Z zagranicy

Atak muzułmańskiego terrorysty z nożem w supermarkecie w Hamburgu

 Jedna osoba nie żyje, wiele osób jest rannych. Napastnik krzyczał „Allahu akbar”!

Jak podaje niemiecka gazeta „Bild” dzisiaj doszło do ataku nożownika w jednym z supermarketów w Hamburgu. Około godziny 15 do supermarketu sieci Edeka w hamburskiej dzielnicy Barmbek wbiegł uzbrojony napastnik i  zaczął atakować klientów maczetą. Według świadków krzyczał przy tym głośno „Allahu Akbar”. W wyniku zamachu zginęła jedna osoba, są też liczni ranni. Jak twierdzi hamburska policja sprawca zdarzenia został zatrzymany, a jego motywy działania nie są na razie znane.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Pawel

  28 lipca 2017 at 19:52

  Krzyczał. ” allah akbar” a jego motywy „nie są znane”.
  No to znaczy ze demoliberalne mydlki nie maja mózgów.

 2. stan

  28 lipca 2017 at 20:52

  Zestresował się chłopina, może długą kolejką do kasy, i wielkie halo. Należy mu się opieka psychologiczna, jakaś rekompensata, przeprosiny.

 3. Robert B.

  28 lipca 2017 at 23:09

  Tooo tieeesz człoooofiekhhh, thooo sąąą thieeesz luuucieee. Thlaczekho nie chsesie się otfoszyć na thukhiekho człoooofieeekhha?

  • Paweł

   29 lipca 2017 at 12:33

   @Robert B.

   Oczywiście, że człowiek (mniejsza z tym, że mordujący niewinnych)! Ba, bliźni a bliźnich trzeba KOCHAĆ, MIŁOWAĆ, OTACZAĆ MODLITWĄ bo i na jego chory z nienawiści łeb deszcz pada! Nic dziwnego, że bydło zalewa i niszczy Europę skoro takie jest podejście współczesnych „chrześcijan” i ułomnego lewactwa. Właśnie wpadłem na pewien pomysł. Na łby żydostwa deszcz nie pada, bo noszą jarmułki a co się z tym wiąże nie ma miejsca argument zaczerpnięty z Pisma Świętego. Analogicznie można postąpić z nachodźcami, ale najpierw należy zasłonić ich parasolem lub założyć im coś na głowę. Później można bić lub likwidować.

   A pomijając absurdy wynikające z dosłownej i wyrwanej z kontekstu interpretacji Pisma: w miłowaniu nieprzyjaciół chodzi o to, żeby nie kopać leżącego i nie cieszyć się z jego krzywdy. Ponadto chodzi o osobiste sprawy a nie wojnę cywilizacji, czy religii. Np. ktoś komuś coś ukradnie, ale po tym wpadnie w tarapaty to należy dać mu szansę a nie cieszyć się z jego problemów, czy go dobić. W skrócie: należy ustąpić głupszemu. Nie jest to moja interpretacja, ale wynika ona z szerszego kontekstu w nawiązaniu do Mojżesza i przekładów pism z różnych języków.

 4. Eden Irene

  29 lipca 2017 at 13:49

  Thank you for writing this awesome article.I really liked your blog and will definitely share this on my Twitter.Thanks a lot for a great article.

 5. hbo game of thrones season 7 stream

  30 lipca 2017 at 13:43

  I’m a crazy follower of Game of Thrones.I’ve been watching it since it aired. It feels crazy watching it, isn’t it ? You just can’t tell what’s gonna happen next. You can’t expect whether your favourite character will be alive for the next season or not! And talk about the graphic violence! My goodness it’s just marvelous.My favourite character is Lord Varys. And not to forget the loads of „theories”lurking around the web about Game of Thrones lol 😛 . To be frank I really liked your blog and will definitely share this on my social profiles i.e. Facebook etc.Thank you for a great post. http://season7gameofthronesonline.com

 6. kevin

  31 lipca 2017 at 22:37

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra