Z zagranicy

Australijscy policjanci zatrzymali czterech terrorystów – demoliberalne media milczą o ich wierze i narodowości

Dzisiaj australijscy antyterroryści w Sydney zatrzymali cztery osoby, które planowany zamach terrorystyczny na samolot.

Na wszystkich krajowych i międzynarodowych lotniskach w Australii wprowadzono dodatkowe środki ostrożności. Poziom zagrożenia terrorystycznego w Australii pozostaje na poziomie „prawdopodobnym”. W Sydney aresztowano czterech mężczyzn podejrzanych o planowanie zamachu terrorystycznego na samolot. Ataku mieli dokonać przy użyciu bomby domowej roboty. – Zatrzymanie to efekt dużej akcji antyterrorystycznej zorganizowanej przez australijską policję – poinformował szef australijskiego rządu premier Malcolm Turnbull.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  30 lipca 2017 at 23:02

  Demoliberalne media taktownie milczą, ale każdy miłośnik liberalnej demokracji, czyli każdy oświecony postępak i tak się domyśla wyznania i narodowości terrorystów. To na pewno chrześcijanie, ciemnogrodzcy katolicy! A zatem Polacy!!!
  😉

 2. Olek12

  14 sierpnia 2017 at 09:06

  Przewóz osób Warszawa http://mtbus.plnie czekaj rezerwuj już dziś

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra