Gospodarka

Senat przyjął bez poprawek ustawę powołującą Krajowy Zasób Nieruchomości

Ustawa umożliwia m.in. budowy mieszkań w ramach programu Mieszkanie plus na gruntach skarbu państwa zakłada przyjęta przez Senat w czwartek ustawa o Krajowym Zasobie Nieruchomości.

– Ustawa o Krajowym Zasobie Nieruchomości umożliwi wykorzystanie pod budownictwo mieszkaniowe gruntów należących do skarbu państwa. W Polsce występuje duży deficyt mieszkań na wynajem, realizowany przez rząd program Mieszkanie Plus może to zmienić. Nie stanie się to oczywiście od razu: program rozpisany jest na lata, to działanie długofalowe. Natomiast jesteśmy przekonani, że idziemy we właściwym kierunku – – powiedział cytowany w komunikacie minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. kevin

  31 lipca 2017 at 19:23

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 2. rocket league crates

  1 sierpnia 2017 at 14:09

  Thanks for sharing your thoughts on %meta_keyword%. Regards
  rocket league crates http://xn--9i2br6ot3s.com/board/1085317

 3. home page

  1 sierpnia 2017 at 14:09

  You need to take part in a contest for one of the most useful sites on the internet. I’m going to recommend this web site!
  home page http://www.claida-immobilien.de/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2421103

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra