Z zagranicy

Australijscy policjanci zatrzymali czterech terrorystów – demoliberalne media milczą o ich wierze i narodowości

Dzisiaj australijscy antyterroryści w Sydney zatrzymali cztery osoby, które planowany zamach terrorystyczny na samolot.

Na wszystkich krajowych i międzynarodowych lotniskach w Australii wprowadzono dodatkowe środki ostrożności. Poziom zagrożenia terrorystycznego w Australii pozostaje na poziomie „prawdopodobnym”. W Sydney aresztowano czterech mężczyzn podejrzanych o planowanie zamachu terrorystycznego na samolot. Ataku mieli dokonać przy użyciu bomby domowej roboty. – Zatrzymanie to efekt dużej akcji antyterrorystycznej zorganizowanej przez australijską policję – poinformował szef australijskiego rządu premier Malcolm Turnbull.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

128 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra