Felieton

Odesłać Ukraińców do ich bander-raju

Nie jest tajemnicą, że Ukraińcom w Polsce marzy się drugi Majdan. Po skandalicznym artykule szefa ukraińskiej Fundacji Otwarty Dialog, w którym nawoływał on do obalenia w Polsce rządów PiS, głos zabrał Igor Isajew, mieszkający w Polsce redaktor portalu „Prostir”, który znany jest ze wspierania protestów przeciwko obecnemu rządowi.

Otóż ubolewał on na łamach ukraińskiego portalu Hromadske, że Polacy nie chcą Majdanu. „Polski segment internetu jest pełen myśli o tym, że „nie potrzeba nam Majdanów”, patrzcie, mówią, do jakiego nieszczęścia z wojną doprowadziły protesty na Ukrainie” – pisze Isajew, wyraźnie rozczarowany, że w Polsce nie będzie jednak ruchawki, dodając, iż nawet Grzegorz Schetyna odciął się od pomysłu Majdanu w Polsce.

Isajewowi nie podoba się także straszenie Majdanem przez przeciwników antypisowskich protestów. „Nowością w straszeniu polskiego społeczeństwa nagle stała się ukraińska Rewolucja Godności, którą PiS wcześniej wszelkimi sposobami wspierał. W ubiegłym tygodniu w głównym wydaniu Wiadomości TVP pokazano kadry z uzbrojonymi ludźmi w Kijowie w 2014 roku sugerując, że za polskimi protestami stoją te siły, które „aktywnie włączały się do wydarzeń ukraińskiego Majdanu” pisze wyraźnie skonfundowany Isajew.

Rzeczywiście, PiS udzielając wsparcia ukraińskiemu Majdanowi, popełnił poważny błąd, który mści się do tej pory w postaci szerzącego się w postępie geometrycznym neobanderyzmu. Politycy, zresztą nie tylko tego ugrupowania, prześcigali się w wycieczkach na ukraiński Majdan, przemowach i ściskaniu rąk z ukraińskimi nacjonalistami i rewizjonistami. Później zaś otworzyli szeroko granice na ukraińskich „przyjaciół”, którzy przyjeżdżali do Polski z czerwono-czarnymi flagami. Można by rzec, że politycy PiS na własnej piersi wyhodowali węża, który teraz kąsa ich bezlitośnie. Ukraińcy bowiem zamiast okazać wdzięczność za przyjęcie ich w naszym kraju i stworzenie im warunków do życia (czego odmówiono rzeszom Polaków, zmuszając ich do emigracji), mącą, dążąc do obalenia władzy.

Igor Isajew nie ukrywa zresztą, że odsunięcie PiS od władzy byłoby korzystne dla Ukrainy, ponieważ jego zdaniem partia rządząca upolitycznia kwestie historyczne między Polską a Ukrainą (chodzi o podnoszenie tematu ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA na Polakach). Isajew obawia się także, że „antyeuropejska” polityka PiS doprowadzi do wzmocnienia wpływów Rosji.

Warto dodać, że ukraiński dziennikarz sam zaangażował się w zwalczanie Prawa i Sprawiedliwości, własnoręcznie wykonując przypinki z hasłem „PiS ПНХ”, co tłumaczy się „PiS idź w ch*j”. Mówił też o konieczności uczestniczenia w protestach, aby „poszerzać ukraińską soft power” w świecie.

W tych wszystkich postawach i opiniach nie jest on jednak – o zgrozo! – odosobniony. Jeżeli zauważymy, że w Polsce przebywa obecnie ok. 2,5 mln Ukraińców, to mamy całkiem niezłą armię, która naprawdę może narobić szkody, w szczególności, jeżeli dogada się z Niemcami, a ci przecież to najlepsi sojusznicy Ukraińców w Europie. Zagrożenie jest naprawdę poważne i bardzo realne i trudno zrozumieć, dlaczego nie zostają podjęte kroki, aby mu przeciwdziałać? Dlaczego miłośników Majdanu i banderyzmu nie odeśle się do bander-raju z biletem w jedną stronę? Skoro tak im dobrze było po Majdanie, to po co przyjeżdżali do Polski?

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. Slawomir Tomasz Roch

  26 lipca 2017 at 14:47

  Mam juz spora wiedze o neobanderowcach na Ukrainie, a teraz ta gigantyczna fala Ukraincow do Polski. To szokuje! Czy Ukraincy musza Was zaczac rznac rodacy, byscie zrozumieli co sie znowu szykuje?! Pani Anna Wiejak dobrze to tutaj przyblizyla. Opowiadam sie wobec tego co sie dzieje, aby nie tylko zatrzymac naplyw Ukraincow, ale takze by wydalac wszystkich ktorzy sa niebezpieczni, ktorzy wspieraja obalenie legalnego Rzadu RP. Niech Ukraincy nie panosza sie w naszej ojczyznie!!!

  • hansi

   26 lipca 2017 at 14:51

   Dokładnie. „Wszystkich, którzy są NIEBEZPIECZNI ” !.. Bezpieka przecież WIE doskonale, być może nawet im POMAGA !…
   DOKĄD idą te nieustające dostawy BRONI, z Ukrainy – na teren Polski ????…
   Czy judejskie Władze „nasze” w Parszawie – zamierzają NAS WYKOŃCZYĆ, rękami dziczy kozackiej, jak „zachód” – ich pobratymcy spod tego samego znaku Sorosa, zamierzają wykończyć MUZUŁMAŃSKĄ dziczą afrabską, której Merkel chce zaflancować w Niemczech jeszcze SZEŚĆ MILIONÓW ? 🙂 ..
   Dobrze znamy odpowiedzi, przecież to nie jest już żadna tajemnica, ani żadna „teoria spiskowa” ?..

 2. hansi

  26 lipca 2017 at 14:47

  A Pani Anna WIE, JAK szczuć skutecznie 🙂
  2,5 miliona Ukraińców, to NIE SAMI Banderowcy, lecz zwykli ludzie, którzy uciekli z powodu rozpieprzenia im Ojczyzny przez ŻYDOWSKĄ swołocz, całą doopą już siedzącą na swoich udzielnych księstewkach oligarchicznych, z Kijowem i Królem Czekolady na fasadzie… Ukraińcy myślą przede wszystkim o zarobieniu na życie i o kupieniu sobie mieszkania w bezpiecznej Polsce… Rozmawiałem niedawno z jednym, 50-ciu ukraińskich kierowców autobusów w Wałbrzychu (na 150 tam kierowców ogółem..).. Pracował do tej pory w Moskwie. Ale po rozpieprzeniu mu Ukrainy, zdecydował się uciekać z rodziną do Polszy, gdzie nie ma wojny… NIE JEST żadnym tam Banderowcem…
  Ale – pomimo to – POPIERAM powyższy, szczujący wrzut Pani Ani Wiejak 🙂
  Należy biegusiem ZLIKWIDOWAĆ te wszystkie „fundacje” i inne „organizacje” banderowskie (czytaj – SOROSOWE..) na terenie RPO, bo mają tu goowno do szukania… Po prostu PRECZ !..
  Niestety – PiS, to nie Erdogan w Turcji, który WIE-JAK ( :D..) zrobić w kraju porządek.. Szkoda, że nie pozwolono zrobić choć NAMIASTKI porządku, choćby i za cenę DYKTATURY (sądowniczej) Preziowi i pogrożono mu paluszkiem zza wielkiej wody, słodszymi od malin usteczkami Frau Merkel…
  I NADAL – mamy to, co mamy 🙁 ..
  Włącznie z bezczelną Banderownią, zaczynającą panoszyć się w naszym kraju…

  • Polak i po szkodzie głupi

   26 lipca 2017 at 15:41

   „Ukraińcy myślą przede wszystkim o zarobieniu na życie i o kupieniu sobie mieszkania w bezpiecznej Polsce…”
   Tak jak Ukry na Wołyniu w czasie II WŚ? Niedużo im trzeba było, by zmienić się w bestie masowo mordujące swoich polskich sąsiadów. A obecnie stwarzane są jeszcze bardziej sprzyjające warunki do hodowania banderowskich bestii. Kult Bandery i UPA mają już od elementarza…
   Społeczeństwo polskie kompletnie rozbrojone, nawet „Wojsko” Obrony Terytorialnej bez broni palnej w domu. A Ukraińcy, z powodu zamieszania wojennego, broni mają pod dostatkiem.
   Sprowadzanie milionów banderyzujących się Ukrów do Polski to proszenie się o kolejne ludobójstwo na polskiej ludności.

   • Baśka

    28 lipca 2017 at 14:31

    Dodam, że „polskie” władze zezwalają, aby na Śląsku powstawały podstawowe szkoły dla dzieci ukraińskich i tam za NASZE PIENIĄDZE, Z NASZYCH PODATKÓW dofinansowują te szkoły, a w nich właśnie ten elementarz z kultem Bandery jest propagowany. Pytam się, czy trzeba nam więcej dowodów, że polskojęzyczni rządzący naszą Ojczyzną to wrogowie Narodu???

  • jaro7

   26 lipca 2017 at 20:49

   hansi o jakim ty bredzisz „rozpieprzeniu” Banderolandu? O ile mi wiadomo walki trwają (słabiutkie) tylko na wschodnim odcinku tego żałosnego państwa.Wojny w Kijowie ,Lwowie i innych miastach nie ma.Niech budują sobie kraj o który tak „walczyli” z dziećmi i kobietami ich „bohaterowie” z upa.Oni wolą jechać na gotowe i jeszcze maja taki tupet by stawiać żądania i roszczenia.Ukry won za Bug.

   • Ula

    2 sierpnia 2017 at 13:03

    Ja bym powiedziala za Zbrucz przynajmniej.

    Ale tez juz nieraz powiedzialam, tak „walczyli”, zeby „oczyscic” „oswiecznie etnicznie ukrainskie ziemie” z Polakow. A teraz Maja swoja niezawissma i uciekaja z niej do potomkow tych, ktorych wyrzynali.

    Hichot Historii? Czy diabel macza swoj ogon?

 3. Pl

  26 lipca 2017 at 15:09

  Dobrze napisane Pani Anno.

 4. finka

  26 lipca 2017 at 15:25

  Popieram, nikt rozsądny nie rozumie fobii rządu PiSowskiego na tle Rosji i jednocześnie bezczynnego przyglądania się działaniom fundacji wrogich Polsce, również ukraińskich, za pieniądze płynące z zagranicy. Ta ogromna liczba Ukraińców staje się zagrożeniem, nigdy nie wolno przekraczać 5% mniejszości w kraju, oni wcale się nie integrują, co ostatnio mówiła p.Siemaszko, specjalista ws. ukraińskich.

  • Paweł

   27 lipca 2017 at 12:17

   Dzisiejsze dane z info w autobusie: granicę na Podkarpaciu przekroczyło do tej pory 6,3 mln. ludzi (czyt. Ukraińców).

 5. Soroka

  26 lipca 2017 at 15:48

  To fajnie! Pan Jarosław będzie mógł znowu wznosić kabotyńskie okrzyki!
  Och, jak dobrze manipuluje się Ukrainą! Manipulatorzy gubią się już w tym wszystkim.
  Jedni mówią, że PiS popiera banderowców, a nawet ci sami mówią że banderowcy zrobią majdan w Polsce, ale nikt nie mówi, że pod szyldem ukraińskim do Polski mogą wchodzić ruskie”zielone ludziki”i to one mogą zrobić w Polsce majdan. W Polsce jest już ich podobno ponad milion. Oczywiście o tej możliwości ruska agentura ani mru mru.

  • gość

   26 lipca 2017 at 16:21

   Panie Soroka jak widać jesteś Pan „fanem” zielonych ludzików i jawnym banderolilem.
   Swymi komentarzami przypominasz niejakiego mośka Reya spod Krakowa ścigającego ruską agenturę w sieci.

  • Tomasz

   26 lipca 2017 at 20:31

   Soroka Jesteś Ukraińcem po piszesz brednie.Wszędie widzisz „zielonych ludzików”to G Soros chce wykorzystać Ukraińców banderowców przeciwko legalnym władzom Rzeczypospolitej Polskiej to on finasuje wrogą agenturę tj V kolumnę działającą w Polsce,

   • Marian

    26 lipca 2017 at 21:21

    Soroka nie jest Ukraińcem, jest Żydem.

    • Soroka

     27 lipca 2017 at 14:13

     Gówno prawda! Jestem Indianinem, a w zasadzie Indianino- Papuasem.

  • Soroka

   26 lipca 2017 at 20:52

   Aha! Trafiłem w sedno, bo ruskie pieski zaszczekały.

   • Paweł

    26 lipca 2017 at 22:50

    @Soroka

    Zawsze szczekasz pod tą samą nutę.

    • Soroka

     28 lipca 2017 at 09:29

     @Paweł!
     Zawsze szczekasz na ruską nutę!

   • Tomasz

    29 lipca 2017 at 21:29

    Soroka trafiłem w sedno banderowski pies zaszczekał który chce by polała się Polska krew tak dziękujecie Polsce i Polakom za gościnę droga wolna do Kijowa.Jesteś banderowcem bo nienawidzisz Polaków .RZEŹ WOŁYŃSKA DO WSZA ZBRODNIA. OUN UPA mordowało Polaków Ukraińców Żydów, Rosjan.Ormian.

  • Jacenty

   30 lipca 2017 at 19:15

   Trzeba być naprawdę jakimś banderowskim debilem, żeby liczyć na to, że jacyś Polacy uwierzą w miliony Rosjan z ukraińskimi paszportami przeprawiających się przez Ukrainę pod czujnym okiem bezpeki. To co wasza bezpeka tam robi? Na pewno musi być w zmowie z Moskalami. Tak czy siak, ale jesteście umoczeni w gównie po szyję.

 6. frate

  26 lipca 2017 at 15:50

  po zniszczeniu ukrainy bander żydo-ściewa zawitały nad wisłą!! Szczególnie ich dużo w moim rodzinnym mieście Krakowie, gdzie jest wylęgarnie różnej maści degeneratów i zboczeńców spod znaku gwiazdy dawidowej!! Póki Polacy nie będą w Polsce gospodarzami, póty namnoży nam się więcej tych ścierw, opłacanych przez merkel i UE!!! Trzeba wyjść z pedalonej unii sreauropejskiej jak najprędzej, póki jeszcze nas patriótów i Polaków wszystkich nie wymordowano!!!

 7. gosc

  26 lipca 2017 at 16:54

  Jabłonowski: banderyzm to największe skurvvysyństwo
  https://www.youtube.com/watch?v=ux3ZXR8M7As

 8. stan

  26 lipca 2017 at 17:03

  PiS udzielając poparcia Majdanowi nie popełnił błędu. PiS po prostu taki jest. No, nie cały, ale dowodząca wierchuszka. A z racji sprawowania władzy okupacyjnej – jest z automatu antypolski.

 9. wolna-polska.pl

  26 lipca 2017 at 17:28

  wolna-polska.pl

 10. Jacek Boki

  26 lipca 2017 at 19:49

  Wszystkie ostatnie działania i prowokacje przeciwko Narodowi i Państwu Polskiemu ze strony ukraińskich organizacji jak tzw. opłacana przez Sorosa fundacja ,,Otwarty Dialog”, czy też opisane w powyższy artykule antypolskie i przy ty zupełnie jawne na terytorium Polski przeciwko polskiemu rządowi przez ukraińskiego pismaka Igora Isajewa, dla wszystkich, którzy dobrze znają historię i program Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów wymierzony w zniszczenie Państwa i Narodu Polskiego, nie ą zarówno niczym nowym, ani też zaskakującym.
  Pisali o tym już ponad 20 lat temu, że tak właśnie będzie, dwaj najwybitniejsi znawcy ideologii ukraińskiego szowinizmu oraz ludobójstwa dokonanego na naszych roadakach zamieszkujących Kresy Rzeczypospolitej, tj. profesorowie Edward Prus i żyjący jeszcze Jacek Wilczur. Gdyby przestrogi, które kierowali pod adresem naszych rodaków żyjących obecnie były szeroko znane i propagowane, nie byłoby żadnego zaskoczenia, ani tym bardziej przyzwolenia, na taki obrót wydarzeń w Naszej Ojczyźnie, z jakim mamy do czynienia obecnie:
  A oto tylko krótki fragment ich ostrzeżeń, jaki zamieściłem w jednym ze swoich ubiegłorocznych artykułów:

  ,,Polacy nie chcą samostijnej Ukrainy, bo dobrze wiedzą, że tylko Ukraina może im zadać śmiertelny cios i rozwalić Polskę’’.

  W świetle tych złowrogich słów, sprawy polsko-ukraińskie nabierają zupełnie innego znaczenia. Zależność jest jasna: wolna Ukraina może istnieć tylko na gruzach Polski. Taką też wizję Ukrainy na trupie Polski, zgodną właśnie z powyższym zaleceniem Stepana Bandery przedstawia Uchwała Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów z 22 czerwca 1990 r. i o czym również pisze w jednej ze swoich książek profesor Jacek E. Wilczur, że najważniejszym celem OUN jest doprowadzenie do rozbioru i ostatecznej likwidacji państwa Polskiego, którego finałem będzie podzielenie jego terytorium pomiędzy odrodzoną i umocnioną już Ukrainę oraz Niemcy, jako dwie zwycięskie strony tych geopolitycznych zmagań.

  A oto te w/w główne cele dotyczące osłabienia, rozbicia wewnętrznego naszej Ojczyzny oraz jej ostatecznego rozbioru według dyrektyw Prowydu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów:

  Stanowczo rozprawiać się z antyukraińskimi poglądami na historię działaności UPA – E. Prusa, W. Hraniewskiegp, J. Sobiesiaka, H. Cybulskiego, kś. Kuczyńskiego, J. Jastrzębowskiego, W. Romanowskiego, J. Popiela, M. Fijałki, kś. Szetelnickiego, J. Gietrycha, Z. Alberta, A. Oliwy, W. Kalabińskiego, J. Węgierskiego, S. Myślińskiego, M. Juchniewicza, W. Szoty, J. Turowskiego, Siemaszki i j. Sereta. Najlepiej to robić piórem samych Polaków, wśród których znajdą się osoby sprzedajne (obiecać wysokie honoraria i stypednia zagraniczne).

  Wskazane jest opanowanie niektórych polskich pism, w tym „Semper Fidelis”, „Tak i nie” i in. Wejść do władz Archiwum wschodniego, infiltrować Główną Komisję Badania Zbrodni Hitlerowskich (GKBZHwP), przeszkadać w zbieraniu obciążających Ukraińców materiałów z wydarzeń drugiej wojny światowej, nie dopuszczać do publikowania materiałów obciążających ukraiński nacjonalizm rewolucyjny OUN.

  Zestawić ściśle poufne listy osób (nazwiska i adresy) nieprzychylnych ruchowi rewolucyjnemu. Zestawić także listę Polaków, którzy są przychylni rewolucyjnej OUN. Listy, jako dokumenty ważnej wagi państwowej dostarczyć Prowydowi Krajowemu. Będą się upierać, to Ukraina względem nich bez najmniejszego wahania użyje siły zbrojnej. Doprowadzić do zwrotu przez Kościół Polski katedry ukraińskiej w książęcym grodzie Przemyślu. Tu powinno znaleźć się biskupstwo Ukraińskiej Katolickiej Cerkwi oraz powinny osiedlić się ukraińskie zakony.(Jak doniosły ostatnio media taki uniwersytet ma zostać powołany w Lublinie. A dlaczego nie we Lwowie – – P.J.)

  Przed wojną Polacy nie zezwolili na otwarcie Uniwersytetu Ukraińskiego we Lwowie, my zaś przełamiemy wszelkie opory i powołamy Uniwerystet Ukraiński w starożytnej stolicy Polski.

  To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego – co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN. Nigdy nie zależało nam na sile Polski i teraz nie zależy, wręcz przeciwnie, na jej osłabieniu wewnętrznym i międzynarodowym. Zależy nam na tym, żeby w Polsce istniała słaba służba wewnętrzna (i kierowana przez ludzi nam życzliwych) i słaba, nieliczna armia. Zależy nam także na rozbiciu narodu polskiego i osłabieniu Solidarności.

  Należy zatem podsycać w łonie narodu polskiego seperatyzmy regionalne: Górnoślązaków, Kaszubów, Górali. Robić to należy w sposób jak to czynili Polacy żebraczej Polski przedwojennej z Ukraińcami, Poleszukami, Hucułami i Łemkami. Podsycać aktywność narodową Ukraińców, Białorusinów, Żydów, Czechów, Słowaków a przede wszystkim Niemców. Próby hamowania ich dynamizmu określać jako ucisk, brak demokracji i polską nieszczerość w głoszeniu haseł równości i wolności.

  Nie dopuszczać do zbliżenia polsko-niemieckiego. Podkreślać aktualność hasła „Jak świat światem, Niemiec Polakowi nie będzie bratem”. Obecna Polska nie powinna być zbyt silna, ale też nie może być zbyt słaba. Wobec zupełnego rozprężenia sieci polskiego kontrwywiadu, z którego solidarnościowy rząd wypędził wszystkich fachowców pochodzących z nomenklatury, odbudować tajną sieć OUN i zacząć kontrolować wszystkie dziedziny życia Rzeczypospolitej .”

  Ostatni dłuższy wywód uchwały z 22 czerwca 1990 roku stanowi coś w rodzaju wizji przyszłej Europy. Zgodnie z tą wizją, potężna samostijna Ukraina wejdzie w ścisły alians z Niemcami, podzieli się z nimi strefami wpływów, co doprowadzi do kolejnego rozbioru Polski.

  W strefie wpływów imperialnej Ukrainy znajdują się: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Mołdawio-Rumunia, kraje dawnej Jugosławii oraz państwa bałtyckie.

  Dyrektywy dla ekspozytur służb specjalnych OUN – w USA, Kanadzie, Austrii, w Niemczech, podporządkowane były zawsze aktualnym potrzebom kierownictwa tej organizacji, która nigdy, od czasu powołania jej do życia, do dnia dzisiejszego nie zrezygnowała z generalnego celu:

  Stworzenia imperium Ukrainy bez względu na koszty własne i koszty cudze, stworzenia imperium Ukrainy również wówczas, gdyby wymagało to oceanu krwi narodów uznanych przez OUN za wrogie. Dla osiągnięcia tych celów zalecano stosować wszystkie niedozwolone prawem narodów formy gwałtu, terror pojedynczy i zbiorowy; topić we krwi grupy i całe narody – obce sprawie narodowej przyszłej Wielkiej Ukrainy. Od dnia powołania do życia OUN, jej wytyczne, instrukcje oraz rozkazy były i są wypełniane z żelazną konsekwencją.

  Zaproście jeszcze Gudrun Himmler

  http://kresywekrwi.neon24.pl/post/138127,zaproscie-jeszcze-gudrun-himmler

 11. Krystyna

  26 lipca 2017 at 20:49

  Uważam, że rząd powinien jak najszybciej zmienić politykę wobec Ukrainy. Dotychczasowe doświadczenia to pokazały. Także ostatni apel lidera Fundacji Otwarty Dialog, aby zrobić majdan w Polsce.Nie potrzeba nam wolny domowej.

 12. Marian

  26 lipca 2017 at 21:30

  Pani Wiejak pisze: „zauważymy, że w Polsce przebywa obecnie ok. 2,5 mln Ukraińców”,
  zauważmy też, że w Polsce przebywa ok. 5 mln Żydów oraz być może ok. 1 mln. Rosjan (lub tzw. rusofili).
  W Niemczech przebywa ok. 2-3 mln Polaków. I co z tego wynika?

  • gosc

   28 lipca 2017 at 22:34

   Zważ banderofilu, że Żydzi i Rosjanie nie organizują w Polsce majdanu!
   Od Pani Wiejak to się odpier…(nicz), możesz nie czytać artykułów Pani Anii, a najlepiej to zmień prawy.pl. na jakiś ukraiński o jednie słusznej ideologii OUN-UPA.

   • Marian

    30 lipca 2017 at 14:15

    @gosc – tak, ledwie przyjechałeś ze swojego kibuca pod Hajfą, a już rozkazujesz, co mam robić. I nie podpisuj się „gość”, bo nikt cię tu nie zapraszał.

  • Tomasz

   29 lipca 2017 at 21:39

   Marian to Ukraińcy chcą wywołać zamieszki a nie Żydzi i Rosjanie.Parasol ochronny nad majdanowcami Ukraińskimi w Polsce daje BND wywiad niemiecki a pieniądze G Soros.Jesteś banderowcem ponieważ nie przyjmujesz prawdy od Pani Wiejak.

 13. Greri

  26 lipca 2017 at 21:52

  Poparcie polskich polityków dla Majdanu zaowocowało m.in. utratą przez Ukrainę ok 1/3 terytorium kraju. Mam nadzieje, że trwale. Czyli jednak warto było.

 14. Bul Herbu Bigos

  26 lipca 2017 at 21:54

  Pan Michalkiewicz w wywiadzie dla Marcina R. wRealu24 mówił ze niemiecki wywiad BND ma ukraińskich kretów w Polsce których będzie uruchamiał do walki z rządem. Możliwe jest ze krety są uzbrojone,czy pamiętacie Ukrainki przemycające bron maszynowa do Polski w samochodzie? Nie minęło 2-3 dni jak dowiedziałem się ze ukraińskie lewackie ugrupowania opłacane przez Sorosa i prezesów niemieckiego Deutsche Bank zostały zmobilizowane do protestowania razem z opozycja do rzekomej obrony sądów. Dwa tygodnie wcześniej po krótkiej wizycie prezydenta Trumpa w Polsce lewactwo EU, Merkel razem z polskim Ubekistanem szybko zorientowali się ze trzeba działać szybko i wywołać przesilenie polityczne żeby odsunąć PiS od władzy, jeszcze zanim Polska zaciśnie bliższą współpracę z USA w tworzeniu projektu tzw. Trojmorza, otwierając w ten sposób nowy rozdział w dziejach naszej historii.

 15. Sawa

  28 lipca 2017 at 22:44

 16. Janette Pansullo

  29 lipca 2017 at 09:45

  Thanks a lot for publishing this awesome article.I really liked your site and will definitely share this on my Instagram.Thanks a lot for a great article!

 17. I’m a huge follower of Game of Thrones.I’ve been following it since it aired. It feels crazy watching it, isn’t it ? You just can’t predict what’s gonna happen next. You can’t expect whether your favourite character will be alive for the next episode or not. And talk about the graphic violence! Lord it’s just incredible.My favourite character is The iMP. And not to forget the loads of „theories”lurking around the web about Game of Thrones lol 😛 . To be frank I really liked your site and will definitely share this on my social profiles i.e. Facebook etc.Thanks a lot for a great post. http://season7gameofthronesonline.com

 18. cayt-london

  31 lipca 2017 at 13:56

  gnac te banderowska swolocz bo wkrotce bedzie za pozno a pomagac im beda zdrajcy z jurgieltniczej po i bekarta wsi-nowoczesnej

 19. kevin

  31 lipca 2017 at 17:23

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 20. Cordie

  10 sierpnia 2017 at 00:01

  I can explain to by yourself took your season experiments the subject, Great energy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra