Wiara

Ministerialna Dyrektywa stanowa w Australii: KARAĆ DZIECI ZA MÓWIENIE O JEZUSIE W SZKOLE

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Paweł

  29 lipca 2017 at 22:33

  Widać w Australii żydostwo nawet nie kryje się ze swoimi zamiarami. Niech będą przeklęci.

  • agawa

   30 lipca 2017 at 10:20

   A pan z jakiego wyznania, bo Pan Bóg uczy błogosławić, nie przeklinać

   • Paweł

    30 lipca 2017 at 12:14

    @Agawa

    Z tym frajerstwem idź do żydków a do Polaków wara. Sama nie wiesz, czego uczy Pismo więc nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować.

   • gosc

    30 lipca 2017 at 13:18

    A „agawa” z jakiego wyznania, skoro nawet nie wie że żydostwo nie uznaje Jezusa Chrystusa za Boga. Judaizm to wroga chrześcijaństwu religia, mało ich ale judzą gdzie się da.

 2. abc

  30 lipca 2017 at 01:34

  Ten system jest już praktycznie wprost czysto satanistyczny i nawet przestaje to ukrywać.
  Być może w końcu się obudzą chociaż niektórzy naiwni, zwłaszcza wśród kościelnych hierarchów (nie piszę wszyscy bo część to zapewne takie Turowskie nie wycofane przed święceniami).

  • agawa

   30 lipca 2017 at 10:28

   Wszyscy niech się budzą, a nawet – MY (ja,ty i on i ona)próbujmy budzić innych, a nie tylko wypatrywać robotników co za nas to zrobią, albo szukać kozłów ofiarnych, żeby winę na nich zrzucić. Każdy kto to zaniedbuje, dostanie baty od Pana. Większe, kto więcej dostał, ale KAŻDY ochrzczony jest posłany

   • Paweł

    30 lipca 2017 at 12:15

    Nie ma to jak śpiąca królewna mówi o budzeniu innych.

   • abc

    31 lipca 2017 at 03:27

    Jedno drugiego nie wyklucza, natomiast im kto wyżej tym większy ma wpływ i większą odpowiedzialność – pasterz całe stado może poprowadzić albo we właściwą stronę albo na zgubę. Dlatego im szybciej uśpieni pasterze się obudzą tym lepiej dla wszystkich.

 3. Jan

  30 lipca 2017 at 10:52

  Za parę lat Australia będzie już w 100% zaludniona przez chińczyków i muzułmanów. Taki los czeka kraje które wyrzekną się Boga.

 4. Chiński Górol

  30 lipca 2017 at 13:00

  Obecnie prawa ręka Franciszka I i jeden z „8 doradców” kard.George Pell, australijczyk w dyskusji przed kamerami TV australijskiej ze sławnym i chyba najagresywniejszym ateistą świata amerykaninem Richardem Dawkins 10 kwietnia 2012 roku zapytany jak rozumie słowa Biblii o stworzeniu świata odpowiedział :”to bardzo skomplikowany mit !” Co spodziewać się po rządzie kraju w którym nawet kardynałowie, przyjaciele i najbliźsi doradcy Papieża tak traktują objawienie Boże ? Jak najwyższy rangą katolik australijski tak traktuje Pismo Święte to jak katolików ma traktować rząd który Peterowi Singer, zwolennikowi aborcji, eutanazji, eugeniki i LGBTQ, nadał najwyższe odznaczenie państwowe ?? Jak nasz prezydent, rząd, PiS i Episkopat bedą nadal postępować tak jak postąpili 6.X.2016 i 24.VII.br. to za 10 lat bedziecie mieć Australię w Polsce ! A szkoda, bo obiecywano coś innego !

 5. adult onesie

  1 sierpnia 2017 at 14:09

  Right here is the right site for anybody who wants to understand this topic. You understand so much its almost tough to argue with you (not that I really will need to…HaHa). You definitely put a new spin on a topic that has been discussed for a long time. Great stuff, just excellent!
  adult onesie http://www.kaznau.kz/smf/index.php?action=profile;u=6756

 6. hansi

  3 sierpnia 2017 at 07:09

  No fajnie, choć widać, kto ma tam decydujące słowo we Władzuchnie 🙂
  Ślicznie, ale pod warunkiem, że TAK SAMO dokładnie będzie karane mówienie o ALLACHU i o Mohammdzie, a także Buddzie, Shiwie, Wishnu i wszelkich innych Bogach 🙂
  Żart.Bo tam chodzi oczywiście o zwalczanie Chrześcijaństwa, a Islam – ma się coraz lepiej 🙂 Nie mówiąc już o pejsatej mafii Chabad Lubavicz 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra