Z zagranicy

Trzech republikańskich senatorów w tym McCain storpedowało wycofanie Obamacare

Senat USA zagłosował przeciwko odrzuceniu ustawy Obamacare. Jest to poważna porażka prezydenta Donalda Trumpa. Tym bardziej, że trzej republikańscy senatorowie, w tym John McCain, zagłosowali tak jak Demokraci. Dlatego przeciw było 51 senatorów, a za – 49.

– Troje republikanów oraz 48 demokratów zawiodło Amerykanów. Tak jak mówiłem od początku, niech Obamacare załamie się, później się z tym uporamy. Obserwujcie! – tak skomentował na Twitterze głosowania w Senacie w sprawie Obamacare prezydent USA Donald Trump .

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

85 komentarzy

85 Komentarzy

  1. website designing agencies

    8 listopada 2017 at 22:23

    Very energetic post, I enjoyed that bit. Will there be a part
    2?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra