PRAWY.TV

Prof. Jerzy Robert Nowak – Soros wspiera muzułmanów, żeby rozbić chrześcijaństwo

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Robert B.

  27 lipca 2017 at 22:34

  Soros, czyli Żyd. Wszystko, co robi, bierze mu się z jego żydostwa. Nie ma co tak udawać, że to przypadek odosobniony.

 2. wiesscar

  27 lipca 2017 at 23:27

  „Soros wspiera muzułmanów, żeby rozbić chrześcijaństwo.”
  tez tak uwazam,

 3. gość

  28 lipca 2017 at 07:52

  Po pierwsze:
  Soros i banderowcy chcą obalić rząd w Polsce
  „To jest plan podpalenia Polski, identyczny z tym, który zrealizowano na Ukrainie zimą 2013/2014 roku. Z planem tym występuje zainstalowane w Polsce środowisko banderowskie ściśle powiązane z PO. Nie jest tajemnicą, że organizacje i inne podmioty ukraińskie są w Polsce częścią politycznego zaplecza PO i michnikowszczyzny.
  Teraz zresztą już widać po co w ostatnich miesiącach padały ze strony publicystów i polityków związanych z obozem liberalnym żądania „otwarcia Polski dla Ukraińców”, w tym nie tylko zintensyfikowania imigracji ukraińskiej do Polski, nie tylko zapewniania imigrantom ukraińskim mieszkań i pracy, ale przyspieszenia procedur nadawania im obywatelstwa, otwarcia dla nich stanowisk na uczelniach i w wojsku.
  Obóz kosmopolityczno-liberalny nie ukrywa, że chodzi mu o stworzenie swojego nowego elektoratu. Dał temu wyraz m.in. pan Dutkiewicz ogłaszając publicznie, ze chce doprowadzić do daleko idącej zmiany składu narodowościowego Wrocławia na rzecz Ukraińców, których jest tam już 15 proc., by walczyć z „polskim nacjonalizmem”.
  https://marucha.wordpress.com/2017/07/24/soros-i-banderowcy-chca-obalic-rzad-w-polsce/
  Po drugie,
  takie same działania podejmuje lewacka EU i Soros, i Niemcy!
  Po pierwsze, po drugie, i po trzecie, wszyscy walczą z polskim nacjonalizmem osadzonym w chrześcijaństwie, z ruchem narodowym!
  Wszyscy chcą kolonialnej Polski!
  Wszyscy ci zmierzają do ekonomicznego rozbioru Polski, i to jest pierwszy krok lewactwa!
  Później to już życie będzie pisać rozbiorowy scenariusz!
  A wszystko to z tego powodu, że dzięki opatrzności Bożej został stworzony teraz taki układ polityczny w Polsce, który może koronować Jezusa Chrystusa na Króla Polski zgodnie z Jego wolą przekazaną SB Rozalii Celakównie.
  Polacy „mają” swojego Prezydenta, swój Rząd, większość w Sejmie i Senacie, stanowimy chrześcijańską większość, i nic nie stoi na przeszkodzie aby dokonać dokładnie takiej koronacji jaką chce Jezus Chrystus.
  Dopiero jak się poleje krew, to może niektórzy zrozumieją swój błąd.
  Jak trwoga to do Pana Boga.

 4. Stonka Ziemniaczana

  28 lipca 2017 at 23:48

  Ksiądz w dżinsach wygląda całkiem modernistycznie. Gdzie sutanna? Niewygodna, czy obciachowa?

 5. Jorge Mccade

  29 lipca 2017 at 12:47

  Thank you for posting this awesome article.I really liked your article and will definitely share this on my Twitter.Thanks a lot for a great article!

 6. watch game of thrones season 7 online

  30 lipca 2017 at 13:28

  I’m a badass follower of Game of Thrones.I’ve been watching it since it started. It feels crazy watching it, isn’t it ? You just can’t tell what’s gonna happen next. You can’t tell whether your favourite character will be alive for the next episode or not! And talk about the graphic violence! Lord it’s just surprising.My favourite character is Missandei. And not to forget the loads of „theories”lurking around the web about Game of Thrones lol 😛 . To be frank I really liked your site and will definitely share this on my social profiles i.e. Instagram etc.Thank you for a great post. http://season7gameofthronesonline.com

 7. kevin

  31 lipca 2017 at 21:18

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 8. myślę sobie że

  5 sierpnia 2017 at 00:53

  Tak, ale zdaje się że plan jest bardziej dalekosiężny.
  Chodzi o likwidację w Europie państw narodowych.
  I do wywołania wojny domowej z muzułmanami.
  Dla ustanowienia nowego porządku przez ICH rząd NWO.
  Być może też chodzi o samą wojnę i depopulację.
  Oraz o opróżnienie terenów wokół Izraela. W tym kraju są siły które dążą do powstania Wielkiego Izraela z granicami daleko poza obecny kształt. Że niemożliwe? A jak niby powstał sam obecny Izrael w 1948 roku?
  Pierwszy z brzegu link:
  http://www.nowastrategia.org.pl/powstanie-i-przetrwanie-panstwa-izrael-w-latach-1948-1973/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra