Z zagranicy

Atak muzułmańskiego terrorysty z nożem w supermarkecie w Hamburgu

 Jedna osoba nie żyje, wiele osób jest rannych. Napastnik krzyczał „Allahu akbar”!

Jak podaje niemiecka gazeta „Bild” dzisiaj doszło do ataku nożownika w jednym z supermarketów w Hamburgu. Około godziny 15 do supermarketu sieci Edeka w hamburskiej dzielnicy Barmbek wbiegł uzbrojony napastnik i  zaczął atakować klientów maczetą. Według świadków krzyczał przy tym głośno „Allahu Akbar”. W wyniku zamachu zginęła jedna osoba, są też liczni ranni. Jak twierdzi hamburska policja sprawca zdarzenia został zatrzymany, a jego motywy działania nie są na razie znane.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

211 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra