFOBIĄ wzorując się na chorym McCarthyism-e.

  24 lipca 2017 at 21:06

  Zorganizowana NAGONKA przez murzyńską-kolorową hołotę-mafię „multi-kulti” LUDOBUJCY Obamy pod PRETEKSTEM, że ludzie D.Trumpa „spiskowali z Rosjanami w sprawie wyborów w USA” jest skandalicznym OSZUSTWEM czyli WYTRYCHEM do BRUTALNEGO obalenia prezydenta D.Trumpa przez tzw. „deep state” a zwłaszcza MURZYNÓW/kolorowych „multi-kulti na spółkę z LOŻAMI masońskimi + NEOKONAMI żydami złodzejo-bandytami zasiedziałymi na urzędach w Waszyngtonie i centralnych urzędach wszystkich Stanów MASOWO obsadzonych przez ostatnie 8 lat MURZYNAMI/kolorową hołotą, homoseksualistów, którzy programowo absolutnie NIE są lojalni wobec państwa USA.
  Otóż w trakcie tzw. „konstytucyjnego przekazywania władzy w USA” przez USTĘPUJACEGO prezydenta dla NOWO wybranego prezydenta USA na Kapitolu i Białym Domu w Waszyngtonie w okresie od 9 listopada 2016r do 19 stycznia 2017 roku, ten LUDOBUJCA Obama z całą jego murzyńsko-nekońską administracją dopuścili się oczywistego zbrodniczego PRZESTEPSTWA ZDARADY, który polega na tym, że murzyny Obamy na stołkach centralnej władzy CELOWO NIE dopuszczali do wglądu oraz UTRUDNIALI jak tylko potrafili z zapoznaniem się formowanej nowej administracji D.Trumpa z OFICJALNYMI tajnymi i jawnymi DOKUMENTAMI rządu USA na temat KLUCZOWYCH tematów jak np. polityki USA-Rosja, polityki polityki USA-Chiny, USA-Niemcy, USA-Arabia Saudyjska, USA-Izrael … itp.
  DLATEGO nowo wybrany prezydent D.Trump został ZMUSZONY do wysyłania swoich zaufanych ludzi jako takich piesków do „wywąchania” FAKTYCZNYCH stosunków politycznych byłego rządu USA z KLUCZOWYMI adwersarzami USA jak Rosją, Chinami, UK, UE, Niemcami, Arabią Saudyjską, Izraelem .. itd.
  Właśnie dlatego D.Trump w okresie tego okresu „konstytucyjnego przekazywania władzy w USA” wysyłał swoich LUDZI, aby zaocznie spotykali się z ambasadorami tych KLUCZOWYCH państw, którzy by wysądowali FAKTYCZNĄ kondycje sytuacji-stosunków USA z tymi państwami, tak aby D.Trump miał OBRAZ FAKTYCZNEJ sytuacji w momencie jego zaprzysiężenia 20 stycznia 2017 roku, a nie dopiero potem np. dopiero po 3 miesiącach lub dłużej po objęciu faktycznej władzy w Białym Domu, którą neokoni i „deep state” CELOWO sabotują do DZISIAJ, co jest sabotażem instytucji państawa USA oraz oczywista ZDRADĄ STANU tych bandytów ZDRAJCÓW „deep state”.
  Na tym „konstytucyjnym przekazywaniu władzy w USA” w Białym Domu przez prawie 250 lat polegała CIĄGŁOŚĆ władzy w USA bez jakich kolwiek wstrząsów, który ZAKŁUCIŁ i PRZERWAŁA ten murzyński bandyta TERRORYSTA zdrajca Obama razem ze SKORUMPOWANĄ łapówkami H.Clinton, którzy MUSZĄ być za to zbrodnie zdrady ROZLICZENI !
  To próby FAKTYCZNEJ oceny stosunków politycznych USA-Rosja przez powołana administracje ELEKTA Prezydenta D.Trampa stało się właśnie PRETEKSTEM do KŁAMLIWEGO oskarżania pod hasełkiem nekonów „deep-state”, JAKOBY to ta administracja elekta-prezydenta „spiskowała z Rosjanami w sprawie wyborów w USA” co jest ABSURDEM !
  Przecież natychmiast powołana 9-XI-2016 roku czyli następnego dnia po wyborach prezydenckich w USA tymczasowa administracja D.Trumpa też spotykała się z ambasadorami Izraela, Chin, UK, Unii Europejskiej, Arabii Saudyjskiej, Niemiec ale tych spotkań ci KRYMINALIŚCI z PRZESTEPCZEGO złodzejo-bandyckiego skorumpowanego ANTY-amerykańskiego gangu tzw. „partia demokratyczna” + mafia „deep state” NIE doszukują się w tym „spiskowania” D.Trumpa i jego administracji.
  Ten ZAJADŁY kłamliwy atak tych złodzejo-bandytów z gangu „partia demokratyczna” ma też na celu niejako ZWIĄZANIA rak prezydenta D.Trumpa oraz jego administracji do jakiego kolwiek DIALOGU z Rosją obecnego rządu USA, ca ma celu nawet doprowadzenie do otwartego konfliktu na linii USA-Rosja co przez ten gang złodzejo-bandytów tzw. „partia demokratyczna” będzie zarzucać D.Trampowi jako jego „niedolność” w prowadzeniu polityki zagranicznej D.Trumpa.
  Zapametajcie to sobie w III RP, że ten gang żydo-nekonskich złodzejo-bandytów tzw. „partia demokratyczna” w USA to identyczna PRZESTĘPCZA organizacja jak tych anty-polskich BANDYTÓW „platforma obywatelska” tego BANDYTY D.Tuska w III RP.

  Polski PLANKTON, czyli głupie LEMINGI zamieszkali w żydo-mafijnej bandyckiej III RP są OSZUKIWANI i manipulowani przez RUSOFOBÓW o tym się faktycznie dzieje w USA.
  Otóż w USA toczy się ZAJADŁA walka o BEZKARNĄ możliwość KRADNIECIA pieniędzy amerykańskiego podatnika czyli UTRZYMANIE władzy przez:
  1. BEZKARNYCH kryminalistów żydo-nekonów zasiedziałych przez dzisiątki lat jako urzędników państwowych(tzw. Deep state) borących ŁAPÓWKI za konstruwanie państwych NIE potrzebnych państwu kontraktów dla kumli/krewnych z sektora prywatnego(tak aby mogli się nakraść!)

  2. Mega złodzieji finansowych ZALEGALIZOWANYCH w okresie prezydentury LUDOBUJCÓW Clintona, Busha i Obamy.

  3. Chciwców właścicieli sektora ZBROJENIOWEGO, czyli ZALEGALIZOWANYCH złodzejo-oszustów produkujących wszystko do prowadzenia stałej WOJNY na całym Świecie przez US Army.

  4. ZAKAMUFLOWANYCH bonzów władzy LOŻ MASOŃSKICH, którzy faktycznie podejmują ideologiczne/polityczne decyzje w najistotniejszych sprawach w USA(Bilderberg Group, Komisja Trójstronna, Trilateral Commission/Komisja Trójstronna, Bohemian Grove … itp.)

  5. Drugi garmitur SŁUŻB SPECJALNYCH jak CIA, FBI, National Security Agency-NSA, United States Department of Homeland Security-DHS, National Geospatial-Intelligence Agency-NGA,Office of the National Counterintelligence Executive-ONCIX … itp. 18-u zgrai darmozjadów w których FAKTYCZNIE PRZEJELI władzę w tych instytucjach ZWŁASZCZA murzyni w okresie panowania Obamy i kolorowa hołota prostackich bonzów oraz PEDAŁOW skorumpowanych łapówkarzy z sektora prywatnego którzy DOSTALI się do tych służb na bazie ideologicznych doktryn „multi-kulti” + tzw. „tolerancji” dla zboczeńców i kolorowych(z tępieniem białych ludzi i chrześcijan) którzy wspierają korporacyjny NEKOLONIALIZM. Oni absolutnie NIE identyfikują się z interesem instytucji państwa USA czyli interesem OGÓŁU obywateli USA wyłącznie GRUPOWYM interesem jak ŻYDOWSKIM, murzyńskim, homoseksualistów, hindusów ..itp.
  ROZWYDŻONY lewacki BABSZTYL H.Clinton razem z murzynem Obamą zatrudniali pracowników na urzędy w USA z pogwałceniem podstawowych standardów LOGIKI i NIE byli zainteresowani zatrudnieniem mądrych ludzi lojalnych Konstytucji USA, lecz wg. KLUCZA w imię „różnorodności” oraz „multi-kulti”.
  ZDRAJCY USA murzyn Obama i skorumpowana LEWUCHA H.Clinton konstruowali USA jako totalna ODCHŁAŃ „wielokulturowa”, gdzie społeczeństwo amerykańskie zaczęli TŁAMSIĆ i sprowadzać kolorową DZICZ z całego Świata o bardzo dziwnie odmiennych zainteresowaniach którzy NIE byli i NIE są lojalni cywilizacji białego człowieka lecz DZIKIEGO buszu.

  Ta sprowadzana MASOWO kolorowa DZICZ do USA NIE MA i NIGDY mieć NIE będzie poczucie lojalności wobec amerykańskiej racji stanu, ponieważ ta sprowadzana MASOWO obca DZICZ NIE reprezentowała i NIE reprezentuje faktycznych interesów całego USA lecz GRUPOWE różnych mafii, które ZGNOIŁY USA.
  Nie żyjemy w Ameryce lat 1940-ch i lat 1950-ch, gdzie Amerykanie byli w dużej mierze zjednoczeni, byli bardziej niż szczęśliwi, że potrafili takich WYRZUTKÓW RUSOFOBÓW jak Joseph McCarthy usunąc z amerykańskiego społeczeństwa.
  Makkartyzm (spotykana także pisownia maccartyzm, ang. McCarthyism) – ogólna nazwa działań politycznych skrajnych psycholi RUSOFOBÓW w USA pozbawionych skrupułów metod śledczych oraz tworzenia atmosfery panicznego STRACHU i podejrzeń w walce z JAKOBY „wewnętrznym zagrożeniem komunistycznym” w latach 1940-195o w Stanach Zjednoczonych.

 3. Janusz

  25 lipca 2017 at 00:49

  Kushner (całkiem serio typowany na antychrysta) choć skłamie jak na żyda przystało, to powie prawdę, ponieważ z Rosjanami na pewno nie spiskował, tylko z postsowieckim żydostwem w Rosji posiadającym tam wciąż ogromne wpływy po 100 latach okupacji.

  • Gratuluję panie Janusz DOSKONAŁEJ prawdziwej odpowiedzi na temat żyda J.Kushnera ! Tak, on ZAWSZE jest i bedzie z ŻYDAMI !

   25 lipca 2017 at 05:45

   Tak to prawda, że żyd Jared Kushner – zięć D.Trumpa spotykał się ale ruskimi krnąbrymi ŻYDAMI udającymi „ruskich” którzy jako MAFIA żydowska mają głęboko w dupie Rosję czy USA ! Zobacz tutaj-drugi od lewej strony to Jared Kushner:
   http://jewishbreakingnews.com/wp-content/uploads/2017/06/tillerson-kushner-mcmasters.jpg
   Te ruskie i amerykańskie czy polskie ŻYDY jako bezkarna MAFIA międzynarodowa udająca „fundacje harytatywne” ciągle się ze sobą kontaktują, ustalają metodologię jak „wyruchać” i wydymać finansowo GOJÓW oraz trzymać w swoich szponach faktyczną władzę w każdym kraju, jeśli im na to bezmylśni nie zorganizowani tubylcy goje POZWOLĄ.

 4. Wystąpienie żyda Kushnera przed Białym Domem który jest tam 1-szym szpiegiem ale mafii żydowskiej

  25 lipca 2017 at 06:42

  We wtorek 25 lipca 2017 roku ŻYD amerykański Jared Kushner będzie przesłuchiwany przez ZWAPNIAŁYCH śmierdzących zgrzybialców też żydami NEOKONAMI pierdzącymi w stołki Kongresie i Senacie od 40 do 60 lat jak ta żydoskie gnidy NEOKONI Lindsey Graham, żyd z New Yorku Chuck Schumer, 78 letnią żydówą pochodzenia włoskiego Nancy Pelosi, 84 letnią żydówą pochodzenia polskiego Dianne Feinstein(szefowa senackiej komisji wywiadu USA i to ona zorganizowała zablokowanie wiz turystycznych dla Polaków!) … itp. trzymającymi w żelaznym uścisku USA, którzy będą jego „przesłuchiwać” w sprawie zajadłej NAGONKI na D.Trumpa pod tzw. nazwą „Russia Investigations”.
  To jego „przesłuchiwanie” będzie można oglądać we wtorek 25 lipca 2017 roku na kanale TV C-SPAN w USA, który też można oglądać za pomocą internetu w Polsce.
  Oto dzisiejszy osobisty anons samego żyda Jared Kushnera, że będzie przesłuchiwany:
  https://www.c-span.org/video/?431749-1/jared-kushner-collude-russia
  W czasie swego anonsu przed Białym Domem Jared Kushner powiedział:
  ” …“Let me be very clear: I did not collude with Russia” [„Pozwólcie mi powiedzieć bardzo jasne: nie nawiązałem kontaktu z Rosją”]
  Dalej Jared Kushner czytał ze ściągawki, którą jemu napisali żydy gdzie IMPUTOWAŁ jakieś żydowskie herezje o Iranie:
  „… Donald Trump had a BETTER MESSAGE and Iran a smarter campaign, and that is whay he won …”[Donald Trump miał lepsze wiadomości co zrobi z Iranem i miał mądrzejszą kampanie wyborczą i dlatego właśnie wygrał”].
  Ta cała BZDURA pt. „wpływu Rosji na prezydencką kampanie wyborczą 2016 w USA” spreparowana przez globalistycznych bandytów z przestępczego gangu „partia demokratyczna” była i jest jedynie PRETEKSTEM napadu na D.Trumpa w celu odsunięcia jego od władzy, gdyż Trump postanowił ukrucić RABOWANIE amerykanów i grasowanie w amerykańskiej polityce przez żydosko-masońską bande globalistyczną NWO.

 5. kevin

  31 lipca 2017 at 23:38

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra